1:2
(d)

2:2
(w)

0:2
(d)

11.08
(d)

17.08
(w)

22.08
(d)

25.08
(w)

01.09
(d)

08.09
(w)

15.09
(d)

22.09
(w)

29.09
(d)

06.10
(w)

13.10
(d)

20.10
(w)

27.10
(d)

03.11
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Piotr Pacholski
1
Patryk Skórecki
1
Damian Tront
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,586
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~GrzGorz
Sezon 1966/67 - A Klasa
Tabela Końcowa Sezonu 1966/1967
 
 1. Górnik Jas-Mos 26 43 73:20 - - -
 2. Górnik Knurów 26 34 58:22 - - -
 3. ROW Rybnik 1b 26 30 52:26 - - -
 4. Górnik Pszów 26 28 54:31 - - -
 5. Górnik Czerwionka 1b 26 28 48:42 - - -
 6. Naprzód Rydułtowy 26 27 50:38 - - -
 7. GKS Wodzisław 1b 26 26 37:33 - - -
 8. Polonia Łaziska Rybnickie 26 26 27:29 - - -
 9. Górnik Radlin 1b 26 25 42:43 - - -
10. Silesia Rybnik 26 23 34:58 - - -
11. Czarni Gorzyce 26 22 36:56 - - -
12. Polonia Niewiadom 26 20 40:74 - - -
13. Unia Krywałd 26 19 36:68 - - -
14. Piast Leszczyny 26 13 18:65 - - -
Za zwycięstwo przyznawano 2 pkt.

       Sezon 1965/1966   A KLASA

       Sezon 1967/1968   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
11 sierpnia 2018, Jastrzębie Zdrój, 17:45
GieKSa - Chojniczanka 0:0
Następny mecz
17 sierpnia 2018, Jastrzębie Zdrój, 19:00
Odra Opole - GieKSa
4. kolejka - 10-11.08.2018
11.08 GieKSa - Chojniczanka 0:0
10.08 Raków - Odra Opole 1:0
11.08 Puszcza - Warta 0:1
11.08 Bytovia - Stal Mielec 1:2
11.08 Podbeskidzie - Garbarnia 0:0
11.08 ŁKS Łódź - Stomil 1:0
11.08 Wigry - Chrobry 0:1
11.08 Sandecja - Katowice 1:0
11.08 GKS Tychy - Nieciecza 2:1
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Raków Cz-wa 4 7 7:4
2. Bytovia Bytów 4 7 6:3
3. Warta Poznań 3 7 3:1
4. Odra Opole 4 7 5:4
5. ŁKS Łódź 4 7 3:2
6. Chojniczanka 4 6 6:5
7. Stal Mielec 4 6 4:3
8. Puszcza Niepołomice 4 6 3:4
9. GKS Tychy 4 5 5:5
10. Wigry Suwałki 4 5 5:5
11. Sandecja N. Sącz 4 5 4:4
12. Chrobry Głogów 4 5 2:2
13. Stomil Olszyn 3 4 3:2
14. Bruk-Bet Nieciecza 4 4 5:6
15. GKS Katowice 4 4 2:3
16. Podbeskidzie 4 4 3:5
17. GKS Jastrzębie 4 2 3:6
18. Garbarnia Kraków 4 2 1:6
Pełna tabela