0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Sezon 2015/16 - III Liga, grupa opolsko-śląska
1 runda podokręgowego Pucharu Polski - 2 sierpnia 2015 - Połomia, 17:00, widzów: 100
Płomień Połomia - GKS JASTRZĘBIE 0:9 (0:4)
0:1 Jonatan Domin '2
0:2 Paweł Staniczek '11
0:3 Jonatan Domin '29
0:4 Adrian Kopacz '33
0:5 Kamil Gorzała '53
0:6 Kamil Szymura '78
0:7 Tomasz Musioł '85
0:8 Jonatan Domin '87
0:9 Jonatan Domin '88
GKS: Deege (46. Świerczek) - Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura, Kulawiak - Staniczek, Gorzała, Musioł, Szczęch - Kopacz, Domin, trener - Grzegorz Łukasik.


1 kolejka - 8 sierpnia 2015 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 600 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 v.o. [0:0]
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura, Zajączkowski (65. Lorenc) - Kopacz (77. Szczęch), Staniczek, Musioł (75. Gorzała), Weis - Jadach, Domin (73. Caniboł), trener - Grzegorz Łukasik.
W składzie GieKSy przez dwie minuty (pomiędzy 75. a 77.) wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców.


2 kolejka - 15 sierpnia 2015 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:2 (0:1)
0:1 Kamil Jonkisz '21
1:1 Daniel Szczepan '46
2:1 Daniel Szczepan '54
2:2 Łukasz Zakrzewski '62
3:2 Kamil Szymura '88
GKS: Drazik - Lorenc (46. Szczęch), Pacholski, Szymura, Zajączkowski (75. Duda) - Mazurkiewicz, Staniczek, Musioł (46. Gorzała), Weis - Jadach, Domin (46. Szczepan), trener - Grzegorz Łukasik.


3 kolejka - 22 sierpnia 2015 - Czaniec, 17:00, widzów: 250 (100 gości)
LKS Czaniec - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:1)
0:1 Dawid Weis '4
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura, Zajączkowski - Kopacz (72. Szczęch), Staniczek (68. Musioł), Gorzała, Weis (89. Lorenc) - Jadach, Szczepan (89. Caniboł), trener - Grzegorz Łukasik.


4 kolejka - 29 sierpnia 2015 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Rekord Bielsko-Biała 0:0
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Staniczek, Szymura, Zajączkowski (60. Lorenc) - Kopacz (66. Szczęch), Gorzała, Musioł, Weis (86. Domin) - Jadach, Szczepan (84. Caniboł), trener - Grzegorz Łukasik.


5 kolejka - 5 września 2015 - Bełk, 16:00, widzów: 350 (100 gości)
LKS Bełk - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:0)
1:0 Michał Pieczka '19
2:0 Piotr Glenc '55
2:1 Kamil Gorzała '57
GKS: Drazik - Mazurkiwicz (46. Kulawiak), Pacholski, Szymura*, Zajączkowski (72. Caniboł) - Kopacz, Staniczek (76. Musioł), Gorzała, Weis (46. Szczęch) - Jadach, Szczepan, trener - Grzegorz Łukasik.
* za dwie żółte


6 kolejka - 12 września 2015 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 1.000 (150 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Odra Opole 1:2 (1:1)
0:1 Mateusz Bodzioch '13
1:1 Kamil Szymura '36
1:2 Marcin Niemczyk '54
GKS: Drazik - Mazurkiewicz (64. Domin), Szymura, Staniczek (65. Pacholski), Zajączkowski (86. Kulawiak) - Kopacz (58. Weis), Musioł, Gorzała, Szczęch - Jadach, Szczepan, trener - Grzegorz Łukasik.


2 runda podokręgowego Pucharu Polski - 16 września 2015 - Rybnik, 16:30, widzów: 100
ROW II Rybnik - GKS JASTRZĘBIE 0:4 (0:2)
0:1 Kamil Jadach '18
0:2 Kamil Jadach '33
0:3 Wojciech Caniboł '66
0:4 Daniel Szczepan '81
GKS: Świerczek - Lorenc, Pacholski, Kulawiak, Duda - Kopacz (46. Mazurkiewicz), Staniczek, Musioł (46. Gorzała), Weis (62. Szczepan) - Jadach (46. Domin), Caniboł, trener - Grzegorz Łukasik.


7 kolejka - 19 września 2015 - Piotrówka, 16:00, widzów: 200
LZS Piotrówka - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Pacholski, Staniczek, Kulawiak (46. Lorenc) - Kopacz (46. Szczęch), Musioł, Gorzała, Weis - Domin (46. Szczepan), Jadach, trener - Grzegorz Łukasik.


8 kolejka - 26 września 2015 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 300 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Piast II Gliwice 1:1 (0:1)
0:1 Sebastian Musiolik '34
1:1 Dawid Weis '88
GKS: Świerczek - Mazurkiewicz, Szymura, Pacholski, Duda (74. Szczęch) - Staniczek (46. Kopacz), Musioł, Gorzała, Weis - Zajączkowski (46. Szczepan), Jadach, trener - Grzegorz Łukasik.


Ćwierćfinał podokręgowego Pucharu Polski - 30 września 2015 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 100
KS 27 Gołkowice - GKS JASTRZĘBIE 1:10 (1:4)
0:1 Paweł Staniczek '2
0:2 Dawid Weis '14
0:3 Daniel Szczepan '23
0:4 Daniel Szczepan '30
1:4 gospodarze '37
1:5 Jonatan Domin '49
1:6 Adrian Kopacz '55
1:7 Jonatan Domin '63
1:8 Wojciech Caniboł '65
1:9 Wojciech Caniboł '68
1:10 Wojciech Caniboł '87
GKS: Świerczek - Kulawiak, Duda, Pacholski (46. Szymura), Lorenc - Kopacz, Gorzała (46. Musioł), Staniczek, Weis (46. Szczęch) - Domin, Szczepan (46. Caniboł), trener - Grzegorz Łukasik.


9 kolejka - 3 października 2015, Zabrze, 11:00, widzów: 100 (50 gości)
Górnik II Zabrze - GKS JASTRZĘBIE 0:4 (0:2)
0:1 Dawid Weis '25
0:2 Daniel Szczepan '35
0:3 Daniel Szczepan '49
0:4 Daniel Szczepan '63
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura, Duda - Kopacz (75. Szczęch), Gorzała (66. Staniczek), Musioł, Weis (86. Zajączkowski) - Jadach, Szczepan (75. Caniboł), trener - Grzegorz Łukasik.


10 kolejka - 10 października 2015 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 300 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Skra Częstochowa 2:1 (1:0)
1:0 Dawid Weis '28
2:0 Kamil Jadach '46
2:1 Łukasz Kowalczyk '53
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura, Duda (66. Zajączkowski) - Kopacz (66. Szczęch), Musioł, Gorzała, Weis - Jadach (90. Staniczek), Szczepan (74. Caniboł), trener - Grzegorz Łukasik.


11 kolejka - 17 października 2015, Bytom, 15:00, widzów: 200 (100 gości)
Szombierki Bytom - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (0:1)
0:1 Daniel Szczepan '28
1:1 Adrian Filauer '82
2:1 Rafał Kuliński '90
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura, Zajączkowski (46. Duda*) - Kopacz, Gorzała, Musioł (56. Staniczek), Weis - Jadach, Szczepan (70. Domin), trener - Grzegorz Łukasik.
* za dwie żółte


12 kolejka - 24 października 2015 - Jastrzębie Zdrój, 14:00, widzów: 300 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Ruch II Chorzów 2:0 (2:0)
1:0 Kamil Szymura '12
2:0 Kamil Jadach '35
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Szymura, Pacholski, Zajączkowski (66. Kulawiak) - Kopacz, Staniczek, Musioł (46. Szczęch), Weis (82. Domin) - Szczepan, Jadach (60. Caniboł), trener - Grzegorz Łukasik.


13 kolejka - 31 października 2015, Ruda Śląska, 11:00, widzów: 150 (50 gości)
Grunwald Ruda Śląska - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (0:1)
0:1 Adrian Kopacz '40
0:2 Daniel Szczepan '46
1:2 Szymon Cichecki '53
1:3 Kamil Gorzała '67
GKS: Drazik - Mazurkiewicz (85. Lorenc), Pacholski, Szymura, Zajączkowski (72. Kulawiak) - Kopacz (62. Szczęch), Gorzała, Staniczek, Weis - Szczepan, Jadach (76. Caniboł), trener - Grzegorz Łukasik.


Półfinał podokręgowego Pucharu Polski - 4 listopada 2015 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 300
Granica Ruptawa - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0, 0:0) po dogrywce
0:1 Kamil Gorzała '118 (karny)
GKS: Świerczek - Mazurkiewicz (46. Duda), Pacholski, Szymura, Lorenc - Zajączkowski, Gorzała, Kopacz (46. Staniczek), Weis (46. Szczęch) - Szczepan (46. Caniboł), Domin, trener - Grzegorz Łukasik.


14 kolejka - 7 listopada 2015 - Jastrzębie Zdrój, 13:00, widzów: 600 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Pniówek Pawłowice Śląskie 0:1 (0:0)
0:1 Kamil Kostecki 58
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Zajączkowski (76. Caniboł) - Kopacz, Staniczek, Szczęch, Weis - Jadach, Szczepan, trener - Grzegorz Łukasik.


15 kolejka - 14 listopada 2015, Zdzieszowice, 13:00, widzów: 250 (50 gości)
Ruch Zdzieszowice - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:0)
1:0 Denis Sotor '39
1:1 Wojciech Caniboł '84
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Szymura, Pacholski, Zajączkowski (59. Kulawiak) - Kopacz, Gorzała, Szczęch (71. Caniboł), Weis - Jadach, Szczepan, trener - Grzegorz Łukasik.


17 kolejka - 20 marca 2016, Bielsko-Biała, 15:30, widzów: 250 (190 gości)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (0:1)
0:1 Kamil Jadach '27
0:2 Dominik Szczęch '75
0:3 Daniel Szczepan '89
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Zajączkowski (64. Szczęch) - Mazurkiewicz, Musioł, Tront (89. Gorzała), Weis (80. Dudziński) - Jadach (75. Caniboł), Szczepan, trener - Grzegorz Łukasik.


18 kolejka - 26 marca 2016 - Jastrzębie Zdrój, 11:00, widzów: 350 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - LKS Czaniec 1:1 (0:0)
0:1 Dawid Hałat '69
1:1 Wojciech Caniboł '81
GKS: Drazik - Kulawiak, Szymura, Pacholski, Mazurkiewicz (72. Caniboł) - Zajączkowski (46. Szczęch), Musioł, Tront, Weis - Szczepan (89. Dudziński), Jadach, trener - Grzegorz Łukasik.


19 kolejka - 2 kwietnia 2016, Bielsko-Biała, 15:00, widzów: 400 (100 gości)
Rekord Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Wojciech Małyjurek '83
GKS: Drazik - Mazurkiewicz (85. Dudziński), Szymura, Pacholski, Kulawiak (88. Łyżwa) - Weis, Tront, Musioł, Caniboł (63. Szczęch) - Szczepan, Jadach, trener - Grzegorz Łukasik.


20 kolejka - 9 kwietnia 2016 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 400 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - LKS Bełk 2:1 (2:0)
1:0 Wojciech Caniboł '34
2:0 Kamil Jadach '36
2:1 Łukasz Winkler '90
GKS: Drazik - Kulawiak, Łyżwa, Szymura, Mazurkiewicz* - Tront, Musioł (60. Gorzała), Jadach (60. Zajączkowski), Weis - Caniboł (90. Kocerba), Szczepan (74. Szczęch), trener - Grzegorz Łukasik.
* za dwie żółte


21 kolejka - 15 kwietnia 2016, Opole, 15:00, widzów: 1.500 (200 gości)
Odra Opole - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Mazurkiewicz - Szczepan (77. Szczęch), Musioł, Tront, Weis (90. Łyżwa) - Caniboł (83. Dudziński), Jadach (90. Zajączkowski), trener - Grzegorz Łukasik.


Finał podokręgowego Pucharu Polski - 20 kwietnia 2016 - Jastrzębie Zdrój, 16:30, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - LKS Bełk 1:0 (1:0)
1:0 Daniel Szczepan '19
GKS: Świerczek - Zajączkowski, Łyżwa, Szymura, Kocerba (66. Mazurkiewicz) - Szczęch, Ali, Musioł (56. Weis), Dudziński - Caniboł (56. Jadach), Szczepan, trener - Grzegorz Łukasik.


22 kolejka - 23 kwietnia 2016 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 300 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - LZS Piotrówka 0:1 (0:1)
0:1 Dawid Krzemień '16
GKS: Drazik - Kulawiak, Łyżwa*, Pacholski, Mazurkiewicz - Weis, Ali (58. Dudziński), Musioł, Szczęch - Caniboł, Jadach, trener - Grzegorz Łukasik.
* za dwie żółte


23 kolejka - 27 kwietnia 2016, Gliwice, 17:30, widzów: 100 (30 gości)
Piast II Gliwice - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (0:1)
0:1 Oskar Mazurkiewicz '44
0:2 Oskar Mazurkiewicz '50
0:3 Piotr Pacholski '90
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Mazurkiewicz - Zajączkowski (82. Szczęch), Musioł, Weis, Szczepan - Caniboł (88. Ali), Jadach (46. Gorzała), trener - Grzegorz Łukasik.


24 kolejka - 30 kwietnia 2016 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 300 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Górnik II Zabrze 0:1 (0:0)
0:1 Mariusz Magiera '82
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Zajączkowski (86. Łyżwa) - Mazurkiewicz (27.Szczęch), Musioł, Tront (74. Gorzała), Weis - Szczepan, Caniboł (61. Jadach), trener - Grzegorz Łukasik.


16 kolejka - 3 maja 2016, Bielsko-Biała, 11:00, widzów: 600 (200 gości)
BKS Stal Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (1:0)
1:0 Damian Szczęsny '32
GKS: Świerczek - Kulawiak, Pacholski, Szymura*, Zajączkowski (46. Kocerba) - Szczepan, Musioł (88. Gorzała), Tront, Weis - Caniboł (59. Szczęch), Jadach, trener - Grzegorz Łukasik.
* za dwie żółte


25 kolejka - 7 maja 2016, Częstochowa, 17:00, widzów: 150 (50 gości)
Skra Częstochowa - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (1:1)
0:1 Wojciech Caniboł '34 (karny)
1:1 Dawid Witkowski '42
1:2 Wojciech Caniboł '58
GKS: Drazik - Kulawiak, Szymura, Pacholski (48. Łyżwa), Zajączkowski (75. Kocerba) - Musioł (88. Gorzała), Ali, Tront, Weis (72. Szczęch) - Caniboł, Jadach, trener - Jarosław Skrobacz.


26 kolejka - 15 maja 2016 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 400 (6 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Szombierki Bytom 3:2 (1:0)
1:0 Wojciech Caniboł '31
2:0 Mateusz Lebek '64 (samobójcza)
3:0 Kamil Jadach '79
3:1 Jacek Jarnot '87
3:2 Jacek Jarnot '90 (karny)
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Zajączkowski - Ali (67. Szczęch), Musioł (89. Gorzała), Tront, Weis - Caniboł (90. Dudziński), Jadach (80. Szczepan), trener - Jarosław Skrobacz.


Ćwierćfinał okręgowego Pucharu Polski - 18 maja 2016 - Lędziny, 17:30, mecz bez udziału publiczności
MKS Lędziny - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (0:0)
0:1 Daniel Szczepan '69
0:2 Daniel Szczepan '87
1:2 Kamil Uniejewski '88
GKS: Świerczek - Zajączkowski (46. Kulawiak), Szymura (46. Pacholski), Kocerba - Weis, Gorzała, Musioł (46. Tront), Kopacz (57. Ali), Szczęch - Szczepan, Dudziński, trener - Jarosław Skrobacz.


27 kolejka - 21 maja 2016, Chorzów, 17:00, mecz bez udziału publiczności
Ruch II Chorzów - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Damian Zajączkowski '81
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura (58. Zajączkowski), Kocerba - Ali (62. Kopacz), Musioł (62. Szczepan), Tront, Szczęch (90. Gorzała) - Caniboł, Jadach, trener - Jarosław Skrobacz.


28 kolejka - 25 maja 2016 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 300 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Grunwald Ruda Śląska 3:1 (1:1)
0:1 Mateusz Dreszer '12
1:1 Wojciech Caniboł 19
2:1 Daniel Szczepan '54
3:1 Daniel Szczepan '78
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Kocerba, Zajączkowski (63. Mazurkiewicz) - Weis (71. Kopacz), Tront, Jadach, Szczęch (63. Ali) - Caniboł (74. Musioł), Szczepan, trener - Jarosław Skrobacz.


29 kolejka - 28 maja 2016 - Pawłowice Śląskie, 17:00, widzów: 500 (300 gości)
Pniówek Pawłowice Śląskie - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Drazik - Kulawiak, Szymura, Kocerba, Mazurkiewicz - Ali (70. Weis), Musioł, Tront, Kopacz (79. Szczęch) - Caniboł (81. Szczepan), Jadach (85. Dudziński), trener - Jarosław Skrobacz.


Półfinał okręgowego Pucharu Polski - 1 czerwca 2016 - Radziechowy-Wieprz, 17:30, mecz bez udziału publiczności
GKS Radziechowy-Wieprz - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (1:2)
0:1 Dawid Weis '23
0:2 Tomasz Musioł '35
1:2 Maciej Rozmus 43
1:3 Adrian Kopacz '60
GKS: Świerczek – Zajączkowski, Pacholski, Łyżwa, Kocerba – Weis (46. Tront), Ali (80. Bluck), Musioł (46. Kopacz), Szczęch (86. Mazurek) – Jadach, Dudziński, trener - Jarosław Skrobacz.


30 kolejka - 4 czerwca 2016 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 1.200 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Ruch Zdzieszowice 3:1 (2:0)
1:0 Piotr Pacholski '16
2:0 Adrian Kopacz '33
2:1 Dawid Czapliński '64
3:1 Kamil Szymura '83
GKS: Drazik - Kulawiak (90. Zajączkowski), Pacholski, Szymura, Mazurkiewicz - Kopacz (75. Kocerba), Tront, Musioł, Weis (54. Szczęch) - Caniboł (66. Ali), Szczepan, trener - Jarosław Skrobacz.


Finał okręgowego Pucharu Polski - 8 czerwca 2016 - Bielsko-Biała, 17:30, widzów: 300 (100 gości)
Rekord Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
0:1 Daniel Szczepan '21
0:2 Kamil Jadach '90
GKS: Świerczek - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Kocerba (80. Gorzała) - Zajączkowski, Tront, Musioł, Weis (66. Caniboł) - Jadach (90. Łyżwa), Szczepan (83. Dudziński), trener - Jarosław Skrobacz.


Pełny terminarz rozgrywek

Końcowa Tabela Sezonu 2015/2016
 
 1. Odra Opole 30 66 63:17 19 9 2
 2. BKS Stal Bielsko-Biała 30 62 59:21 18 8 4
 3. Rekord Bielsko-Biała 30 62 53:19 18 8 4
 4. Górnik II Zabrze 30 51 47:30 14 9 7
 5. Skra Częstochowa 30 51 40:30 14 9 7
 6. Pniówek Pawłowice Śląskie 30 50 51:26 13 11 6
 7. GKS Jastrzębie 30 49 41:27 14 7 9
 8. Ruch Zdzieszowice 30 45 37:30 12 9 9
 9. LKS Bełk 30 43 53:38 12 7 11
10. Szombierki Bytom 30 37 33:52 11 4 16
11. Ruch II Chorzów 30 37 38:53 12 1 17
12. Podbeskidzie II Bielsko-B. 30 29 34:59 8 5 17
13. Piast II Gliwice 30 28 30:53 7 7 16
14. LKS Czaniec 30 26 18:43 6 8 16
15. Grunwald Ruda Śląska 30 15 41:80 4 3 23
16. LZS Piotrówka 30 13 15:75 2 7 21


Baraż o 2. ligę:
Vineta Wolin - Odra Opole 0:2, 1:1


Kadra - Sezon 2015/2016
    Liga PP
  Bramkarze:      
  Mateusz DEEGE 23.09.1992 0 / 0 1 / 0
  Grzegorz DRAZIK 04.06.1993 28 / 0 0 / 0
  Jakub ŚWIERCZEK 07.01.1996 2 / 0 8 / 0
  Szymon WĄTROBA 29.05.1997 0 / 0 0 / 0
       
  Obrońcy:      
  Kamil DUDA 09.09.1990 5 / 0 3 / 0
  Tomasz KOCERBA 28.10.1990 7 / 0 4 / 0
  Dominik KULAWIAK 03.11.1996 22 / 0 5 / 0
  Tomasz LORENC 12.09.1991 6 / 0 3 / 0
  Dawid ŁYŻWA 08.10.1992 6 / 0 3 / 0
  Oskar MAZURKIEWICZ 08.04.1997 25 / 2 4 / 0
  Piotr PACHOLSKI 06.06.1988 27 / 2 7 / 0
  Kamil SZYMURA 16.08.1990 27 / 4 6 / 1
  Damian ZAJĄCZKOWSKI 14.08.1995 26 / 1 5 / 0
       
  Pomocnicy:      
  Farid ALI (UKR) 11.02.1992 8 / 0 3 / 0
  Dawid BLUCK 18.10.1987 0 / 0 1 / 0
  Kamil GORZAŁA 24.08.1988 21 / 2 6 / 2
  Adrian KOPACZ 07.02.1990 18 / 2 6 / 3
  Patryk MAZUREK 26.05.1996 0 / 0 1 / 0
  Tomasz MUSIOŁ 20.03.1995 27 / 0 7 / 2
  Paweł STANICZEK 15.06.1993 14 / 0 4 / 2
  Dominik SZCZĘCH 27.08.1996 29 / 1 6 / 0
  Damian TRONT 27.10.1994 13 / 0 3 / 0
  Dawid WEIS 28.07.1992 29 / 4 7 / 2
       
  Napastnicy:      
  Wojciech CANIBOŁ 22.07.1986 25 / 7 5 / 4
  Jonatan DOMIN 30.01.1996 7 / 0 4 / 6
  Patryk DUDZIŃSKI 28.12.1995 7 / 0 4 / 0
  Kamil JADACH 23.05.1990 29 / 5 4 / 3
  Daniel SZCZEPAN 05.06.1995 27 / 10 6 / 7


       Sezon 2014/2015   III LIGA - opolsko-śląska

       Sezon 2016/2017   III LIGA - grupa III
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów
Bełchatów - GieKSa
20. kolejka - 29.11-01.12.2019
30.11 GieKSa - Stomil 1:2
29.11 Zagłębie - Nieciecza 1:0
30.11 Stal - Podbeskidzie 2:1
30.11 Chojnice - Olimpia 1:3
30.11 Sandecja - Puszcza 0:1
01.12 Warta - Wigry -:-
01.12 Chrobry - Miedź -:-
01.12 Odra - Tychy -:-
01.12 Radomiak - Bełchatów -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 19 37 35:19
2. Warta Poznań 19 37 30:18
3. Stal Mielec 19 35 28:17
4. Radomiak 19 33 28:23
5. GKS Jastrzębie 19 30 29:23
6. GKS Tychy 19 29 40:29
7. Ol. Grudziądz 19 28 31:29
8. Miedź Legnica 19 28 27:26
9. Bruk-Bet Nieciecza 19 26 28:21
10. Sandecja N. Sącz 19 25 28:34
11. GKS Bełchatów 19 24 24:25
12. Zagł. Sosnowiec 19 23 27:31
13. Stomil Olszyn 19 23 14:21
14. Puszcza N. 19 20 14:24
15. Chrobry Głogów 19 20 18:31
16. Odra Opole 19 19 16:25
17. Wigry Suwałki 19 19 17:28
18. Chojniczanka 19 16 26:36
Pełna tabela