0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Sezon 2010/11 - Liga Okręgowa - grupa 3
1 kolejka - 14 sierpnia 2010 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 900 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Czarni Gorzyce 5:1 (3:0)
1:0 Krzysztof Knesz '12
2:0 Michał Mach '34
3:0 Michał Mach '45
4:0 Adrian Kopacz '47
5:0 Witold Wawrzyczek '53 (karny)
5:1 Przemysław Pawliczek '63
GKS: Antończyk (85. Prostacki) - Kocerba (72. Lorenc), Ciemięga, Kiełkowski (80. Marcol), Mach - Kopacz, Taraszkiewicz (77. Kula), Wawrzyczek, Gorzała - Jadach, Knesz, trener - Andrzej Myśliwiec.


2 kolejka - 21 sierpnia 2010 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 800 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Silesia Lubomia 2:0 (2:0)
1:0 Szymon Kiełkowski '25
2:0 Kamil Gorzała '36
GKS: Antończyk - Kocerba (88. Lorenc), Ciemięga, Mach, Kiełkowski - Kopacz, Taraszkiewicz, Wawrzyczek, Gorzała - Jadach, Knesz (86. Michalczyk), trener - Andrzej Myśliwiec.


3 kolejka - 25 sierpnia 2010 - Pietrowice Wielkie, 18:00, widzów: 500 (350 gości)
Start Pietrowice Wielkie - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:1)
0:1 Krzysztof Knesz '20
1:1 Łukasz Bawoł '25
GKS: Antończyk - Kocerba, Ciemięga, Mach, Kiełkowski - Kopacz, Taraszkiewicz, Wawrzyczek (76. Kula), Gorzała - Jadach, Knesz (82. Michalczyk), trener - Andrzej Myśliwiec.


4 kolejka - 28 sierpnia 2010 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 800 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Gwiazda Skrzyszów 4:1 (3:1)
1:0 Kamil Jadach '12
2:0 Szymon Kiełkowski '21
2:1 Mateusz Woźnica '27
3:1 Kamil Gorzała '38
4:1 Kamil Gorzała '90
GKS: Antończyk - Mach, Ciemięga, Michalczyk, Kocerba - Kiełkowski (73. Jopek), Taraszkiewicz, Wawrzyczek (74. Kula), Gorzała - Jadach (90. Walor), Knesz (85. Stachera), trener - Andrzej Myśliwiec.


5 kolejka - 4 września 2010 - Nędza, 17:00, widzów: 500 (400 gości)
LKS 1908 Nędza - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (0:0)
0:1 Kamil Jadach '65
1:1 Radosław Chrószcz '66
1:2 Witold Wawrzyczek '80
GKS: Antończyk - Kocerba, Michalczyk, Mach, Kiełkowski (89. Jopek) - Gorzała, Kopacz, Wawrzyczek, Taraszkiewicz - Jadach (85. Kula), Knesz (78. Pawliczek), trener - Andrzej Myśliwiec.


6 kolejka - 11 września 2010 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 800 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Naprzód Syrynia 1:1 (0:0)
0:1 Tomasz Zieliński '54
1:1 Michał Mach '72
GKS: Antończyk - Kiełkowski (46. Pawliczek), Mach, Ciemięga, Kocerba (79. Stachera) - Kopacz, Taraszkiewicz, Gorzała, Michalczyk - Jadach, Knesz, trener - Andrzej Myśliwiec.


8 kolejka - 25 września 2010 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 900 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - LKS Krzyżanowice 5:1 (1:1)
1:0 Witold Wawrzyczek '6
1:1 Mariusz Frydryk '41
2:1 Kamil Gorzała '65
3:1 Bartłomiej Setlak '68
4:1 Witold Wawrzyczek '73
5:1 Witold Wawrzyczek '79 (karny)
GKS: Antończyk - Kocerba, Ciemięga, Michalczyk - Mach, Gorzała, Wawrzyczek (82. Knesz), Kopacz (86. Kiełkowski), Taraszkiewicz (80. Kula) - Pawliczek (46. Setlak), Jadach, trener - Andrzej Myśliwiec.


9 kolejka - 2 października 2010 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 950 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Jedność Jejkowice 6:2 (3:0)
1:0 Kamil Gorzała '8
2:0 Kamil Gorzała '23
3:0 Witold Wawrzyczek '35
4:0 Adrian Kopacz '65
4:1 Dariusz Odon '68
4:2 Dariusz Odon '81
5:2 Witold Wawrzyczek '88
6:2 Witold Wawrzyczek '90 (karny)
GKS: Antończyk (72. Prostacki) - Kocerba (77. Lorenc), Ciemięga, Michalczyk, Mach - Gorzała, Wawrzyczek, Kopacz, Taraszkiewicz - Setlak (46. Pawliczek), Jadach (65. Knesz), trener - Andrzej Myśliwiec.


10 kolejka - 9 października 2010 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 900 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Naprzód Czyżowice 5:2 (2:1)
1:0 Witold Wawrzyczek '11 (karny)
1:1 Zbigniew Adamczyk '13
2:1 Kamil Michalczyk '34
3:1 Szymon Kiełkowski '48
4:1 Kamil Gorzała '56
4:2 Rafał Mandera '63
5:2 Kamil Jadach '73
GKS: Antończyk (84. Prostacki) - Kocerba (39. Lorenc, 45. Kula), Ciemięga, Michalczyk, Mach - Gorzała, Wawrzyczek, Kiełkowski, Taraszkiewicz - Pawliczek (75. Knesz), Jadach, trener - Andrzej Myśliwiec.


12 kolejka - 23 października 2010 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 950 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Forteca Świerklany 3:1 (0:0)
1:0 Adrian Kopacz '47
2:0 Bartłomiej Setlak '54
2:1 Paweł Matuszek '74
3:1 Witold Wawrzyczek '84
GKS: Antończyk - Kocerba, Ciemięga (90. Kiełkowski), Michalczyk, Mach - Gorzała, Wawrzyczek, Kopacz (90. Knesz), Taraszkiewicz - Pawliczek (46. Setlak), Jadach (87. Kula), trener - Andrzej Myśliwiec.


13 kolejka - 30 października 2010 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 900 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Pszów 4:0 (1:0)
1:0 Adrian Kopacz '20
2:0 Kamil Jadach '60
3:0 Arkadiusz Taraszkiewicz '63
4:0 Kamil Michalczyk '78
GKS: Antończyk - Kocerba, Ciemięga, Michalczyk, Mach (87. Kiełkowski) - Gorzała, Wawrzyczek, Taraszkiewicz (82. Kula), Kopacz - Jadach (82. Pawliczek), Setlak (72. Knesz), trener - Andrzej Myśliwiec.


14 kolejka - 6 listopada 2010 - Jastrzębie Zdrój, 14:30, widzów: 900 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Rafako Racibórz 8:0 (4:0)
1:0 Witold Wawrzyczek '11 (karny)
2:0 Bartłomiej Setlak '20
3:0 Błażej Pawliczek '38
4:0 Bartłomiej Setlak '45
5:0 Bartłomiej Setlak '59
6:0 Kamil Jadach '65
7:0 Błażej Pawliczek '71
8:0 Witold Wawrzyczek '84 (karny)
GKS: Antończyk (76. Prostacki) - Kocerba (59. Kiełkowski), Ciemięga, Michalczyk, Mach - Gorzała (71. Kula), Wawrzyczek, Pawliczek, Taraszkiewicz - Setlak, Jadach (82. Knesz), trener - Andrzej Myśliwiec.


15 kolejka - 11 listopada 2010 - Jastrzębie Zdrój, 13:30, widzów: 800 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Borowik Szczejkowice 3:0 (2:0)
1:0 Błażej Pawliczek '28
2:0 Szymon Kiełkowski '43
3:0 Arkadiusz Taraszkiewicz '71
GKS: Antończyk - Kocerba, Ciemięga, Kiełkowski (82. Jopek), Mach - Gorzała, Wawrzyczek (81. Kopacz), Pawliczek (71. Knesz), Taraszkiewicz - Setlak, Jadach (79. Kula), trener - Andrzej Myśliwiec.


7 kolejka - 14 listopada 2010 - Jastrzębie Zdrój, 13:30, widzów: 900 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Płomień Połomia 1:2 (0:2)
0:1 Marcin Ośliźlok '35
0:2 Wojciech Caniboł '41 (karny)
1:2 Bartłomiej Setlak '90
GKS: Antończyk - Kocerba, Michalczyk, Kiełkowski (60. Jadach), Mach - Gorzała, Wawrzyczek (69. Kula), Kopacz, Taraszkiewicz - Setlak, Pawliczek (46. Knesz), trener - Andrzej Myśliwiec.


16 kolejka - 26 marca 2011 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 700 (0 gości)
Czarni Gorzyce - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (0:2)
0:1 Bartłomiej Setlak '16
0:2 Marcin Bednarek '19
0:3 Bartłomiej Setlak '83
GKS: Prostacki - Kocerba, Ciemięga, Michalczyk - Setlak (85. Walor), Gorzała, Wawrzyczek (33. Pawliczek), Kiełkowski (70. Lorenc), Taraszkiewicz - Bednarek, Knesz, trener - Andrzej Myśliwiec.


17 kolejka - 2 kwietnia 2011 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 700 (0 gości)
Silesia Lubomia - GKS JASTRZĘBIE 0:5 (0:2)
0:1 Kamil Gorzała '22
0:2 Arkadiusz Taraszkiewicz '43
0:3 Arkadiusz Taraszkiewicz '63
0:4 Błażej Pawliczek '76
0:5 Kamil Gorzała '83 (karny)
GKS: Prostacki (88. Cywka) - Kocerba (46. Lorenc), Michalczyk, Bednarek, Ciemięga - Gorzała, Wawrzyczek (46. Pawliczek), Taraszkiewicz, Jadach (78. Kiełkowski) - Knesz, Setlak, trener - Andrzej Myśliwiec.


18 kolejka - 9 kwietnia 2011 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 700 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Start Pietrowice Wielkie 2:0 (1:0)
1:0 Bartłomiej Setlak '28
2:0 Arkadiusz Taraszkiewicz '81
GKS: Prostacki - Kocerba, Michalczyk, Ciemięga - Jadach (87. Kiełkowski), Gorzała, Pawliczek (82. Lorenc), Taraszkiewicz (89. Walor), Bednarek - Knesz, Setlak, trener - Andrzej Myśliwiec.


11 kolejka - 13 kwietnia 2011 - Rybnik, 17:00, mecz bez udziału publiczności
Rymer Rybnik - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Prostacki - Kocerba, Ciemięga (46. Wawrzyczek), Michalczyk, Bednarek - Setlak, Gorzała, Taraszkiewicz, Jadach - Pawliczek, Knesz (75. Kopacz), trener - Andrzej Myśliwiec.


19 kolejka - 16 kwietnia 2011 - Jastrzębie Zdrój, 16:30, widzów: 600 (0 gości)
Gwiazda Skrzyszów - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (0:0)
0:1 Bartłomiej Setlak '58
0:2 Witold Wawrzyczek '88 (karny)
0:3 Bartłomiej Setlak '90
GKS: Prostacki - Kocerba (46. Lorenc), Ciemięga, Michalczyk, Kiełkowski (69. Kopacz) - Gorzała, Wawrzyczek, Taraszkiewicz (22. Pawliczek), Bednarek - Knesz (55. Jadach), Setlak, trener - Andrzej Myśliwiec.


20 kolejka - 23 kwietnia 2011 - Jastrzębie Zdrój, 11:00, widzów: 500 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - LKS 1908 Nędza 0:0
GKS: Prostacki - Kocerba (70. Lorenc), Ciemięga, Michalczyk, Bednarek - Gorzała, Wawrzyczek, Setlak (46. Pawliczek), Kopacz - Jadach, Knesz, trener - Andrzej Myśliwiec.


21 kolejka - 30 kwietnia 2011 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500 (0 gości)
Naprzód Syrynia - GKS JASTRZĘBIE 0:5 (0:3)
0:1 Kamil Michalczyk '10
0:2 Kamil Gorzała '32 (karny)
0:3 Krzysztof Knesz '44
0:4 Robert Szymiczek '56 (samobójcza)
0:5 Mateusz Plecmer '63 (samobójcza)
GKS: Prostacki (84. Cywka) - Kocerba, Michalczyk, Ciemięga, Walor - Gorzała (75. Kiełkowski), Lorenc, Bednarek, Kopacz - Pawliczek, Knesz, trener - Andrzej Myśliwiec.


22 kolejka - 4 maja 2011 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500 (0 gości)
Płomień Połomia - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
1:0 Dariusz Wita '52
1:1 Kamil Michalczyk '84
GKS: Prostacki - Kocerba (60. Wawrzyczek), Michalczyk, Ciemięga, Walor - Gorzała, Lorenc, Bednarek (4. Kiełkowski), Kopacz - Pawliczek (60. Jadach), Knesz, trener - Andrzej Myśliwiec.


23 kolejka - 7 maja 2011 - Krzyżanowice, 17:00, mecz bez udziału publiczności
LKS Krzyżanowice - GKS JASTRZĘBIE 3:2 (2:0)
1:0 Adrian Studniczek '9
2:0 Mariusz Frydryk '17
3:0 Mariusz Frydryk '65
3:1 Krzysztof Knesz '80
3:2 Witold Wawrzyczek '82 (karny)
GKS: Prostacki - Lorenc, Ciemięga (65. Taraszkiewicz*), Michalczyk, Kiełkowski - Gorzała (46. Kocerba), Walor, Wawrzyczek, Kopacz - Pawliczek (15. Jadach), Knesz, trener - Andrzej Myśliwiec.
* - za dwie żółte


24 kolejka - 14 maja 2011 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500 (0 gości)
Jedność Jejkowice - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (1:0)
1:0 Michał Pieczka '33
GKS: Prostacki - Kiełkowski, Michalczyk, Ciemięga, Kocerba (55. Knesz) - Gorzała, Lorenc, Wawrzyczek, Kopacz - Jadach, Setlak (70. Pawliczek), trener - Andrzej Myśliwiec.


25 kolejka - 21 maja 2011 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500 (0 gości)
Naprzód Czyżowice - GKS JASTRZĘBIE 0:4 (0:2)
0:1 Witold Wawrzyczek '5
0:2 Adrian Kopacz '31
0:3 Adrian Kopacz '54
0:4 Krzysztof Knesz '86
GKS: Prostacki (87. Cywka) - Michalczyk, Lorenc, Kocerba, Taraszkiewicz (52. Pawliczek) - Gorzała, Wawrzyczek, Knesz, Kopacz - Jadach, Setlak, trener - Andrzej Myśliwiec.


26 kolejka - 28 maja 2011 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Rymer Rybnik 4:0 (3:0)
1:0 Błażej Pawliczek '22
2:0 Witold Wawrzyczek '39
3:0 Błażej Pawliczek '44
4:0 Witold Wawrzyczek '46 (karny)
GKS: Prostacki (88. Cywka) - Ciemięga, Michalczyk (85. Walor), Kocerba (77. Kiełkowski), Lorenc - Gorzała, Pawliczek, Wawrzyczek, Kopacz - Jadach (46. Knesz), Setlak, trener - Andrzej Myśliwiec.


27 kolejka - 1 czerwca 2011 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 700 (0 gości)
Forteca Świerklany - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (0:1)
0:1 Kamil Gorzała '22
0:2 Bartosz Buchalik '57 (samobójcza)
0:3 Witold Wawrzyczek '72
1:3 Marek Gąsior '80
GKS: Prostacki (80. Cywka) - Ciemięga, Michalczyk, Kocerba (76. Kiełkowski), Lorenc - Gorzała, Pawliczek (84. Knesz), Wawrzyczek (90. Walor), Kopacz - Jadach, Setlak, trener - Andrzej Myśliwiec.


28 kolejka - 4 czerwca 2011 - Jastrzębie Zdrój, 17:15, widzów: 700 (0 gości)
Górnik Pszów - GKS JASTRZĘBIE 1:6 (1:3)
1:0 Artur Sobala '26
1:1 Błażej Pawliczek '41
1:2 Bartłomiej Setlak '44
1:3 Krzysztof Knesz '45
1:4 Adrian Kopacz '47
1:5 Błażej Pawliczek ' 82
1:6 Błażej Pawliczek '90
GKS: Prostacki (83. Cywka) - Ciemięga, Lorenc, Wawrzyczek, Kiełkowski - Gorzała, Setlak, Walor, Kopacz - Knesz (88. Jadach), Pawliczek, trener - Andrzej Myśliwiec.


29 kolejka - 11 czerwca 2011 - Jastrzębie Zdrój, 17:15, widzów: 500 (0 gości)
Rafako Racibórz - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (0:1)
0:1 Witold Wawrzyczek '14
0:2 Bartłomiej Setlak '72
1:2 Wojciech Grabiniok '74
GKS: Cywka - Ciemięga, Kiełkowski, Kocerba (86. Taraszkiewicz), Lorenc - Gorzała, Pawliczek, Wawrzyczek, Kopacz - Knesz, Setlak, trener - Andrzej Myśliwiec.


30 kolejka - 15 czerwca 2011 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 700 (0 gości)
Borowik Szczejkowice - GKS JASTRZĘBIE 0:8 (0:4)
0:1 Krzysztof Knesz '7
0:2 Bartłomiej Setlak '18
0:3 Witold Wawrzyczek '27
0:4 Błażej Pawliczek '39
0:5 Błażej Pawliczek '73
0:6 Krzysztof Knesz '79
0:7 Arkadiusz Taraszkiewicz '87
0:8 Arkadiusz Taraszkiewicz '89
GKS: Prostacki (46. Cywka) - Ciemięga, Michalczyk, Kocerba, Lorenc - Gorzała, Pawliczek (82. Taraszkiewicz), Wawrzyczek, Kopacz - Knesz (79. Jadach), Setlak (46. Walor), trener - Andrzej Myśliwiec.


Końcowa Tabela Sezonu 2010/2011
 
 1. GKS Jastrzębie 30 71 98:21 22 5 3
 2. LKS Krzyżanowice 30 57 74:46 18 3 9
 3. Jedność Jejkowice 30 50 59:48 15 5 10
 4. Forteca Świerklany 30 49 61:44 14 7 9
 5. Górnik Pszów 30 45 61:49 14 3 13
 6. Rafako Racibórz 30 45 52:60 13 6 11
 7. Naprzód Syrynia 30 43 57:51 13 4 13
 8. LKS 1908 Nędza 30 43 55:43 13 4 13
 9. Rymer Rybnik 30 42 47:52 12 6 12
10. Silesia Lubomia 30 40 51:57 13 1 16
11. Naprzód Czyżowice 30 38 45:55 11 5 14
12. Start Pietrowice Wielkie 30 38 49:65 11 5 14
13. Czarni Gorzyce 30 35 40:61 9 8 13
14. Płomień Połomia 30 34 43:54 9 7 14
15. Gwiazda Skrzyszów 30 30 39:66 8 6 16
16. Borowik Szczejkowice 30 21 34:93 6 3 21



Kadra - Sezon 2010/2011
     
  Bramkarze:    
  Marcin ANTOŃCZYK 23.10.1978 14 / 0
  Mateusz CYWKA 09.07.1991 8 / 0
  Szymon PROSTACKI 02.06.1992 19 / 0
     
  Obrońcy:    
  Marcin BEDNAREK 29.01.1980 8 / 1
  Tomasz CIEMIĘGA 19.03.1976 27 / 0
  Szymon KIEŁKOWSKI 02.02.1987 25 / 4
  Tomasz KOCERBA 28.10.1990 29 / 0
  Tomasz LORENC 12.09.1991 19 / 0
  Michał MACH 29.04.1986 14 / 3
  Mateusz MARCOL 17.02.1990 1 / 0
  Kamil MICHALCZYK 19.04.1991 26 / 4
  Kacper WALOR 08.01.1991 10 / 0
     
  Pomocnicy:    
  Kamil GORZAŁA 24.08.1988 30 / 11
  Tomasz JOPEK 19.01.1991 3 / 0
  Adrian KOPACZ 07.02.1990 24 / 7
  Artur KULA 28.07.1980 11 / 0
  Kamil STACHERA 15.07.1987 2 / 0
  Arkadiusz TARASZKIEWICZ 10.01.1982 23 / 7
  Witold WAWRZYCZEK 22.05.1973 27 / 20
     
  Napastnicy:    
  Kamil JADACH 23.05.1990 27 / 5
  Krzysztof KNESZ 13.03.1984 30 / 8
  Błażej PAWLICZEK 29.04.1983 26 / 11
  Bartłomiej SETLAK 11.03.1991 20 / 14

       Sezon 2009/2010   II LIGA - Grupa Wschodnia

       Sezon 2011/2012   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów
Bełchatów - GieKSa
20. kolejka - 29.11-01.12.2019
30.11 GieKSa - Stomil 1:2
29.11 Zagłębie - Nieciecza 1:0
30.11 Stal - Podbeskidzie 2:1
30.11 Chojnice - Olimpia 1:3
30.11 Sandecja - Puszcza 0:1
01.12 Warta - Wigry -:-
01.12 Chrobry - Miedź -:-
01.12 Odra - Tychy -:-
01.12 Radomiak - Bełchatów -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 19 37 35:19
2. Warta Poznań 19 37 30:18
3. Stal Mielec 19 35 28:17
4. Radomiak 19 33 28:23
5. GKS Jastrzębie 19 30 29:23
6. GKS Tychy 19 29 40:29
7. Ol. Grudziądz 19 28 31:29
8. Miedź Legnica 19 28 27:26
9. Bruk-Bet Nieciecza 19 26 28:21
10. Sandecja N. Sącz 19 25 28:34
11. GKS Bełchatów 19 24 24:25
12. Zagł. Sosnowiec 19 23 27:31
13. Stomil Olszyn 19 23 14:21
14. Puszcza N. 19 20 14:24
15. Chrobry Głogów 19 20 18:31
16. Odra Opole 19 19 16:25
17. Wigry Suwałki 19 19 17:28
18. Chojniczanka 19 16 26:36
Pełna tabela