5:1

1:0

2:0

3:0

0:0
03.03
(w)

2:0
10.03
(d)

2:0
17.03
(w)

2:1
24.03
(w)

1:1
31.03
(d)

2:1
07.04
(w)

0:1
14.04
(d)

1:1
21.04
(w)

1:1
28.04
(d)

1:2
05.05
(w)

2:0
09.05
(d)

3:1
12.05
(w)

2:0
19.05
(d)

2:1
26.05
(w)

2:0
02.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Daniel Szczepan
7
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Sezon 2000/01 - III Liga, grupa 3
1 kolejka - 5 sierpnia 2000 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 600
GKS JASTRZĘBIE - Czarni Żagań 2:1 (1:0)
1:0 Adam Śmigielski '34
1:1 Wojciech Polakowski '63 (karny)
2:1 Grzegorz Tomaszek '71
GKS: Sodzawiczny - Mizia, Jaromin, Głodek - Lorek (60. Tomaszek), Szwarga, Ciemięga, Pawłowski, Piksa - Miąsko, Śmigielski, trener - Edward Kokoszka.


2 kolejka - 12 sierpnia 2000 - Jaworzno, 17:00, widzów: 1.000
Szczakowianka Jaworzno - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (2:1)
1:0 Konrad Horawa '4
2:0 Łukasz Błasiak '13
2:1 Mariusz Miąsko '35
GKS: Sodzawiczny - Mizia, Jaromin, Głodek - Piksa (66. Kowalski), Ciemięga, Pawłowski, Szwarga, Bednarek - Śmigielski, Miąsko, trener - Edward Kokoszka.


3 kolejka - 19 sierpnia 2000 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 600
GKS JASTRZĘBIE - Rozwój Katowice 2:1 (2:1)
0:1 Mariusz Szymik '14
1:1 Tomasz Ciemięga '15
2:1 Adam Śmigielski '45
GKS: Sodzawiczny - Mizia, Jaromin, Głodek - Piksa (87. Kiernozek), Ciemięga, Pawłowski, Szwarga, Bednarek - Miąsko (69. Fedoruk, 90. Kowalski), Śmigielski, trener - Edward Kokoszka.


4 kolejka - 23 sierpnia 2000 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 800
GKS JASTRZĘBIE - Zryw Zielona Góra 3:2 (2:0)
1:0 Marcin Pawłowski '13
2:0 Mariusz Miąsko '43
2:1 Janusz Piksa '72 (samobójcza)
2:2 Zbigniew Korszun '74
3:2 Grzegorz Tomaszek '76
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Mizia - Tomaszek, Szwarga, Pawłowski, Ciemięga, Bednarek (83. Kiernozek) - Miąsko (67. Fedoruk), Śmigielski, trener - Edward Kokoszka.


5 kolejka - 26 sierpnia 2000 - Opole, 17:00, widzów: 200
Odra II Opole - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Grzegorz Tomaszek '63
GKS: Sodzawiczny - Piksa (83. Kowalski), Jaromin, Mizia, Bednarek - Ciemięga, Pawłowski, Szwarga, Tomaszek - Miąsko (83. Kiernozek), Śmigielski, trener - Edward Kokoszka.


6 kolejka - 2 września 2000 - Jastrzębie Zdrój, 11:00, widzów: 1.200
GKS JASTRZĘBIE - Górnik / Zagłębie Wałbrzych 2:1 (0:0)
1:0 Marcin Bednarek '52
1:1 Rafał Jeziorski '88
2:1 Mariusz Miąsko '89
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Mizia - Tomaszek, Ciemięga, Pawłowski, Bednarek - Kiernozek (68. Fedoruk), Miąsko (90. Głodek), Śmigielski, trener - Edward Kokoszka.


7 kolejka - 9 września 2000 - Ruda Śląska, 11:00, widzów: 800
Grunwald Ruda Śląska - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:1)
1:0 Mirosław Bąk '26
1:1 Grzegorz Tomaszek '42
2:1 Mirosław Bąk '56
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Mizia - Tomaszek, Ciemięga, Pawłowski, Głodek, Bednarek (76. Kiernozek) - Miąsko, Śmigielski (85. Fedoruk), trener - Edward Kokoszka.


8 kolejka - 16 września 2000 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 1.000
GKS JASTRZĘBIE - Lubuszanin Drezdenko 0:1 (0:1)
0:1 Klaudiusz Hirsch '1
GKS: Sodzawiczny - Mizia, Jaromin, Głodek (57. Fedoruk) - Tomaszek, Piksa, Pawłowski (90. Szwarga), Ciemięga, Bednarek - Śmigielski, Kiernozek (73. Syrek), trener - Edward Kokoszka.


9 kolejka - 20 września 2000 - Głogów, 15:30, widzów: 400
Chrobry Głogów - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Mizia - Tomaszek, Pawłowski, Śmigielski, Bednarek, Szwarga - Miąsko, Fedoruk (66. Lorek, 86. Kiernozek), trener - Edward Kokoszka.


10 kolejka - 23 września 2000 - Knurów, 16:00, widzów: 500
Concordia Knurów - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Tomasz Ciemięga '68
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Mizia (44. Głodek), Ciemięga - Szwarga, Bednarek, Pawłowski, Śmigielski - Fedoruk (60. Kiernozek), Miąsko, trener - Edward Kokoszka.


11 kolejka - 30 września 2000 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 800
GKS JASTRZĘBIE - Warta Zawiercie 1:2 (0:1)
0:1 Dariusz Mendocha '44
0:2 Sebastian Kotyl '48
1:2 Grzegorz Tomaszek '82
GKS: Sodzawiczny - Piksa (87. Fedoruk), Jaromin, Mizia (46. Głodek) - Tomaszek, Ciemięga, Szwarga, Połczyński (58. Kiernozek), Bednarek (72. Lorek) - Miąsko, Śmigielski, trener - Edward Kokoszka.


12 kolejka - 7 października 2000 - Częstochowa, 15:00, widzów: 300
Raków Częstochowa - GKS JASTRZĘBIE 0:6 (0:2)
0:1 Adam Śmigielski '15
0:2 Mariusz Miąsko '37
0:3 Adam Śmigielski '50
0:4 Szymon Kiernozek '63
0:5 Adam Śmigielski '66
0:6 Marcin Pawłowski '86 (karny)
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Mizia - Kiernozek (82. Syrek), Ciemięga (63. Głodek), Szwarga, Pawłowski, Lorek (69. Fedoruk) - Miąsko, Śmigielski, trener - Edward Kokoszka.


13 kolejka - 11 października 2000 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - PPO Siechnice / Inkopax Wrocław 0:0
GKS: Sodzawiczny (58. Dąbek) - Piksa, Jaromin, Mizia - Tomaszek, Szwarga (70. Głodek), Ciemięga, Pawłowski, Lorek (46. Połczyński) - Miąsko (67. Kiernozek), Śmigielski, trener - Edward Kokoszka.


14 kolejka - 15 października 2000 - Gorzów Wielkopolski, 15:00, widzów: 700
GKP Gorzów Wielkopolski - GKS JASTRZĘBIE 4:0 (2:0)
1:0 Maciej Malinowski '14 (karny)
2:0 Maciej Malinowski '39
3:0 Jacek Ziemecki '51
4:0 Maciej Malinowski '52
GKS: Dąbek - Piksa, Jaromin, Mizia - Tomaszek, Pawłowski, Ciemięga, Bednarek - Połczyński (74. Lorek) - Śmigielski (82. Kiernozek), Miąsko (70. Fedoruk), trener - Edward Kokoszka.


15 kolejka - 21 października 2000 - Jastrzębie Zdrój, 14:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Górnik MK Katowice 0:0
GKS: Dąbek - Piksa (83. Głodek), Jaromin, Mizia - Tomaszek, Ciemięga, Szwarga, Pawłowski, Połczyński (62. Lorek) - Miąsko, Śmigielski, trener - Edward Kokoszka.


16 kolejka - 28 października 2000 - Świebodzin, 14:00, widzów: 600
Pogoń Świebodzin - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:1)
1:0 Tomasz Iwanowski '13
1:1 Tomasz Ciemięga '17
2:1 Andrzej Puchacz '48
GKS: Dąbek - Piksa, Jaromin, Głodek - Ciemięga, Szwarga, Tomaszek, Pawłowski (79. Fedoruk), Bednarek - Miąsko, Śmigielski, trener - Edward Kokoszka.


17 kolejka - 4 listopada 2000 - Jastrzębie Zdrój, 13:30, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - BBTS Bogmar Ceramed Bielsko-Biała 0:0
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Głodek - Tomaszek, Ciemięga, Szwarga (74. Fedoruk), Pawłowski, Bednarek - Miąsko, Śmigielski, trener - Edward Kokoszka.


18 kolejka - 11 listopada 2000 - Jastrzębie Zdrój, 13:00, widzów: 1.000
GKS JASTRZĘBIE - Miedź Legnica 0:0
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Głodek - Tomaszek, Ciemięga, Szwarga, Bednarek - Fedoruk (90. Cholewa), Miąsko (56. Kiernozek), Śmigielski, trener - Edward Kokoszka.


19 kolejka - 18 listopada 2000 - Oleśnica, 14:00, widzów: 400
Pogoń Oleśnica - GKS JASTRZĘBIE 3:0 (0:0)
1:0 Jarosław Fliśnik '69
2:0 Andrzej Szczypkowski '82
3:0 Krzysztof Włażewski '84
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Bednarek - Kiernozek, Ciemięga, Szwarga, Śmigielski, Lorek (87. Kołodziej) - Tomaszek, Fedoruk (75. Butanowicz), trener - Edward Kokoszka.


20 kolejka - 24 marca 2001 - Żagań, 15:00, widzów: 1.200
Czarni Żagań - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (0:1)
0:1 Adam Śmigielski '32
1:1 Wojciech Polakowski '55 (karny)
2:1 Jan Wrona '79 (karny)
GKS: Stokowy - Kołek, Jaromin, Grabczyński, Myśliwiec - Tomaszek, Szwarga (72. Krótki), Śmigielski, Bednarek - Piksa (83. Kiernozek), Kuś (77. Lorek), trener - Edward Kokoszka.


21 kolejka - 31 marca 2001 - Jastrzębie Zdrój, 15:30, widzów: 600
GKS JASTRZĘBIE - Szczakowianka Jaworzno 0:3 (0:2)
0:1 Łukasz Błasiak '39
0:2 Konrad Horawa '43
0:3 Wojciech Skrzypek '60 (karny)
GKS: Stokowy - Kołek, Jaromin, Myśliwiec - Piksa, Grabczyński, Krótki (46. Ciemięga), Szwarga, Bednarek - Kuś, Lorek (73. Kiernozek), trener - Edward Kokoszka.


22 kolejka - 7 kwietnia 2001 - Katowice, 15:00, widzów: 400
Rozwój Katowice - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:1)
1:0 Marcin Radzewicz '10
1:1 Mirosław Szwarga '14
GKS: Stokowy - Kołek, Jaromin, Grabczyński, Myśliwiec - Tomaszek, Szwarga (55. Śmigielski), Ciemięga (69. Krótki), Bednarek - Kuś, Piksa, trener - Edward Kokoszka.


23 kolejka - 10 kwietnia 2001 - Zielona Góra, 16:00, widzów: 200
Zryw Zielona Góra - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:1)
0:1 Tomasz Ciemięga '41
GKS: Stokowy - Kołek, Jaromin, Myśliwiec, Grabczyński - Tomaszek, Ciemięga, Szwarga - Bednarek, Piksa (59. Śmigielski), Kuś (80. Lorek), trener - Edward Kokoszka.


24 kolejka - 14 kwietnia 2001 - Jastrzębie Zdrój, 16:30, widzów: 350
GKS JASTRZĘBIE - Odra II Opole 2:1 (0:0)
1:0 Bartłomiej Grabczyński '53
1:1 Marcin Rogowski '74
2:1 Adam Śmigielski '75
GKS: Stokowy - Kołek, Grabczyński, Myśliwiec - Tomaszek, Ciemięga, Krótki, Śmigielski (89. Lorek), Bednarek - Kuś (46. Miąsko), Piksa, trener - Edward Kokoszka.


25 kolejka - 21 kwietnia 2001 - Wałbrzych, 16:00, widzów: 250
Górnik / Zagłębie Wałbrzych - GKS JASTRZĘBIE 3:0 (1:0)
1:0 Rafał Tragarz '8
2:0 Radał Tragarz '50
3:0 Zdzisław Pyrdoł '81
GKS: Stokowy - Kołek, Jaromin (82. Kiernozek), Grabczyński, Myśliwiec - Krótki, Ciemięga, Lorek (55. Miąsko), Bednarek - Tomaszek, Piksa, trener - Edward Kokoszka.


26 kolejka - 25 kwietnia 2001 - Jastrzębie Zdrój, 16:30, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Grunwald Ruda Śląska 1:0 (1:0)
1:0 Adam Śmigielski '17
GKS: Stokowy (12. Sodzawiczny) - Kołek, Jaromin, Grabczyński, Krótki - Tomaszek, Ciemięga, Myśliwiec, Śmigielski (73. Lorek) - Piksa (87. Głodek), Miąsko (71. Fedoruk), trener - Edward Kokoszka.


27 kolejka - 28 kwietnia 2001 - Drezdenko, 16:00, widzów: 300
Lubuszanin Drezdenko - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
1:0 Jarosław Staszak '50 (karny)
2:0 Jarosław Staszak '89
GKS: Sodzawiczny - Kołek, Jaromin, Myśliwiec - Krótki, Grabczyński, Tomaszek, Ciemięga, Śmigielski - Piksa, Miąsko (56. Bednarek), trener - Edward Kokoszka.


28 kolejka - 2 maja 2001 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Concordia Knurów 3:1 (1:0)
1:0 Adam Śmigielski '10
2:0 Andrzej Myśliwiec '47
2:1 Jacek Paszko '76
3:1 Adam Śmigielski '90
GKS: Sodzawiczny - Kołek, Jaromin, Krótki - Tomaszek, Grabczyński, Ciemięga (68. Kuś), Myśliwiec, Bednarek - Śmigielski, Miąsko (88. Kiernozek), trener - Edward Kokoszka.


29 kolejka - 5 maja 2001 - Zawiercie, 17:00, widzów: 600
Warta Zawiercie - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (0:2)
0:1 Marcin Kuś '22
0:2 Szymon Kiernozek '40
1:2 Robert Kurek '62 (karny)
1:3 Jacek Lorek '84
GKS: Sodzawiczny - Krótki, Jaromin, Kołek - Bednarek, Myśliwiec, Grabczyński, Śmigielski, Kiernozek (68. Lorek) - Miąsko (70. Fedoruk), Kuś (68. Głodek), trener - Edward Kokoszka.


30 kolejka - 12 maja 2001 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Raków Częstochowa 2:0 (1:0)
1:0 Marek Jaromin '41 (karny)
2:0 Adam Śmigielski '51
GKS: Sodzawiczny - Kołek, Jaromin, Krótki - Tomaszek, Grabczyński, Ciemięga, Myśliwiec, Bednarek - Śmigielski (86. Fedoruk), Miąsko (60. Kiernozek), trener - Edward Kokoszka.


31 kolejka - 16 maja 2001 - Wrocław, 17:00, widzów: 300
PPO Siechnice / Inkopax Wrocław - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
1:0 Krzysztof Ostrowski
2:0 Krzysztof Ostrowski
GKS: Sodzawiczny - Kołek, Jaromin, Krótki - Tomaszek, Grabczyński, Ciemięga, Myśliwiec, Bednarek - Kuś, Kiernozek (77. Szwarga), trener - Edward Kokoszka.


32 kolejka - 19 maja 2001 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 600
GKS JASTRZĘBIE - GKP Gorzów Wielkopolski 5:0 (3:0)
1:0 Andrzej Myśliwiec '8
2:0 Mariusz Miąsko '29
3:0 Mariusz Miąsko '45
4:0 Jacek Lorek '85
5:0 Grzegorz Tomaszek '87
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Krótki - Tomaszek - Grabczyński, Ciemięga, Myśliwiec, Bednarek - Kuś (75. Kiernozek), Miąsko (78. Lorek), trener - Edward Kokoszka.


33 kolejka - 23 maja 2001 - Katowice, 16:00, widzów: 250
Górnik MK Katowice - GKS JASTRZĘBIE 3:0 (1:0)
1:0 Sebastian Orlik '12
2:0 Piotr Nikodem '76
3:0 Sebastian Orlik '80
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Krótki - Tomaszek (67. Kołek), Grabczyński, Myśliwiec, Ciemięga (61. Szwarga), Bednarek - Miąsko (61. Śmigielski), Kuś (71. Lorek), trener - Edward Kokoszka.


34 kolejka - 26 maja 2001 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 600
GKS JASTRZĘBIE - Pogoń Świebodzin 2:2 (1:1)
0:1 Andrzej Puchacz '14
1:1 Adam Śmigielski '21
1:2 Arkadiusz Jarymowicz '53
2:2 Mariusz Miąsko '73
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Grabczyński, Kołek - Tomaszek (78. Kiernozek), Ciemięga, Śmigielski, Myśliwiec, Bednarek (66. Lorek) - Kuś (70. Szwarga), Miąsko, trener - Edward Kokoszka.


35 kolejka - 3 czerwca 2001 - Bielsko-Biała, 11:00, widzów: 1.000
BBTS Bogmar Ceramed Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (1:0)
1:0 Bartosz Woźniak '8
2:0 Mariusz Gałgan '90
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Grabczyński (74. Bednarek), Kołek - Tomaszek (85. Fedoruk), Ciemięga, Myśliwiec, Kuś (80. Kiernozek) - Lorek, Miąsko, trener - Mirosław Szwarga.


36 kolejka - 6 czerwca 2001 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - Chrobry Głogów 1:0 (1:0)
1:0 Marek Jaromin '23 (karny)
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Krótki - Tomaszek, Grabczyński, Ciemięga (73. Kołek), Myśliwiec (79. Bednarek), Lorek (84. Kiernozek) - Miąsko, Śmigielski (76. Szwarga), trener - Edward Kokoszka.


37 kolejka - 9 czerwca 2001 - Legnica, 17:00, widzów: 150
Miedź Legnica - GKS JASTRZĘBIE 3:0 (1:0)
1:0 Tomasz Szewczuk '13
2:0 Piotr Uss '83
3:0 Piotr Uss '89
GKS: Sodzawiczny - Piksa, Jaromin, Krótki (62. Bednarek), Kołek - Tomaszek, Ciemięga, Myśliwiec, Lorek, Miąsko - Kuś, trener - Edward Kokoszka.


38 kolejka - 16 czerwca 2001 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Pogoń Oleśnica 1:3 (0:3)
0:1 Marcin Józefowicz '17
0:2 Marcin Józefowicz '44
0:3 Jarosław Fliśnik '45
1:3 Grzegorz Tomaszek '69
GKS: Stokowy - Kołek, Jaromin, Krótki - Tomaszek, Grabczyński, Myśliwiec, Ciemięga, Lorek (61. Bednarek) - Miąsko, Śmigielski (66. Kiernozek), trener - Edward Kokoszka.


Tabela Końcowa Sezonu 2000/2001
 
 1. Szczakowianka Jaworzno 38 93 91:25 30 3 5
 2. Miedź Legnica 38 85 67:19 26 7 5
 3. BBTS Bogmar Ceramed B-B. 38 82 64:24 25 7 6
 4. Concordia Knurów 38 60 55:41 16 12 10
 5. Rozwój Katowice 38 57 61:39 16 9 13
 6. Chrobry Głogów 38 57 52:28 16 9 13
 7. PPO Siechnice / Inkopax Wr. 38 57 64:54 17 6 15
 8. Czarni Żagań 38 56 57:61 17 5 16
 9. Pogoń Oleśnica 38 55 57:47 17 4 17
10. Górnik MK Katowice 38 55 53:46 17 4 17
11. Lubuszanin Drezdenko 38 55 41:35 17 4 17
12. GKP Gorzów Wielkopolski 38 55 45:51 16 7 15
13. Grunwald Ruda Śląska 38 54 49:61 16 6 16
14. Pogoń Świebodzin 38 52 49:50 15 7 16
15. GKS Jastrzębie 38 52 44:50 15 7 16
16. Górnik / Zagłębie Wałbrzych 38 46 54:58 14 4 20
17. Odra II Opole 38 38 46:79 10 8 20
18. Warta Zawiercie 38 36 42:61 8 12 18
19. Zryw Zielona Góra 38 22 50:89 5 7 26
20. Raków Częstochowa 38 7 16:139 1 4 33
GKP Gorzów Wielkopolski nie przystąpił do rozgrywek w sezonie 2001/2002,
dzięki czemu GKS Jastrzębie zachował status trzecioligowca.



Kadra - Sezon 2000/2001
     
  Bramkarze:    
  Krzysztof DĄBEK 19.06.1973 4 / 0
  Grzegorz SODZAWICZNY 08.11.1978 28 / 0
  Adam STOKOWY 14.09.1972 8 / 0
     
  Obrońcy:    
  Przemysław GŁODEK 28.08.1977 16 / 0
  Marek JAROMIN 25.05.1967 36 / 2
  Marek KOŁEK 02.03.1979 18 / 0
  Jacek MIZIA 30.08.1970 15 / 0
  Janusz PIKSA 30.06.1973 33 / 0
     
  Pomocnicy:    
  Marcin BEDNAREK 29.01.1980 33 / 1
  Tomasz CIEMIĘGA 19.03.1976 35 / 4
  Bartłomiej GRABCZYŃSKI 03.02.1977 18 / 1
  Przemysław KOŁODZIEJ 16.01.1984 1 / 0
  Radosław KOWALSKI 12.04.1980 3 / 0
  Bartłomiej KRÓTKI 23.05.1977 16 / 0
  Jacek LOREK 04.02.1980 22 / 2
  Andrzej MYŚLIWIEC 12.06.1972 19 / 2
  Marcin PAWŁOWSKI 27.11.1977 16 / 2
  Marcin POŁCZYŃSKI - 4 / 0
  Arkadiusz SYREK 03.05.1984 2 / 0
  Mirosław SZWARGA 18.06.1966 24 / 1
  Grzegorz TOMASZEK 26.02.1971 32 / 7
     
  Napastnicy:    
  Jarosław BUTANOWICZ 1982 1 / 0
  Damian CHOLEWA - 1 / 0
  Piotr FEDORUK 06.05.1972 18 / 0
  Szymon KIERNOZEK 23.04.1981 26 / 2
  Piotr KUŚ 23.03.1979 13 / 1
  Mariusz MIĄSKO 26.01.1980 31 / 7
  Adam ŚMIGIELSKI 01.04.1979 32 / 12

       Sezon 1999/2000   III LIGA - grupa III

       Sezon 2001/2002   III LIGA - grupa III
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
25 listopada 2017, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Wejherowo 3:0 (2:0)
1:0 Daniel Szczepan '4
2:0 Daniel Szczepan '28
3:0 Daniel Szczepan '85
Następny mecz
3 marca 2018, Stargard
Błękitni - GieKSa
18. kolejka - 25-26.11.2017
25.11 GieKSa - Wejherowo 3:0
25.11 Garbarnia - Bełchatów 1:1
25.11 Stalówka - Błękitni 0:2
25.11 Puławy - Rozwój 1:0
25.11 Warta - Legionovia 2:0
26.11 Gwardia - ŁKS Łódź 0:1
26.11 Radomiak - Siarka 1:2
26.11 Znicz - Kluczbork 1:1
26.11 Olimpia - ROW Rybnik 6:3
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. GKS Jastrzębie 19 43 34:11
2. ŁKS Łódź 19 38 21:11
3. Warta Poznań 19 36 26:12
4. Radomiak Radom 19 34 28:18
5. Olimpia Elbląg 19 32 29:22
6. Siarka Tarnobrzeg 18 32 30:25
7. GKS Bełchatów 19 26 30:27
8. Znicz Pruszków 19 26 23:26
9. Garbarnia Kraków 19 24 22:21
10. Błękitni Stargard 19 24 20:19
11. Wisła Puławy 19 23 21:21
12. ROW Rybnik 19 22 29:33
13. Stal Stalowa Wola 19 22 18:22
14. Legionovia 19 18 18:26
15. Rozwój Katowice 19 17 16:28
16. MKS Kluczbork 19 16 14:27
17. Gwardia Koszalin 19 15 15:33
18. Gryf Wejherowo 19 13 18:30
Pełna tabela