5:1

1:0

2:0

3:0

0:0
03.03
(w)

2:0
10.03
(d)

2:0
17.03
(w)

2:1
24.03
(w)

1:1
31.03
(d)

2:1
07.04
(w)

0:1
14.04
(d)

1:1
21.04
(w)

1:1
28.04
(d)

1:2
05.05
(w)

2:0
09.05
(d)

3:1
12.05
(w)

2:0
19.05
(d)

2:1
26.05
(w)

2:0
02.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Daniel Szczepan
7
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Sezon 2001/02 - III Liga, grupa 3
1 kolejka - 5 sierpnia 2001 - Bielsko-Biała, 11:00, widzów: 1.200
BBTS Marbet Ceramed Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (1:0)
1:0 Karol Stawecki '25
2:0 Andrzej Szłapa '67
GKS: Stokowy - Karaś (46. Kołek), Syposz, Grabczyński, Krótki - Piksa (82. Kwaśniewski), Taraszkiewicz (46. Pawłowski), Ciemięga, Myśliwiec - Miąsko, Śmigielski (80. Karwot), trener - Mirosław Szwarga.


2 kolejka - 11 sierpnia 2001 - Żagań, 17:00, widzów: 800
Czarni Żagań - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
1:0 Jan Wrona '60
2:0 Jan Wrona '65
GKS: Stokowy - Krótki, Syposz, Myśliwiec - Grabczyński, Pawłowski (81. Taraszkiewicz), Piksa, Ciemięga, Kołek - Śmigielski (74. Karwot), Miąsko (64. Radzewicz), trener - Mirosław Szwarga.


3 kolejka - 15 sierpnia 2001 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Górnik MK Katowice 0:3 (0:1)
0:1 Marek Krasiński '33
0:2 Sebastian Orlik '80
0:3 Sebastian Orlik '90
GKS: Nowak - Krótki, Syposz, Myśliwiec - Piksa (68. Karaś), Ciemięga, Pawłowski (37. Taraszkiewicz), Kołek, Radzewicz - Karwot (55. Miąsko), Śmigielski, trener - Mirosław Szwarga.


4 kolejka - 18 sierpnia 2001 - Drezdenko, 17:00, widzów: 400
Lubuszanin Drezdenko - GKS JASTRZĘBIE 4:0 (2:0)
1:0 Włodzimierz Pastwa '20
2:0 Krzysztof Danielik '29
3:0 Artur Ryżyk '50
4:0 Jarosław Staszak '69
GKS: Nowak - Piksa, Kołek, Syposz (72. Głodek), Krótki - Karaś (46. Jarosławski), Taraszkiewicz, Ciemięga, Myśliwiec (46. Borycki) - Radzewicz (77. Karwot), Śmigielski, trener - Mirosław Szwarga.


5 kolejka - 25 sierpnia 2001 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Piast Gliwice 3:2 (1:2)
0:1 Krzysztof Kolasiński '9
1:1 Andrzej Myśliwiec '23
1:2 Krzysztof Kolasiński '28 (karny)
2:2 Tomasz Ciemięga '77 (karny)
3:2 Andrzej Myśliwiec '90 (karny)
GKS: Stokowy - Piksa, Syposz, Grabczyński, Krótki - Taraszkiewicz, Ciemięga (78. Świerzyński, 88. Jarosławski), Myśliwiec, Śmigielski (68. Karwot) - Miąsko, Radzewicz, trener - Mirosław Szwarga.


6 kolejka - 1 września 2001 - Oleśnica, 12:00, widzów: 250
Pogoń Oleśnica - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (2:1)
0:1 Marcin Radzewicz '5
1:1 Krzysztof Włażewski '20
2:1 Wojciech Krzak '32
3:1 Marcin Wielgus '74
GKS: Stokowy - Krótki, Syposz (70. Pawłowski), Ciemięga (84. Bednarek) - Radzewicz, Grabczyński, Taraszkiewicz, Śmigielski (84. Kwaśniewski), Myśliwiec - Piksa, Miąsko (70. Karwot), trener - Mirosław Szwarga.


7 kolejka - 8 września 2001 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Bielawianka Bielawa 2:2 (1:1)
0:1 Mariusz Szostek '14
1:1 Andrzej Myśliwiec '32
1:2 Jacek Bielecki '49
2:2 Arkadiusz Taraszkiewicz '68
GKS: Nowak - Piksa, Grabczyński, Myśliwiec, Krótki - Ciemięga, Taraszkiewicz, Pawłowski (73. Karwot), Śmigielski (83. Kwaśniewski) - Miąsko (46. Bednarek), Radzewicz, trener - Erwin Wojtyłko.


8 kolejka - 15 września 2001 - Katowice, 16:00, widzów: 400
Rozwój Katowice - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Marcin Radzewicz '83
GKS: Stokowy - Ciemięga, Grabczyński, Głodek, Krótki (11. Bednarek) - Śmigielski, Myśliwiec, Pawłowski (83. Kwaśniewski), Taraszkiewicz (73. Lorek), Radzewicz - Karwot (46. Miąsko), trener - Erwin Wojtyłko.


9 kolejka - 22 września 2001 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Inkopax Wrocław 2:1 (0:0)
1:0 Marcin Radzewicz '55
2:0 Jacek Lorek '86
2:1 Krzysztof Ostrowski '90
GKS: Stokowy - Piksa, Grabczyński, Ciemięga (70. Kwaśniewski) - Śmigielski, Pawłowski (82. Lorek), Taraszkiewicz, Myśliwiec, Bednarek - Miąsko (46. Karwot), Radzewicz, trener - Erwin Wojtyłko.


10 kolejka - 29 września 2001 - Bytom, 16:00, widzów: 300
Polonia Bytom - GKS JASTRZĘBIE 0:3 v.o - [na boisku 1:1 (1:0)]*
1:0 Mariusz Wiśniewski '15
1:1 Adam Śmigielski '72
GKS: Stokowy - Głodek (46. Karwot), Grabczyński, Ciemięga - Piksa, Pawłowski (67. Kwaśniewski), Myśliwiec, Taraszkiewicz, Bednarek (88. Jarosławski), Śmigielski - Radzewicz, trener - Erwin Wojtyłko.
* W zespole z Bytomia wystąpił nieuprawniony zawodnik (Mirosław Kmieć).


11 kolejka - 6 października 2001 - Jastrzębie Zdrój, 11:00, widzów: 350
GKS JASTRZĘBIE - Chrobry Głogów 2:2 (2:0)
1:0 Andrzej Myśliwiec '18
2:0 Marcin Karwot '33
2:1 Jarosław Helwig '77
2:2 Jarosław Helwig '79
GKS: Stokowy - Ciemięga, Grabczyński, Myśliwiec, Piksa - Śmigielski (78. Kwaśniewski), Taraszkiewicz, Pawłowski (82. Lorek), Bednarek - Karwot (80. Miąsko), Radzewicz, trener - Erwin Wojtyłko.


12 kolejka - 14 października 2001 - Sławęcice, 15:30, widzów: 700
MEC Sławęcice - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:1)
1:0 Mariusz Sierpiński '32 (karny)
1:1 Marcin Radzewicz '42
GKS: Stokowy - Piksa, Grabczyński, Ciemięga - Myśliwiec, Taraszkiewicz, Krótki, Śmigielski (75. Lorek), Bednarek - Radzewicz, Karwot (80. Szubert), trener - Erwin Wojtyłko.


13 kolejka - 20 października 2001 - Jastrzębie Zdrój, 15:30, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Concordia Knurów 0:0
GKS: Stokowy - Piksa, Grabczyński, Ciemięga - Śmigielski (67. Miąsko), Taraszkiewicz, Pawłowski (46. Lorek), Myśliwiec, Bednarek - Radzewicz, Karwot (80. Szubert), trener - Erwin Wojtyłko.


14 kolejka - 27 października 2001 - Ruda Śląska, 11:00, widzów: 200
Grunwald Ruda Śląska - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Tomasz Kasprzyk '70
GKS: Stokowy - Piksa, Grabczyński, Krótki (23. Śmigielski), Ciemięga - Karwot, Myśliwiec, Taraszkiewicz, Bednarek (67. Lorek) - Szubert (46. Miąsko, 80. Kwaśniewski), Radzewicz, trener - Erwin Wojtyłko.


15 kolejka - 3 listopada 2001 - Jastrzębie Zdrój, 13:30, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Miedź Legnica 0:3 (0:0)
0:1 Ireneusz Chrzanowski '72
0:2 Zbigniew Murdza '78
0:3 Jan Wrona '88
GKS: Stokowy (69. Nowak) - Piksa (80. Szubert), Grabczyński, Ciemięga - Śmigielski (76. Karaś), Taraszkiewicz (56. Miąsko), Seruga, Myśliwiec, Bednarek - Radzewicz, Karwot, trener - Erwin Wojtyłko.


16 kolejka - 10 listopada 2001 - Zielona Góra, 13:30, widzów: 400
Lech / Zryw Zielona Góra - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Zbigniew Korszun '76
GKS: Nowak - Piksa, Grabczyński, Ciemięga, Śmigielski (66. Lorek, 82. Czerwik) - Seruga, Myśliwiec, Bednarek, Radzewicz - Karwot (55. Taraszkiewicz), Karaś (82. Szwarga), trener - Erwin Wojtyłko.


17 kolejka - 17 listopada 2001 - Jastrzębie Zdrój, 14:30, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - Pogoń Świebodzin 1:2 (0:0)
1:0 Mariusz Miąsko '50
1:1 Tomasz Iwanowski '64
1:2 Andrzej Puchacz '84
GKS: Stokowy - Ciemięga, Grabczyński, Bednarek - Seruga (84. Syposz), Krótki (77. Karaś), Taraszkiewicz, Myśliwiec, Śmigielski (70. Lorek) - Miąsko (63. Karwot), Radzewicz, trener - Erwin Wojtyłko.


18 kolejka - 16 marca 2002 - Jastrzębie Zdrój, 15:30, widzów: 900
GKS JASTRZĘBIE - BBTS Marbet Ceramed Bielsko-Biała 2:0 (1:0)
1:0 Piotr Jegor '17
2:0 Andrzej Myśliwiec '89
GKS: Stokowy - Grabczyński, Jegor, Piksa - Sołtysek, Pieniążek (35. Ciemięga), Jachimowicz, Myśliwiec, Seruga - Radzewicz (76. Karwot), Pawłowski (67. Taraszkiewicz), trener - Erwin Wojtyłko.


19 kolejka - 23 marca 2002 - Jastrzębie Zdrój, 15:30, widzów: 700
GKS JASTRZĘBIE - Czarni Żagań 0:0
GKS: Stokowy - Grabczyński, Jegor, Piksa - Sołtysek (46. Taraszkiewicz), Jachimowicz, Pieniążek, Myśliwiec (46. Bednarek), Seruga (35. Ciemięga) - Pawłowski (58. Karwot), Radzewicz, trener - Erwin Wojtyłko.


20 kolejka - 30 marca 2002 - Katowice, 11:00, widzów: 300
Górnik MK Katowice - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Mariusz Miąsko '80
GKS: Stokowy - Grabczyński, Jegor, Piksa - Seruga, Pieniążek, Ciemięga (67. Taraszkiewicz), Pawłowski (58. Jachimowicz), Myśliwiec, Radzewicz (82. Staniek) - Karwot (46. Miąsko), trener - Erwin Wojtyłko.


21 kolejka - 6 kwietnia 2002 - Jastrzębie Zdrój, 11:00, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Lubuszanin Drezdenko 1:1 (1:0)
1:0 Mariusz Miąsko '24
1:1 Paweł Posmyk '78
GKS: Stokowy - Grabczyński, Jegor, Piksa - Taraszkiewicz (72. Staniek), Pieniążek, Jachimowicz, Myśliwiec (64. Karwot), Seruga - Pawłowski (80. Szwarga), Miąsko, trener - Erwin Wojtyłko.


22 kolejka - 13 kwietnia 2002 - Gliwice, 16:30, widzów: 1.500
Piast Gliwice - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Robert Walkowiak '90
GKS: Stokowy - Piksa (76. Taraszkiewicz), Jegor, Pieniążek - Sołtysek (90. Szwarga), Myśliwiec, Pawłowski (85. Karwot), Jachimowicz, Seruga - Radzewicz, Miąsko, trener - Erwin Wojtyłko.


23 kolejka - 20 kwietnia 2002 - Jastrzębie Zdrój, 11:00, widzów: 600
GKS JASTRZĘBIE - Pogoń Oleśnica 3:1 (2:0)
1:0 Marcin Pawłowski '9
2:0 Piotr Jegor '34
2:1 Mariusz Kruszelnicki '56
3:1 Marcin Karwot '72
GKS: Stokowy - Grabczyński, Jegor, Piksa - Sołtysek (80. Staniek), Pieniążek, Jachimowicz (75. Seruga), Pawłowski (59. Ciemięga), Myśliwiec - Miąsko (64. Karwot), Radzewicz, trener - Erwin Wojtyłko.


24 kolejka - 24 kwietnia 2002 - Bielawa, 16:30, widzów: 300
Bielawianka Bielawa - GKS JASTRZĘBIE 5:2 (1:1)
1:0 Tomasz Owczarek '15
1:1 Marcin Pawłowski '21 (karny)
2:1 Robert Samek '54
3:1 Robert Samek '66
4:1 Daniel Chęciński '73
4:2 Marcin Pawłowski '74
5:2 Mariusz Jabłecki '87
GKS: Stokowy - Grabczyński, Jegor, Piksa (77. Ciemięga), Myśliwiec - Sołtysek (46. Seruga), Pieniążek, Pawłowski, Jachimowicz (69. Taraszkiewicz) - Radzewicz (69. Staniek), Karwot, trener - Erwin Wojtyłko.


25 kolejka - 27 kwietnia 2002 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Rozwój Katowice 1:1 (0:0)
1:0 Mariusz Miąsko '55
1:1 Ireneusz Waluś '77
GKS: Stokowy (20. Nowak) - Grabczyński, Jegor, Piksa - Sołtysek, Pieniążek, Staniek (79. Seruga), Taraszkiewicz, Myśliwiec - Miąsko (67. Karwot), Radzewicz (74. Jachimowicz), trener - Erwin Wojtyłko.


26 kolejka - 1 maja 2002 - Wrocław, 17:00, widzów: 250
Inkopax Wrocław - GKS JASTRZĘBIE 3:0 (0:0)
1:0 Krzysztof Ulatowski '62
2:0 Krzysztof Ulatowski '83
3:0 Radosław Iwan '88
GKS: Nowak - Myśliwiec, Jegor, Miąsko (56. Radzewicz), Grabczyński - Pieniążek, Pawłowski, Staniek (62. Ciemięga), Sołtysek - Jachimowicz, Seruga (75. Karwot), trener - Erwin Wojtyłko.


27 kolejka - 4 maja 2002 - Jastrzębie Zdrój, 11:00, widzów: 700
GKS JASTRZĘBIE - Polonia Bytom 1:0 (0:0)
1:0 Marcin Karwot '90
GKS: Nowak - Grabczyński, Jegor, Ciemięga - Sołtysek (75. Jachimowicz), Pieniążek, Pawłowski (88. Staniek), Myśliwiec, Seruga (82. Karwot) - Radzewicz (88. Piksa), Miąsko, trener - Erwin Wojtyłko.


28 kolejka - 11 maja 2002 - Głogów, 17:00, widzów: 150
Chrobry Głogów - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:0)
1:0 Artur Anioł '25
2:0 Artur Anioł '48
2:1 Marcin Karwot '82
GKS: Nowak - Ciemięga, Jegor, Grabczyński (55. Karwot) - Pieniążek, Sołtysek, Pawłowski (70. Staniek), Seruga (46. Jachimowicz), Wisełka (55. Piksa) - Myśliwiec, Radzewicz, trener - Erwin Wojtyłko.


29 kolejka - 18 maja 2002 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - KS Kędzierzyn-Koźle 0:2 (0:0)
0:1 Mariusz Sierpiński '65 (karny)
0:2 Tomasz Rabanda '87
GKS: Nowak - Ciemięga (59. Pawłowski), Pieniążek, Grabczyński, Piksa - Sołtysek, Jachimowicz, Myśliwiec, Seruga (73. Staniek) - Miąsko (57. Wisełka), Karwot (81. Śmigielski), trener - Erwin Wojtyłko.


30 kolejka - 25 maja 2002 - Knurów, 17:00, bez udziału publiczności
Concordia Knurów - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:1)
0:1 Mariusz Miąsko '20
GKS: Nowak - Piksa, Jegor, Grabczyński - Sołtysek (46. Taraszkiewicz), Myśliwiec (80. Seruga), Pawłowski (76. Staniek), Jachimowicz, Ciemięga - Karwot, Miąsko (64. Wisełka), trener - Piotr Jegor.


31 kolejka - 1 czerwca 2002 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 150
GKS JASTRZĘBIE - Grunwald Ruda Śląska 1:2 (1:0)
1:0 Piotr Jegor '24
1:1 Jarosław Dolny '66
1:2 Krystian Sosna '81
GKS: Nowak - Grabczyński, Jegor, Ciemięga (78. Staniek) - Piksa (62. Jachimowicz), Pieniążek, Taraszkiewicz, Pawłowski, Myśliwiec - Miąsko, Radzewicz (62. Karwot), trener - Piotr Jegor.


32 kolejka - 5 czerwca 2002 - Legnica, 17:00, widzów: 500
Miedź Legnica - GKS JASTRZĘBIE 3:0 (2:0)
1:0 Paweł Pasik '22
2:0 Zbigniew Murdza '26
3:0 Ireneusz Chrzanowski '85
GKS: Nowak - Grabczyński, Jegor, Piksa - Pawłowski (46. Szwarga), Miąsko (77. Kulczyński), Staniek, Myśliwiec, Taraszkiewicz - Wisełka, Radzewicz, trener - Piotr Jegor.


33 kolejka - 8 czerwca 2002 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 150
GKS JASTRZĘBIE - Lech / Zryw Zielona Góra 2:3 (0:1)
0:1 Łukasz Juszkiewicz '17
1:1 Marcin Pawłowski '51
2:1 Rafał Borowski '55 (samobójcza)
2:2 Przemysław Adamczak '75
2:3 Wojciech Pochylski '77 (karny)
GKS: Nowak - Pieniążek, Szwarga (72. Śmigielski), Grabczyński, Myśliwiec - Taraszkiewicz, Wisełka, Pawłowski, Radzewicz - Karwot, Miąsko, trener - Piotr Jegor.


34 kolejka - 15 czerwca 2002 - Świebodzin, 17:00, widzów: 800
Pogoń Świebodzin - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Nowak - Ciemięga, Jegor, Piksa - Grabczyński, Taraszkiewicz, Staniek, Pawłowski, Myśliwiec - Miąsko (75. Kulczyński), Radzewicz, trener - Piotr Jegor.


Tabela Końcowa Sezonu 2001/2002
 
 1. BBTS Marbet Ceramed B-B. 34 77 70:18 23 8 3
 2. Piast Gliwice 34 62 67:35 19 5 10
 3. Pogoń Świebodzin 34 62 56:35 18 8 8
 4. Miedź Legnica 34 56 50:40 17 5 12
 5. Rozwój Katowice 34 55 52:36 17 4 13
 6. Grunwald Ruda Śląska 34 55 42:37 17 4 13
 7. Górnik MK Katowice 34 54 37:29 14 12 8
 8. Lech / Zryw Zielona Góra 34 53 39:36 15 8 11
 9. Polonia Bytom 34 52 32:32 16 4 14
10. KS Kędzierzyn-Koźle 34 52 34:26 14 10 10
11. Inkopax Wrocław 34 49 49:38 14 7 13
12. Pogoń Oleśnica 34 37 34:43 9 10 15
13. Lubuszanin Drezdenko 34 36 30:49 10 6 18
14. Chrobry Głogów 34 35 30:55 9 8 17
15. GKS Jastrzębie 34 35 32:53 9 8 17
16. Czarni Żagań 34 34 30:52 8 10 16
17. Bielawianka Bielawa 34 29 37:63 7 8 19
18. Concordia Knurów 34 20 24:68 5 5 24
MEC Sławięcice w trakcie rozgrywek zmienił nazwę na KS Kędzierzyn-Koźle.



Kadra - Sezon 2001/2002
     
  Bramkarze:    
  Sebastian NOWAK 13.01.1982 15 / 0
  Adam STOKOWY 14.09.1972 20 / 0
     
  Obrońcy:    
  Łukasz CZERWIK 26.02.1982 1 / 0
  Przemysław GŁODEK 28.08.1977 2 / 0
  Bartłomiej GRABCZYŃSKI 03.02.1977 30 / 0
  Piotr JEGOR 13.06.1968 15 / 3
  Marek KOŁEK 02.03.1979 4 / 0
  Bartłomiej KRÓTKI 23.05.1977 11 / 0
  Janusz PIKSA 30.06.1973 29 / 0
  Marcin SYPOSZ 01.03.1982 7 / 0
     
  Pomocnicy:    
  Marcin BEDNAREK 29.01.1980 12 / 0
  Łukasz BORYCKI 13.04.1982 1 / 0
  Tomasz CIEMIĘGA 19.03.1976 28 / 1
  Adam JACHIMOWICZ 24.12.1975 14 / 0
  Wojciech JAROSŁAWSKI 18.03.1982 2 / 0
  Szymon KARAŚ 23.10.1979 6 / 0
  Wojciech KWAŚNIEWSKI 19.07.1982 7 / 0
  Jacek LOREK 04.02.1980 8 / 1
  Andrzej MYŚLIWIEC 12.06.1972 33 / 5
  Marcin PAWŁOWSKI 27.11.1977 25 / 4
  Jacek PIENIĄŻEK 19.04.1970 14 / 0
  Marek SERUGA 06.05.1976 16 / 0
  Robert SOŁTYSEK 26.11.1974 11 / 0
  Ryszard STANIEK 13.03.1971 13 / 0
  Mirosław SZWARGA 18.06.1966 5 / 0
  Łukasz ŚWIERZYŃSKI 30.09.1982 1 / 0
  Arkadiusz TARASZKIEWICZ 10.01.1982 28 / 1
     
  Napastnicy:    
  Marcin KARWOT 21.05.1982 31 / 4
  Ariel KULCZYŃSKI 27.03.1982 2 / 0
  Mariusz MIĄSKO 26.01.1980 26 / 5
  Marcin RADZEWICZ 30.06.1980 29 / 4
  Marcin SZUBERT 01.04.1980 4 / 0
  Adam ŚMIGIELSKI 01.04.1979 18 / 0
  Grzegorz WISEŁKA 13.03.1973 5 / 0

Do statystyk zawodników nie wlicza się spotkania z 10. kolejki
Polonia Bytom - GKS Jastrzębie zweryfikowanego jako walkower.

       Sezon 2000/2001   III LIGA - grupa III

       Sezon 2002/2003   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
25 listopada 2017, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Wejherowo 3:0 (2:0)
1:0 Daniel Szczepan '4
2:0 Daniel Szczepan '28
3:0 Daniel Szczepan '85
Następny mecz
3 marca 2018, Stargard
Błękitni - GieKSa
18. kolejka - 25-26.11.2017
25.11 GieKSa - Wejherowo 3:0
25.11 Garbarnia - Bełchatów 1:1
25.11 Stalówka - Błękitni 0:2
25.11 Puławy - Rozwój 1:0
25.11 Warta - Legionovia 2:0
26.11 Gwardia - ŁKS Łódź 0:1
26.11 Radomiak - Siarka 1:2
26.11 Znicz - Kluczbork 1:1
26.11 Olimpia - ROW Rybnik 6:3
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. GKS Jastrzębie 19 43 34:11
2. ŁKS Łódź 19 38 21:11
3. Warta Poznań 19 36 26:12
4. Radomiak Radom 19 34 28:18
5. Olimpia Elbląg 19 32 29:22
6. Siarka Tarnobrzeg 18 32 30:25
7. GKS Bełchatów 19 26 30:27
8. Znicz Pruszków 19 26 23:26
9. Garbarnia Kraków 19 24 22:21
10. Błękitni Stargard 19 24 20:19
11. Wisła Puławy 19 23 21:21
12. ROW Rybnik 19 22 29:33
13. Stal Stalowa Wola 19 22 18:22
14. Legionovia 19 18 18:26
15. Rozwój Katowice 19 17 16:28
16. MKS Kluczbork 19 16 14:27
17. Gwardia Koszalin 19 15 15:33
18. Gryf Wejherowo 19 13 18:30
Pełna tabela