1:2
(d)

2:2
(w)

0:2
(d)

11.08
(d)

17.08
(w)

22.08
(d)

25.08
(w)

01.09
(d)

08.09
(w)

15.09
(d)

22.09
(w)

29.09
(d)

06.10
(w)

13.10
(d)

20.10
(w)

27.10
(d)

03.11
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Piotr Pacholski
1
Patryk Skórecki
1
Damian Tront
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,586
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~GrzGorz
Sezon 1978/79 - III Liga, grupa 5
1 kolejka - 6 sierpnia 1978 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - GKS Jaworzno 2:1 (2:1)
1:0 Andrzej Malcherczyk '12
2:0 Andrzej Malcherczyk '14
2:1 Ochmański '20
GKS: Karasek - Kiernozek (53.Langer), Lajda, Bugdoł, Sachs - Bukowiec, Fojcik, Goik, Bielaczek (46. Podolak) - Malcherczyk, Maruszka, trener - Marian Szymczyk.


2 kolejka - Wodzisław Śląski
Odra Wodzisław - GKS JASTRZĘBIE 3:2 (0:1)
0:1 Martyn Fojcik '21
1:1 Adamczyk '53
1:2 Piotr Bukowiec
2:2 Wodecki '78
3:2 Wodecki '87
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Bugdoł, Sachs - Bukowiec, Fojcik, Błachut, Bielaczek (46. Goik) - Malcherczyk, Maruszka, trener - Marian Szymczyk.


3 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - MCKS Czeladź 1:0 (1:0)
1:0 Andrzej Malcherczyk '42
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Langer, Sachs - Bielaczek (45. Karwot), Bukowiec, Fojcik (65. Goik), Malcherczyk - Błachut, Maruszka, trener - Marian Szymczyk.


5 kolejka - 10 września 1978 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - BKS Stal Bielsko-Biała 3:2 (2:0)
1:0 Ryszard Błachut '24
2:0 Andrzej Malcherczyk '37
2:1 Migdał
3:1 Ginter Langer '72
3:2 Migdał
GKS: Koterba - Kiernozek (82. Bugdoł), Lajda, Sachs, Langer - Bielaczek (46. Karwot), Bukowiec, Goik, Malcherczyk - Błachut, Maruszka, trener - Marian Szymczyk.


6 kolejka - Zabrze
Sparta Zabrze - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
0:1 Czesław Maruszka '20
0:2 Piotr Lajda '60 (karny)
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Langer, Sachs - Bielaczek (70.Karwot), Bukowiec (50. Goik), Fojcik, Malcherczyk - Błachut, Maruszka, trener - Marian Szymczyk.


7 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Urania Ruda Śląska 1:0 (1:0)
1:0 Ryszard Błachut '3
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Langer, Sachs - Bielaczek (45. Karwot), Bukowiec, Malcherczyk - Błachut, Maruszka (75. Podolak), Goik, trener - Marian Szymczyk.


8 kolejka - Niwka
AKS Górnik Niwka - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (2:0)
GKS: Koterba - Kiernozek (55. Bugdoł), Lajda, Sachs, Langer - Bielaczek, Bukowiec, Fojcik, Malcherczyk (10. Pilch) - Błachut, Maruszka, trener - Marian Szymczyk.


9 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - ŁTS Łabędy 4:2 (2:1)
bramki dla GKS: 1:0 Ryszard Błachut '6, 2:1 Andrzej Malcherczyk '9, 3:2 Pilch (karny), 4:2 Pilch (karny)
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Langer, Sachs - Bielaczek (60. Goik), Bukowiec, Fojcik, Malcherczyk - Błachut (46. Pilch), Maruszka, trener - Marian Szymczyk.


10 kolejka - Oświęcim
Unia Oświęcim - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (2:0)
GKS: Koterba - Karwot, Lajda, Langer, Sachs - Bielaczek (46. Pilch), Bukowiec (30. Podolak), Fojcik, Malcherczyk - Błachut, Maruszka, trener - Marian Szymczyk.


4 kolejka - Andrychów
Beskid Andrychów - GKS JASTRZĘBIE 1:1
bramka dla GKS: Andrzej Malcherczyk
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Langer, Sachs - Bielaczek (46. Goik), Bukowiec, Fojcik, Malcherczyk - Błachut (80. Pilch), Maruszka, trener - Marian Szymczyk.


11 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Motor Praszka 1:0 (0:0)
1:0 Pilch
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Langer, Sachs - Bielaczek (46. Pilch), Bukowiec, Fojcik, Malcherczyk - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


12 kolejka - Tarnów
Tarnovia Tarnów - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (0:1)
bramki dla GKS: 0:1 Ryszard Błachut '5, 0:2 Piotr Bukowiec '60
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Langer, Sachs - Bukowiec, Fojcik, Marcoń (46. Pilch), Malcherczyk (76. Podolak) - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


13 kolejka - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Walka Zabrze 5:1 (2:1)
0:1 Dziedzic '27
1:1 Andrzej Malcherczyk '45
2:1 Ryszard Błachut '47
3:1 Czesław Maruszka '52
4:1 Ryszard Błachut '55
5:1 Andrzej Malcherczyk '65
GKS: Koterba - Kiernozek (79.Karwot), Lajda, Langer, Sachs - Bukowiec, Marcoń (46. Pilch), Duda, Malcherczyk - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


14 kolejka - 12 listopada 1978 - Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:1)
0:1 Czesław Maruszka
1:1 Ryszard Stondzik
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Langer, Sachs - Bukowiec, Marcoń (46. Pilch), Duda, Malcherczyk - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


15 kolejka - 19 listopada 1978 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Knurów 0:0
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Langer, Sachs - Bukowiec, Marcoń (46. Pilch), Duda, Malcherczyk - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


16 kolejka - 1 marca 1979 - Jaworzno
GKS Jaworzno - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:1)
0:1 Andrzej Malcherczyk '44
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Langer, Sachs - Bielaczek (46. Ryguła), Bukowiec, Duda, Malcherczyk - Podolak, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


17 kolejka - 18 marca 1979 - Jastrzębie Zdrój, 11:00
GKS JASTRZĘBIE - Odra Wodzisław 2:0 (1:0)
1:0 Andrzej Malcherczyk '25
2:0 Andrzej Malcherczyk '87
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Langer, Sachs - Bukowiec, Marcoń (46. Ryguła) Duda, Podolak (65. Gadaj) - Malcherczyk, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


18 kolejka - 25 marca 1979 - Czeladź
MCKS Czeladź - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:0)
1:0 Pasternak '14 (karny}
1:1 Ryszard Duda '65
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Langer, Sachs - Bukowiec (35. Ryguła), Marcoń (46. Goik), Duda, Malcherczyk - Podolak, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


19 kolejka - 1 kwietnia 1979 - Jastrzębie Zdrój, 14:30
GKS JASTRZĘBIE - Beskid Andrychów 1:0 (1:0)
1:0 Ryszard Duda '28
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Langer, Sachs - Karwot (73. Kuśmierski), Marcoń (46. Goik), Duda, Ryguła - Malcherczyk, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


20 kolejka - 17 kwietnia 1979 - Bielsko-Biała
BKS Stal Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Bugdoł, Sachs - Karwot, Goik, Marcoń (46. Bukowiec), Malcherczyk - Kuśmierski, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


21 kolejka - 22 kwietnia 1979 - Jastrzębie Zdrój, 11:00
GKS JASTRZĘBIE - Sparta Zabrze 1:0 (1:0)
1:0 Bogdan Kuśmierski '20
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Bugdoł, Sachs - Bukowiec, Karwot, Duda (73. Goik), Marcoń (46. Podolak) - Kuśmierski, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


22 kolejka - Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Bugdoł, Sachs - Karwot (46. Goik), Bukowiec, Duda, Marcoń (60. Ryguła) - Kuśmierski, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


23 kolejka - 6 maja 1979 - Jastrzębie Zdrój, 11:00
GKS JASTRZĘBIE - AKS Górnik Niwka 1:0 (0:0)
1:0 Ryszard Duda '66


24 kolejka - 13 maja 1979 - Łabędy
ŁTS Łabędy - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Bugdoł, Sachs - Karwot, Duda, Bielaczek (46. Ryguła), Jaświn (70. Podolak) - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


25 kolejka - 20 maja 1979 - Jastrzębie Zdrój, 11:00
GKS JASTRZĘBIE - Unia Oświęcim 2:0 (0:0)
1:0 Czesław Maruszka '78
2:0 Piotr Bukowiec '89
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Bugdoł, Sachs - Bukowiec, Duda, Bielaczek (46. Goik), Jaświn (55. Podolak) - Błachut Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


26 kolejka - Praszka
Motor Praszka - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (0:2)
bramki dla GKS: 0:1 Ryszard Błachut '20, 0:2 Czesław Maruszka '33, 1:3 Piotr Bukowiec
GKS: Koterba - Kiernozek (60. Kuśmierski), Lajda, Bugdoł, Sachs - Bukowiec, Duda, Bielaczek (46. Goik), Jaświn - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


27 kolejka - 3 czerwca 1979 - Jastrzębie Zdrój, 11:00
GKS JASTRZĘBIE - Tarnovia Tarnów 4:1 (2:1)
0:1 Sroczyński '28
1:1 Ryszard Duda '42
2:1 Ryszard Duda '43
3:1 Piotr Bukowiec '74
4:1 Piotr Bukowiec '81
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Bugdoł, Sachs - Bukowiec, Duda, Bielaczek (46. Goik), Jaświn - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


28 kolejka - Zabrze
Walka Zabrze - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (1:1)
bramki dla GKS: 1:1 Walery Jaświn '40, 1:2 Piotr Bukowiec '88
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Bugdoł, Sachs - Bukowiec, Duda, Bielaczek (46.Goik), Jaświn (72. Podolak) - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


29 kolejka - 17 czerwca 1979 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Grunwald Ruda Śląska 2:0 (0:0)
1:0 Ryszard Błachut '65
2:0 Piotr Bukowiec '75
GKS: Koterba - Kiernozek, Lajda, Bugdoł, Sachs - Bukowiec, Duda, Bielaczek (46.Kuśmierski), Jaświn (75. Podolak) - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


30 kolejka - 24 czerwca 1979 - Knurów
Górnik Knurów - GKS JASTRZĘBIE 3:0 (1:0)


Tabela Końcowa Sezonu 1978/1979
 
 1. GKS Jastrzębie 30 44 45:24 19 6 5
 2. Górnik Knurów 30 43 47:19 - - -
 3. AKS Górnik Niwka 30 39 55:37 - - -
 4. BKS Stal Bielsko-Biała 30 37 44:30 - - -
 5. Odra Wodzisław 30 33 34:30 - - -
 6. Grunwald Ruda Śląska 30 32 50:46 - - -
 7. Urania Ruda Śląska 30 29 21:22 - - -
 8. Beskid Andrychów 30 29 34:36 - - -
 9. Sparta Zabrze 30 29 31:33 - - -
10. Walka Zabrze 30 29 36:42 - - -
11. ŁTS Łabędy 30 28 32:33 - - -
12. MCKS Czeladź 30 28 36:40 - - -
13. Unia Oświęcim 30 25 30:42 - - -
14. GKS Jaworzno 30 23 24:36 - - -
15. Motor Praszka 30 17 34:51 - - -
16. Tarnovia Tarnów 30 15 27:59 - - -
Za zwycięstwo przyznawano 2 pkt.

       Sezon 1977/1978   III LIGA - grupa V

       Sezon 1979/1980   II LIGA - grupa II
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
11 sierpnia 2018, Jastrzębie Zdrój, 17:45
GieKSa - Chojniczanka 0:0
Następny mecz
17 sierpnia 2018, Jastrzębie Zdrój, 19:00
Odra Opole - GieKSa
4. kolejka - 10-11.08.2018
11.08 GieKSa - Chojniczanka 0:0
10.08 Raków - Odra Opole 1:0
11.08 Puszcza - Warta 0:1
11.08 Bytovia - Stal Mielec 1:2
11.08 Podbeskidzie - Garbarnia 0:0
11.08 ŁKS Łódź - Stomil 1:0
11.08 Wigry - Chrobry 0:1
11.08 Sandecja - Katowice 1:0
11.08 GKS Tychy - Nieciecza 2:1
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Raków Cz-wa 4 7 7:4
2. Bytovia Bytów 4 7 6:3
3. Warta Poznań 3 7 3:1
4. Odra Opole 4 7 5:4
5. ŁKS Łódź 4 7 3:2
6. Chojniczanka 4 6 6:5
7. Stal Mielec 4 6 4:3
8. Puszcza Niepołomice 4 6 3:4
9. GKS Tychy 4 5 5:5
10. Wigry Suwałki 4 5 5:5
11. Sandecja N. Sącz 4 5 4:4
12. Chrobry Głogów 4 5 2:2
13. Stomil Olszyn 3 4 3:2
14. Bruk-Bet Nieciecza 4 4 5:6
15. GKS Katowice 4 4 2:3
16. Podbeskidzie 4 4 3:5
17. GKS Jastrzębie 4 2 3:6
18. Garbarnia Kraków 4 2 1:6
Pełna tabela