To się Skrobacz zdziwił…

Piłkarze GKS Jastrzębie sprawili kibicom sporą niespodziankę, pokonując w drugim sparingu beniaminka Fortuna I Ligi Ruch Chorzów 3:0 (1:0). Wprawdzie rywale są na innym etapie przygotowań, ale wynik osiągnięty przeciw wielokrotnym mistrzom Polski oraz aktualnym podopiecznym Jarosława Skrobacza poszedł w świat i… zapewne wlał sporo nadziei w serca fanów z Harcerskiej.

Wynik zawodów otworzył w 5. minucie zawodnik testowany przez trenera Grzegorza Kurdziela, natomiast poprawili go w drugiej odsłonie Dominik Kulawiak i Salvador Pryka. Cieszy fakt, że na listę strzelców wpisał się szczególnie “Kula”, który wraca do gry po długiej kontuzji.

Kurdziel miał okazję przetestować m.in. bramkarzy Piotra Słowikowskiego z wycofanych z II ligi Wigier Suwałki i Kacpra Szewczyka z rezerw Wisły Kraków, a także wychowanka MOSiR-u Jastrzębie Natana Wysińskiego (dotychczas Miedź II Legnica).

29 czerwca 2022, Kamień, 17:00
GKS Jastrzębie – Ruch Chorzów 3:0 (1:0)
Bramki: testowany 5, Kulawiak 47, Pryka 71

GKS Jastrzębie – 1. połowa: Słowikowski – Wybraniec, Słodowy, Zacharczenko, Borkała, Wysiński, Jadach, Szkudlarek, Ali, testowany, Joao Passoni. 2. połowa: Szewczyk – Kawula, Kozłowski, Kasperowicz, Kulawiak, Szymczak, Klimkiewicz, Kamiński, Pryka, Moiczek, Stanclik.

Źródło: gksjastrzebie.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatni mecz
27 lipca 2022, Jastrzębie-Zdrój, 18:00
GieKSa - Sokół Ostróda
Puchar Polski
1:0 Bartosz Boruń 1
2:0 Przemysław Lech 6
3:0 Daniel Szymczak 59
3:1 Szymon Szałkowski 60
4:1 Daniel Stanclik 79
Następny mecz
31 lipca 2022, Kraków, 18:00
Hutnik Kraków - GieKSa
2. kolejka (22-24.07)
24.07GieKSa - Polkowice0:2
22.07Znicz - Radunia3:1
23.07Motor - Olimpia E.1:1
23.07Kalisz - Garbarnia3:1
23.07Śląsk II - Kotwica0:2
23.07Puławy - Hutnik3:1
23.07Pogoń S. - Polonia W.2:1
24.07Stomil - Lubin II6:2
24.09Lech II - Siarka1:1
1. Górnik Polkowice263:0
2. Stomil Olsztyn246:2
3. Siarka Tarnobrzeg245:1
4. Kotwica Kołobrzeg242:0
5. KKS 1925 Kalisz133:1
6. Wisła Puławy233:2
7. Pogoń Siedlce232:2
8. Hutnik Kraków234:5
9. GKS Jastrzębie231:2
10. Znicz Pruszków233:5
11. Zagłębie II Lubin 233:6
12. Motor Lublin213:3
13 Lech II Poznań213:4
14. Olimpia Elbląg211:2
15. Radunia Stężyca214:6
16. Garbarnia Kraków213:5
17. Śląsk II Wrocław213:5
18. Polonia Warszawa101:2