5:1

1:0

2:0

3:0

0:0
03.03
(w)

2:0
10.03
(d)

2:0
17.03
(w)

2:1
24.03
(w)

1:1
31.03
(d)

2:1
07.04
(w)

0:1
14.04
(d)

1:1
21.04
(w)

1:1
28.04
(d)

1:2
05.05
(w)

2:0
09.05
(d)

3:1
12.05
(w)

2:0
19.05
(d)

2:1
26.05
(w)

2:0
02.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Daniel Szczepan
7
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Sezon 2013/14 - IV Liga Śląska, grupa 2
1 runda podokręgowego Pucharu Polski - 3 sierpnia 2013 - Czuchów, 17:00, mecz bez udziału publiczności
Płomień Czuchów - GKS JASTRZĘBIE 2:9 (0:4)
0:1 Patryk Dudziński '2
0:2 Patryk Dudziński '8
0:3 Patryk Dudziński '21
0:4 Kamil Duda '37
1:4 Grzegorz Ciupka '59
1:5 Patryk Dudziński '62
1:6 Paweł Sękowski '65
1:7 Patryk Dudziński '66
1:8 Paweł Sękowski '77
1:9 Tomasz Musioł '81
2:9 Przemysław Jędrzejczak '86
GKS: Drazik - Duda, Pacholski, Wrana, Ułasewicz - Musioł, Gorzała (65. Hajczuk), Tront, Kopacz (46. Sękowski) - Dudziński, Gryta, trener - Grzegorz Łukasik.


1 kolejka - 10 sierpnia 2013 - Pszów, 11:00, widzów: 300 (200 gości)
Górnik Pszów - GKS JASTRZĘBIE 2:6 (0:2)
0:1 Kamil Gorzała '25
0:2 Kamil Jadach '39
0:3 Patryk Dudziński '55
0:4 Patryk Dudziński '63
1:4 Artur Sobala '70
2:4 Artur Sobala '73
2:5 Kamil Gorzała '75
2:6 Kamil Gorzała '77
GKS: Drazik - Lorenc, Pacholski, Wrana, Kocerba (67. Duda) - Gorzała, Tront, Kopacz (64. Musioł), Caniboł (86. Ułasewicz) - Hajczuk (46. Dudziński), Jadach, trener - Grzegorz Łukasik.


2 kolejka - 14 sierpnia 2013 - Wisła, 17:30, widzów: 300 (150 gości)
Wisła Ustronianka - GKS JASTRZĘBIE 0:5 (0:2)
0:1 Patryk Dudziński '22
0:2 Kamil Jadach '43
0:3 Kamil Szymura '48
0:4 Tomasz Kocerba '60 (karny)
0:5 Kamil Gorzała '84
GKS: Drazik - Lorenc, Szymura, Pacholski, Wrana (79. Ułasewicz) - Kopacz (62. Musioł), Gorzała, Caniboł, Kocerba (71. Sękowski) - Jadach (62. Hajczuk), Dudziński, trener - Grzegorz Łukasik.


2 runda podokręgowego Pucharu Polski - 21 sierpnia 2013 - Jastrzębie Zdrój, 17:30, widzów: 200 (0 gości)
KS 27 Gołkowice - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
0:1 Tomasz Musioł '42
0:2 Paweł Gryta '75
GKS: Deege - Szymura, Pacholski, Lorenc, Wrana (46. Ułasewicz) - Gorzała, Musioł, Duda (46. Sękowski), Kopacz - Dudziński, Hajczuk (46. Gryta), trener - Grzegorz Łukasik.


3 kolejka - 18 sierpnia 2013
Forteca Świerklany - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (walkower)
Gospodarze zrezygnowali z gry.


4 kolejka - 28 sierpnia 2013 - Bojszowy, 17:30, widzów: 300 (100 gości)
GTS Bojszowy - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Drazik - Lorenc (46. Kopacz), Szymura, Pacholski, Wrana - Kocerba, Tront, Gorzała, Hajczuk - Jadach, Dudziński, trener - Grzegorz Łukasik.


5 kolejka - 31 sierpnia 2013 - Jastrzębie Zdrój, 17:30, widzów: 500 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Podlesianka Katowice 6:0 (2:0)
1:0 Patryk Dudziński '24
2:0 Kamil Gorzała '42
3:0 Kamil Jadach '46
4:0 Tomasz Kocerba '52
5:0 Tomasz Musioł '74
6:0 Patryk Dudziński '90
GKS: Drazik (57. Deege) - Pacholski, Wrana, Szymura, Kocerba (62. Lorenc) - Tront, Kopacz (67. Musioł), Hajczuk, Gorzała - Dudziński, Jadach (74. Gryta), trener - Grzegorz Łukasik.


3 runda podokręgowego Pucharu Polski - 11 września 2013 - Jastrzębie Zdrój, 16:30, widzów: 200 (0 gości)
KS Żory - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:0)
1:0 Szymon Przybyłka '3
1:1 Damian Tront '62
2:1 Mateusz Gajek '85
GKS: Deege - Kocerba, Wrana, Lorenc, Duda (58. Ułasewicz) - Gorzała, Tront, Hajczuk (75. Musioł), Kopacz - Gryta (70. Sękowski), Dudziński, trener - Grzegorz Łukasik.


7 kolejka - 14 września 2013 - Jastrzębie Zdrój, 16:30, widzów: 400 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - AKS Mikołów 1:0 (1:0)
1:0 Tomasz Kocerba '17
GKS: Drazik - Lorenc, Wrana, Szymura (46. Musioł), Kocerba - Tront, Kopacz (77. Duda), Hajczuk, Gorzała - Dudziński (72. Gryta), Jadach, trener - Grzegorz Łukasik.


8 kolejka - 21 września 2013
Unia Racibórz - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (walkower)
Gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu.


9 kolejka - 28 września 2013 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 700 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Krupiński Suszec 2:0 (1:0)
1:0 Patryk Dudziński '38
2:0 Kamil Jadach '69
GKS: Drazik - Wrana, Pacholski, Szymura, Kocerba - Tront, Gorzała, Hajczuk (64. Musioł), Kopacz (90. Sękowski) - Jadach (86. Gryta), Dudziński (90. Duda), trener - Grzegorz Łukasik.


10 kolejka - 5 października 2013 - Jasienica, 16:00, widzów: 250 (100 gości)
Drzewiarz Jasienica - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Kamil Jadach '53
GKS: Drazik - Wrana, Szymura, Pacholski, Kocerba - Kopacz, Tront (64. Caniboł), Gorzała, Hajczuk (46. Musioł) - Dudziński, Jadach (90. Lorenc), trener - Grzegorz Łukasik.


11 kolejka - 12 października 2013 - Jastrzębie Zdrój, 15:30, widzów: 400 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Jedność 32 Przyszowice 1:1 (0:1)
0:1 Rafał Hajok '45
1:1 Patryk Dudziński '66
GKS: Drazik - Wrana, Szymura, Pacholski, Lorenc (45. Deege) - Kopacz (57. Hajczuk), Tront, Gorzała, Caniboł - Jadach, Gryta (57. Dudziński), trener - Grzegorz Łukasik.


12 kolejka - 19 października 2013 - Pszczyna, 15:30, widzów: 300 (150 gości)
Iskra Pszczyna - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
0:1 Wojciech Caniboł '59 (karny)
1:1 Adam Maślorz '87
GKS: Deege - Lorenc, Wrana, Szymura, Caniboł - Kopacz, Gorzała, Tront, Hajczuk (55. Musioł) - Jadach (44. Gryta), Dudziński, trener - Grzegorz Łukasik.


13 kolejka - 26 października 2013 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 400 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - GKS II Katowice 5:1 (2:0)
1:0 Wojciech Caniboł '3
2:0 Kamil Szymura '21
3:0 Patryk Dudziński '50
4:0 Patryk Dudziński '60
4:1 Arkadiusz Kowalczyk '74
5:1 Wojciech Caniboł '90
GKS: Drazik - Lorenc, Pacholski, Wrana, Szymura - Kopacz (9. Hajczuk), Gorzała, Tront (69. Musioł), Kocerba (86. Duda) - Caniboł, Dudziński (80. Gryta), trener - Grzegorz Łukasik.


14 kolejka - 3 listopada 2013 - Landek, 13:30, widzów: 200 (120 gości)
Spójnia Landek - GKS JASTRZĘBIE 1:4 (1:2)
0:1 Patryk Dudziński '16
0:2 Tomasz Kocerba '36
1:2 Radosław Folek '44 (karny)
1:3 Kamil Gorzała '83 (karny)
1:4 Patryk Dudziński '87
GKS: Drazik - Lorenc (44. Deege), Wrana, Pacholski, Szymura - Kocerba (87. Musioł), Tront, Gorzała, Hajczuk - Dudziński, Gryta (85. Duda), trener - Grzegorz Łukasik.


15 kolejka - 9 listopada 2013 - Jastrzębie Zdrój, 13:30, widzów: 300 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Gwarek Ornontowice 3:1 (1:1)
0:1 Marcin Jurecki '11
1:1 Mateusz Wrana '17
2:1 Bartosz Hajczuk '53
3:1 Tomasz Kocerba '81
GKS: Deege - Lorenc, Wrana (84. Duda), Pacholski, Szymura - Kocerba (90. Ułasewicz), Gorzała, Tront, Hajczuk (88. Musioł) - Caniboł (62. Gryta), Dudziński, trener - Grzegorz Łukasik.


16 kolejka - 16 listopada 2013 - Jastrzębie Zdrój, 13:00, widzów: 300 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Pszów 5:0 (0:0)
1:0 Mateusz Wrana '60
2:0 Paweł Gryta '72
3:0 Paweł Gryta '83
4:0 Tomasz Musioł '87
5:0 Paweł Sękowski '89
GKS: Deege - Lorenc, Wrana, Pacholski, Szymura - Kocerba, Gorzała, Tront (80. Musioł), Hajczuk (74. Duda) - Dudziński (86. Sękowski), Jadach (53. Gryta), trener - Grzegorz Łukasik.


6 kolejka - 23 listopada 2013 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 600 (300 gości)
Góral Żywiec - GKS JASTRZĘBIE 0:3 v.o
Spotkanie zostało przerwane w 90. minucie przy stanie 4:1 z powodu wrzucenia na boisko petardy hukowej przez kibiców gospodarzy.


17 kolejka - 22 marca 2014 - Jastrzębie Zdrój, 13:00, widzów: 700 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Wisła Ustronianka 9:1 (5:0)
1:0 Dawid Weis '1
2:0 Kamil Gorzała '13
3:0 Wojciech Caniboł '25
4:0 Wojciech Caniboł '36
5:0 Wojciech Caniboł '41
5:1 Michał Pietraczyk '60
6:1 Adrian Kopacz '61
7:1 Kamil Jadach '73
8:1 Patryk Dudziński '82
9:1 Dominik Szczęch '90
GKS: Deege - Lorenc, Pacholski (84. Łupiński), Szymura, Weis (61. Szczęch) - Zajączkowski, Kopacz (76. Musioł), Gorzała, Tront - Jadach, Caniboł (61. Dudziński), trener - Grzegorz Łukasik.


18 kolejka - 29 marca 2014 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 600 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Forteca Świerklany 1:0 (0:0)
1:0 Kamil Gorzała '90
GKS: Deege - Lorenc, Pacholski, Szymura, Zajączkowski - Kopacz, Gorzała, Tront, Weis (73. Szczęch) - Jadach, Caniboł (69. Dudziński), trener - Grzegorz Łukasik.


19 kolejka - 5 kwietnia 2014 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 700 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - GTS Bojszowy 2:0 (1:0)
1:0 Patryk Dudziński '39
2:0 Kamil Jadach '71
GKS: Drazik - Kocerba, Pacholski, Szymura (46. Lorenc), Zajączkowski - Gorzała, Tront, Caniboł (90. Sękowski), Weis (65. Szczęch) - Jadach, Dudziński (88. Musioł), trener - Grzegorz Łukasik.


20 kolejka - 13 kwietnia 2014 - Katowice, 11:00, widzów: 150 (50 gości)
Podlesianka Katowice - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (1:2)
0:1 Wojciech Caniboł '6
0:2 Wojciech Caniboł '16
1:2 Andrzej Sarzała '36
1:3 Wojciech Caniboł '55
GKS: Drazik - Lorenc, Szymura, Pacholski, Zajączkowski -Dudziński (60. Weis), Kopacz (75. Musioł), Gorzała, Tront - Caniboł (82. Sękowski), Jadach (85. Duda), trener - Grzegorz Łukasik.


21 kolejka - 19 kwietnia 2014 - Jastrzębie Zdrój, 13:00, mecz bez udziału publiczności
GKS JASTRZĘBIE - Góral Żywiec 4:0 (3:0)
1:0 Adrian Kopacz '21
2:0 Patryk Dudziński '24
3:0 Kamil Jadach '27
4:0 Tomasz Musioł '90
GKS: Deege - Lorenc, Pacholski, Szymura, Zajączkowski (69. Duda) - Caniboł (65. Musioł), Gorzała (65. Weis), Tront, Kopacz - Dudziński (79. Sękowski), Jadach, trener - Grzegorz Łukasik.


22 kolejka - 26 kwietnia 2014 - Mikołów, 17:00, mecz bez udziału publiczności
AKS Mikołów - GKS JASTRZĘBIE 0:8 (0:2)
0:1 Tomasz Lorenc '17
0:2 Adrian Kopacz '32
0:3 Kamil Jadach '48
0:4 Wojciech Caniboł '59
0:5 Adrian Kopacz '62
0:6 Wojciech Caniboł '72
0:7 Dawid Weis '74
0:8 Paweł Sękowski '75
GKS: Deege - Lorenc, Pacholski, Szymura (67. Łupiński), Zajączkowski - Gorzała, Tront (61. Musioł), Kopacz, Dudziński (61. Weis) - Caniboł, Jadach (61. Sękowski), trener - Grzegorz Łukasik.


23 kolejka - 29 kwietnia 2014 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Unia Racibórz 8:0 (2:0)
1:0 Kamil Gorzała '31 (karny)
2:0 Kamil Szymura '36
3:0 Piotr Pacholski '62
4:0 Adrian Kopacz '68
5:0 Wojciech Caniboł '70
6:0 Piotr Pacholski '74
7:0 Wojciech Caniboł '79
8:0 Dawis Weis '84
GKS: Drazik - Lorenc, Pacholski, Szymura (46. Łupiński), Zajączkowski (66. Duda) - Kopacz, Gorzała, Tront, Dudziński (62. Weis) - Caniboł, Jadach (76. Sękowski), trener - Grzegorz Łukasik.


24 kolejka - 3 maja 2014 - Suszec, 17:00, widzów: 200 (150 gości)
Krupiński Suszec - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:1)
0:1 Wojciech Caniboł '15
GKS: Drazik - Lorenc, Pacholski, Łupiński, Zajączkowski (77. Duda) - Gorzała, Tront, Kopacz, Dudziński (62. Szczęch) - Caniboł (85. Weis), Jadach, trener - Grzegorz Łukasik.


25 kolejka - 10 maja 2014 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 800 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Drzewiarz Jasienica 4:0 (0:0)
1:0 Kamil Gorzała '61
2:0 Dominik Szczęch '68
3:0 Dawid Weis '74
4:0 Tomasz Lorenc '80
GKS: Deege - Lorenc (89. Duda), Pacholski, Szymura, Zajączkowski - Kopacz, Gorzała, Musioł (63. Szczęch), Dudziński (63. Weis) - Jadach, Caniboł (76. Horubała), trener - Grzegorz Łukasik.


26 kolejka - 18 maja 2014 - Przyszowice, 15:00, widzów: 350 (50 gości)
Jedność 32 Przyszowice - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (1:0)
1:0 Ariel Mnochy '8
2:0 Kamil Szymura '59 (samobójcza)
GKS: Deege - Lorenc (46. Sękowski), Szymura, Łupiński (60. Kocerba), Zajączkowski - Weis, Gorzała, Tront, Szczęch (70. Dudziński) - Jadach, Caniboł, trener - Grzegorz Łukasik.


27 kolejka - 24 maja 2014 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Iskra Pszczyna 4:1 (0:0)
1:0 Damian Tront '53
2:0 Patryk Dudziński '69
3:0 Paweł Sękowski '80
4:0 Patryk Dudziński '80
4:1 Rafał Klaja '83
GKS: Drazik - Kocerba, Szymura, Pacholski, Zajączkowski (63. Duda) - Tront, Gorzała, Kopacz (46. Dudziński), Weis (71. Musioł) - Caniboł (71. Sękowski), Jadach, trener - Grzegorz Łukasik.


28 kolejka - 1 czerwca 2014 - Katowice, 17:00, widzów: 300 (100 gości)
GKS II Katowice - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (1:1)
0:1 Kamil Jadach '37
1:1 Elvist Ciku '44
2:1 Szymon Skrzypczak '64
3:1 Elvist Ciku '72
GKS: Deege - Kocerba, Pacholski, Szymura, Zajączkowski (87. Duda) - Kopacz, Gorzała, Tront, Weis (69. Szczęch) - Jadach, Sękowski (57. Dudziński), trener - Grzegorz Łukasik.


29 kolejka - 7 czerwca 2014 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 400 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Spójnia Landek 4:2 (1:1)
0:1 Dominik Zieliński '14
1:1 Tomasz Kocerba '28 (karny)
2:1 Kamil Jadach '50
2:2 Adrian Szwarc '63
3:2 Wojciech Caniboł '70
4:2 Piotr Pacholski '79
GKS: Deege - Kocerba, Pacholski, Szymura, Zajączkowski (46. Lorenc) - Kopacz, Tront, Gorzała (77. Musioł), Weis (46. Szczęch) - Jadach, Caniboł (71. Horubała), trener - Grzegorz Łukasik.


30 kolejka - 14 czerwca 2014 - Ornontowice, 17:00, widzów: 250 (150 gości)
Gwarek Ornontowice - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (0:1)
0:1 Kamil Jadach '21
0:2 Damian Tront '55
1:2 Patrycjusz Botor '56
GKS: Deege - Lorenc, Duda, Łupiński, Zajączkowski - Kopacz, Tront, Musioł (80. Błażejowski), Weis (65. Szczęch) - Jadach (70. Horubała), Caniboł (85. Dudziński), trener - Grzegorz Łukasik.


Pełny terminarz rozgrywek

Końcowa Tabela Sezonu 2013/2014
 
 1. GKS Jastrzębie 30 78 100:18 25 3 2
 2. Iskra Pszczyna 30 60 73:45 18 6 6
 3. GTS Bojszowy 30 52 57:47 15 7 8
 4. Jedność 32 Przyszowice 30 51 65:58 15 6 9
 5. Gwarek Ornontowice 30 49 64:40 15 4 11
 6. Krupiński Suszec 30 48 46:32 14 6 10
 7. Góral Żywiec 30 47 69:68 14 5 11
 8. GKS II Katowice 30 43 69:59 12 7 11
 9. Górnik Pszów 30 38 52:62 11 5 14
10. Drzewiarz Jasienica 30 37 40:46 9 10 11
11. Podlesianka Katowice 30 36 45:64 10 6 14
12. Forteca Świerklany 30 32 45:51 8 8 14
13. Unia Racibórz 30 32 51:66 9 5 16
14. Wisła Ustronianka 30 27 40:84 7 6 17
15. AKS Mikołów 30 25 33:76 8 1 21
16. Spójnia Landek 30 18 30:63 3 9 18



Kadra - Sezon 2013/2014
    Liga PP
  Bramkarze:      
  Mateusz DEEGE 23.09.1992 15 / 0 2 / 0
  Grzegorz DRAZIK 04.06.1993 15 / 0 1 / 0
       
  Obrońcy:      
  Kamil DUDA 09.09.1990 15 / 0 3 / 1
  Tomasz KOCERBA 28.10.1990 16 / 6 1 / 0
  Tomasz LORENC 12.09.1991 24 / 2 2 / 0
  Paweł ŁUPIŃSKI 02.03.1995 6 / 0 0 / 0
  Piotr PACHOLSKI 06.06.1988 23 / 3 2 / 0
  Kamil SZYMURA 16.08.1990 24 / 3 1 / 0
  Mateusz WRANA 01.09.1992 13 / 2 3 / 0
  Damian ZAJĄCZKOWSKI 14.08.1995 14 / 0 0 / 0
       
  Pomocnicy:      
  Przemysław BŁAŻEJOWSKI 22.04.1994 1 / 0 0 / 0
  Kamil GORZAŁA 24.08.1988 26 / 10 3 / 0
  Bartosz HAJCZUK 13.01.1990 13 / 1 3 / 0
  Adrian KOPACZ 07.02.1990 22 / 5 3 / 0
  Tomasz MUSIOŁ 20.03.1995 20 / 3 3 / 2
  Dominik SZCZĘCH 27.08.1996 9 / 2 0 / 0
  Damian TRONT 27.10.1994 25 / 2 2 / 1
  Patryk UŁASEWICZ 27.02.1993 3 / 0 3 / 0
  Dawid WEIS 28.07.1992 14 / 4 0 / 0
       
  Napastnicy:      
  Wojciech CANIBOŁ 22.07.1986 20 / 15 0 / 0
  Patryk DUDZIŃSKI 28.12.1995 26 / 16 3 / 5
  Paweł GRYTA 08.02.1994 9 / 2 3 / 1
  Grzegorz HORUBAŁA 05.06.1991 3 / 0 0 / 0
  Kamil JADACH 23.05.1990 24 / 12 0 / 0
  Paweł SĘKOWSKI 02.02.1994 11 / 3 3 / 2

Do statystyk zawodników nie wlicza się spotkania z 6. kolejki
Góral Żywiec - GKS Jastrzębie zweryfikowanego jako walkower.

       Sezon 2012/2013   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II

       Sezon 2014/2015   III LIGA - opolsko-śląska
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
25 listopada 2017, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Wejherowo 3:0 (2:0)
1:0 Daniel Szczepan '4
2:0 Daniel Szczepan '28
3:0 Daniel Szczepan '85
Następny mecz
3 marca 2018, Stargard
Błękitni - GieKSa
18. kolejka - 25-26.11.2017
25.11 GieKSa - Wejherowo 3:0
25.11 Garbarnia - Bełchatów 1:1
25.11 Stalówka - Błękitni 0:2
25.11 Puławy - Rozwój 1:0
25.11 Warta - Legionovia 2:0
26.11 Gwardia - ŁKS Łódź 0:1
26.11 Radomiak - Siarka 1:2
26.11 Znicz - Kluczbork 1:1
26.11 Olimpia - ROW Rybnik 6:3
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. GKS Jastrzębie 19 43 34:11
2. ŁKS Łódź 19 38 21:11
3. Warta Poznań 19 36 26:12
4. Radomiak Radom 19 34 28:18
5. Olimpia Elbląg 19 32 29:22
6. Siarka Tarnobrzeg 18 32 30:25
7. GKS Bełchatów 19 26 30:27
8. Znicz Pruszków 19 26 23:26
9. Garbarnia Kraków 19 24 22:21
10. Błękitni Stargard 19 24 20:19
11. Wisła Puławy 19 23 21:21
12. ROW Rybnik 19 22 29:33
13. Stal Stalowa Wola 19 22 18:22
14. Legionovia 19 18 18:26
15. Rozwój Katowice 19 17 16:28
16. MKS Kluczbork 19 16 14:27
17. Gwardia Koszalin 19 15 15:33
18. Gryf Wejherowo 19 13 18:30
Pełna tabela