0:2 (d)1:0 (d)1:2 (w)2:2 (w)1:1 (d)1:1 (w)0:1 (d)0:3 (d)1:1 (d)0:2 (w)1:5 (d)1:3 (w)3:1 (d)2:2 (w)0:0 (d)1:4 (w)0:1 (d)
0:0 (w)3:0 (w)0:2 (d)1:1 (d)0:1 (w)0:2 (d)0:0 (w)0:2 (w)1:2 (w)4:2 (d)16.04 (w)23.04 (d)27.04 (w)30.04 (d)07.05 (w)14.05 (d)21.05 (w)

Terminarz

Obecna Kolejka

24. Kolejka       18-20 marca 2022

 Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS JASTRZĘBIE -:-
 Widzew Łódź – Odra Opole 0:1 (0:0)
 Stomil Olsztyn – Górnik Polkowice -:-
 Arka Gdynia – GKS Katowice -:-
 Chrobry Głogów – GKS Tychy -:-
 Skra Częstochowa – Zagłębie Sosnowiec -:-
 Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice -:-
 Miedź Legnica – Korona Kielce 1:1 (1:1)
 Resovia Rzeszów – ŁKS Łódź -:-
 

Następna Kolejka

25. Kolejka       25 marca, 5-7 kwietnia 2022

 Sandecja Nowy Sącz – GKS JASTRZĘBIE -:-
 GKS Katowice – Widzew Łódź -:-
 Resovia Rzeszów – Stomil Olsztyn -:-
 ŁKS Łódź – Miedź Legnica -:-
 Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-
 Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec -:-
 Skra Częstochowa – Chrobry Głogów -:-
 GKS Tychy – Arka Gdynia -:-
 Odra Opole – Górnik Polkowice -:-


1 kolejka – 30 lipca – 1 sierpnia 2021

GKS JASTRZĘBIE – Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
0:1 Daniel Feruga ’45 (samobójcza)
0:2 Piotr Mroziński ’82
Widzew Łódź – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (2:0)
Arka Gdynia – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
Górnik Polkowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
Odra Opole – Miedź Legnica 1:4 (0:1)
GKS Katowice – Resovia Rzeszów 2:2 (1:0)
GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
Korona Kielce- Skra Częstochowa 2:0 (2:0)
Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów 1:2 (0:2)


2 kolejka – 6-8 sierpnia 2021

GKS JASTRZĘBIE – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)
1:0 Daniel Rumin ’90 (karny)
Zagłębie Sosnowiec – Widzew Łódź 1:2 (1:2)
Korona Kielce – Puszcza Niepołomice 3:1 (1:0)
ŁKS Łódź – Skra Częstochowa 3:2 (1:1)
Resovia Rzeszów – GKS Tychy 1:0 (1:0)
Miedź Legnica – GKS Katowice 1:0 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole 0:3 (0:1)
Górnik Polkowice – Sandecja Nowy Sącz 0:2 (0:1)
Arka Gdynia – Chrobry Głogów 0:2 (0:2)


3 kolejka – 12-15 sierpnia 2021

Korona Kielce – GKS JASTRZĘBIE 2:1 (2:1)
1:0 Adam Frączczak '3
1:1 Dariusz Kamiński ’15
2:1 Jakub Łukowski ’45
Widzew Łódź – Chrobry Głogów 2:0 (1:0)
Górnik Polkowice – Zagłębie Sosnowiec 2:4 (2:2)
Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz 1:2 (1:0)
GKS Katowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:2)
GKS Tychy – Miedź Legnica 0:3 (0:0)
Resovia Rzeszów – Skra Częstochowa 0:1 (0:0)
Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź 0:2 (0:0)
Stomil Olsztyn – Arka Gdynia 0:1 (0:0)


4 kolejka – 17-19 sierpnia 2021

ŁKS Łódź – GKS JASTRZĘBIE 2:2 (1:0)
1:0 Stipe Jurić ’12
2:0 Pirulo ’52
2:1 Daniel Feruga ’66
2:2 Dawid Witkowski ’82 (karny)
Arka Gdynia – Widzew Łódź 3:1 (1:1)
Stomil Olsztyn – Korona Kielce 0:1 (0:1)
Resovia Rzeszów – Puszcza Niepołomice 1:1 (1:1)
Miedź Legnica – Skra Częstochowa 1:1 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Tychy 0:0
Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec 1:0 (1:0)
GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz 0:0
Górnik Polkowice – Chrobry Głogów 0:0


5 kolejka – 20-23 sierpnia 2021

GKS JASTRZĘBIE – Resovia Rzeszów 1:1 (1:1)
1:0 Daniel Rumin ’33
1:1 Marek Mróz ’38 (karny)
Widzew Łódź – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
Górnik Polkowice – Arka Gdynia 2:1 (1:0)
Odra Opole – Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec 3:2 (0:2)
GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz 2:1 (1:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 1:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice – Miedź Legnica 0:1 (0:0)
Korona Kielce – ŁKS Łódź 1:0 (0:0)


6 kolejka – 27-29 sierpnia 2021

Miedź Legnica – GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
1:0 Patryk Makuch ’53
1:1 Mateusz Słodowy ’58
Widzew Łódź – Górnik Polkowice 4:2 (1:1)
Stomil Olsztyn – ŁKS Łódź 0:3 (0:2)
Resovia Rzeszów – Korona Kielce 0:1 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice 4:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz – Skra Częstochowa 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Tychy 1:2 (1:2)
Chrobry Głogów – GKS Katowice 4:0 (2:0)
Arka Gdynia – Odra Opole 3:0 (2:0)


7 kolejka – 3-5 września 2021

GKS JASTRZĘBIE – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
0:1 Konrad Gutowski ’83
Odra Opole – Widzew Łódź 0:0
Górnik Polkowice – Stomil Olsztyn 2:2 (0:0)
GKS Katowice – Arka Gdynia 2:4 (1:1)
GKS Tychy – Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa 0:0
Puszcza Niepołomice – Sandecja Nowy Sącz 1:2 (1:1)
Korona Kielce – Miedź Legnica 0:0
ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów 0:3 (0:2)


8 kolejka – 10-13 września 2021

GKS JASTRZĘBIE – Sandecja Nowy Sącz 0:3 (0:1)
0:1 Kamil Słaby ’19
0:2 Michał Walski ’77
0:3 Błażej Szczepanek ’84
Widzew Łódź – GKS Katowice 3:1 (1:0)
Stomil Olsztyn – Resovia Rzeszów 4:2 (0:1)
Miedź Legnica – ŁKS Łódź 0:2 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Korona Kielce 2:3 (1:1)
Zagłębie Sosnowiec – Puszcza Niepołomice 1:2 (1:1)
Chrobry Głogów – Skra Częstochowa 0:1 (0:0)
Arka Gdynia – GKS Tychy 0:1 (0:1)
Górnik Polkowice – Odra Opole 1:1 (0:1)


9 kolejka – 17-20 września 2021

GKS JASTRZĘBIE – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
0:1 Szymon Sobczak ’41
1:1 Jakub Niewiadomski ’48
GKS Tychy – Widzew Łódź 1:1 (0:0)
Odra Opole – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
Górnik Polkowice – GKS Katowice 1:1 (0:0)
Skra Częstochowa – Arka Gdynia 2:1 (1:0)
Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów 2:2 (1:1)
Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
Resovia Rzeszów – Miedź Legnica 0:2 (0:0)


10 kolejka – 24-27 września 2021

Chrobry Głogów – GKS JASTRZĘBIE 2:0 (1:0)
1:0 Mikołaj Lebedyński ’13
2:0 Dominik Dziąbek ’81
Widzew Łódź – Skra Częstochowa 4:0 (1:0)
Stomil Olsztyn – Miedź Legnica 3:0 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Resovia Rzeszów 2:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz – ŁKS Łódź 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec – Korona Kielce 0:0
Arka Gdynia – Puszcza Niepołomice 2:0 (1:0)
Górnik Polkowice – GKS Tychy 0:1 (0:1)
Odra Opole – GKS Katowice 4:2 (3:1)


11 kolejka – 1-4 października 2021

GKS JASTRZĘBIE – Arka Gdynia 1:5 (0:1)
0:1 Maciej Rosołek ’36
0:2 Karol Czubak ’50
0:3 Hubert Adamczyk ’54
1:3 Michał Kuczałek ’72
1:4 Artur Siemaszko ’87
1:5 Christian Alemán ’90
Puszcza Niepołomice – Widzew Łódź 0:1 (0:1)
GKS Katowice – Stomil Olsztyn 2:1 (0:0)
GKS Tychy – Odra Opole 2:1 (1:0)
Górnik Polkowice – Skra Częstochowa 0:0
Korona Kielce – Chrobry Głogów 2:2 (1:1)
ŁKS Łódź – Zagłębie Sosnowiec 0:1 (0:0)
Resovia Rzeszów – Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
Miedź Legnica – Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2 (2:1)


12 kolejka – 8-10 października 2021

Widzew Łódź – GKS JASTRZĘBIE 3:1 (2:1)
1:0 Mattia Montini ’33
2:0 Bartosz Guzdek ’36
2:1 Daniel Rumin ’45 (karny)
3:1 Karol Danielak ’66
Stomil Olsztyn – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:4 (2:3)
Sandecja Nowy Sącz – Miedź Legnica 1:3 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec – Resovia Rzeszów 0:1 (0:1)
Chrobry Głogów – ŁKS Łódź 1:0 (0:0)
Arka Gdynia – Korona Kielce 0:0
Górnik Polkowice – Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)
Odra Opole – Skra Częstochowa 1:0 (0:0)
GKS Katowice – GKS Tychy 2:2 (2:0)


13 kolejka – 15-18 października 2021

GKS JASTRZĘBIE – Górnik Polkowice 3:1 (2:0)
1:0 Daniel Rumin ’10
2:0 Daniel Rumin ’12
2:1 Jakub Sypek ’58
3:1 Daniel Rumin ’59
Korona Kielce – Widzew Łódź 0:1 (0:1)
GKS Tychy – Stomil Olsztyn 1:2 (0:2)
Skra Częstochowa – GKS Katowice 0:0
Puszcza Niepołomice – Odra Opole 3:0 (2:0)
ŁKS Łódź – Arka Gdynia 1:0 (1:0)
Resovia Rzeszów – Chrobry Głogów 3:0 (2:0)
Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 4:0 (2:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)


14 kolejka – 22-25 października 2021

Odra Opole – GKS JASTRZĘBIE 2:2 (2:0)
1:0 Dawid Czapliński '3
2:0 Krzysztof Janus '6
2:1 Szymon Zalewski ’52
2:2 Dawid Witkowski ’84 (karny)
Widzew Łódź – ŁKS Łódź 2:2 (1:2)
Stomil Olsztyn – Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:2)
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
Chrobry Głogów – Miedź Legnica 0:0
Arka Gdynia – Resovia Rzeszów 2:0 (2:0)
Górnik Polkowice – Korona Kielce 2:2 (1:0)
GKS Katowice – Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
GKS Tychy – Skra Częstochowa 0:0


15 kolejka – 29-31 października 2021

GKS JASTRZĘBIE – GKS Katowice 0:0
Resovia Rzeszów – Widzew Łódź 1:0 (1:0)
Stomil Olsztyn – Skra Częstochowa 0:1 (0:1)
Puszcza Niepołomice – GKS Tychy 2:2 (0:1)
Korona Kielce – Odra Opole 2:1 (2:1)
ŁKS Łódź – Górnik Polkowice 1:1 (1:0)
Miedź Legnica – Arka Gdynia 1:0 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów 2:1 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)


16 kolejka – 5-7 listopada 2021

GKS Tychy – GKS JASTRZĘBIE 4:1 (2:0)
1:0 Jakub Piątek ’10
2:0 Bartosz Biel ’36
3:0 Dominik Połap ’48
3:1 Jakub Niewiadomski ’67
4:1 Sebastian Steblecki ’87
Widzew Łódź – Miedź Legnica 1:1 (1:1)
Stomil Olsztyn – Zagłębie Sosnowiec 3:1 (2:1)
Chrobry Głogów – Sandecja Nowy Sącz 1:0 (0:0)
Arka Gdynia – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
Resovia Rzeszów – Górnik Polkowice 0:0
Odra Opole – ŁKS Łódź 3:0 (2:0)
GKS Katowice – Korona Kielce 1:0 (1:0)
Puszcza Niepołomice – Skra Częstochowa 1:2 (1:0)


17 kolejka – 12-14 listopada 2021

GKS JASTRZĘBIE – Skra Częstochowa 0:1 (0:1)
0:1 Adam Mesjasz ’45
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Widzew Łódź 4:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn 0:2 (0:0)
Korona Kielce – GKS Tychy 0:1 (0:1)
ŁKS Łódź – GKS Katowice 1:0 (0:0)
Resovia Rzeszów – Odra Opole 3:3 (1:2)
Miedź Legnica – Górnik Polkowice 3:1 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz – Arka Gdynia 3:1 (2:1)
Zagłębie Sosnowiec – Chrobry Głogów 3:2 (3:0)


18 kolejka – 19-21 listopada 2021

Puszcza Niepołomice – GKS JASTRZĘBIE 0:0
Sandecja Nowy Sącz – Widzew Łódź 2:2 (0:1)
Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia 1:0 (1:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Polkowice 4:0 (1:0)
Miedź Legnica – Odra Opole 2:0 (0:0)
Resovia Rzeszów – GKS Katowice 2:2 (1:2)
ŁKS Łódź – GKS Tychy 2:0 (1:0)
Skra Częstochowa – Korona Kielce 1:4 (1:1)


19 kolejka – 26-28 listopada 2021

Stomil Olsztyn – GKS JASTRZĘBIE 0:3 (0:1)
0:1 Marek Fabry ’35 (karny)
0:2 Marek Fabry ’56 (karny)
0:3 Wojciech Łaski ’65
Widzew Łódź – Zagłębie Sosnowiec 3:2 (2:1)
Sandecja Nowy Sącz – Górnik Polkowice 1:1 (1:0)
Chrobry Głogów – Arka Gdynia 1:0 (0:0)
Puszcza Niepołomice – Korona Kielce 5:2 (4:1)
Skra Częstochowa – ŁKS Łódź 0:0
GKS Tychy – Resovia Rzeszów 0:1 (0:0)
GKS Katowice – Miedź Legnica 2:3 (1:1)
Odra Opole – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1)


20 kolejka – 4-5 grudnia 2021

GKS JASTRZĘBIE – Korona Kielce 0:2 (0:1)
0:1 Jacek Podgórski ’35 (karny)
0:2 Filipe Oliveira ’78
Chrobry Głogów – Widzew Łódź 0:0
Arka Gdynia – Stomil Olsztyn 6:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec – Górnik Polkowice 5:0 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz – Odra Opole 1:2 (1:1)
Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS Katowice 1:2 (1:2)
Miedź Legnica – GKS Tychy 2:0 (0:0)
Skra Częstochowa – Resovia Rzeszów 0:1 (0:1)
ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)


21 kolejka – 25-28 lutego 2022

GKS JASTRZĘBIE – ŁKS Łódź 1:1 (1:1)
1:0 Konrad Handzlik ’35
1:1 Piotr Janczukowicz ’38
Widzew Łódź – Arka Gdynia 2:5 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice 1:1 (0:1)
Chrobry Głogów – Górnik Polkowice 2:0 (1:0)
Korona Kielce – Stomil Olsztyn 1:1 (1:1)
Puszcza Niepołomice – Resovia Rzeszów 1:0 (0:0)
Skra Częstochowa – Miedź Legnica 0:2 (0:1)
GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0
Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole 1:1 (1:0)


22 kolejka – 4-7 marca 2022

Resovia Rzeszów – GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Marek Mróz ’51
Stomil Olsztyn – Widzew Łódź 0:2 (0:1)
Arka Gdynia – Górnik Polkowice 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów – Odra Opole 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice 0:1 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy 2:3 (2:2)
Skra Częstochowa – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice 3:1 (2:0)
ŁKS Łódź – Korona Kielce 0:0


23 kolejka – 11-14 marca 2022

GKS JASTRZĘBIE – Miedź Legnica 0:2 (0:2)
0:1 Nemanja Mijušković ’13
0:2 Chuca ’34
Górnik Polkowice – Widzew Łódź 0:0
ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn 0:2 (0:1)
Korona Kielce – Resovia Rzeszów 2:1 (1:0)
Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:2 (3:1)
Skra Częstochowa – Sandecja Nowy Sącz 0:0
GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 2:1 (0:1)
GKS Katowice – Chrobry Głogów 0:0
Odra Opole – Arka Gdynia 1:3 (0:3)


24 kolejka – 18-20 marca 2022

Podbeskidzie Bielsko-Biała – GKS JASTRZĘBIE -:-
Widzew Łódź – Odra Opole 0:1 (0:0)
Stomil Olsztyn – Górnik Polkowice -:-
Arka Gdynia – GKS Katowice -:-
Chrobry Głogów – GKS Tychy -:-
Skra Częstochowa – Zagłębie Sosnowiec -:-
Sandecja Nowy Sącz – Puszcza Niepołomice -:-
Miedź Legnica – Korona Kielce 1:1 (1:1)
Resovia Rzeszów – ŁKS Łódź -:-


25 kolejka – 25 marca, 5-7 kwietnia 2022

Sandecja Nowy Sącz – GKS JASTRZĘBIE -:-
GKS Katowice – Widzew Łódź -:-
Resovia Rzeszów – Stomil Olsztyn -:-
ŁKS Łódź – Miedź Legnica -:-
Korona Kielce – Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-
Puszcza Niepołomice – Zagłębie Sosnowiec -:-
Skra Częstochowa – Chrobry Głogów -:-
GKS Tychy – Arka Gdynia -:-
Odra Opole – Górnik Polkowice -:-


26 kolejka – 2-3 kwietnia 2022

Zagłębie Sosnowiec – GKS JASTRZĘBIE -:-
Widzew Łódź – GKS Tychy -:-
Stomil Olsztyn – Odra Opole -:-
GKS Katowice – Górnik Polkowice -:-
Arka Gdynia – Skra Częstochowa -:-
Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice -:-
Sandecja Nowy Sącz – Korona Kielce -:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź -:-
Miedź Legnica – Resovia Rzeszów -:-


27 kolejka – 9-10 kwietnia 2022

GKS JASTRZĘBIE – Chrobry Głogów -:-
Skra Częstochowa – Widzew Łódź -:-
Miedź Legnica – Stomil Olsztyn -:-
Resovia Rzeszów – Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-
ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz -:-
Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec -:-
Puszcza Niepołomice – Arka Gdynia -:-
GKS Tychy – Górnik Polkowice -:-
GKS Katowice – Odra Opole -:-


28 kolejka – 16 kwietnia 2022

Arka Gdynia – GKS JASTRZĘBIE -:-
Widzew Łódź – Puszcza Niepołomice -:-
Stomil Olsztyn – GKS Katowice -:-
Odra Opole – GKS Tychy -:-
Skra Częstochowa – Górnik Polkowice -:-
Chrobry Głogów – Korona Kielce -:-
Zagłębie Sosnowiec – ŁKS Łódź -:-
Sandecja Nowy Sącz – Resovia Rzeszów -:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica -:-


29 kolejka – 23-24 kwietnia 2022

GKS JASTRZĘBIE – Widzew Łódź -:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Stomil Olsztyn -:-
Miedź Legnica – Sandecja Nowy Sącz -:-
Resovia Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec -:-
ŁKS Łódź – Chrobry Głogów -:-
Korona Kielce – Arka Gdynia -:-
Puszcza Niepołomice – Górnik Polkowice -:-
Skra Częstochowa – Odra Opole -:-
GKS Tychy – GKS Katowice -:-


30 kolejka – 27 kwietnia 2022

Górnik Polkowice – GKS JASTRZĘBIE -:-
Widzew Łódź – Korona Kielce -:-
Stomil Olsztyn – GKS Tychy -:-
GKS Katowice – Skra Częstochowa -:-
Odra Opole – Puszcza Niepołomice -:-
Arka Gdynia – ŁKS Łódź -:-
Chrobry Głogów – Resovia Rzeszów -:-
Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica -:-
Sandecja Nowy Sącz – Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-


31 kolejka – 30 kwietnia – 1 maja 2022

GKS JASTRZĘBIE – Odra Opole -:-
ŁKS Łódź – Widzew Łódź -:-
Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn -:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Zagłębie Sosnowiec -:-
Miedź Legnica – Chrobry Głogów -:-
Resovia Rzeszów – Arka Gdynia -:-
Korona Kielce – Górnik Polkowice -:-
Puszcza Niepołomice – GKS Katowice -:-
Skra Częstochowa – GKS Tychy -:-


32 kolejka – 7-8 maja 2022

GKS Katowice – GKS JASTRZĘBIE -:-
Widzew Łódź – Resovia Rzeszów -:-
Skra Częstochowa – Stomil Olsztyn -:-
GKS Tychy – Puszcza Niepołomice -:-
Odra Opole – Korona Kielce -:-
Górnik Polkowice – ŁKS Łódź -:-
Arka Gdynia – Miedź Legnica -:-
Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-
Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz -:-


33 kolejka – 14-15 maja 2022

GKS JASTRZĘBIE – GKS Tychy -:-
Miedź Legnica – Widzew Łódź -:-
Zagłębie Sosnowiec – Stomil Olsztyn -:-
Sandecja Nowy Sącz – Chrobry Głogów -:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia -:-
Górnik Polkowice – Resovia Rzeszów -:-
ŁKS Łódź – Odra Opole -:-
Korona Kielce – GKS Katowice -:-
Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice -:-


34 kolejka – 21-22 maja 2022

Skra Częstochowa – GKS JASTRZĘBIE -:-
Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-
Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice -:-
GKS Tychy – Korona Kielce -:-
GKS Katowice – ŁKS Łódź -:-
Odra Opole – Resovia Rzeszów -:-
Górnik Polkowice – Miedź Legnica -:-
Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz -:-
Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec -:-