5:1

1:0

2:0

3:0

0:0
03.03
(w)

2:0
10.03
(d)

2:0
17.03
(w)

2:1
24.03
(w)

1:1
31.03
(d)

2:1
07.04
(w)

0:1
14.04
(d)

1:1
21.04
(w)

1:1
28.04
(d)

1:2
05.05
(w)

2:0
09.05
(d)

3:1
12.05
(w)

2:0
19.05
(d)

2:1
26.05
(w)

2:0
02.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomo¶ci
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Daniel Szczepan
7
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Go¶ci Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Sezon 1980/81 - III Liga, grupa 3
1 kolejka - 24 sierpnia 1980 - Mysłowice, 17:00
Górnik 09 Mysłowice - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (0:1)
bramka dla GKS: 0:1 Marek Wender
GKS: Karasek - Kiernozek, Sachs, Buchalik, Wodecki - Bielaczek, Ku¶mierski (Bukowiec), Kloza, Jermakowicz - Wender, Pomykoł (Malcherczyk), trener - Kazimierz Trampisz.


2 kolejka - 31 sierpnia 1980 - Jastrzębie Zdrój, 11:00
GKS JASTRZĘBIE - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1:0 (1:0)
1:0 Jerzy Wodecki '17 (karny)


3 kolejka - Legnica
MiedĽ Legnica - GKS JASTRZĘBIE 2:0


4 kolejka - Wrocław
Pafawag Wrocław - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Sobala - Bartu¶, Sachs, Bugdoł, Wodecki - Bielaczek, Buchalik, Pomykoł, Malcherczyk - Kloza, Jermakowicz, trener - Kazimierz Trampisz.


5 kolejka - 21 wrze¶nia 1983 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Raków Częstochowa 1:4 (1:0)
bramka dla GKS: 1:0 Andrzej Kloza
GKS: Sobala - Bartu¶, Sachs, Bugdoł, Wodecki - Bukowiec, Bielaczek, Buchalik, Malcherczyk - Kloza, Jermakowicz, trener - Kazimierz Trampisz.


6 kolejka - Ozimek
Małapanew Ozimek - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
GKS: Sobala - Kiernozek, Lajda, Bugdoł, Szary - Bielaczek, Buchalik, Pomykoł, Kloza - Malcherczyk, Jermakowicz, trener - Kazimierz Trampisz.


7 kolejka - 5 paĽdziernika 1980 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Sparta Zabrze 1:0 (1:0)
1:0 Andrzej Kloza '25 (karny)
GKS: Karasek - Kiernozek, Bugdoł (Wodecki), Bartu¶ (Tatarczyk), Szary - Buchalik, Pomykoł, Karwot, Malcherczyk - Wender, Kloza, trener - Kazimierz Trampisz.


8 kolejka - 12 paĽdziernika 1980 - Niwka
AKS Górnik Niwka - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (1:0)
GKS: Karasek - Kiernozek, Gadaj, Lajda, Szary - Tatarczyk (¦laziński), Buchalik, Bukowiec, Malcherczyk - Kloza, Wender, trener - Kazimierz Trampisz.


9 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - ŁTS Łabędy 3:0 (3:0)
bramki dla GKS: Marek Wender 2, Jan Pomykoł
GKS: Koterba - Kiernozek, Bugdoł, Gadaj, Wodecki - Bielaczek (Tatarczyk), Buchalik, Bukowiec, Malcherczyk - Kloza (Pomykoł), Wender, trener - Kazimierz Trampisz.


10 kolejka - 25 paĽdziernika 1980 - Wodzisław ¦l±ski, 14:00
Odra Wodzisław - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Nawrat '85
GKS: Koterba - Kiernozek, Bugdoł, Karwot, Wodecki - Bukowiec, Buchalik, Bielaczek, Malcherczyk - Wender, Jermakowicz, trener - Kazimierz Trampisz.


11 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Urania Ruda ¦l±ska 1:1 (0:0)
bramka dla GKS: 1:1 Jan Pomykoł
GKS: Koterba - Kiernozek, Buchalik, Wodecki, Karwot - Duda, Bielaczek, Bukowiec (Ku¶mierski), Jermakowicz (Pomykoł) - Wender, Malcherczyk, trener - Kazimierz Trampisz.


12 kolejka - Lubin
Zagłębie Lubin - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Koterba - Kiernozek, Bugdoł, Karwot, Wodecki - Duda, Bielaczek, Buchalik, Malcherczyk (Pomykoł) - Kloza (Ku¶mierski), Wender, trener - Kazimierz Trampisz.


13 kolejka - 16 listopada 1980 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Metal Kluczbork 0:0
GKS: Koterba - Kiernozek, Karwot, Bugdoł, Wodecki - Bielaczek, Duda, Buchalik, Malcherczyk - Kloza (Ku¶mierski), Wender, trener - Kazimierz Trampisz.


14 kolejka - Głogów
Chrobry Głogów - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:1)
bramka dla GKS: 0:1 Andrzej Kloza (karny)
GKS: Koterba - Kiernozek, Bugdoł, Wodecki, Karwot - Bielaczek, Duda, Buchalik, Malcherczyk - Kloza (Pomykoł), Wender (Tatarczyk), trener - Kazimierz Trampisz.


15 kolejka - 8 marca 1981 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Lechia Piechowice 2:1 (2:1)
bramki dla GKS: Andrzej Kloza 2x (karny)
GKS: Karasek - Karwot, Bugdoł, Wodecki, Kiernozek - Bukowiec, Duda (Ku¶mierski), Bielaczek, Kloza - Wender, Pomykoł.


16 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Górnik 09 Mysłowice 1:0 (1:0)
1:0 Ryszard Duda '20
GKS: Karasek - Bartu¶, Bugdoł, Wodecki, Kiernozek - Bukowiec (Ku¶mierski), Duda, Bielaczek, Malcherczyk (Pomykoł) - Kloza, Gadaj.


17 kolejka - 21 marca 1981 - Ostrów Wielkopolski
Ostrovia Ostrów Wielkopolski - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:1)
bramka dla GKS: 1:1 Marek Wender '43


18 kolejka - 28 marca 1981 - Jastrzębie Zdrój, 16:00
GKS JASTRZĘBIE - MiedĽ Legnica 2:0 (2:0)
1:0 Roman Bielaczek '29
2:0 Lucjan Gadaj '45
GKS: Karasek - Kiernozek, Bugdoł, Wodecki, Bartu¶ - Ku¶mierski (46. Bukowiec), Duda, Bielaczek, Malcherczyk - Gadaj, Kloza.


19 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Pafawag Wrocław 2:2 (1:1)
bramki dla GKS: 1:0 Andrzej Malcherczyk '20, 2:1 Bogdan Ku¶mierski '75 (karny)


20 kolejka - 12 kwietnia 1981 - Częstochowa
Raków Częstochowa - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)


21 kolejka - 26 kwietnia 1981 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Małapanew Ozimek 0:0
GKS: Karasek - Kiernozek, Bugdoł, Buchalik, Bartu¶ - Ku¶mierski, Duda, Bielaczek, Karwot - Gadaj (Bukowiec), Kloza (Jermakowicz), trener - Stanisław Latacz.

22 kolejka - Zabrze
Sparta Zabrze - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:1)
0:1 Piotr Bukowiec '15


23 kolejka - 10 maja 1981 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - AKS Górnik Niwka 0:0
GKS: Karasek - Kiernozek, Bugdoł, Bartu¶, Buchalik - Ku¶mierski, Duda, Bielaczek, Karwot - Gadaj (Jermakowicz), Kloza, trener - Kazimierz Trampisz.


24 kolejka - Łabędy
ŁTS Łabędy - GKS JASTRZĘBIE 0:0


25 kolejka - 23 maja 1981 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Odra Wodzisław 1:0 (1:0)
1:0 Bogdan Ku¶mierski '34


26 kolejka - Ruda ¦l±ska
Urania Ruda ¦l±ska - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
GKS: Karasek - Kiernozek, Bugdoł, Karwot, Buchalik - Bukowiec, Bielaczek (Tatarczyk), Duda, Wender - Ku¶mierski, Kloza (Malcherczyk), trener - Kazimierz Trampisz.


27 kolejka - 13 czerwca 1981 - Jastrzębie Zdrój, 17:00
GKS JASTRZĘBIE - Zagłębie Lubin 2:4
bramki dla GKS: Marek Wender, Andrzej Kloza


28 kolejka - Kluczbork
Metal Kluczbork - GKS JASTRZĘBIE 2:1
bramka dla GKS: Andrzej Malcherczyk


29 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Chrobry Głogów 5:1
bramki dla GKS: Bogdan Ku¶mierski 3, Piotr Bukowiec, Andrzej Malcherczyk


30 kolejka - Piechowice
Lechia Piechowice - GKS JASTRZĘBIE 4:1


Tabela Końcowa Sezonu 1980/1981
 
 1. Urania Ruda ¦l±ska 30 39 45:30 - - -
 2. Raków Częstochowa 30 37 39:24 - - -
 3. Zagłębie Lubin 30 36 53:37 - - -
 4. Metal Kluczbork 30 36 39:37 - - -
 5. Małapanew Ozimek 30 33 40:36 - - -
 6. Lechia Piechowice 30 32 38:30 - - -
 7. AKS Górnik Niwka 30 32 34:37 - - -
 8. Odra Wodzisław 30 31 39:34 - - -
 9. Pafawag Wrocław 30 28 33:37 - - -
10. ŁTS Łabędy 30 28 27:32 - - -
11. Górnik 09 Mysłowice 30 27 31:31 - - -
12. GKS Jastrzębie 30 27 28:32 9 9 12
13. Ostrovia Ostrów Wielkopolski 30 25 36:38 - - -
14. Sparta Zabrze 30 24 27:42 - - -
15. MiedĽ Legnica 30 23 30:44 - - -
16. Chrobry Głogów 30 22 30:48 - - -
Za zwycięstwo przyznawano 2 pkt.

       Sezon 1979/1980   II LIGA - grupa II

       Sezon 1981/1982   III LIGA - grupa III
Doł±cz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
25 listopada 2017, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Wejherowo 3:0 (2:0)
1:0 Daniel Szczepan '4
2:0 Daniel Szczepan '28
3:0 Daniel Szczepan '85
Następny mecz
3 marca 2018, Stargard
Błękitni - GieKSa
18. kolejka - 25-26.11.2017
25.11 GieKSa - Wejherowo 3:0
25.11 Garbarnia - Bełchatów 1:1
25.11 Stalówka - Błękitni 0:2
25.11 Puławy - Rozwój 1:0
25.11 Warta - Legionovia 2:0
26.11 Gwardia - ŁKS ŁódĽ 0:1
26.11 Radomiak - Siarka 1:2
26.11 Znicz - Kluczbork 1:1
26.11 Olimpia - ROW Rybnik 6:3
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. GKS Jastrzębie 19 43 34:11
2. ŁKS ŁódĽ 19 38 21:11
3. Warta Poznań 19 36 26:12
4. Radomiak Radom 19 34 28:18
5. Olimpia Elbl±g 19 32 29:22
6. Siarka Tarnobrzeg 18 32 30:25
7. GKS Bełchatów 19 26 30:27
8. Znicz Pruszków 19 26 23:26
9. Garbarnia Kraków 19 24 22:21
10. Błękitni Stargard 19 24 20:19
11. Wisła Puławy 19 23 21:21
12. ROW Rybnik 19 22 29:33
13. Stal Stalowa Wola 19 22 18:22
14. Legionovia 19 18 18:26
15. Rozwój Katowice 19 17 16:28
16. MKS Kluczbork 19 16 14:27
17. Gwardia Koszalin 19 15 15:33
18. Gryf Wejherowo 19 13 18:30
Pełna tabela