0:4 (d)2:3 (w)0:1 (d)0:1 (w)0:1 (d)1:2 (w)1:1 (w)0:2 (w)1:3 (w)2:0 (w)1:2 (w)0:3 (d)1:0 (w)2:1 (d)3:2 (d)0:3 (w)2:1 (w)
0:1 (w)2:0 (d)0:2 (w)0:1 (d)0:2 (w)1:2 (d)16.04 (d)24.04 (d)28.04 (d)01.05 (d)1:1 (d)08.05 (w)15.05 (d)22.05 (w)05.06 (w)29.05 (d)12.06 (d)

Trwa nabór do Akademii GieKSy

Akademia Piłkarska GKS Jastrzębie informuje, iż ruszył nabór zawodników do grup zaawansowanych w rocznikach 2010, 2011, 2012 i 2013. Zainteresowani mogą zgłaszać się w przedstawionych niżej terminach na obiektach, na których trenują zespoły GieKSy prowadzone przez trenerów Tomasza Kocerbę, Jarosława Grycmana, Mateusza Wranę i Łukasza Wróbla.

– Rocznik 2010 prowadzony przez Tomasza Kocerbę trenuje w poniedziałki (12:30-14:00), środy (14:00-15:45) i piątki (14:00-15:45) na boisku przy ul. Kościelnej.

– Rocznik 2011 trenowany przez Jarosława Grycmana spotyka się we wtorki (17:30-19:00) przy Kościelnej oraz w środy (17:00-18:30) i piątki (17:00-18:30) na orliku przy ul. Staszica.

– Rocznik 2012 prowadzony przez Mateusza Wranę pracuje w poniedziałki (15:45-17:15), wtorki (17:00-18:30) i czwartki (15:30-17:00) na orliku przy ul. Staszica.

– Rocznik 2013 trenowany przez Łukasza Wróbla szkoli się w poniedziałki, wtorki i czwartki (zawsze w godz. 17:30-19:00) na boisku przy ul. Kościelnej.

Więcej informacji: Facebook / Akademia GKS Jastrzębie >>

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatni mecz
10 kwietnia 2021, Jastrzębie-Zdrój, 16:00
   
GieKSa - Górnik Łęczna
1:0 Daniel Szczepan ’21
1:1 Bartosz Śpiączka ’72
Następny mecz
16 kwietnia 2021, Jastrzębie-Zdrój, 17:00
   
GieKSa - Miedź Legnica
24. kolejka (09-11.04)
10.04GieKSa - Łęczna1:1
09.04Widzew - Puszcza0:0
10.04Korona - Tychy1:0
10.04Resovia - ŁKS Łódź1:0
10.04Bełchatów - Stomil2:3
10.04Sandecja - Zagłebie2:1
11.04Arka - Odra Opole-:-
11.04Chrobry - Miedź-:-
odw.Radomiak - Nieciecza-:-
1. Bruk-Bet Nieciecza214736:15
2. Górnik Łęczna244536:18
3. ŁKS Łódź244344:26
4. GKS Tychy244132:19
5. Radomiak Radom224030:16
6. Arka Gdynia223529:22
7. Widzew Łódź243522:24
8. P. Niepołomice233326:24
9. Miedź Legnica233235:28
10. Odra Opole233223:26
11. Korona Kielce233218:26
12. Sandecja N. Sącz243030:35
13. Chrobry Głogów232927:35
14. Stomil Olsztyn242624:37
15. Resovia Rzeszów242117:32
16. GKS Jastrzębie242020:39
17. Zagł. Sosnowiec241922:33
18. GKS Bełchatów241617:33