1:2
(d)
3:1
(w)

2:2
(w)
1:5
(d)

0:2
(d)
0:2
(w)

0:0
(d)
1:1
(w)

2:1
(w)
3:1
(d)

0:0
(d)
0:1
(w)

1:0
(w)
1:2
(d)

2:1
(d)
1:1
(w)

4:2
(d)
0:0
(w)

1:2
(d)
1:0
(w)

0:0
(w)
1:0
(d)

0:0
(d)
0:0
(w)

2:1
(w)
4:0
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:1
(d)
1:2
(w)

0:2
(w)
04.05
(d)

1:1
(w)
18.05
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Kamil Adamek
8
Kamil Szymura
3
Krzysztof Gancarczyk
3
Jakub Wróbel
3
Adam Żak
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,591
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~supanonimowy
Sezon 1970/71 - Liga Okręgowa, grupa I
Tabela Końcowa Sezonu 1970/1971
 
 1. Slavia Ruda Śląska 30 45 47:19 - - -
 2. Polonia II Bytom 30 41 54:30 - - -
 3. Wawel Wirek 30 40 36:17 - - -
 4. Górnik Kazimierz 30 36 41:25 - - -
 5. Pogoń Nowy Bytom 30 33 32:27 - - -
 6. GKS Jastrzębie 30 32 41:27 - - -
 7. Siemianowiczanka Siemian. 30 31 31:28 - - -
 8. Górnik Knurów 30 31 33:33 - - -
 9. Sośnica Gliwice 30 30 35:24 - - -
10. Bobrek Karb Bytom 30 29 32:32 - - -
11. Górnik Siemianowice 30 28 36:37 - - -
12. Orzeł Brzeziny 30 26 42:52 - - -
13. Rozwój Katowice 30 24 25:40 - - -
14. KS Cieszyn 30 21 25:48 - - -
15. Wyzwolenie II Chorzów 30 13 27:66 - - -
16. Kuźnia Ustroń 30 13 27:66 - - -
Za zwycięstwo przyznawano 2 pkt.

       Sezon 1969/1970   LIGA OKRĘGOWA - grupa II

       Sezon 1971/1972   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
18 maja 2019, Jastrzębie Zdrój, 17:30
GieKSa - Sandecja 5:0 (3:0)
1:0 Jakub Wróbel '5
2:0 Rafał Adamek '9
3:0 Patryk Skórecki '35
4:0 Rafał Adamek '72
5:0 Dominik Szczęch '89
Następny mecz
27/28 lipca 2019
SEZON 2019/2020
34. kolejka - 17-18.05.2019
18.05 GieKSa - Sandecja 5:0
17.05 Chojniczanka - Tychy 4:1
18.05 Puszcza - Garbarnia 3:2
18.05 Stomil - Stal Mielec 2:5
18.05 Raków - Wigry 1:2
18.05 Odra Opole - ŁKS 3:3
18.05 Nieciecza - Warta 1:0
18.05 Chrobry - TSP 1:1
18.05 Katowice - Bytovia HAHA
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Raków Cz-wa 34 70 54:22
2. ŁKS Łódź 34 69 58:23
3. Stal Mielec 34 64 59:28
4. Sandecja N. Sącz 34 55 35:29
5. GKS Jastrzębie 34 48 43:38
6. Podbeskidzie 34 48 52:46
7. GKS Tychy 34 47 48:41
8. Bruk-Bet Nieciecza 34 46 45:46
9. Puszcza N. 34 44 37:45
10. Chojniczanka 34 42 49:49
11. Stomil Olszyn 34 40 38:43
12. Odra Opole 34 40 47:58
13. Warta Poznań 34 39 31:43
14. Chrobry Głogów 34 39 29:39
15. Wigry Suwałki 34 37 40:56
16. Bytovia Bytów 34 37 45:50
17. GKS Katowice 34 37 34:45
18. Garbarnia Kraków 34 21 21:64
Pełna tabela