0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Sezon 1979/80 - II Liga, grupa 2
1 kolejka - 5 sierpnia 1979 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 3.500
GKS JASTRZĘBIE - Radomiak Radom 0:0
GKS: Koterba - Buchalik, Lajda, Bugdoł, Szary - Bukowiec, Pomykoł (71. Kuśmierski), Duda - Maruszka, Błachut, Kloza (63. Jaświn), trener - Ryszard Kamiński.


2 kolejka - 12 sierpnia 1979 - Lublin
Motor Lublin - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:0)
1:0 Andrzej Pop '42
1:1 Bogdan Kuśmierski '64
2:1 Bolesław Mącik
GKS: Koterba - Buchalik, Lajda, Bugdoł, Szary - Bukowiec (46. Kuśmierski), Duda, Pomykoł, Kloza (60. Jaświn) - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


3 kolejka - 15 sierpnia 1979 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 4.500
GKS JASTRZĘBIE - Hutnik Kraków 3:0 (1:0)
1:0 Ryszard Błachut '42
2:0 Ryszard Błachut '62
3:0 Ryszard Błachut '88
GKS: Koterba - Buchalik, Lajda, Bugdoł, Szary - Kuśmierski (63. Jaświn), Duda, Pomykoł (46. Bukowiec), Kloza - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


4 kolejka - 25 sierpnia 1979 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 4.000
GKS JASTRZĘBIE - Cracovia Kraków 3:0 (1:0)
1:0 Maciej Szary '8
2:0 Czesław Maruszka '49
3:0 Czesław Maruszka '87
GKS: Koterba - Buchalik, Lajda, Bugdoł, Szary - Kuśmierski (77. Bukowiec), Pomykoł (72. Jaświn), Duda, Kloza - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


5 kolejka - 1 września 1979 - Świdnik, widzów: 1.000
Avia Świdnik - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Koterba - Buchalik, Lajda, Szary, Sachs - Bukowiec (77. Bielaczek), Pomykoł (58. Kuśmierski), Duda, Maruszka - Jaświn, Kloza, trener - Ryszard Kamiński.


6 kolejka - 16 września 1979 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 4.000
GKS JASTRZĘBIE - Concordia Piotrków Trybunalski 4:0 (2:0)
1:0 Bolesław Buchalik '11
2:0 Ryszard Duda '45
3:0 Andrzej Kloza '47
4:0 Czesław Bugdoł '76
GKS: Koterba - Buchalik, Lajda, Bugdoł, Szary - Bukowiec (70. Bielaczek), Duda, Kuśmierski (43. Pomykoł), Kloza - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


7 kolejka - 23 września 1979 - Rzeszów, widzów: 6.000
Resovia Rzeszów - GKS JASTRZĘBIE 4:2 (1:0)
1:0 Stanisław Urban '35
2:0 Zbigniew Maćkowiak '55
3:0 Jan Domarski '62
4:0 Ryszard Nalepa '70 (karny)
4:1 Ryszard Błachut '75
4:2 Ryszard Błachut '82
GKS: Koterba - Buchalik, Lajda, Bugdoł, Szary - Bukowiec, Duda, Pomykoł (46. Jaświn), Kloza - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


8 kolejka - 7 października 1979 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Polonez Warszawa 2:3 (2:2)
1:0 Ryszard Błachut '13
1:1 Wojciech Stępczyński '22
2:1 Piotr Lajda '33
2:2 Wojciech Stępczyński '36
2:3 Janusz Jakubowski '55
GKS: Koterba - Buchalik, Lajda (46. Duda), Bugdoł, Szary - Bukowiec, Kuśmierski (46.Jaświn), Pomykoł, Kloza - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


9 kolejka - 14 października 1979 - Radom
Broń Radom - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Koterba - Kiernozek, Buchalik, Bugdoł, Szary - Bukowiec, Bielaczek (75. Pomykoł), Kuśmierski, Kloza - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


10 kolejka - 21 października 1979 - Jastrzębie Zdrój, 11:00
GKS JASTRZĘBIE - Stal Stalowa Wola 3:0 (2:0)
1:0 Andrzej Kloza '17
2:0 Maciej Szary '28
3:0 Czesław Maruszka '61
GKS: Koterba - Buchalik, Bugdoł, Szary , Bukowiec - Bielaczek (63. Jaświn), Kuśmierski, Kloza (73. Pomykoł) - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


11 kolejka - 28 października 1979 - Tychy, widzów: 4.000
GKS Tychy - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (0:1)
0:1 Czesław Maruszka '36
1:1 Zbigniew Szulc '61 (karny)
2:1 Kazimierz Szachnitowski '64
GKS: Koterba - Kiernozek (70. Pomykoł), Buchalik, Bugdoł, Szary - Bukowiec, Bielaczek (46. Duda), Kuśmierski, Kloza - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


12 kolejka - 4 listopada 1979 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Star Starachowice 2:1 (1:0)
1:0 Andrzej Kloza '43
2:0 Czesław Maruszka '74
2:1 Jacek Pawlikowski '81
GKS: Koterba - Buchalik, Kiernozek, Bugdoł, Szary - Bukowiec, Kuśmierski, Duda (46. Pomykoł), Kloza - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.

13 kolejka - 11 listopada 1979 - Częstochowa
Raków Częstochowa - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
1:0 Mirosław Małolepszy '59
2:0 Henryk Turek '78
GKS: Koterba - Karwot, Buchalik, Bugdoł, Szary - Bukowiec (75. Bielaczek), Duda, Kuśmierski, Kloza - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


14 kolejka - 18 listopada 1979 - Jastrzębie Zdrój, 11:00, widzów: 3.500
GKS JASTRZĘBIE - Ursus Warszawa 3:0 (1:0)
1:0 Czesław Maruszka '9
2:0 Ryszard Błachut '63
3:0 Czesław Maruszka '77
GKS: Koterba (80. Karasek) - Karwot, Buchalik, Bugdoł, Szary - Bukowiec, Kuśmierski, Duda, Kloza (80. Pomykoł) - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


15 kolejka - 24 listopada 1979 - Warszawa, widzów: 300
Gwardia Warszawa - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Krzysztof Baran '61
GKS: Koterba - Buchalik, Karwot, Bugdoł, Szary - Bukowiec, Kuśmierski, Pomykoł, Kloza - Błachut, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


16 kolejka - 16 marca 1980 - Radom, widzów: 12.000
Radomiak Radom - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Andrzej Jędrzejczyk '88
GKS: Karasek - Karwot, Buchalik, Lajda, Szary - Wodecki, Duda (70. Bukowiec), Bielaczek, Kloza - Kuśmierski, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


17 kolejka - 22 marca 1980 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 4.000
GKS JASTRZĘBIE - Motor Lublin 0:1 (0:0)
0:1 Janusz Przybyła '60
GKS: Karasek - Buchalik, Lajda, Karwot (76. Bielaczek), Szary - Bukowiec, Bugdoł, Kuśmierski (74. Gadaj), Kloza - Wodecki, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


18 kolejka - 30 marca 1980 - Kraków
Hutnik Kraków - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Leszek Przybyłowski '69
GKS: Karasek - Karwot (75. Bielaczek), Buchalik, Bugdoł, Szary - Wodecki, Bukowiec, Lajda, Kuśmierski (72. Gadaj) - Maruszka, Kloza, trener - Ryszard Kamiński.


19 kolejka - 5 kwietnia 1980 - Kraków, widzów: 2.000
Cracovia Kraków - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Andrzej Wójtowicz '88
GKS: Karasek - Buchalik (86 Gadaj), Lajda, Karwot, Szary - Bugdoł, Bukowiec (83. Kloza), Kuśmierski, Duda - Wodecki, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


20 kolejka - 12 kwietnia 1980 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 4.000
GKS JASTRZĘBIE - Avia Świdnik 0:0
GKS: Karasek - Karwot, Lajda (53. Kloza), Wodecki, Bugdoł - Bukowiec, Buchalik, Duda, Szary - Maruszka, Kuśmierski (64. Gadaj), trener - Ryszard Kamiński.


21 kolejka - 20 kwietnia 1980 - Piotrków Trybunalski, widzów: 5.000
Concordia Piotrków Trybunalski - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Karasek - Wodecki, Sachs, Bugdoł, Karwot - Buchalik, Duda, Kuśmierski, Szary - Kloza (60. Gadaj), Maruszka (85. Bukowiec), trener - Ryszard Kamiński.


22 kolejka - 26 kwietnia 1980 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Resovia Rzeszów 1:1 (1:0)
1:0 Bogdan Kuśmierski '22
1:1 Andrzej Bielak '63
GKS: Karasek - Buchalik, Sachs, Karwot, Szary (17. Kloza) - Bugdoł (70. Bukowiec), Kuśmierski, Duda, Starościak - Wodecki, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


23 kolejka - 4 maja 1980 - Warszawa
Polonez Warszawa - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (2:0)
1:0 Wojciech Stępczyński '19
2:0 Leszek Iwanicki '27
2:1 Andrzej Kloza '68
3:1 Marek Cybulski '84 (karny)
GKS: Karasek - Wodecki, Sachs, Bugdoł (65. Bielaczek), Karwot (65. Gadaj) - Buchalik, Kloza, Duda, Szary - Starościak, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.


24 kolejka - 10 maja 1980 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 2.000
GKS JASTRZĘBIE - Broń Radom 1:3 (0:0)
1:0 Czesław Maruszka '46
1:1 Włodzimierz Andrzejewski '53
1:2 Włodzimierz Andrzejewski '76
1:3 Henryk Bilski '88
GKS: Karasek - Wodecki, Sachs, Szary, Buchalik - Karwot (20. Bugdoł), Duda, Kuśmierski, Kloza - Starościak, Maruszka, trener - Ryszard Kamiński.

25 kolejka - 17 maja 1980 - Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:1)
0:1 Jan Pomykoł '4
1:1 Leszek Szarek '18
2:1 Jerzy Górski '87
GKS: Koterba - Wodecki, Sachs, Buchalik, Szary - Kuśmierski (75. Bukowiec), Duda, Pomykoł (86. Bielaczek), Kloza - Starościak, Maruszka (46. Gadaj), trener - Stanisław Latacz.


26 kolejka - 24 maja 1980 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 2.500
GKS JASTRZĘBIE - GKS Tychy 1:2 (0:0)
0:1 Jan Bielanin '58 (karny)
0:2 Henryk Holewa '67
1:2 Władysław Starościak '74
GKS: Karasek - Wodecki, Sachs, Szary, Buchalik - Pomykoł, Kuśmierski (68. Bukowiec), Duda - Kloza, Starościak, Maruszka (60. Gadaj), trener - Stanisław Latacz.


27 kolejka - 31 maja 1980 - Starachowice
Star Starachowice - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Zdzisław Napieracz '62
GKS: Karasek - Bugdoł (77. Błaszczyk), Sachs, Gadaj, Buchalik - Ryguła, Marek, Kuśmierski, Bielaczek (46. Bukowiec) - Starościak, Pomykoł, trener - Stanisław Latacz.


28 kolejka - 7 czerwca 1980 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 2.000
GKS JASTRZĘBIE - Raków Częstochowa 2:1 (1:0)
1:0 Władysław Starościak '30
2:0 Roman Bielaczek '72
2:1 Mirosław Małolepszy '83
GKS: Karasek - Bugdoł, Sachs, Buchalik, Gadaj - Kuśmierski, Ryguła (83. Błaszczyk), Marek (71. Bielaczek), Kloza - Starościak, Pomykoł, trener - Stanisław Latacz.


29 kolejka - 15 czerwca 1979 - Warszawa
Ursus Warszawa - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (1:0)
1:0 Tomasz Arceusz '15
2:0 Tomasz Arceusz '63
GKS: Karasek (65. Sobala) - Buchalik, Lajda, Bugdoł, Sachs - Karwot (68. Bartuś), Pomykoł, Kloza, Starościak - Marek, Kuśmierski, trener - Stanisław Latacz.


30 kolejka - 22 czerwca 1980 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Gwardia Warszawa 0:0
GKS: Karasek - Bugdoł (46. Ryguła), Sachs, Gadaj, Buchalik - Bielaczek, Marek (75. Bukowiec), Kuśmierski, Kloza - Starościak, Pomykoł, trener - Stanisław Latacz.


Tabela Końcowa Sezonu 1979/1980
 
 1. Motor Lublin 30 48 58:20 20 8 2
 2. Gwardia Warszawa 30 38 48:20 14 10 6
 3. Broń Radom 30 35 39:34 13 9 8
 4. Cracovia Kraków 30 34 39:35 12 10 8
 5. Stal Stalowa Wola 30 33 38:32 12 9 9
 6. Resovia Rzeszów 30 31 34:34 13 5 12
 7. Radomiak Radom 30 30 35:38 10 10 10
 8. GKS Tychy 30 29 39:39 11 7 12
 9. Hutnik Kraków 30 28 39:43 11 6 13
10. Ursus Warszawa 30 27 30:38 9 9 12
11. Star Starachowice 30 27 37:44 10 7 13
12. Concordia Piotrków Tryb. 30 27 30:44 10 7 13
13. Polonez Warszawa 30 26 40:51 9 8 13
14. Raków Częstochowa 30 24 26:40 9 6 15
15. Avia Świdnik 30 22 28:45 7 8 15
16. GKS Jastrzębie 30 21 31:34 7 7 16
Za zwycięstwo przyznawano 2 pkt.


Kadra - Sezon 1979/1980
     
  Bramkarze:    
  Leonard KARASEK 1954 15 / 0
  Rajnard KOTERBA - 16 / 0
  Stanisław SOBALA 28.08.1960 1 / 0
     
  Obrońcy:    
  Bolesław BUCHALIK 03.11.1951 30 / 1
  Czesław BUGDOŁ - 26 / 1
  Lucjan GADAJ - 11 / 0
  Mirosław KARWOT - 13 / 0
  Zbigniew KIERNOZEK 05.03.1960 3 / 0
  Piotr LAJDA - 14 / 1
  Leszek SACHS - 11 / 0
  Maciej SZARY - 26 / 2
  Jerzy WODECKI 17.08.1952 11 / 0
     
  Pomocnicy:    
  Tadeusz BARTUŚ - 1 / 0
  Roman BIELACZEK 03.04.1961 14 / 1
  BŁASZCZYK - 2 / 0
  Piotr BUKOWIEC 1958 26 / 0
  Ryszard DUDA 11.08.1945 21 / 1
  Walery JAŚWIN 02.09.1952 8 / 0
  Bogdan KUŚMIERSKI 22.12.1959 28 / 2
  Janusz MAREK - 4 / 0
  Jan POMYKOŁ 10.11.1955 20 / 1
  Kornel RYGUŁA - 3 / 0
     
  Napastnicy:    
  Ryszard BŁACHUT 14.09.1948 14 / 7
  Andrzej KLOZA 07.08.1957 29 / 4
  Czesław MARUSZKA 08.01.1949 26 / 8
  Władysław STAROŚCIAK 29.07.1958 9 / 2

       Sezon 1978/1979   III LIGA - grupa V

       Sezon 1980/1981   III LIGA - grupa III
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów
Bełchatów - GieKSa
20. kolejka - 29.11-01.12.2019
30.11 GieKSa - Stomil 1:2
29.11 Zagłębie - Nieciecza 1:0
30.11 Stal - Podbeskidzie 2:1
30.11 Chojnice - Olimpia 1:3
30.11 Sandecja - Puszcza 0:1
01.12 Warta - Wigry -:-
01.12 Chrobry - Miedź -:-
01.12 Odra - Tychy -:-
01.12 Radomiak - Bełchatów -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 19 37 35:19
2. Warta Poznań 19 37 30:18
3. Stal Mielec 19 35 28:17
4. Radomiak 19 33 28:23
5. GKS Jastrzębie 19 30 29:23
6. GKS Tychy 19 29 40:29
7. Ol. Grudziądz 19 28 31:29
8. Miedź Legnica 19 28 27:26
9. Bruk-Bet Nieciecza 19 26 28:21
10. Sandecja N. Sącz 19 25 28:34
11. GKS Bełchatów 19 24 24:25
12. Zagł. Sosnowiec 19 23 27:31
13. Stomil Olszyn 19 23 14:21
14. Puszcza N. 19 20 14:24
15. Chrobry Głogów 19 20 18:31
16. Odra Opole 19 19 16:25
17. Wigry Suwałki 19 19 17:28
18. Chojniczanka 19 16 26:36
Pełna tabela