28.08
(d)
27.02
(w)

05.09
(w)
06.03
(d)

12.09
(d)
13.03
(w)

19.09
(w)
20.03
(d)

26.09
(d)
20.03
(w)

30.09
(w)
27.03
(d)

04.10
(w)
03.04
(d)

10.10
(w)
10.04
(d)

17.10
(w)
17.04
(d)

24.10
(w)
28.04
(d)

06.11
(w)
01.05
(d)

14.11
(d)
08.05
(w)

21.11
(w)
15.05
(d)

28.11
(d)
22.05
(w)

02.12
(w)
29.05
(d)

05.12
(d)
05.06
(w)

12.12
(w)
12.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Marek Mróz
1
Daniel Rumin
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,593
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~patrykmiasko
Sezon 1969/70 - Liga Okręgowa, grupa II
Tabela Końcowa Sezonu 1969/1970
 
 1. AKS Górnik Niwka 32 49 63:25 - - -
 2. Górnik Jas-Mos 32 47 60:32 - - -
 3. CKS Czeladź 32 35 55:46 - - -
 4. Walka Zabrze 32 36 39:35 - - -
 5. Wawel Wirek 32 34 37:36 - - -
 6. Slavia Ruda Śląska 32 33 43:47 - - -
 7. Zagłębie II Sosnowiec 32 32 48:36 - - -
 8. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 32 32 42:31 - - -
 9. Chorzowianka Chorzów 32 32 36:37 - - -
10. Siemianowiczanka Siemian. 32 31 34:37 - - -
11. Warta Zawiercie 32 31 44:43 - - -
12. Gwarek Tarnowskie Góry 32 31 32:40 - - -
13. Jedność Michałkowice 32 31 33:43 - - -
14. Baildon Katowice 32 29 37:44 - - -
15. Górnik II Zabrze 32 28 36:46 - - -
16. Górnik Czerwionka 32 21 33:62 - - -
17. Walcownia Czechowice-Dz. 32 14 24:75 - - -
Za zwycięstwo przyznawano 2 pkt.
Po sezonie Górnik Jas-Mos zmienił nazwę na GKS Jastrzębie.

       Sezon 1968/1969   LIGA OKRĘGOWA - grupa II

       Sezon 1970/1971   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
16 paĹşdziernika 2020, Nieciecza, 18:00
LKS Nieciecza - GieKSa 2:0 (1:0)
1:0 Artiom Putiwcew '11
2:0 Roman Gergel '78 (karny)
Następny mecz
23 paĹşdziernika 2020, Tychy, 18:00
GKS Tychy - GieKSa
9. kolejka - 16-18.10.2020
16.10 Bruk-Bet - GieKSa2:0
16.10 GKS Tychy - Chrobry 4:0
16.10 MiedĹş Legnica - Puszcza 1:1
16.10 Odra Opole - Radomiak 1:1
17.10 Stomil - Arka Gdynia 1:1
17.10 Łęczna - Widzew Łódź 0:0
18.10 Sandecja - Bełchatów 0:0
odw. ŁKS Łódź - Korona -:-
odw. Zagłębie - Resovia -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. ŁKS Łódź 8 22 20:4
2. Bruk-Bet Nieciecza 8 21 14:3
3. Odra Opole 9 20 9:6
4. Arka Gdynia 8 15 13:5
5. Górnik Łęczna 6 14 10:2
6. GKS Tychy 8 14 11:6
7. MiedĹş Legnica 9 13 14:11
8. Puszcza Niepoł. 7 11 8:8
9. Widzew Łódź 9 11 7:12
10. Radomiak Radom 7 10 11:10
11. Stomil Olsztyn 9 10 7:9
12. Chrobry Głogów 8 9 9:12
13. Korona Kielce 8 9 6:11
14. Zagłębie Sosnowiec 8 7 8:7
15. GKS Bełchatów 9 7 4:10
16. Resovia RzeszĂłw 8 4 6:14
17. GKS Jastrzębie 8 1 4:15
18. Sandecja N. Sącz 9 1 5:21
Pełna tabela