27.07
(w)
16.11
(d)

03.08
(d)
23.11
(w)

10.08
(w)
30.11
(d)

17.08
(d)
29.02
(w)

21.08
(w)
07.03
(d)

24.08
(w)
14.03
(d)

31.08
(d)
21.03
(w)

07.09
(w)
28.03
(d)

14.09
(d)
04.04
(w)

21.09
(w)
11.04
(d)

28.09
(w)
18.04
(d)

05.10
(w)
25.04
(d)

13.10
(d)
02.05
(w)

19.10
(w)
09.05
(d)

26.10
(d)
16.05
(w)

02.11
(w)
23.05
(d)

09.11
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Kamil Adamek
8
Kamil Szymura
4
Jakub Wróbel
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,591
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~supanonimowy
Poprzednie sezony
       Sezon 1961/1962   C KLASA - grupa III
       Sezon 1962/1963   C KLASA - grupa III
       Sezon 1963/1964   B KLASA - grupa II
       Sezon 1964/1965   B KLASA - grupa II
       Sezon 1965/1966   A KLASA
       Sezon 1966/1967   A KLASA
       Sezon 1967/1968   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
       Sezon 1968/1969   LIGA OKRĘGOWA - grupa II
       Sezon 1969/1970   LIGA OKRĘGOWA - grupa II
       Sezon 1970/1971   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
       Sezon 1971/1972   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
       Sezon 1972/1973   III LIGA - grupa I
       Sezon 1973/1974   II LIGA - grupa II
       Sezon 1974/1975   KLASA WOJEWÓDZKA - grupa II
       Sezon 1975/1976   KLASA WOJEWÓDZKA - grupa II
       Sezon 1976/1977   III LIGA - grupa V
       Sezon 1977/1978   III LIGA - grupa V
       Sezon 1978/1979   III LIGA - grupa V
       Sezon 1979/1980   II LIGA - grupa II
       Sezon 1980/1981   III LIGA - grupa III
       Sezon 1981/1982   III LIGA - grupa III
       Sezon 1982/1983   III LIGA - grupa VI
       Sezon 1983/1984   III LIGA - grupa VI
       Sezon 1984/1985   III LIGA - grupa VI
       Sezon 1985/1986   II LIGA - grupa I
       Sezon 1986/1987   II LIGA - grupa I
       Sezon 1987/1988   II LIGA - grupa I
       Sezon 1988/1989   EKSTRAKLASA
       Sezon 1989/1990   II LIGA
       Sezon 1990/1991   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1991/1992   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1992/1993   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1993/1994   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1994/1995   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1995/1996   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1996/1997   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1997/1998   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1998/1999   III LIGA - grupa III
       Sezon 1999/2000   III LIGA - grupa III
       Sezon 2000/2001   III LIGA - grupa III
       Sezon 2001/2002   III LIGA - grupa III
       Sezon 2002/2003   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2003/2004   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2004/2005   III LIGA - grupa III
       Sezon 2005/2006   III LIGA - grupa III
       Sezon 2006/2007   III LIGA - grupa III
       Sezon 2007/2008   II LIGA
       Sezon 2008/2009   I LIGA
       Sezon 2009/2010   II LIGA - Grupa Wschodnia
       Sezon 2010/2011   LIGA OKRĘGOWA - grupa III
       Sezon 2011/2012   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2012/2013   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2013/2014   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2014/2015   III LIGA - opolsko-śląska
       Sezon 2015/2016   III LIGA - opolsko-śląska
       Sezon 2016/2017   III LIGA - grupa III
       Sezon 2017/2018   II LIGA
       Sezon 2018/2019   I LIGA
       Sezon 2019/2020   I LIGA
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
18 maja 2019, Jastrzębie Zdrój, 17:30
GieKSa - Sandecja 5:0 (3:0)
1:0 Jakub Wróbel '5
2:0 Rafał Adamek '9
3:0 Patryk Skórecki '35
4:0 Rafał Adamek '72
5:0 Dominik Szczęch '89
Następny mecz
27 lipca 2019, Niepołomice, 19:00
Puszcza - GieKSa
1. kolejka - 26-28.07.2019
27.07 Puszcza - GieKSa -:-
26.07 Stal Mielec - Warta -:-
26.07 Ol. Grudziądz - Chrobry -:-
27.07 Miedź - Odra Opole -:-
27.07 Radomiak - Tychy -:-
27.07 Bełchatów - Stomil -:-
27.07 Wigry - Chojniczanka -:-
27.07 Zagłębie - TSP -:-
27.07 Nieciecza - Sandecja -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. GKS Jastrzębie
2. Miedź Legnica (s)
3. Zagł. Sosnowiec (s)
4. Stal Mielec
5. Sandecja N. Sącz
6. Podbeskidzie
7. GKS Tychy
8. Bruk-Bet Nieciecza
9. Puszcza N.
10. Chojniczanka
11. Stomil Olszyn
12. Odra Opole
13. Warta Poznań
14. Chrobry Głogów
15. Wigry Suwałki
16. Radomiak (b)
17. Ol. Grudziądz (b)
18. GKS Bełchatów (b)
Pełna tabela