5:1

1:0

2:0

3:0

0:0
03.03
(w)

2:0
10.03
(d)

2:0
17.03
(w)

2:1
24.03
(w)

1:1
31.03
(d)

2:1
07.04
(w)

0:1
14.04
(d)

1:1
21.04
(w)

1:1
28.04
(d)

1:2
05.05
(w)

2:0
09.05
(d)

3:1
12.05
(w)

2:0
19.05
(d)

2:1
26.05
(w)

2:0
02.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Daniel Szczepan
7
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Sezon 2011/12 - IV Liga Śląska, grupa 2
1 kolejka - 12 sierpnia 2011 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 1.000 (70 gości)
GKS JASTRZĘBIE - MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1 (1:0)
1:0 Błażej Pawliczek '15
1:1 Łukasz Szędzielorz '72
GKS: Prostacki - Lorenc, Ciemięga (11. Wrana), Michalczyk, Kocerba - Gorzała, Wawrzyczek, D. Dziadek, Kopacz - Pawliczek (86. Knesz), Jadach (74. Sawiński), trener - Andrzej Myśliwiec.


2 kolejka - 20 sierpnia 2011 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 1.000 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Nadwiślan Góra 0:6 (0:2)
0:1 Sławomir Maławy '20
0:2 Łukasz Paździorek '29
0:3 Helder Mendez Rodriguez '54
0:4 Ireneusz Adamski '74 (karny)
0:5 Łukasz Mieszczak '79
0:6 Tomasz Matysek '90
GKS: Deege - Lorenc, Wrana, Michalczyk, Kocerba* - Kopacz, D. Dziadek (61. Sawiński, 78. Knesz), Wawrzyczek (46. Sobik), Gorzała - Pawliczek (46. Polak), Jadach, trener - Andrzej Myśliwiec.
* za dwie żółte


3 kolejka - 24 sierpnia 2011 - Żywiec, 18:00, widzów: 700 (140 gości)
Góral Żywiec - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
1:0 Grzegorz Szymoński '58
1:1 Błażej Pawliczek '76
GKS: Prostacki - Kocerba, Michalczyk, Wrana, Lorenc - Polak, D. Dziadek (61. Knesz), Setlak (46. Kopacz), Gorzała, Sobik - Pawliczek, trener - Andrzej Myśliwiec.


4 kolejka - 27 sierpnia 2011 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 700 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Unia Racibórz 3:1 (2:0)
1:0 Kamil Gorzała '26
2:0 Błażej Pawliczek '45
2:1 Marcin Pawlisz '53
3:1 Bartłomiej Setlak '64
GKS: Prostacki - Kocerba (69. Wrana), Wawrzyczek, Michalczyk, Lorenc - Polak, Sobik, Gorzała (69. D. Dziadek), Kopacz - Pawliczek (64. Staniek), Setlak (78. Knesz), trener - Andrzej Myśliwiec.


5 kolejka - 3 września 2011 - Czaniec, 17:00, widzów: 350 (130 gości)
LKS Czaniec - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
1:0 Tomasz Kozioł '51
2:0 Piotr Świerczyński '68
GKS: Prostacki - Kocerba, Michalczyk, Wawrzyczek, Lorenc - Polak (70. Staniek), Gorzała, Kopacz, Setlak (71. D. Dziadek), Sobik - Pawliczek, trener - Andrzej Myśliwiec.


6 kolejka - 10 września 2011 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 800 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - KS Żory 4:0 (3:0)
1:0 Marek Sobik '16
2:0 Witold Wawrzyczek '27 (karny)
3:0 Marek Sobik '41
4:0 Marek Sobik '66
GKS: Deege - Lorenc (88. Bednarek), Michalczyk, Wawrzyczek (84. Wrana), Kocerba - Gorzała, Polak, Setlak, Kopacz - Jadach (67. Pawliczek), Sobik, trener - Andrzej Myśliwiec.


7 kolejka - 17 września 2011 - Marklowice, 16:00, widzów: 400 (205 gości)
Polonia Marklowice - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (0:1)
0:1 Kamil Jadach '23
1:1 Piotr Kobeszko '71
1:2 Paweł Polak '86
GKS: Deege - Kocerba, Michalczyk, Wawrzyczek, Lorenc (60. Bednarek, 68. Kopacz) - Staniek (88. Wrana), Gorzała, Sobik, Polak - Setlak, Jadach, trener - Andrzej Myśliwiec.


8 kolejka - 24 września 2011 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 900 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Iskra Pszczyna 1:0 (1:0)
1:0 Mateusz Wrana '18
GKS: Deege - Kocerba, Lorenc, Wawrzyczek, Wrana - Kopacz, Setlak*, Staniek (68. Pawliczek), Polak - Jadach (90. Bielecki), Sobik (77. Gorzała), trener - Andrzej Myśliwiec.
* za dwie żółte


11 kolejka - 15 października 2011 - Jastrzębie Zdrój, 15:30, widzów: 800 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Rekord Bielsko-Biała 2:5 (0:2)
0:1 Bartosz Woźniak '5
0:2 Andrzej Maślorz '7
0:3 Bartosz Woźniak '49
0:4 Grzegorz Bogdan '53
1:4 Witold Wawrzyczek '78 (karny)
1:5 Bartosz Woźniak '80
2:5 Błażej Pawliczek '90
GKS: Deege (57. Prostacki) - Lorenc (85. Bielecki), Wawrzyczek, Michalczyk, Wrana - Gorzała (64. Staniek), Kopacz (46. Jadach), Setlak, Polak - Sobik, Pawliczek, trener - Andrzej Myśliwiec.


12 kolejka - 23 października 2011 - Rydułtowy, 11:00, widzów: 400 (200 gości)
Naprzód Rydułtowy - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:1)
0:1 Paweł Polak '42
1:1 Mateusz Kołodziejczyk '75
GKS: Prostacki - Lorenc, Michalczyk (36. Wrana), Wawrzyczek, Sobik - Polak, Setlak, Gorzała (67. Staniek), Kopacz - Jadach, Pawliczek, trener - Andrzej Myśliwiec.


13 kolejka - 29 października 2011 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 700 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - AKS Mikołów 0:0
GKS: Prostacki - Lorenc, Wawrzyczek, Michalczyk, Sobik - Kopacz, Setlak, Gorzała, Polak - Jadach, Pawliczek (68. Staniek), trener - Andrzej Myśliwiec.


14 kolejka - 5 listopada 2011 - Wisła, 13:30, widzów:
Wisła Ustronianka - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (1:1)
1:0 Wojciech Padło '1
1:1 Błażej Pawliczek '8
1:2 Kamil Jadach '87
2:2 Tomasz Czyż '90
GKS: Prostacki - Lorenc, Wawrzyczek, Michalczyk, Sobik - Polak, Gorzała, Setlak, Kopacz - Jadach, Pawliczek (75. Wrana), trener - Andrzej Myśliwiec.


15 kolejka - 12 listopada 2011 - Jastrzębie Zdrój, 13:30, widzów: 700 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4:1 (0:1)
0:1 Piotr Malinowski '25
1:1 Bartłomiej Setlak '58
2:1 Bartłomiej Setlak '61
3:1 Kamil Gorzała '72
4:1 Marek Sobik '82
GKS: Prostacki - Lorenc, Wawrzyczek, Wrana, Michalczyk - Kopacz, Sobik, Polak, Gorzała - Pawliczek (59. Staniek), Setlak (90. Jadach), trener - Andrzej Myśliwiec.


16 kolejka - 24 marca 2012 - Czechowice-Dziedzice, 15:00, widzów: 350 (200 gości)
MRKS Czechowice-Dziedzice - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (0:2)
0:1 Bartosz Hajczuk '12
0:2 Marek Sobik '45
0:3 Kamil Pancer '71
GKS: Deege - Lorenc, Pacholski, Kocerba, Wrana - Gorzała, Mościcki (76. Piekarski), Sobik (84. Duda), Pancer - R. Dziadek (67. Sawiński), Hajczuk, trener - Grzegorz Łukasik.


9 kolejka - 27 marca 2012
GTS Bojszowy - GKS JASTRZĘBIE 3:0 (walkower)
W pierwotnym terminie brak zgody policji na rozegranie meczu. W później wyznaczonych przez OZPN Katowice terminach jastrzębianie nie pojawili się na boisku rywala z uwagi na złożenie odwołania od decyzji związku.


17 kolejka - 1 kwietnia 2012 - Góra, 15:00, widzów: 300 (220 gości)
Nadwiślan Góra - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
0:1 Bartosz Hajczuk '4
0:2 Kamil Pancer '88
GKS: Deege - Kocerba, Lorenc, Pacholski, Wrana - Sobik, Kopacz (74. Setlak), Mościcki (80. R. Dziadek), Gorzała - Hajczuk, Jadach (83. Pancer), trener - Grzegorz Łukasik.


10 kolejka - 4 kwietnia 2012
Gwarek Ornontowice - GKS JASTRZĘBIE 3:0 (walkower)
W pierwotnym terminie brak zgody policji na rozegranie meczu. W później wyznaczonych przez OZPN Katowice terminach jastrzębianie nie pojawili się na boisku rywala z uwagi na złożenie odwołania od decyzji związku.


18 kolejka - 7 kwietnia 2012 - Jastrzębie Zdrój, 11:00, widzów: 1.500 (265 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Góral Żywiec 1:1 (0:1)
0:1 Piotr Motyka '4
1:1 Tomasz Kocerba '76
GKS: Deege - Lorenc, Wrana, Pacholski, Kocerba - Sobik, Kopacz, Mościcki (82. R. Dziadek), Gorzała - Hajczuk, Setlak (62. Pancer), trener - Grzegorz Łukasik.


19 kolejka - 14 kwietnia 2012 - Racibórz, 16:00, widzów: 300 (210 gości)
Unia Racibórz - GKS JASTRZĘBIE 2:3 (0:2)
0:1 Kamil Gorzała '22
0:2 Kamil Pancer '40
1:2 Marek Prusicki '54
2:2 Marek Prusicki '65
2:3 Bartłomiej Setlak '90
GKS: Deege - Lorenc (80. Setlak), Wrana, Pacholski, Sobik - Hajczuk, Kopacz, Mościcki, Gorzała - Jadach, Pancer (85. R. Dziadek), trener - Grzegorz Łukasik.


20 kolejka - 18 kwietnia 2012 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 700 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - LKS Czaniec 2:1 (0:0)
0:1 Piotr Świerczyński '54
1:1 Kamil Gorzała '68
2:1 Kamil Jadach '70
GKS: Deege - Lorenc, Wrana, Pacholski, Hajczuk - Sobik, Gorzała, Mościcki, Kopacz - Jadach (90. R. Dziadek), Pancer (46. Setlak), trener - Grzegorz Łukasik.


21 kolejka - 21 kwietnia 2012
KS Żory - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (walkower)
Nie odbył się ze względu na brak zgody na rozegranie meczu podwyższonego ryzyka na stadionie w Żorach.


22 kolejka - 28 kwietnia 2012 - Jastrzębie Zdrój, 16:30, widzów: 600 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Polonia Marklowice 2:2 (0:2)
0:1 Łukasz Dzierżęga '4
0:2 Adam Procek '7
1:2 Marek Sobik '61
2:2 Kamil Jadach '72
GKS: Deege - Pacholski, Gorzała, Duda (46. Pancer), Lorenc - Jadach, Mościcki, Kopacz, Hajczuk - Setlak, Sobik, trener - Grzegorz Łukasik.


23 kolejka - 3 maja 2012 - Pszczyna, 17:00, widzów: 400 (160 gości)
Iskra Pszczyna - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:0)
0:1 Artur Mościcki '65 (karny)
0:2 Bartosz Hajczuk '90
GKS: Deege - Lorenc, Duda, Pacholski, Wrana - Sobik, Mościcki, Gorzała, Hajczuk - Setlak, Jadach (90. Pancer), trener - Grzegorz Łukasik.


24 kolejka - 5 maja 2012 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 600 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - GTS Bojszowy 4:0 (3:0)
1:0 Piotr Pacholski '19
2:0 Bartłomiej Setlak '21
3:0 Paweł Wróbel '37 (samobójcza)
4:0 Mateusz Wrana '90
GKS: Deege - Lorenc, Pacholski, Duda, Wrana - Hajczuk (71. Pancer), Kopacz (71. Piekarski), Gorzała, Sobik - Jadach (81. R. Dziadek), Setlak, trener - Grzegorz Łukasik.


25 kolejka - 12 maja 2012 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 700 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Gwarek Ornontowice 4:0 (2:0)
1:0 Kamil Gorzała '7
2:0 Rafał Dziadek '41
3:0 Kamil Gorzała '75 (karny)
4:0 Kamil Jadach '76
GKS: Deege (80. Prostacki) - Lorenc, Wrana, Pacholski, Duda - Sobik, Setlak (80. Chrysteczko), Gorzała, Piekarski - Jadach, R. Dziadek (70. Pancer), trener - Grzegorz Łukasik.


26 kolejka - 19 maja 2012 - Bielsko-Biała, 17:00, widzów: 400 (300 gości)
Rekord Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 4:3 (2:1)
1:0 Bartosz Woźniak '21
1:1 Kamil Gorzała '28
2:1 Mateusz Żyła '39
2:2 Bartłomiej Setlak '52
2:3 Artur Mościcki '59 (karny)
3:3 Bartosz Woźniak '60
4:3 Bartosz Woźniak '64
GKS: Deege - Wrana (82. Pancer), Pacholski, Duda (75. Piekarski), Kocerba, Gorzała, Sobik, Setlak, Kopacz, Jadach, R. Dziadek (35. Mościcki), trener - Grzegorz Łukasik.


27 kolejka - 26 maja 2012 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 600 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Naprzód Rydułtowy 1:1 (0:0)
1:0 Kamil Duda '53
1:1 Patryk Organista '70
GKS: Prostacki - Kocerba (77. Chrysteczko), Pacholski, Wrana, Lorenc - Duda (62. Pancer), Kopacz, Mościcki, Piekarski - Jadach, R. Dziadek, trener - Robert Zapała.


28 kolejka - 2 czerwca 2012
AKS Mikołów - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (walkower)
Gospodarze zrezygnowali z gry.


29 kolejka - 6 czerwca 2012 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 600 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Wisła Ustronianka 3:2 (2:1)
1:0 Bartosz Hajczuk '15
1:1 Michał Pietraczyk '31
2:1 Kamil Jadach '32
3:1 Bartłomiej Setlak '49
3:2 Michał Pietraczyk '88
GKS: Prostacki - Wrana, Kocerba, Lorenc (59. Duda), Sobik - Kopacz, Setlak, Gorzała, Piekarski - Hajczuk (72. Pancer), Jadach (83. R. Dziadek), trener - Robert Zapała.


30 kolejka - 9 czerwca 2012 - Bielsko-Biała, 11:00, widzów: 100 (0 gości)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 6:2 (2:1)
1:0 Łukasz Rajda '7
1:1 Bartosz Hajczuk '10
2:1 Marcin Folwarski '45
3:1 Dariusz Łoś '52
4:1 Łukasz Reinhard '56
5:1 Adrian Olszowski '69
5:2 Marek Sobik'72
6:2 Adrian Sikora '87
GKS: Prostacki - Hajczuk, Kocerba, Wrana, Lorenc (55. Mościcki) - Gorzała, Kopacz, Sobik, Piekarski (75. Pancer) - Jadach, Setlak (28. R. Dziadek), trener - Grzegorz Łukasik.


Końcowa Tabela Sezonu 2011/2012
 
 1. LKS Czaniec 30 69 59:20 21 6 3
 2. Rekord Bielsko-Biała 30 68 89:35 22 2 6
 3. Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 67 89:36 20 7 3
 4. Nadwiślan Góra 30 56 69:45 17 5 8
 5. GKS Jastrzębie 30 53 59:46 15 8 7
 6. Iskra Pszczyna 30 47 57:40 13 8 9
 7. Góral Żywiec 30 42 48:38 11 9 10
 8. AKS Mikołów 30 41 42:42 12 5 13
 9. GTS Bojszowy 30 39 55:51 11 6 13
10. Gwarek Ornontowice 30 35 42:52 9 8 13
11. Polonia Marklowice 30 35 51:69 9 8 13
12. Wisła Ustronianka 30 33 39:46 9 6 15
13. MRKS Czechowice-Dziedzice 30 27 32:61 7 6 17
14. Unia Racibórz 30 25 47:79 7 4 19
15. Naprzód Rydułtowy 30 18 25:80 3 9 18
16. KS Żory 30 13 22:85 2 7 21
Awans do trzeciej ligi uzyskały również rezerwy Podbeskidzia, ponieważ
od sezonu 2012/13 likwidacji podległa Młoda Ekstraklasa a drugie
drużyny zespołów ekstraklasowych przydzielono do trzeciej ligi.


Kadra - Sezon 2011/2012
     
  Bramkarze:    
  Mateusz DEEGE 23.09.1992 15 / 0
  Szymon PROSTACKI 02.06.1992 13 / 0
     
  Obrońcy:    
  Marcin BEDNAREK 29.01.1980 2 / 0
  Tomasz CIEMIĘGA 19.03.1976 1 / 0
  Kamil DUDA 09.09.1990 8 / 1
  Tomasz KOCERBA 28.10.1990 15 / 1
  Tomasz LORENC 12.09.1991 25 / 0
  Kamil MICHALCZYK 19.04.1991 12 / 0
  Piotr PACHOLSKI 06.06.1988 11 / 1
  Mateusz WRANA 01.09.1992 23 / 2
     
  Pomocnicy:    
  Adrian BIELECKI 01.01.1992 2 / 0
  Damian DZIADEK 23.03.1984 5 / 0
  Kamil GORZAŁA 24.08.1988 25 / 7
  Bartosz HAJCZUK 13.01.1990 10 / 5
  Adrian KOPACZ 07.02.1990 23 / 0
  Artur MOŚCICKI 26.02.1985 10 / 2
  Mateusz PIEKARSKI 10.09.1992 7 / 0
  Marek SOBIK 25.01.1989 24 / 7
  Łukasz STANIEK 26.04.1991 8 / 0
  Witold WAWRZYCZEK 22.05.1973 12 / 2
     
  Napastnicy:    
  Michał CHRYSTECZKO 22.04.1991 2 / 0
  Rafał DZIADEK 16.03.1981 11 / 1
  Kamil JADACH 23.05.1990 21 / 6
  Krzysztof KNESZ 13.03.1984 4 / 0
  Kamil PANCER 20.02.1990 13 / 3
  Błażej PAWLICZEK 29.04.1983 12 / 5
  Paweł POLAK 13.03.1990 12 / 2
  Patryk SAWIŃSKI 08.01.1992 3 / 0
  Bartłomiej SETLAK 11.03.1991 22 / 7

       Sezon 2010/2011   LIGA OKRĘGOWA - grupa III

       Sezon 2012/2013   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
25 listopada 2017, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Wejherowo 3:0 (2:0)
1:0 Daniel Szczepan '4
2:0 Daniel Szczepan '28
3:0 Daniel Szczepan '85
Następny mecz
3 marca 2018, Stargard
Błękitni - GieKSa
18. kolejka - 25-26.11.2017
25.11 GieKSa - Wejherowo 3:0
25.11 Garbarnia - Bełchatów 1:1
25.11 Stalówka - Błękitni 0:2
25.11 Puławy - Rozwój 1:0
25.11 Warta - Legionovia 2:0
26.11 Gwardia - ŁKS Łódź 0:1
26.11 Radomiak - Siarka 1:2
26.11 Znicz - Kluczbork 1:1
26.11 Olimpia - ROW Rybnik 6:3
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. GKS Jastrzębie 19 43 34:11
2. ŁKS Łódź 19 38 21:11
3. Warta Poznań 19 36 26:12
4. Radomiak Radom 19 34 28:18
5. Olimpia Elbląg 19 32 29:22
6. Siarka Tarnobrzeg 18 32 30:25
7. GKS Bełchatów 19 26 30:27
8. Znicz Pruszków 19 26 23:26
9. Garbarnia Kraków 19 24 22:21
10. Błękitni Stargard 19 24 20:19
11. Wisła Puławy 19 23 21:21
12. ROW Rybnik 19 22 29:33
13. Stal Stalowa Wola 19 22 18:22
14. Legionovia 19 18 18:26
15. Rozwój Katowice 19 17 16:28
16. MKS Kluczbork 19 16 14:27
17. Gwardia Koszalin 19 15 15:33
18. Gryf Wejherowo 19 13 18:30
Pełna tabela