0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Sezon 2009/10 - II Liga Wschodnia
1 kolejka - 5 sierpnia 2009 - Wolbrom, 17:00, widzów: 1.000 (170 gości)
Przebój Wolbrom - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (2:0)
1:0 Marcin Dudziński '30
2:0 Jarosław Rak '44
3:0 Tomasz Szczepanik '53
3:1 Tomasz Copik '63
GKS: Zarzycki - Janeczek, Wawrzyczek, Gill, Szwarga (90. Zmuda) - Chrabąszcz, Kostecki, Copik, A. Kopacz - Jadach (46. Hajczuk), Łaciok (82. Widenka), trener - Jerzy Wyrobek.


3 kolejka - 8 sierpnia 2009 - Iława, 17:00, widzów: 1.500 (20 gości)
Jeziorak Iława - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (2:1)
1:0 Wojciech Figurski '11
2:0 Remigiusz Sobociński '37
2:1 Kamil Kostecki '40
GKS: Zarzycki - Chrabąszcz, Wawrzyczek, Gill, Szwarga (85. Zmuda) - Kobyłecki (46. Hajczuk), Copik, A. Kopacz, Janeczek - Kostecki, Łaciok (58. Jadach), trener - Jerzy Wyrobek.


4 kolejka - 16 sierpnia 2009 - Jastrzębie Zdrój, 19:00, widzów: 1.000 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Start Otwock 1:2 (0:0)
0:1 Adam Warszawski '47
0:2 Piotr Stańczuk '76
1:2 Artur Łaciok '86
GKS: Zarzycki - Chrabąszcz, Wawrzyczek, Gill, Szwarga - Hajczuk (66. Jadach), Copik (85. Duda), Kostecki (78. Łaciok), A. Kopacz - Janeczek, Kukulski, trener - Jerzy Wyrobek.


2 kolejka - 19 sierpnia 2009 - Jastrzębie Zdrój, 19:00, widzów: 800 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Kolejarz Stróże 0:1 (0:1)
0:1 Bartłomiej Socha '19
GKS: Zarzycki - Chrabąszcz (80. Duda), Wawrzyczek, Gill, Szwarga - Hajczuk (70. Jadach), Copik, Kostecki (79. Kobyłecki), A. Kopacz - Janeczek (70. Łaciok), Kukulski, trener - Jerzy Wyrobek.


5 kolejka - 22 sierpnia 2009 - Rzeszów, 17:00, widzów: 1.000 (70 gości)
Stal Rzeszów - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:1)
0:1 Kamil Kostecki '36
1:1 Serges Kiema '90
GKS: Zarzycki - Chrabąszcz, Wawrzyczek, Gill, Szwarga - Miły (61. A. Kopacz), Copik, Kostecki, Świerzyński (67. Jadach) - Janeczek, Kukulski (59. Łaciok), trener - Jerzy Wyrobek.


6 kolejka - 29 sierpnia 2009 - Zamość, 16:00, widzów: 1.000 (7 gości)
Hetman Zamość - GKS JASTRZĘBIE 3:2 (3:1)
1:0 Ivan Litviniuk '3 (karny)
2:0 Rafał Kycko '8
2:1 Kamil Sowa '25 (samobójcza)
3:1 Marek Fundakowski '28
3:2 Krzysztof Kukulski '83
GKS: Zarzycki - Gill, Wawrzyczek, Copik, Szwarga (59. Jadach) - Hajczuk, A. Kopacz, Kostecki (59. Łaciok), Miły - Świerzyński (70. Duda), Kukulski, trener - Jerzy Wyrobek.


7 kolejka - 2 września 2009 - Jastrzębie Zdrój, 19:00, widzów: 800 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1 (0:0)
0:1 Arkadiusz Świętosławski '72
GKS: Zarzycki - Szwarga, Wawrzyczek, Gill - Hajczuk, Copik (67. Chrabąszcz), Kukulski, Kostecki (67. Miły), A. Kopacz - Łaciok (83. Kobyłecki), Jadach (72. Świerzyński), trener - Jerzy Wyrobek.


8 kolejka - 5 września 2009 - Piotrków Trybunalski, 17:00, widzów: 100 (3 gości)
Concordia Piotrków Trybunalski - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (0:0)
0:1 Kamil Kostecki '60
0:2 Krzysztof Kukulski '78
1:2 Rafał Bałecki '90
GKS: Zarzycki - Chrabąszcz, Gill, Wawrzyczek, Szwarga - A. Kopacz, Copik (60. Świerzyński), Kostecki (80. Janeczek), Hajczuk (89. Kobyłecki) - Łaciok (60. Miły), Kukulski, trener - Jerzy Wyrobek.


9 kolejka - 12 września 2009 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 700 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Okocimski Brzesko 0:2 (0:0)
0:1 Łukasz Popiela '68
0:2 Łukasz Popiela '82
GKS: Zarzycki - Gill, Staniek, Wawrzyczek, Chrabąszcz - A. Kopacz (62. Miły), Kukulski, Kostecki, Hajczuk (82. Kobyłecki) - Janeczek (79. Copik), Świerzyński (62. Łaciok), trener - Jan Furlepa.


11 kolejka - 19 września 2009 - Jastrzębie Zdrój, 19:30, widzów: 1.200 (20 gości)
GKS JASTRZĘBIE - OKS 1945 Olsztyn 3:4 (1:1)
0:1 Bogdan Miłkowski '19
1:1 Marcin Staniek '35
1:2 Paweł Łukasik '55
1:3 Paweł Miłoszewski '58
2:3 Kamil Kostecki '75
3:3 Kamil Kostecki '84
3:4 Paweł Łukasik '87
GKS: Widenka - Chrabąszcz, Wawrzyczek, Gill (61. Świerzyński), Szwarga (32. Jadach) - Miły, Staniek, Hajczuk, Kostecki - Łaciok (73. Kobyłecki), Kukulski, trener - Jan Furlepa.


12 kolejka - 26 września 2009 - Nowy Dwór Mazowiewcki, 19:00, widzów: 450 (23 gości)
Świt Nowy Dwór Mazowiewcki - GKS JASTRZĘBIE 3:0 (1:0)
1:0 Michał Strzałkowski '5
2:0 Michał Kucharczyk '52
3:0 Michał Strzałkowski '63
GKS: Zarzycki - Wawrzyczek, Staniek, Szwarga, Chrabąszcz - Miły, Kostecki (72. Gill), A. Kopacz (65. Copik), Kukulski, Łaciok (81. Duda) - Jadach (46. Świerzyński), trener - Jerzy Wyrobek.


13 kolejka - 3 października 2009 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 800 (200 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Resovia Rzeszów 2:2 (0:2)
0:1 Piotr Kamiński '28
0:2 Jarosław Piątkowski '32
1:2 Tomasz Copik '56
2:2 Tomasz Copik '57
GKS: Zarzycki - Chrabąszcz (90. Szwarga), Wawrzyczek, Gill, Staniek - Miły (46. A. Kopacz), Copik, Kukulski, Kostecki - Świerzyński (46. Łaciok), Jadach (46. Janeczek), trener - Jerzy Wyrobek.


14 kolejka - 10 października 2009 - Elbląg, 15:00, widzów: 550 (15 gości)
Olimpia Elbląg - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (1:2)
1:0 Tomasz Copik '2 (samobójcza)
1:1 Kamil Kostecki '9
1:2 Michał Chrabąszcz '25
1:3 Artur Łaciok '62
GKS: Sławik - Gill, Wawrzyczek, Staniek - Copik, Chrabąszcz, Kostecki, Kukulski, A. Kopacz (66. Hajczuk) - Łaciok (74. Miły), Janeczek (84. Szwarga), trener - Jerzy Wyrobek.


15 kolejka - 16 października 2009 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - LKS Nieciecza 1:2 (1:0)
1:0 Tomasz Copik '30
1:1 Michał Czarny '70
1:2 Łukasz Szczoczarz '84
GKS: Sławik - Gill, Wawrzyczek, Staniek - Hajczuk (76. Świerzyński), A. Kopacz, Copik (80. Szwarga), Kostecki, Chrabąszcz - Janeczek, Łaciok (76. Miły), trener - Jerzy Wyrobek.


10 kolejka - 21 października 2009 - Suwałki, 14:00, widzów: 300 (3 gości)
Wigry Suwałki - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:1)
0:1 Tomasz Copik '29 (karny)
1:1 Sebastian Świerzbiński '73
GKS: Sławik - Gill, Wawrzyczek, Staniek - A. Kopacz, Copik*, Kostecki (86. Szwarga), Kukulski, Chrabąszcz - Janeczek (86. Duda), Łaciok (90. Miły), trener - Jerzy Wyrobek.
* dwie żółte


16 kolejka - 24 października 2009 - Wysokie Mazowieckie, 14:00, widzów: 200 (10 gości)
Ruch Wysokie Mazowieckie - GKS JASTRZĘBIE 4:2 (1:2)
1:0 David Gill '4 (samobójcza)
1:1 Dawid Szwarga '31
1:2 Witold Wawrzyczek '32 (karny)
2:2 Dawid Szwarga '80 (samobójcza)
3:2 Marcin Łukaszewski '82
4:2 Marcin Łukaszewski '88
GKS: Sławik - Szwarga, Gill, Wawrzyczek - Chrabąszcz, Kostecki, Staniek, Kukulski (82. Miły), Hajczuk (86. Kobyłecki) - Janeczek, Łaciok (82. Świerzyński), trener - Jerzy Wyrobek.


17 kolejka - 30 października 2009 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 400 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Pelikan Łowicz 2:1 (0:1)
0:1 David Gill '18 (samobójcza)
1:1 Kamil Kostecki '69
2:1 Kamil Kostecki '74
GKS: Sławik - Wawrzyczek, Szwarga, Gill (46. A. Kopacz) - Chrabąszcz, Copik (78. Miły), Kostecki, Kukulski, Hajczuk (89. Duda) - Łaciok*, Janeczek (71. Kobyłecki), trener - Jerzy Wyrobek.
* dwie żółte


18 kolejka - 7 listopada 2009 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 600 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Przebój Wolbrom 2:4 (2:1)
1:0 Radek Janeczek '5
2:0 Artur Łaciok '25
2:1 Dawid Szwarga '34 (samobójcza)
2:2 Sławomir Duda '59
2:3 Damian Lickiewicz '68
2:4 Damian Lickiewicz '90
GKS: Sławik - Wawrzyczek, Szwarga, Staniek - Chrabąszcz, Kukulski, Kostecki, Copik (79. Gill), Hajczuk (69. Miły) - Łaciok, Janeczek (81. Świerzyński), trener - Jerzy Wyrobek.


19 kolejka - 21 listopada 2009 - Stróże, 12:00, widzów: 250 (4 gości [na odwołanym meczu 11.11 zjawiło się 70 kibiców z Jastrzębia])
Kolejarz Stróże - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (2:0)
1:0 Jakub Wańczyk '25
2:0 Krzysztof Lipecki '35 (karny)
2:1 Tomasz Copik '68 (karny)
3:1 Dawid Florian '90
GKS: Sławik - Staniek, Gill, Szwarga, Wawrzyczek - A. Kopacz (29. Miły), Copik, Kostecki, Hajczuk (75. Kobyłecki) - Świerzyński (70. Jadach), Janeczek, trener - Jerzy Wyrobek.


22 kolejka - 20 marca 2010 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 2.000 (110 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Stal Rzeszów 2:0 (1:0)
1:0 Wojciech Smarduch '41
2:0 Bartosz Kopacz '49
GKS: Paś - Chrabąszcz, Smarduch, B. Kopacz, Filipe - Miły, Wawrzyczek, Kostecki, Milkowski (90. Hajczuk) - Adaszek (89. A. Kopacz), Łaciok (82. Horubała), trener - Wojciech Borecki.


23 kolejka - 27 marca 2010
GKS JASTRZĘBIE - Hetman Zamość 3:0 v.o
Hetman wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.


24 kolejka - 3 kwietnia 2010 - Jastrzębie Zdrój, 14:00, widzów: 2.000 (0 gości)
Mecz rozegrano w Jastrzębiu z powodu remontu stadionu w Aleksandrowie Łódzkim.

Sokół Aleksandrów Łódzki - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Witold Wawrzyczek '56
GKS: Paś - Chrabąszcz, Smarduch, B. Kopacz, Filipe - Miły (83. A. Kopacz), Wawrzyczek, Kostecki, Milkowski - Adaszek, Łaciok (71. Horubała), trener - Wojciech Borecki.


20 kolejka - 21 kwietnia 2010 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 1.000 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Jeziorak Iława 0:0
GKS: Paś - Chrabąszcz, Smarduch, B. Kopacz, Filipe - Hajczuk (82. A. Kopacz), Wawrzyczek, Kostecki, Milkowski (69. Łaciok) - Adaszek (75. Gorzała), Horubała (85. Jadach), trener - Wojciech Borecki.


27 kolejka - 24 kwietnia 2010 - Jastrzębie Zdrój, 19:00, widzów: 1.500 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Wigry Suwałki 0:0
GKS: Paś - Smarduch, Wawrzyczek, B. Kopacz, Filipe - Chrabąszcz, Kostecki, Hajczuk (76. Miłkowski), A. Kopacz, (80. Miły) - Adaszek, Horubała (46. Łaciok), trener - Wojciech Borecki.


21 kolejka - 28 kwietnia 2010 - Otwock, 17:00, widzów: 300 (4 gości)
Start Otwock - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
1:0 Paweł Nowotka '82
2:0 Wojciech Smarduch '86 (samobójcza)
GKS: Paś - Smarduch, Wawrzyczek (86. Szwarga), B. Kopacz, Filipe - Chrabąszcz, Kostecki, Hajczuk, Milkowski (46. Świerzyński), Adaszek - Łaciok, trener - Wojciech Borecki.


28 kolejka - 1 maja 2010 - Olsztyn, 17:00, widzów: 1.500 (35 gości)
OKS 1945 Olsztyn - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Paś - Chrabąszcz, Smarduch, B. Kopacz, Filipe - Hajczuk, Kostecki, Szwarga (88. Świerzyński), A. Kopacz - Horubała (65. Milkowski), Łaciok, trener - Wojciech Borecki.


29 kolejka - 8 maja 2010 - Jastrzębie Zdrój, 19:00, widzów: 900 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:1 (1:0)
1:0 Artur Łaciok '25
2:0 Witold Wawrzyczek '48
3:0 Mateusz Milkowski '53
3:1 Michał Strzałkowski '78
GKS: Paś - Filipe, B. Kopacz, Szwarga, Chrabąszcz - Hajczuk (78. Jadach), A. Kopacz, Kostecki, Milkowski - Wawrzyczek (90. Gorzała), Łaciok (88. Świerzyński), trener - Wojciech Borecki.


25 kolejka - 12 maja 2010 - Jastrzębie Zdrój, 19:00, widzów: 600 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Concordia Piotrków Trybunalski 1:0 (0:0)
1:0 Bartosz Hajczuk '68
GKS: Paś - Chrabąszcz, Smarduch, B. Kopacz, Filipe - A. Kopacz (46. Hajczuk), Kostecki, Szwarga (79. Jadach), Milkowski (66. Horubała, 90. Gorzała) - Wawrzyczek, Łaciok, trener - Wojciech Borecki.


31 kolejka - 22 maja 2010 - Jastrzębie Zdrój, 19:00, widzów: 1.500 (230 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Olimpia Elbląg 1:2 (0:0)
0:1 Matej Rożnik '57
1:1 Witold Wawrzyczek '74 (karny)
1:2 Dawid Ambroziak '76
GKS: Paś - Chrabąszcz, Smarduch, B. Kopacz, Filipe - Kostecki, Szwarga (65. Milkowski), A. Kopacz (87. Jadach), Hajczuk (82. Horubała) - Wawrzyczek, Łaciok, trener - Wojciech Borecki.


32 kolejka - 26 maja 2010 - Nieciecza, 17:00, widzów: 450 (3 gości)
LKS Nieciecza - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (0:1)
0:1 Artur Łaciok '7
1:1 Dawid Kwiek '49
2:1 Michał Czarny '65
GKS: Sławik - Chrabąszcz, Szwarga (81. Jadach), Smarduch, Filipe - Wawrzyczek, Kostecki, A. Kopacz, Hajczuk (53. Gorzała), Milkowski (78. Horubała) - Łaciok, trener - Wojciech Borecki.


30 kolejka - 30 maja 2010 - Rzeszów, 17:30, mecz bez udziału publiczności
Resovia Rzeszów - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:1)
1:0 Rafał Zawiślan '21
1:1 Bartosz Hajczuk '33
GKS: Paś - Chrabąszcz (85. Horubała), Szwarga, Smarduch, Filipe - Wawrzyczek, Kostecki, A. Kopacz, Hajczuk, Gorzała (75. Milkowski) - Łaciok, trener - Wojciech Borecki.


26 kolejka - 2 czerwca 2010 - Brzesko, 17:00, widzów: 500 (2 gości)
Okocimski Brzesko - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Paś - Chrabąszcz, Smarduch, B. Kopacz, Filipe - A. Kopacz (59. Gorzała), Kostecki, Łaciok, Szwarga (90. Milkowski), Hajczuk - Wawrzyczek (89. Jadach), trener - Wojciech Borecki.


33 kolejka - 6 czerwca 2010 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 1.000 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Ruch Wysokie Mazowieckie 4:1 (0:1)
0:1 Michał Twardowski '31
1:1 Mateusz Milkowski '62
2:1 Michał Chrabąszcz '68
3:1 Kamil Gorzała '85
4:1 Kamil Gorzała '90
GKS: Paś - Chrabąszcz, Smarduch, B. Kopacz, Filipe - A. Kopacz (28. Milkowski), Szwarga (41. Horubała), Kostecki, Hajczuk (82. Gorzała) - Łaciok (88. Jadach), Wawrzyczek, trener - Wojciech Borecki.


34 kolejka - 9 czerwca 2010 - Łowicz, 17:00, widzów: 300 (12 gości)
Pelikan Łowicz - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:1)
0:1 Bartosz Kopacz '13
GKS: Paś - Chrabąszcz, Smarduch, B. Kopacz, Filipe - A. Kopacz, Milkowski (74. Gorzała), Kostecki, Hajczuk - Łaciok (87. Jadach), Wawrzyczek (89. Szwarga), trener - Wojciech Borecki.


Końcowa Tabela  Sezonu 2009/2010
 
 1. LKS Nieciecza 34 72 56:21 22 6 6
 2. Kolejarz Stróże 34 61 53:35 17 10 7
 3. Resovia Rzeszów 34 60 51:25 16 12 6
 4. Okocimski Brzesko 34 59 46:42 17 8 9
 5. Start Otwock 34 59 44:33 17 8 9
 6. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 34 58 57:46 17 7 10
 7. Ruch Wysokie Mazowieckie 34 56 53:36 15 11 8
 8. Wigry Suwałki 34 56 56:34 15 11 8
 9. Jeziorak Iława 34 51 37:27 13 12 9
10. Pelikan Łowicz 34 45 39:36 12 9 13
11. Olimpia Elbląg 34 45 45:53 14 3 17
12. Stal Rzeszów 34 42 47:49 11 9 14
13. OKS 1945 Olsztyn 34 39 36:45 10 9 15
14. GKS Jastrzębie 34 38 43:50 10 8 16
15. Concordia Piotrków Tryb. 34 34 34:49 9 7 18
16. Sokół Aleksandrów Łódzki 34 34 29:43 9 7 18
17. Przebój Wolbrom 34 20 35:73 5 5 24
18. Hetman Zamość 34 16 20:84 4 4 26
Hetman Zamość wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej
Po zakończeniu sezonu GKS Jastrzębie został postawiony w stan likwidacji.
Od nowego sezonu w rozgrywkach ligi okręgowej
uczestniczy nowy klub GKS 1962 Jastrzębie.


Kadra - Sezon 2009/2010
     
  Bramkarze:    
  Piotr PAŚ 28.04.1984 13 / 0
  Mateusz SŁAWIK 03.11.1980 8 / 0
  Jacek WIDENKA 17.02.1987 2 / 0
  Paweł ZARZYCKI 15.01.1984 11 / 0
     
  Obrońcy:    
  Michał CHRABĄSZCZ 27.08.1986 31 / 2
  Kamil DUDA 09.09.1990 6 / 0
  FILIPE Andrade Felix (BRA) 07.02.1985 14 / 0
  David GILL (CZE) 17.03.1978 19 / 0
  Bartosz KOPACZ 21.05.1992 12 / 2
  Wojciech SMARDUCH 29.12.1987 13 / 1
  Marcin STANIEK 28.07.1980 10 / 1
  Dawid SZWARGA 07.10.1990 28 / 1
     
  Pomocnicy:    
  Mariusz ADASZEK 29.06.1979 5 / 0
  Tomasz COPIK 05.04.1978 17 / 6
  Kamil GORZAŁA 24.08.1988 8 / 2
  Bartosz HAJCZUK 13.01.1990 28 / 2
  Konrad KOBYŁECKI 18.03.1989 9 / 0
  Adrian KOPACZ 07.02.1990 29 / 0
  Kamil KOSTECKI 23.07.1983 33 / 8
  Mateusz MILKOWSKI 08.02.1987 14 / 2
  Artur MIŁY 15.05.1986 18 / 0
  Witold WAWRZYCZEK 22.05.1973 32 / 4
     
  Napastnicy:    
  Grzegorz HORUBAŁA 05.06.1991 10 / 0
  Radek JANECZEK (CZE) 03.05.1985 15 / 1
  Kamil JADACH 23.05.1990 19 / 0
  Krzysztof KUKULSKI 26.04.1975 15 / 2
  Artur ŁACIOK 08.10.1989 32 / 5
  Tomasz ŚWIERZYŃSKI 20.02.1986 15 / 0
  Tomasz ZMUDA 26.10.1988 2 / 0

       Sezon 2008/2009   I LIGA

       Sezon 2010/2011   LIGA OKRĘGOWA - grupa III
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów
Bełchatów - GieKSa
20. kolejka - 29.11-01.12.2019
30.11 GieKSa - Stomil 1:2
29.11 Zagłębie - Nieciecza 1:0
30.11 Stal - Podbeskidzie 2:1
30.11 Chojnice - Olimpia 1:3
30.11 Sandecja - Puszcza 0:1
01.12 Warta - Wigry -:-
01.12 Chrobry - Miedź -:-
01.12 Odra - Tychy -:-
01.12 Radomiak - Bełchatów -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 19 37 35:19
2. Warta Poznań 19 37 30:18
3. Stal Mielec 19 35 28:17
4. Radomiak 19 33 28:23
5. GKS Jastrzębie 19 30 29:23
6. GKS Tychy 19 29 40:29
7. Ol. Grudziądz 19 28 31:29
8. Miedź Legnica 19 28 27:26
9. Bruk-Bet Nieciecza 19 26 28:21
10. Sandecja N. Sącz 19 25 28:34
11. GKS Bełchatów 19 24 24:25
12. Zagł. Sosnowiec 19 23 27:31
13. Stomil Olszyn 19 23 14:21
14. Puszcza N. 19 20 14:24
15. Chrobry Głogów 19 20 18:31
16. Odra Opole 19 19 16:25
17. Wigry Suwałki 19 19 17:28
18. Chojniczanka 19 16 26:36
Pełna tabela