0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Sezon 1977/78 - III Liga, grupa 5
1 kolejka - Częstochowa
Victoria Częstochowa - GKS JASTRZĘBIE 3:1
bramka dla GKS: Krzysztof Szwezig
GKS: Kędzior - Bugdoł, Górecki, Lajda, Langer - Szwezig, Fojcik, Grządziel, Malcherczyk - Dopieralski, Karwot (46. Pilch), trener - Kazimierz Trampisz.


2 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Wojkowice 1:0


3 kolejka - Zabrze
Walka Zabrze - GKS JASTRZĘBIE 0:0


4 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - AKS Chorzów 1:0


5 kolejka - Niwka
AKS Górnik Niwka - GKS JASTRZĘBIE 1:0


6 kolejka - Zabrze
Sparta Zabrze - GKS JASTRZĘBIE 2:1


7 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Urania Ruda Śląska 0:0


8 kolejka - Częstochowa
Raków Częstochowa - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:0)
bramka dla GKS: 1:1 Andrzej Malcherczyk '55


9 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - GKS Jaworzno 3:1
bramki dla GKS: Piotr Lajda, Jan Grządziel, Piotr Bukowiec


10 kolejka - Czeladź
MCKS Czeladź - GKS JASTRZĘBIE 2:0


11 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Knurów 0:0


12 kolejka - Będzin
Sarmacja Będzin - GKS JASTRZĘBIE 1:0


13 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Beskid Andrychów 2:1
bramki dla GKS: Krzysztof Szwezig, Piotr Bukowiec


14 kolejka - 2 kwietnia 1978 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Victoria Częstochowa 0:0
GKS: Koterba - Bugdoł, Lajda (80. Marek), Gadaj, Langer - Szwezig, Karwot (46. Twardowski), Bukowiec, Ryguła - Malcherczyk, Pilch, trener - Marian Szymczyk.


15 kolejka - Wojkowice
Górnik Wojkowice - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:0)
bramka dla GKS: 1:1 Piotr Bukowiec '47


16 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Walka Zabrze 2:0 (0:0)
1:0 Andrzej Malcherczyk '46
2:0 Andrzej Pilch '70
GKS: Karasek - Bugdoł, Langer, Gadaj, Marek - Bukowiec, Grządziel, Ryguła, Malcherczyk (80. Karwot), - Marcoń (46. Wołkowicz), Pilch, trener - Marian Szymczyk.


17 kolejka - Chorzów
AKS Chorzów - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)


18 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - AKS Górnik Niwka 4:0 (2:0)
1:0 Andrzej Malcherczyk '12
2:0 Andrzej Malcherczyk '36
3:0 Lucjan Gadaj '46
4:0 Andrzej Malcherczyk '88
GKS: Koterba - Bugdoł, Lajda, Gadaj, Langer - Bukowiec, Ryguła, Szwezig, Malcherczyk - Marcoń, Pilch, trener - Marian Szymczyk.


19 kolejka - 11 kwietnia 1982 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Sparta Zabrze 2:1
bramki dla GKS: 1:0 Andrzej Marcoń, 2:0 Andrzej Malcherczyk


20 kolejka - 14 maja 1978 - Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska - GKS JASTRZĘBIE 0:0


21 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Raków Częstochowa 0:2
GKS: Koterba - Bugdoł, Langer, Lajda, Gadaj - Bukowiec, Grządziel, Szwezig (Kiernozek), Podolak (Karwot) - Malcherczyk, Marcoń, trener - Marian Szymczyk.


22 kolejka - 25 maja 1978 - Jaworzno
GKS Jaworzno - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (2:0)


23 kolejka - 28 maja 1978 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - MCKS Czeladź 1:0 (1:0)
1:0 Krzysztof Szwezig '30


24 kolejka - Knurów
Górnik Knurów - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (0:1)
bramki dla GKS: 0:1 Andrzej Malcherczyk '44, 1:2 Piotr Bukowiec '74, 1:3 Mirosław Karwot '90
GKS: Karasek - Kiernozek, Lajda, Gadaj, Langer - Bukowiec, Szwezig, Ryguła, Podolak (Marek) - Malcherczyk, Pilch (Karwot), trener - Marian Szymczyk


25 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Sarmacja Będzin 1:0 (0:0)
1:0 Piotr Bukowiec '60
GKS: Karasek - Kiernozek, Lajda, Langer, Gadaj - Bukowiec, Szwezig, Ryguła, Marcoń (46. Karwot) - Malcherczyk, Podolak, trener - Marian Szymczyk.


26 kolejka - Andrychów
Beskid Andrychów - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (0:1)
bramki dla GKS: 0:1 Andrzej Malcherczyk '4, 2:2 Andrzej Malcherczyk '83
GKS: Karasek - Kiernozek, Lajda, Langer, Gadaj - Bukowiec, Szwezig, Ryguła, Malcherczyk - Karwot, Podolak, trener - Marian Szymczyk.


Tabela Końcowa Sezonu 1977/1978
 
 1. Raków Częstochowa 26 40 56:24 18 4 4
 2. AKS Górnik Niwka 26 32 28:28 12 6 8
 3. Urania Ruda Śląska 26 31 30:16 10 11 5
 4. Górnik Knurów 26 31 37:26 12 7 7
 5. MCKS Czeladź 26 28 33:24 11 6 9
 6. Walka Zabrze 26 27 32:23 10 7 9
 7. GKS Jaworzno 26 27 26:23 11 5 10
 8. GKS Jastrzębie 26 27 26:23 10 7 9
 9. Beskid Andrychów 26 27 33:44 13 1 12
10. Sparta Zabrze 26 25 30:31 9 7 10
11. Górnik Wojkowice 26 20 27:34 6 8 12
12. AKS Chorzów 26 20 20:32 6 8 12
13. Victoria Częstochowa 26 15 24:49 4 7 15
14. Sarmacja Będzin 26 13 22:48 5 3 18
Za zwycięstwo przyznawano 2 pkt.

       Sezon 1976/1977   III LIGA - grupa V

       Sezon 1978/1979   III LIGA - grupa V
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów
Bełchatów - GieKSa
20. kolejka - 29.11-01.12.2019
30.11 GieKSa - Stomil 1:2
29.11 Zagłębie - Nieciecza 1:0
30.11 Stal - Podbeskidzie 2:1
30.11 Chojnice - Olimpia 1:3
30.11 Sandecja - Puszcza 0:1
01.12 Warta - Wigry -:-
01.12 Chrobry - Miedź -:-
01.12 Odra - Tychy -:-
01.12 Radomiak - Bełchatów -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 19 37 35:19
2. Warta Poznań 19 37 30:18
3. Stal Mielec 19 35 28:17
4. Radomiak 19 33 28:23
5. GKS Jastrzębie 19 30 29:23
6. GKS Tychy 19 29 40:29
7. Ol. Grudziądz 19 28 31:29
8. Miedź Legnica 19 28 27:26
9. Bruk-Bet Nieciecza 19 26 28:21
10. Sandecja N. Sącz 19 25 28:34
11. GKS Bełchatów 19 24 24:25
12. Zagł. Sosnowiec 19 23 27:31
13. Stomil Olszyn 19 23 14:21
14. Puszcza N. 19 20 14:24
15. Chrobry Głogów 19 20 18:31
16. Odra Opole 19 19 16:25
17. Wigry Suwałki 19 19 17:28
18. Chojniczanka 19 16 26:36
Pełna tabela