2:1

1:0

1:1

2:2

2:1

4:2

4:1

2:1

0:0

1:0

0:0

4:1

0:1

3:0

1:1

1:0

4:2
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Wojciech Caniboł

7
Daniel Szczepan
5
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,573
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Lameta
Tabela III ligi
Tabela III Ligi - Grupy III
 
 1. GKS Jastrzębie 16 35 28:12 10 5 1
 2. Ruch Zdzieszowice 16 30 23:14 9 3 4
 3. Rekord Bielsko-Biała 16 26 28:18 7 5 4
 4. Stal Brzeg 16 26 27:22 7 5 4
 5. BKS Stal Bielsko-Biała 16 25 27:16 7 4 5
 6. Piast Żmigród 16 25 24:21 7 4 5
 7. Skra Częstochowa 16 25 19:18 6 7 3
 8. KS Polkowice 16 23 25:17 6 5 5
 9. Pniówek Pawłowice Śląskie 16 23 29:28 7 2 7
10. Miedź II Legnica 16 23 23:22 6 5 5
11. Ślęza Wrocław 16 23 27:28 6 5 5
12. Górnik II Zabrze 16 20 23:23 5 5 6
13. Falubaz Zielona Góra 16 20 22:29 5 5 6
14. Śląsk II Wrocław 16 17 19:24 4 5 7
15. Górnik Wałbrzych 16 14 10:20 3 5 8
16. Unia Turza Śląska 16 12 18:29 3 3 10
17. Lechia Dzierżoniów 16 11 11:26 1 8 7
18. Olimpia Kowary 16 11 21:37 2 5 9


Mecze u siebie
 
 1. GKS Jastrzębie 7 19 17:6 6 1 0
 2. Ruch Zdzieszowice 9 18 14:9 5 3 1
 3. Miedź II Legnica 9 16 14:8 4 4 1
 4. Stal Brzeg 8 15 15:9 4 3 1
 5. Pniówek Pawłowice Śląskie 7 15 17:12 5 0 2
 6. BKS Stal Bielsko-Biała 8 14 18:9 4 2 2
 7. KS Polkowice 9 14 15:8 4 2 3
 8. Rekord Bielsko-Biała 6 13 15:6 4 1 1
 9. Falubaz Zielona Góra 8 13 12:11 3 4 1
10. Piast Żmigród 9 12 14:13 3 3 3
11. Śląsk II Wrocław 9 12 12:11 3 3 3
12. Górnik II Zabrze 9 11 12:13 2 3 4
13. Ślęza Wrocław 5 10 9:4 3 1 1
14. Skra Częstochowa 7 10 3:3 2 4 1
15. Unia Turza Śląska 9 10 14:17 3 1 5
16. Olimpia Kowary 8 7 10:18 1 4 3
17. Lechia Dzierżoniów 9 6 5:15 1 3 5
18. Górnik Wałbrzych 8 5 4:12 1 2 5


Mecze wyjazdowe
 
 1. GKS Jastrzębie 9 16 11:6 4 4 1
 2. Skra Częstochowa 9 15 16:15 4 3 2
 3. Piast Żmigród 7 13 10:8 4 1 2
 4. Rekord Bielsko-Biała 10 13 13:12 3 4 3
 5. Ślęza Wrocław 11 13 18:24 3 4 4
 6. Ruch Zdzieszowice 7 12 9:5 4 0 3
 7. BKS Stal Bielsko-Biała 8 11 9:7 3 2 3
 8. Stal Brzeg 8 11 12:13 3 2 3
 9. Górnik II Zabrze 7 9 11:10 2 3 2
10. KS Polkowice 7 9 10:9 2 3 2
11. Górnik Wałbrzych 8 9 6:8 2 3 3
12. Pniówek Pawłowice Śląskie 9 8 12:16 2 2 5
13. Miedź II Legnica 7 7 9:14 2 1 4
14. Falubaz Zielona Góra 8 7 10:18 2 1 5
15. Lechia Dzierżoniów 7 5 6:11 0 5 2
16. Śląsk II Wrocław 7 5 7:13 1 2 4
17. Olimpia Kowary 8 4 11:19 1 1 6
18. Unia Turza Śląska 7 2 4:12 0 2 5

Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Sparingi - zima 2017
21.01 BKS Stal Bielsko-Biała (d)
4:1
28.01 GKS Katowice (w)
2:1
04.02 Odra Opole (w)
0:3
11.02 MKS Trzebinia/Siersza (w)
1:4
18.02 Legia II Warszawa (d)
1:0
22.02 Unia Turza Śl. (d)
-:-
25.02 Rekord Bielsko-Biała (d)
-:-
04.03 Pniówek Pawłowice (w)
-:-
Ostatni mecz
30 listopada 2016, Suwałki, 17:30
Wigry - GieKSa 1:1 (1:0)
Ćwierćfinał Pucharu Polski
1:0 Łukasz Wroński '35
1:1 Damian Tront '46
Następny mecz
1 marca 2017, Wodzisław Śląski
Odra Centrum - GieKSa
Podokręgowy Puchar Polski
17. kolejka - 19-20.11.2016
19.11 GieKSa - Miedź II 4:2
19.11 Falubaz - BKS Stal 0:2
19.11 Górnik W. - Ruch Z. 0:2
19.11 Rekord - Śląsk II 2:0
19.11 Pniówek - Lechia Dz. 1:0
19.11 Stal Brzeg - Unia Turza 3:2
19.11 Skra Cz. - Żmigród 6:0
20.11 Zabrze II - Kowary 3:0
20.11 Polkowice - Ślęza 1:1
Pełny terminarz
Tabela III ligi
1. GKS Jastrzębie 17 38 32:14
2. Ruch Zdzieszowice 17 33 25:14
3. Rekord Bielsko-B. 17 29 30:18
4. Stal Brzeg (b) 17 29 30:24
5. BKS Stal Bielsko-B. 17 28 29:16
6. Skra Częstochowa 17 28 25:18
7. Pniówek Pawłowice 17 26 30:28
8. Piast Żmigród 17 25 24:27
9. KS Polkowice 17 24 26:18
10. Ślęza Wrocław 17 24 28:29
11. Górnik II Zabrze 17 23 26:23
12. Miedź II Legnica 17 23 25:26
13. Falubaz Z. G. (b) 17 20 22:31
14. Śląsk II Wrocław 17 17 19:26
15. Górnik Wałbrzych 17 14 10:22
16. Unia Turza Śl. (b) 17 12 20:32
17. Lechia Dzierżoniów 17 11 11:27
18. Olimpia K. (b) 17 11 21:40
Pełna tabela