0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
1:2
(d)

1:1
(d)
0:0
(w)

2:2
(w)
3:2
(d)

1:1
(w)
1:2
(d)

2:0
(d)
2:1
(w)

1:1
(w)
1:2
(d)

1:0
(d)
0:0
(w)

4:2
(w)
1:3
(d)

1:3
(w)
1:3
(d)

1:3
(w)
30.06
(d)

1:0
(d)
04.07
(w)

2:0
(w)
11.07
(d)

2:0
(d)
16.07
(w)

2:2
(w)
19.07
(d)

2:2
(d)
25.07
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Farid Ali
8
Jakub Wróbel
5
Kamil Adamek
4
Damian Tront
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 10
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Poprzednie sezony
       Sezon 1961/1962   C KLASA - grupa III
       Sezon 1962/1963   C KLASA - grupa III
       Sezon 1963/1964   B KLASA - grupa II
       Sezon 1964/1965   B KLASA - grupa II
       Sezon 1965/1966   A KLASA
       Sezon 1966/1967   A KLASA
       Sezon 1967/1968   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
       Sezon 1968/1969   LIGA OKRĘGOWA - grupa II
       Sezon 1969/1970   LIGA OKRĘGOWA - grupa II
       Sezon 1970/1971   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
       Sezon 1971/1972   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
       Sezon 1972/1973   III LIGA - grupa I
       Sezon 1973/1974   II LIGA - grupa II
       Sezon 1974/1975   KLASA WOJEWÓDZKA - grupa II
       Sezon 1975/1976   KLASA WOJEWÓDZKA - grupa II
       Sezon 1976/1977   III LIGA - grupa V
       Sezon 1977/1978   III LIGA - grupa V
       Sezon 1978/1979   III LIGA - grupa V
       Sezon 1979/1980   II LIGA - grupa II
       Sezon 1980/1981   III LIGA - grupa III
       Sezon 1981/1982   III LIGA - grupa III
       Sezon 1982/1983   III LIGA - grupa VI
       Sezon 1983/1984   III LIGA - grupa VI
       Sezon 1984/1985   III LIGA - grupa VI
       Sezon 1985/1986   II LIGA - grupa I
       Sezon 1986/1987   II LIGA - grupa I
       Sezon 1987/1988   II LIGA - grupa I
       Sezon 1988/1989   EKSTRAKLASA
       Sezon 1989/1990   II LIGA
       Sezon 1990/1991   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1991/1992   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1992/1993   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1993/1994   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1994/1995   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1995/1996   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1996/1997   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1997/1998   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1998/1999   III LIGA - grupa III
       Sezon 1999/2000   III LIGA - grupa III
       Sezon 2000/2001   III LIGA - grupa III
       Sezon 2001/2002   III LIGA - grupa III
       Sezon 2002/2003   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2003/2004   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2004/2005   III LIGA - grupa III
       Sezon 2005/2006   III LIGA - grupa III
       Sezon 2006/2007   III LIGA - grupa III
       Sezon 2007/2008   II LIGA
       Sezon 2008/2009   I LIGA
       Sezon 2009/2010   II LIGA - Grupa Wschodnia
       Sezon 2010/2011   LIGA OKRĘGOWA - grupa III
       Sezon 2011/2012   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2012/2013   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2013/2014   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2014/2015   III LIGA - opolsko-śląska
       Sezon 2015/2016   III LIGA - opolsko-śląska
       Sezon 2016/2017   III LIGA - grupa III
       Sezon 2017/2018   II LIGA
       Sezon 2018/2019   I LIGA
       Sezon 2019/2020   I LIGA
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
11 lipca 2020, Jastrzębie Zdrój, 12:40
GieKSa - Podbeskidzie 0:3 (0:1)
0:1 Mateusz Sopoćko '39
0:2 Marko Roginić '60
0:3 Tomasz Nowak '79 (karny)
Następny mecz
16 lipca 2020, Grudziądz, 20:40
Olimpia - GieKSa
32. kolejka - 14-16.07.2020
16.07 Olimpia - GieKSa -:-
14.07 Warta - GKS Tychy 2:2
14.07 Wigry - Sandecja 1:0
14.07 Stal Mielec - Chrobry 1:0
14.07 Chojnice - Zagłębie 1:3
15.07 Puszcza - Stomil 0:0
15.07 Podbeskidzie - Odra 4:3
15.07 Nieciecza - Radomiak 1:1
16.07 Miedź - Bełchatów -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 30 59 57:30
2. Stal Mielec 31 58 49:30
3. Warta Poznań 31 56 47:30
4. Radomiak 30 50 46:40
5. Miedź Legnica 30 44 43:39
6. GKS Tychy 30 43 56:48
7. Chrobry Głogów 31 43 36:42
8. Bruk-Bet Nieciecza 30 42 43:33
9. Sandecja N. Sącz 31 40 44:48
10. Puszcza N. 30 40 31:37
11. GKS Bełchatów 30 39 36:39
12. Stomil Olszyn 30 39 25:34
13. Odra Opole 31 39 29:34
14. GKS Jastrzębie 30 38 40:42
15. Zagł. Sosnowiec 31 38 44:51
16. Ol. Grudziądz 30 38 45:53
17. Chojniczanka 31 30 43:58
18. Wigry Suwałki 31 23 25:51
Pełna tabela