Spokojnie, to tylko sparing

W przedostatnim sparingu przed sezonem 2022/23 piłkarze GKS Jastrzębie przegrali w Jedłowniku z czeskim pierwszoligowcem z Opawy 0:3 (0:1). Wynik nie jest niespodzianką tym bardziej, że trener Grzegorz Kurdziel dał pograć zarówno zawodnikom testowanym, jak i graczom z drugiej drużyny, którzy chcą powalczyć o miejsce w pierwszym zespole.

Dodajmy, że dwa z trzech goli Czesi zdobyli po rzutach karnych. W drugiej odsłonie w naszych szeregach zobaczyliśmy w bramce Patryka Zapałę z Pniówka Pawłowice.

W ostatnim sparingu, który odbędzie się w sobotę na Stadionie Miejskim, GKS Jastrzębie podejmie niedawnego rywala z zaplecza ekstraklasy, Skrę Częstochowa.

6 lipca 2022, Jedłownik, 11:00
GKS Jastrzębie – SFC Opawa 0:3 (0:1)
Bramki: Kadlec 42 (karny), Bilek 62 (karny), Rataj 73

GKS Jastrzębie – 1. połowa: Drazik – Wybraniec, Słodowy, Szkudlarek, Klimkiewicz, Lech, zawodnik testowany, Kamiński, Ali, Wysiński, zawodnik testowany. 2. połowa: Zapała – Kawula, Wybraniec, Kasperowicz, Borkała, Kaczmarczyk, Szymczak, Klimkiewicz (68. Szkudlarek), Jadach, Pryka, Stanclik.

Źródło: gksjastrzebie.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ostatni mecz
27 lipca 2022, Jastrzębie-Zdrój, 18:00
GieKSa - Sokół Ostróda
Puchar Polski
1:0 Bartosz Boruń 1
2:0 Przemysław Lech 6
3:0 Daniel Szymczak 59
3:1 Szymon Szałkowski 60
4:1 Daniel Stanclik 79
Następny mecz
31 lipca 2022, Kraków, 18:00
Hutnik Kraków - GieKSa
2. kolejka (22-24.07)
24.07GieKSa - Polkowice0:2
22.07Znicz - Radunia3:1
23.07Motor - Olimpia E.1:1
23.07Kalisz - Garbarnia3:1
23.07Śląsk II - Kotwica0:2
23.07Puławy - Hutnik3:1
23.07Pogoń S. - Polonia W.2:1
24.07Stomil - Lubin II6:2
24.09Lech II - Siarka1:1
1. Górnik Polkowice263:0
2. Stomil Olsztyn246:2
3. Siarka Tarnobrzeg245:1
4. Kotwica Kołobrzeg242:0
5. KKS 1925 Kalisz133:1
6. Wisła Puławy233:2
7. Pogoń Siedlce232:2
8. Hutnik Kraków234:5
9. GKS Jastrzębie231:2
10. Znicz Pruszków233:5
11. Zagłębie II Lubin 233:6
12. Motor Lublin213:3
13 Lech II Poznań213:4
14. Olimpia Elbląg211:2
15. Radunia Stężyca214:6
16. Garbarnia Kraków213:5
17. Śląsk II Wrocław213:5
18. Polonia Warszawa101:2