5:1

1:0

2:0

3:0

0:0
03.03
(w)

2:0
10.03
(d)

2:0
17.03
(w)

2:1
24.03
(w)

1:1
31.03
(d)

2:1
07.04
(w)

0:1
14.04
(d)

1:1
21.04
(w)

1:1
28.04
(d)

1:2
05.05
(w)

2:0
09.05
(d)

3:1
12.05
(w)

2:0
19.05
(d)

2:1
26.05
(w)

2:0
02.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Daniel Szczepan
7
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Sezon 1999/00 - III Liga, grupa 3
1 kolejka - 31 lipca 1999 - Jastrzębie Zdrój, 14:00, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Lignomat Jankowy 0:1 (0:0)
0:1 Andrzej Marczak '83
GKS: Sodzawiczny - Kupczyński, Myśliwiec, Szary - Kowalczyk, Ceglarek, Wisełka (74. Bartnik), Lorek - Piksa (85. Szulik), Kukień (60. Stańczak), Miąsko, trenerzy - Andrzej Myśliwiec i Grzegorz Borawski.


2 kolejka - 7 sierpnia 1999 - Katowice, 17:30, widzów: 400
Rozwój Katowice - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
1:0 Sławomir Mogilan '78 (karny)
2:0 Arkadiusz Szczygieł '84
GKS: Sodzawiczny - Staszczyk, Myśliwiec, Szary - Kowalczyk (46. Tomaszek), Borawski, Wisełka, Ceglarek, Lorek (78. Głodek) - Miąsko, Piksa (64. Ciemięga), trener - Piotr Piekarczyk.


3 kolejka - 14 sierpnia 1999 - Jastrzębie Zdrój, 14:00, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Odra II Opole 1:1 (0:1)
0:1 Robert Jończyk '23
1:1 Grzegorz Borawski '47
GKS: Sodzawiczny - Staszczyk, Myśliwiec, Szary - Tomaszek (89. Kukień), Ciemięga, Borawski, Ceglarek, Lorek (62. Kowalczyk) - Wisełka (26. Piksa), Miąsko, trener - Henryk Górnik.


4 kolejka - 18 sierpnia 1999 - Konin, 17:00, widzów: 300
Aluminium Konin - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
0:1 Andrzej Myśliwiec '4
0:2 Jacek Mizia '89
GKS: Sodzawiczny - Szary, Jaromin, Myśliwiec, Borawski - Tomaszek, Ceglarek, Ciemięga - Lorek (53. Kowalczyk), Piksa (85. Kukień), Miąsko (61. Mizia), trener - Ryszard Kamiński.


5 kolejka - 21 sierpnia 1999 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 600
GKS JASTRZĘBIE - Warta Zawiercie 1:1 (1:0)
1:0 Marek Jaromin '24 (karny)
1:1 Piotr Andrzejewski '90
GKS: Sodzawiczny - Ciemięga, Jaromin, Szary - Tomaszek, Myśliwiec, Borawski, Ceglarek, Kowalczyk - Piksa (86. Mizia), Miąsko (83. Lorek), trener - Ryszard Kamiński.


6 kolejka - 25 sierpnia 1999 - Łódź, 17:00, widzów: 100
Start Łódź - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Jacek Śludkowski '72
GKS: Sodzawiczny - Ciemięga, Jaromin, Szary - Staszczyk, Ceglarek (70. Mizia), Myśliwiec, Borawski, Tomaszek - Piksa (70. Kowalczyk), Miąsko, trener - Ryszard Kamiński.


7 kolejka - 28 sierpnia 1999 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Astra Krotoszyn 2:1 (0:1)
0:1 Karol Guźla '36
1:1 Andrzej Myśliwiec '54
2:1 Sławomir Szary '57
GKS: Sodzawiczny - Staszczyk, Jaromin, Szary - Tomaszek, Gdowski (46. Ceglarek), Borawski, Myśliwiec, Kowalczyk - Piksa (46. Mizia), Miąsko (46. Lorek), trener - Ryszard Kamiński.


8 kolejka - 4 września 1999 - Łowicz, 17:00, widzów: 1.000
Pelikan Łowicz - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (1:0)
1:0 Paweł Olszewski '24
GKS: Sodzawiczny - Jaromin, Ceglarek, Mizia, Ciemięga - Wisełka, Szary, Myśliwiec, Kowalczyk (77. Głodek) - Tomaszek, Piksa (62. Miąsko), trener - Ryszard Kamiński.


9 kolejka - 8 września 1999 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Unia Skierniewice 1:1 (1:1)
0:1 Damian Staniszewski '5
1:1 Mariusz Miąsko '42
GKS: Sodzawiczny - Mizia, Jaromin, Szary - Tomaszek, Ceglarek, Myśliwiec, Wisełka, Kowalczyk - Miąsko, Piksa (69. Głodek), trener - Ryszard Kamiński.


10 kolejka - 11 września 1999 - Lipno, 16:00, widzów: 600
Mień Lipno - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Sodzawiczny - Szary, Jaromin, Mizia (81. Fydrych) - Tomaszek, Myśliwiec, Kowalczyk, Ceglarek - Piksa, Miąsko (40. Lorek), Wisełka, trener - Ryszard Kamiński.


11 kolejka - 17 września 1999 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 350
GKS JASTRZĘBIE - Górnik MK Katowice 0:0
GKS: Sodzawiczny - Kowalski, Jaromin, Mizia - Tomaszek, Ciemięga, Myśliwiec, Szary - Lorek, Piksa (82. Kukień), Wisełka (77. Fydrych), trener - Ryszard Kamiński.


12 kolejka - 25 września 1999 - Czeladź, 16:00, widzów: 700
CKS Czeladź - GKS JASTRZĘBIE 3:2 (2:1)
0:1 Grzegorz Wisełka '18
1:1 Wojciech Szeląg '21
2:1 Dariusz Ogoński '26
2:2 Grzegorz Tomaszek '80
3:2 Daniel Tukaj '90
GKS: Sodzawiczny - Kowalski (46. Kowalczyk), Jaromin, Mizia - Szary, Tomaszek, Myśliwiec, Fydrych (46. Piksa), Ciemięga - Wisełka, Lorek (66. Kukień), trener - Ryszard Kamiński.


13 kolejka - 2 października 1999 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - WKS / Marko Wieluń 3:1 (2:0)
1:0 Grzegorz Tomaszek '22
2:0 Grzegorz Tomaszek '40
2:1 Michał Łochowski '54
3:1 Robert Haratyk '83
GKS: Sodzawiczny - Kowalski, Jaromin, Mizia - Tomaszek, Fydrych, Ciemięga, Myśliwiec, Szary - Wisełka (71. Lorek), Haratyk (87. Piksa), trener - Ryszard Kamiński.


14 kolejka - 9 października 1999 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 2.200
GKS JASTRZĘBIE - Zagłębie Sosnowiec 0:0
GKS: Sodzawiczny - Kowalski, Jaromin, Mizia - Tomaszek, Fydrych, Myśliwiec, Ciemięga, Szary - Haratyk, Wisełka, trener - Ryszard Kamiński.


15 kolejka - 16 października 1999 - Bełchatów, 15:00, widzów: 400
GKS II Bełchatów - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (2:1)
0:1 Tomasz Ciemięga '8
1:1 Adrian Sobczyński '15
2:1 Waldemar Sokół '24
2:2 Robert Haratyk '85
GKS: Sodzawiczny - Mizia, Jaromin, Kowalski (46. Miąsko), Szary - Ciemięga, Tomaszek, Myśliwiec, Fydrych (75. Ceglarek) - Wisełka, Haratyk, trener - Ryszard Kamiński.


16 kolejka - 23 października 1999 - Jastrzębie Zdrój, 14:30, widzów: 250
GKS JASTRZĘBIE - Włókniarz Konstantynów 1:3 (0:1)
0:1 Rafał Kubiak '35
0:2 Kacper Derczyński '76
0:3 Mateusz Zieliński '85
1:3 Robert Haratyk '89
GKS: Sodzawiczny - Kowalski (46. Kowalczyk), Jaromin, Mizia - Tomaszek (82. Ceglarek), Fydrych (46. Miąsko), Ciemięga (67. Piksa), Myśliwiec, Szary - Haratyk, Wisełka, trener - Ryszard Kamiński.


17 kolejka - 30 października 1999 - Piotrków Trybunalski, 13:00, widzów: 100
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - GKS JASTRZĘBIE 4:0 (1:0)
1:0 Arkadiusz Gondzia '39
2:0 Paweł Magdoń '76
3:0 Michał Buchowicz '81
4:0 Artur Nabiałek '82
GKS: Sodzawiczny - Mizia, Jaromin, Piksa (46. Miąsko, 72. Lorek), Szary (81. Kukień) - Ciemięga, Tomaszek, Myśliwiec, Fydrych (60. Kowalczyk) - Wisełka, Haratyk, trener - Ryszard Kamiński.


18 kolejka - 6 listopada 1999 - Jankowy, 13:00, widzów: 55
Lignomat Jankowy - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Andrzej Dziuba '54
GKS: Sodzawiczny - Mizia, Jaromin, Kowalski, Fydrych (60. Szary) - Tomaszek (46. Lorek), Ciemięga, Kowalczyk (60. Piksa), Myśliwiec - Haratyk (70. Miąsko), Wisełka, trener - Ryszard Kamiński.


19 kolejka - 18 marca 2000 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 600
GKS JASTRZĘBIE - Rozwój Katowice 1:3 (1:3)
0:1 Kazimierz Fliśnik '22
0:2 Kazimierz Fliśnik '31
1:2 Grzegorz Wisełka '35
1:3 Sławomir Mogilan '45
GKS: Sodzawiczny - Wojtala, Szwarga, Mizia - Tomaszek, Ciemięga (79. Kukień), Kałka, Kowalczyk (69. Lorek) - Wisełka, Miąsko (64. Piksa), Dziedzic, trener - Ryszard Kamiński.


20 kolejka - 26 marca 2000 - Opole, 13:00, widzów: 200
Odra II Opole - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (3:1)
1:0 Michał Polakowski '2
2:0 Marek Dębicki '22
3:0 Marek Dębicki '37
3:1 Grzegorz Tomaszek '42
GKS: Sodzawiczny (46. Skrocki) - Kowalski (24. Lorek), Szwarga, Mizia, Jaromin - Ciemięga, Tomaszek (74. Fydrych), Kukień (30. Miąsko), Kowalczyk - Dziedzic, Wisełka, trener - Ryszard Kamiński.


21 kolejka - 1 kwietnia 2000 - Jastrzębie Zdrój, 15:30, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Aluminium Konin 2:0 (1:0)
1:0 Mariusz Miąsko '32
2:0 Jacek Lorek '90
GKS: Sodzawiczny - Wojtala, Szwarga, Mizia - Tomaszek (30. Kukień, 71. Piksa, 90. Fydrych), Jaromin, Ciemięga, Kowalczyk - Dziedzic, Miąsko (79. Lorek), Wisełka, trener - Ryszard Kamiński.


22 kolejka - 8 kwietnia 2000 - Zawiercie, 16:00, widzów: 1.000
Warta Zawiercie - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
1:0 Bogdan Szadkowski '71
2:0 Marcin Bryla '82
GKS: Sodzawiczny - Ciemięga, Szwarga, Kowalczyk - Dziedzic, Mizia, Fydrych, Kałka, Lorek (82. Kukień) - Wisełka, Miąsko, trener - Ryszard Kamiński.


23 kolejka - 15 kwietnia 2000 - Jastrzębie Zdrój, 15:30, widzów: 250
GKS JASTRZĘBIE - Start Łódź 1:0 (1:0)
1:0 Jacek Mizia '23
GKS: Sodzawiczny - Ciemięga, Wojtala, Szwarga, Mizia - Dziedzic (46. Lorek), Kałka, Fydrych, Kowalczyk - Wisełka (66. Piksa), Miąsko (87. Kukień), trener - Ryszard Kamiński.


24 kolejka - 19 kwietnia 2000 - Krotoszyn, 16:00, widzów: 800
Astra Krotoszyn - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (2:0)
1:0 Krzysztof Gościniak '14
2:0 Krzysztof Gościniak '27
GKS: Sodzawiczny - Ciemięga, Wojtala, Mizia - Szwarga, Kowalczyk (52. Lorek), Kałka, Fydrych (68. Kukień), Dziedzic, Miąsko (78. Szwajlik) - Piksa (82. J. Sajbor), trener - Ryszard Kamiński.


25 kolejka - 26 kwietnia 2000 - Jastrzębie Zdrój, 15:30, widzów: 150
GKS JASTRZĘBIE - Pelikan Łowicz 2:2 (1:1)
0:1 Dariusz Nowacki '12
1:1 Mariusz Miąsko '30
2:1 Mariusz Miąsko '69
2:2 Robert Stankiewicz '90
GKS: Sodzawiczny - Wojtala, Ciemięga, Mizia - Kukień (46. Lorek), Szwarga, Kałka (73. Kowalski), Kowalczyk (62. Dziedzic) - Wisełka, Miąsko (89. J. Sajbor), Piksa, trener - Ryszard Kamiński.


26 kolejka - 29 kwietnia 2000 - Skierniewice, 16:00, widzów: 800
Unia Skierniewice - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (2:1)
1:0 Adam Grad '11
1:1 Tomasz Ciemięga '18 (karny)
2:1 Leszek Warchoł '21
3:1 Łukasz Dziąg '90
GKS: Sodzawiczny - Wojtala (89. M. Sajbor), Ciemięga, Kowalski (46. Głodek), Szwarga - Kowalczyk (69. Kukień), Kałka, Piksa (76. J. Sajbor), Dziedzic - Wisełka, Miąsko, trener - Edward Kokoszka.


27 kolejka - 2 maja 2000 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - Mień Lipno 3:0 (2:0)
1:0 Mariusz Miąsko '18
2:0 Rafał Dziedzic '29
3:0 Jacek Lorek '76
GKS: Sodzawiczny - Wojtala, Szwarga, Kowalczyk - Tomaszek, Ciemięga, Kałka, Piksa - Dziedzic (76. Lorek), Wisełka, Miąsko, trener - Edward Kokoszka.


28 kolejka - 6 maja 2000 - Katowice, 11:00, widzów: 300
Górnik MK Katowice - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (0:1)
0:1 Mariusz Miąsko '22
1:1 Jakub Nowak '49
1:2 Tomasz Ciemięga '60
1:3 Mariusz Miąsko '86
GKS: Sodzawiczny - Wojtala, Szwarga, Głodek - Tomaszek, Ciemięga, Kałka, Dziedzic, Piksa (74. Lorek) - Wisełka, Miąsko, trener - Edward Kokoszka.


29 kolejka - 14 maja 2000 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - CKS Czeladź 3:2 (1:1)
1:0 Jacek Mizia '38
1:1 Adam Międzik '39
2:1 Jarosław Kowalczyk '50
3:1 Grzegorz Wisełka '64
3:2 Daniel Tukaj '80
GKS: Sodzawiczny - Mizia, Wojtala, Głodek - Tomaszek, Szwarga, Kowalczyk, Lorek (86. Kukień) - Piksa, Dziedzic, Wisełka, trener - Edward Kokoszka.


30 kolejka - 20 maja 2000 - Wieluń, 16:30, widzów: 250
WKS / Marko Wieluń - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (2:0)
1:0 Arkadiusz Felich '12
2:0 Arkadiusz Felich '26
2:1 Janusz Piksa '48
3:1 Michał Łochowski '75
GKS: Sodzawiczny - Wojtala (76. Mizia), Szwarga, Głodek, Ciemięga - Tomaszek, Kałka, Piksa - Dziedzic, Miąsko (79. Kosiba), Wisełka (64. Kowalczyk), trener - Edward Kokoszka.


31 kolejka - 27 maja 2000 - Sosnowiec, 17:30, widzów: 4.500
Zagłębie Sosnowiec - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (1:0)
1:0 Łukasz Antczak '38
2:0 Tomasz Łuczywek '51
GKS: Sodzawiczny - Wojtala (58. Dziedzic), Jaromin, Mizia, Ciemięga - Tomaszek (76. Lorek), Kałka, Szwarga (58. Głodek), Piksa (61. Kowalczyk) - Wisełka, Miąsko, trener - Edward Kokoszka.


32 kolejka - 31 maja 2000 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - GKS II Bełchatów 2:0 (0:0)
1:0 Tomasz Ciemięga '68 (karny)
2:0 Jacek Kosiba '73
GKS: Sodzawiczny - Wojtala, Jaromin, Mizia - Tomaszek, Szwarga, Ciemięga, Kałka, Piksa (68. Kosiba) - Miąsko, Wisełka, trener - Edward Kokoszka.


33 kolejka - 4 czerwca 2000 - Konstantynów Łódzki, 16:30, widzów: 200
Włókniarz Konstantynów - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
0:1 Mariusz Miąsko '32
0:2 Mariusz Miąsko '61
GKS: Sodzawiczny - Wojtala, Jaromin, Mizia, Ciemięga - Piksa, Szwarga, Kałka - Kowalczyk (60. Głodek), Miąsko, Wisełka (75. Kosiba), trener - Edward Kokoszka.


34 kolejka - 11 czerwca 2000 - Jastrzębie Zdrój, 16:30, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2:0 (2:0)
1:0 Tomasz Ciemięga '44 (karny)
2:0 Mariusz Miąsko '45
GKS: Sodzawiczny - Wojtala, Jaromin, Mizia - Tomaszek (78. Kosiba), Kowalczyk, Ciemięga, Kałka, Piksa - Miąsko, Wisełka (69. Dziedzic), trener - Edward Kokoszka.


Tabela Końcowa Sezonu 1999/2000
 
 1. Zagłębie Sosnowiec 34 71 62:27 21 8 5
 2. Unia Skierniewice 34 65 61:33 18 11 5
 3. Lignomat Jankowy 34 61 57:33 18 7 9
 4. Rozwój Katowice 34 57 44:35 17 6 11
 5. Górnik MK Katowice 34 52 40:34 15 7 12
 6. Pelikan Łowicz 34 51 57:54 13 12 9
 7. Mień Lipno 34 49 54:50 13 10 11
 8. Astra Krotoszyn 34 48 52:43 13 9 12
 9. Warta Zawiercie 34 47 42:42 12 11 12
10. Odra II Opole 34 46 51:57 13 7 14
11. Włókniarz Konstantynów 34 42 36:42 11 9 14
12. Piotrcovia Piotrków Tryb. 34 42 38:41 12 6 16
13. WKS / Marko Wieluń 34 42 38:52 10 12 12
14. GKS Jastrzębie 34 41 39:46 11 8 15
15. CKS Czeladź 34 39 25:40 11 6 17
16. Start Łódź 34 37 36:63 10 7 17
17. GKS II Bełchatów 34 36 45:51 10 6 18
18. Aluminium Konin 34 19 24:58 5 4 25
W wyniku rezygnacji z gry Wedana Żórawina rezultaty spotkań barażowych
(5 i 9 lipca 2000) zostały zweryfikowane jako walkowery dla GKS Jastrzębie.



Kadra - Sezon 1999/2000
     
  Bramkarze:    
  Andrzej SKROCKI 15.01.1980 1 / 0
  Grzegorz SODZAWICZNY 08.11.1978 34 / 0
     
  Obrońcy:    
  Sebastian BARTNIK - 1 / 0
  Przemysław GŁODEK 28.08.1977 9 / 0
  Marek JAROMIN 25.05.1967 21 / 1
  Radosław KOWALSKI 12.04.1980 10 / 0
  Łukasz KUPCZYŃSKI - 1 / 0
  Jacek MIZIA 30.08.1970 28 / 3
  Mariusz SAJBOR 09.01.1981 1 / 0
  Artur STASZCZYK - 4 / 0
  Sławomir SZARY 31.08.1979 18 / 1
  Mariusz WOJTALA 25.04.1973 14 / 0
     
  Pomocnicy:    
  Grzegorz BORAWSKI 02.11.1967 6 / 1
  Norbert CEGLAREK 16.06.1974 12 / 0
  Tomasz CIEMIĘGA 19.03.1976 29 / 5
  Marek FYDRYCH 31.12.1977 14 / 0
  Łukasz GDOWSKI - 1 / 0
  Tomasz KAŁKA 26.10.1967 13 / 0
  Jacek KOSIBA 04.12.1974 4 / 1
  Jarosław KOWALCZYK 26.09.1974 28 / 1
  Rafał KUKIEŃ 06.09.1980 15 / 0
  Jacek LOREK 04.02.1980 23 / 2
  Andrzej MYŚLIWIEC 12.06.1972 18 / 2
  SZWAJLIK - 1 / 0
  Mirosław SZWARGA 18.06.1966 15 / 0
  Grzegorz TOMASZEK 26.02.1971 27 / 4
     
  Napastnicy:    
  Rafał DZIEDZIC 02.06.1979 14 / 1
  Robert HARATYK - 6 / 3
  Mariusz MIĄSKO 26.01.1980 29 / 10
  Janusz PIKSA 30.06.1973 30 / 1
  Jacek SAJBOR 1982 3 / 0
  Rafał STAŃCZAK - 1 / 0
  Mariusz SZULIK - 1 / 0
  Grzegorz WISEŁKA 13.03.1973 29 / 3

       Sezon 1998/1999   III LIGA - grupa III

       Sezon 2000/2001   III LIGA - grupa III
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
25 listopada 2017, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Wejherowo 3:0 (2:0)
1:0 Daniel Szczepan '4
2:0 Daniel Szczepan '28
3:0 Daniel Szczepan '85
Następny mecz
3 marca 2018, Stargard
Błękitni - GieKSa
18. kolejka - 25-26.11.2017
25.11 GieKSa - Wejherowo 3:0
25.11 Garbarnia - Bełchatów 1:1
25.11 Stalówka - Błękitni 0:2
25.11 Puławy - Rozwój 1:0
25.11 Warta - Legionovia 2:0
26.11 Gwardia - ŁKS Łódź 0:1
26.11 Radomiak - Siarka 1:2
26.11 Znicz - Kluczbork 1:1
26.11 Olimpia - ROW Rybnik 6:3
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. GKS Jastrzębie 19 43 34:11
2. ŁKS Łódź 19 38 21:11
3. Warta Poznań 19 36 26:12
4. Radomiak Radom 19 34 28:18
5. Olimpia Elbląg 19 32 29:22
6. Siarka Tarnobrzeg 18 32 30:25
7. GKS Bełchatów 19 26 30:27
8. Znicz Pruszków 19 26 23:26
9. Garbarnia Kraków 19 24 22:21
10. Błękitni Stargard 19 24 20:19
11. Wisła Puławy 19 23 21:21
12. ROW Rybnik 19 22 29:33
13. Stal Stalowa Wola 19 22 18:22
14. Legionovia 19 18 18:26
15. Rozwój Katowice 19 17 16:28
16. MKS Kluczbork 19 16 14:27
17. Gwardia Koszalin 19 15 15:33
18. Gryf Wejherowo 19 13 18:30
Pełna tabela