0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
1:2
(d)

1:1
(d)
0:0
(d)

2:2
(w)
3:2
(d)

1:1
(w)
03.06
(d)

2:0
(d)
07.06
(w)

1:1
(w)
12.06
(d)

1:0
(d)
17.06
(w)

4:2
(w)
20.06
(d)

1:3
(w)
27.06
(d)

1:3
(w)
01.07
(d)

1:0
(d)
04.07
(w)

2:0
(w)
11.07
(d)

2:0
(d)
16.07
(w)

2:2
(w)
19.07
(d)

2:2
(d)
25.07
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Jakub Wróbel
7
Farid Ali
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Użytkownicy Online: @Luniz

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Sezon 1969/70 - Liga Okręgowa, grupa II
Tabela Końcowa Sezonu 1969/1970
 
 1. AKS Górnik Niwka 32 49 63:25 - - -
 2. Górnik Jas-Mos 32 47 60:32 - - -
 3. CKS Czeladź 32 35 55:46 - - -
 4. Walka Zabrze 32 36 39:35 - - -
 5. Wawel Wirek 32 34 37:36 - - -
 6. Slavia Ruda Śląska 32 33 43:47 - - -
 7. Zagłębie II Sosnowiec 32 32 48:36 - - -
 8. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 32 32 42:31 - - -
 9. Chorzowianka Chorzów 32 32 36:37 - - -
10. Siemianowiczanka Siemian. 32 31 34:37 - - -
11. Warta Zawiercie 32 31 44:43 - - -
12. Gwarek Tarnowskie Góry 32 31 32:40 - - -
13. Jedność Michałkowice 32 31 33:43 - - -
14. Baildon Katowice 32 29 37:44 - - -
15. Górnik II Zabrze 32 28 36:46 - - -
16. Górnik Czerwionka 32 21 33:62 - - -
17. Walcownia Czechowice-Dz. 32 14 24:75 - - -
Za zwycięstwo przyznawano 2 pkt.
Po sezonie Górnik Jas-Mos zmienił nazwę na GKS Jastrzębie.

       Sezon 1968/1969   LIGA OKRĘGOWA - grupa II

       Sezon 1970/1971   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
7 marca 2020, Jastrzębie Zdrój, 15:00
GieKSa - Radomiak 3:2 (0:0)
0:1 Patryk Mikita '56
0:2 Patryk Mikita '68 (karny)
1:2 Marek Mróz '77
2:2 Kamil Jadach '80
3:2 Farid Ali '82
Następny mecz
3 czerwca 2020, Jastrzębie Zdrój, 18:10
GieKSa - Warta Poznań
23. kolejka - 02-04.06.2020
03.06 GieKSa - Warta -:-
02.06 Miedź - Stal Mielec -:-
02.06 Stomil - Chrobry -:-
02.06 Puszcza - Chojnice -:-
02.06 Nieciecza - Wigry -:-
02.06 Bełchatów- Sandecja -:-
03.06 Olimpia - Podbeskidzie -:-
04.06 Radomiak - Odra -:-
04.06 Tychy - Zagłębie -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 22 43 42:21
2. Warta Poznań 22 43 36:20
3. Stal Mielec 22 41 35:21
4. Radomiak 22 36 32:29
5. GKS Jastrzębie 22 34 33:27
6. Miedź Legnica 22 34 34:30
7. Ol. Grudziądz 22 34 36:36
8. GKS Tychy 22 31 43:36
9. Bruk-Bet Nieciecza 22 29 32:24
10. Zagł. Sosnowiec 22 29 33:36
11. Sandecja N. Sącz 22 29 33:37
12. Stomil Olszyn 22 29 20:27
13. Chrobry Głogów 22 26 26:35
14. Puszcza N. 22 26 21:30
15. GKS Bełchatów 22 25 24:28
16. Odra Opole 22 23 19:29
17. Wigry Suwałki 22 19 18:37
18. Chojniczanka 22 19 31:45
Pełna tabela