Trwa nabór do Akademii GieKSy

Akademia Piłkarska GKS Jastrzębie informuje, iż ruszył nabór zawodników do grup zaawansowanych w rocznikach 2010, 2011, 2012 i 2013. Zainteresowani mogą zgłaszać się w przedstawionych niżej terminach na obiektach, na których trenują zespoły GieKSy prowadzone przez trenerów Tomasza Kocerbę, Jarosława Grycmana, Mateusza Wranę i Łukasza Wróbla.

– Rocznik 2010 prowadzony przez Tomasza Kocerbę trenuje w poniedziałki (12:30-14:00), środy (14:00-15:45) i piątki (14:00-15:45) na boisku przy ul. Kościelnej.

– Rocznik 2011 trenowany przez Jarosława Grycmana spotyka się we wtorki (17:30-19:00) przy Kościelnej oraz w środy (17:00-18:30) i piątki (17:00-18:30) na orliku przy ul. Staszica.

– Rocznik 2012 prowadzony przez Mateusza Wranę pracuje w poniedziałki (15:45-17:15), wtorki (17:00-18:30) i czwartki (15:30-17:00) na orliku przy ul. Staszica.

– Rocznik 2013 trenowany przez Łukasza Wróbla szkoli się w poniedziałki, wtorki i czwartki (zawsze w godz. 17:30-19:00) na boisku przy ul. Kościelnej.

Więcej informacji: Facebook / Akademia GKS Jastrzębie >>

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatni mecz
10 kwietnia 2022, Jastrzębie Zdrój, 15:00
   
GieKSa - Chrobry 4:2 (3:1)
1:0 Marek Fábry '3
1:1 Dominik Dziąbek ’11
2:1 Marek Fábry ’20
3:1 Farid Ali ’28
3:2 Oliver Práznovský 80 (karny)
4:2 Konrad Handzlik ’90
Następny mecz
14 kwietnia 2022, Gdynia, 18:00
Arka - GieKSa
28. kolejka (14.04-19.04)
14.04Arka - GieKSa18:00
14.04Sandecja - Resovia18:00
14.04Podbeskidzie - Miedź20:30
16.04Chrobry - Korona12:40
16.04Skra - Polkowice15:00
16.04Zagłębie - ŁKS18:00
16.04Widzew - Puszcza20:30
19.04Odra - Tychy18:00
19.04Stomil - Katowice20:30
1. Miedź Legnica276048:20
2. Widzew Łódź275045:30
3. Arka Gdynia274851:28
4. Korona Kielce274837:26
5. Chrobry Głogów274133:26
6. ŁKS Łódź274131:27
7. Sandecja Nowy Sącz274034:30
8. Odra Opole274037:36
9. GKS Tychy273828:31
10. Podbeskidzie273741:33
11. Resovia Rzeszów273228:31
12. Skra Częstochowa273121:31
13. GKS Katowice272931:43
14. Zagł. Sosnowiec272935:39
15. Puszcza N.272732:42
16. Stomil Olsztyn272428:49
17. Górnik Polkowice272225:44
18. GKS Jastrzębie272124:43