28.08
(d)
27.02
(w)

05.09
(w)
06.03
(d)

12.09
(d)
13.03
(w)

19.09
(w)
20.03
(d)

26.09
(d)
20.03
(w)

30.09
(w)
27.03
(d)

04.10
(w)
03.04
(d)

10.10
(w)
10.04
(d)

17.10
(w)
17.04
(d)

24.10
(w)
28.04
(d)

06.11
(w)
01.05
(d)

14.11
(d)
08.05
(w)

21.11
(w)
15.05
(d)

28.11
(d)
22.05
(w)

02.12
(w)
29.05
(d)

05.12
(d)
05.06
(w)

12.12
(w)
12.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Marek Mróz
1
Daniel Rumin
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,593
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~patrykmiasko
Sezon 2002/03 - IV Liga Śląska, grupa 2
1 kolejka - 10 sierpnia 2002 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 250
GKS JASTRZĘBIE - Pasjonat Dankowice 1:0 (0:0)
1:0 Jacek Lorek '60
GKS: Nowak - Sznabel, Jegor, Ciemięga, Grabczyński - Lorek (75. Fedoruk), Taraszkiewicz, Miśkowiec, Myśliwiec - Pielorz, Miąsko (70. Pawliczek), trener - Piotr Jegor.


2 kolejka - 17 sierpnia 2002 - Pszów, 17:00, widzów: 250
Górnik Pszów - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:0)
0:1 Mariusz Miąsko '55
0:2 Arkadiusz Taraszkiewicz '69
GKS: Nowak - Sznabel, Jegor, Ciemięga, Grabczyński - Lorek (80. Piksa), Myśliwiec (70. Fedoruk), Miśkowiec (80. Pawliczek), Taraszkiewicz - Pielorz, Miąsko, trener - Piotr Jegor.


3 kolejka - 24 sierpnia 2002 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 350
GKS JASTRZĘBIE - Victoria Jaworzno 1:1 (1:1)
1:0 Mariusz Miąsko '1
1:1 Rafał Sikora '35
GKS: Nowak - Sznabel, Jegor, Ciemięga, Grabczyński - Lorek (83. Fedoruk), Myśliwiec, Taraszkiewicz (83. Piksa), Miśkowiec (59. Pawliczek) - Pielorz, Miąsko, trener - Piotr Jegor.


4 kolejka - 31 sierpnia 2002 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Góral Żywiec 1:0 (1:0)
1:0 Mariusz Miąsko '56
GKS: Nowak - Lorek (55. Pawliczek), Jegor, Ciemięga, Grabczyński - Taraszkiewicz, Sznabel, Piksa (79. Miśkowiec), Chrystof (55. Kowalczyk) - Pielorz (86. Bilik), Miąsko, trener - Piotr Jegor.


5 kolejka - 7 września 2002 - Rydułtowy, 16:00, widzów: 800
Naprzód Rydułtowy - GKS JASTRZĘBIE 0:4 (0:1)
0:1 Bartłomiej Grabczyński '5
0:2 Janusz Piksa '52
0:3 Bartłomiej Grabczyński '56
0:4 Mariusz Miąsko '80
GKS: Nowak - Lorek, Jegor, Ciemięga, Grabczyński - Taraszkiewicz (85. Chrystof), Sznabel, Piksa, Myśliwiec (44. Fedoruk) - Pielorz, Miąsko, trener - Piotr Jegor.


6 kolejka - 14 września 2002 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Unia Bieruń Stary 3:1 (2:0)
1:0 Mariusz Miąsko '27
2:0 Janusz Piksa '36
3:0 Mariusz Miąsko '78
3:1 Mateusz Krawczyk '86 (karny)
GKS: Nowak - Jegor, Ciemięga, Grabczyński, Sznabel - Pielorz (65. Miśkowiec), Pawliczek, Taraszkiewicz (84. Kołodziej) - Miąsko, Piksa, Chrystof (75. Fedoruk), trener - Piotr Jegor.


7 kolejka - 18 września 2002 - Bielsko-Biała, 16:00, widzów: 300
BKS Stal Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
0:1 Mariusz Miąsko '30
0:2 Łukasz Pielorz '70
GKS: Nowak - Sznabel, Jegor, Ciemięga, Grabczyński - Lorek (46. Pawliczek), Taraszkiewicz, Pielorz (78. Miśkowiec), Myśliwiec - Miąsko, Piksa (83. Fedoruk), trener - Piotr Jegor.


8 kolejka - 28 września 2002 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Odra II Wodzisław 1:0 (1:0)
1:0 Mariusz Miąsko '27
GKS: Nowak - Lorek (75. Chrystof), Jegor, Ciemięga, Grabczyński - Sznabel, Myśliwiec (60. Pawliczek), Piksa (88. Fedoruk), Taraszkiewicz - Pielorz (80. Miśkowiec), Miąsko, trener - Piotr Jegor.


9 kolejka - 6 października 2002 - Zabrzeg, 15:30, widzów: 600
Sokół Zabrzeg - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Jan Komraus '72
GKS: Nowak - Sznabel, Jegor, Ciemięga, Grabczyński - Pawliczek (83. Miśkowiec), Piksa, Pielorz, Taraszkiewicz - Myśliwiec (35. Chrystof), Miąsko, trener - Piotr Jegor.


10 kolejka - 12 października 2002 - Jastrzębie Zdrój, 15:30, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Peberow Krzanowice 3:0 (0:0)
1:0 Tomasz Ciemięga '49 (karny)
2:0 Bartłomiej Grabczyński '65
3:0 Janusz Piksa '85
GKS: Nowak - Lorek (87. Chrystof), Sznabel, Jegor, Ciemięga - Grabczyński, Miśkowiec (60. Pawliczek), Piksa, Pielorz - Taraszkiewicz, Miąsko, trener - Piotr Jegor.


11 kolejka - 19 października 2002 - Skoczów, 15:30, widzów: 150
Beskid Skoczów - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (0:2)
0:1 Mariusz Miąsko '4
0:2 Łukasz Pielorz '8
0:3 Bartłomiej Grabczyński '78
GKS: Nowak - Sznabel, Jegor, Piksa (86. Maciejowski), Grabczyński - Lorek, Miśkowiec (57. Chrystof), Pielorz, Taraszkiewicz - Miąsko, Pawliczek (79. Kaczorek), trener - Piotr Jegor.


12 kolejka - 26 października 2002 - Jastrzębie Zdrój, 15:30, widzów: 1.000
GKS JASTRZĘBIE - Przyszłość Rogów 1:2 (1:2)
1:0 Janusz Piksa '10
1:1 Mirosław Staniek '18
1:2 Marcin Pawłowski '40
GKS: Nowak - Sznabel, Jegor, Ciemięga, Grabczyński - Lorek, Pielorz, Taraszkiewicz, Miśkowiec (74. Pawliczek) - Miąsko, Piksa, trener - Piotr Jegor.


13 kolejka - 2 listopada 2002 - Lędziny, 13:30, mecz bez udziału publiczności
MKS Lędziny - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (2:1)
1:0 Radosław Gabiga '7
1:1 Arkadiusz Taraszkiewicz '25
2:1 Radosław Gabiga '30
2:2 Tomasz Ciemięga '83 (karny)
GKS: Nowak - Sznabel, Jegor, Ciemięga, Grabczyński - Lorek (46. Pawliczek), Pielorz, Taraszkiewicz, Miśkowiec - Miąsko, Piksa (81. Chrystof), trener - Piotr Jegor.


14 kolejka - 9 listopada 2002 - Jastrzębie Zdrój, 13:30, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Unia Racibórz 0:1 (0:1)
0:1 Tomasz Ciemięga '42 (samobójcza)
GKS: Nowak - Sznabel, Lorek, Ciemięga, Grabczyński - Pawliczek (60. Fedoruk), Pielorz, Taraszkiewicz, Miśkowiec - Miąsko, Piksa (81. Kołodziej), trener - Piotr Jegor.


15 kolejka - 16 listopada 2002 - Żywiec, 13:30, widzów: 300
Koszarawa Żywiec - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Łukasz Matras '90
GKS: Nowak - Sznabel, Jegor, Ciemięga, Grabczyński - Lorek (70. Fedoruk), Pawliczek (85. Miśkowiec), Pielorz, Taraszkiewicz - Miąsko, Piksa, trener - Piotr Jegor.


17 kolejka - 21 marca 2003 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Pszów 2:1 (0:1)
0:1 Tomasz Gajewski '14
1:1 Bartłomiej Grabczyński '49
2:1 Bartłomiej Grabczyński '57
GKS: Sodzawiczny - Piksa (46. Grabczyński), Staniek, Ciemięga - Lorek, Sznabel, Pielorz (66. Miśkowiec), Taraszkiewicz, Myśliwiec - Miąsko, Pawliczek (46. Kaczorek), trener - Jan Furlepa.


18 kolejka - 30 marca 2003 - Jaworzno, 14:00, widzów: 200
Victoria Jaworzno - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Daniel Chylaszek '57
GKS: Sodzawiczny - Sznabel, Staniek, Ciemięga, Grabczyński - Lorek (80. Kołodziej), Pielorz (60. Miśkowiec), Taraszkiewicz, Myśliwiec (75. Piksa) - Miąsko, Pawliczek (65. Kaczorek), trener - Jan Furlepa.


19 kolejka - 5 kwietnia 2003 - Żywiec, 12:15, widzów: 150
Góral Żywiec - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Seweryn Kosiec '62
GKS: Sodzawiczny - Piksa (86. Kołodziej), Staniek, Ciemięga, Grabczyński - Sznabel, Taraszkiewicz (65. Miśkowiec), Pawliczek, Pielorz - Miąsko, Kaczorek, trener - Jan Furlepa.


20 kolejka - 12 kwietnia 2003 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Naprzód Rydułtowy 4:0 (0:0)
1:0 Tomasz Ciemięga '55 (karny)
2:0 Mariusz Miąsko '57
3:0 Tomasz Ciemięga '86
4:0 Błażej Pawliczek '90
GKS: Paś - Lorek (86. Chrystof), Staniek, Ciemięga, Grabczyński - Sznabel, Taraszkiewicz (80. Miśkowiec), Myśliwiec (61. Pawliczek), Pielorz - Miąsko, Piksa (72. Kaczorek), trener - Jan Furlepa.


16 kolejka - 16 kwietnia 2003 - Dankowice, 16:00, widzów: 200
Pasjonat Dankowice - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (0:2)
0:1 Mariusz Miąsko '14
0:2 Janusz Piksa '36
0:3 Mariusz Miąsko '85
GKS: Paś - Sznabel, Staniek, Ciemięga, Grabczyński - Lorek (89. Chrystof), Pielorz, Taraszkiewicz, Myśliwiec (78. Pawliczek) - Miąsko (87. Kaczorek), Piksa (83. Miśkowiec), trener - Jan Furlepa.


21 kolejka - 19 kwietnia 2003 - Bieruń Stary, 11:00, mecz bez udziału publiczności
Unia Bieruń Stary - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Paś - Sznabel, Staniek, Ciemięga, Grabczyński - Lorek, Pielorz, Taraszkiewicz, Myśliwiec (67. Pawliczek) - Miąsko, Piksa (75. Miśkowiec), trener - Jan Furlepa.


22 kolejka - 26 kwietnia 2003 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
0:1 Mariusz Miąsko '31 (samobójcza)
1:1 Bartłomiej Grabczyński '76
GKS: Paś - Sznabel, Staniek, Ciemięga, Grabczyński - Lorek, Pielorz, Taraszkiewicz, Myśliwiec (46. Kaczorek) - Miąsko, Piksa (46. Pawliczek), trener - Jan Furlepa.


23 kolejka - 4 maja 2003 - Wodzisław Śląski, 17:00, widzów: 300
Odra II Wodzisław - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Paś - Sznabel, Staniek, Ciemięga (21. Myśliwiec), Grabczyński - Lorek, Pielorz, Taraszkiewicz, Pawliczek (72. Maciejowski) - Kaczorek (64. Chrystof), Piksa, trener - Jan Furlepa.


24 kolejka - 10 maja 2003 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - Sokół Zabrzeg 3:0 (0:0)
1:0 Mariusz Miąsko '56
2:0 Mariusz Miąsko '62
3:0 Arkadiusz Taraszkiewicz '90 (karny)
GKS: Paś - Sznabel (65. Maciejowski), Staniek, Grabczyński, Piksa - Lorek (86. Kołodziej), Pielorz, Taraszkiewicz, Miśkowiec (83. Syposz) - Pawliczek (46. Chrystof), Miąsko, trener - Jan Furlepa.


25 kolejka - 17 maja 2003 - Krzanowice, 17:00, mecz bez udziału publiczności
MKS 05 Krzanowice - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Arkadiusz Taraszkiewicz '86 (karny)
GKS: Paś - Piksa, Staniek, Grabczyński, Myśliwiec - Lorek, Pielorz, Taraszkiewicz, Miśkowiec - Miąsko (90. Kołodziej), Pawliczek, trener - Jan Furlepa.


26 kolejka - 24 maja 2003 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - Beskid Skoczów 2:1 (0:0)
0:1 Wojciech Szewiczek '67
1:1 Bartłomiej Grabczyński '78
2:1 Bartłomiej Grabczyński '83
GKS: Paś - Sznabel, Piksa, Staniek, Grabczyński - Chrystof (46. Kaczorek), Taraszkiewicz, Miśkowiec, Myśliwiec (90. Maciejowski) - Miąsko (90. Syposz), Pielorz (73. Fedoruk), trener - Jan Furlepa.


27 kolejka - 1 czerwca 2003 - Rogów, 17:00, widzów: 600
Przyszłość Rogów - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Jarosław Wolny '81
GKS: Paś - Sznabel, Staniek, Piksa (90. Sodzawiczny), Grabczyński - Lorek (46. Chrystof), Pawliczek (61. Fedoruk), Myśliwiec, Miśkowiec (85. Maciejowski) - Miąsko, Pielorz, trener - Jan Furlepa.


28 kolejka - 7 czerwca 2003 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 150
GKS JASTRZĘBIE - MKS Lędziny 0:3 (0:1)
0:1 Adam Szyszka '32
0:2 Adam Szyszka '54
0:3 Adam Szyszka '71
GKS: Sodzawiczny - Sznabel, Staniek, Piksa, Grabczyński - Lorek (64. Maciejowski), Taraszkiewicz, Miśkowiec (70. Syposz), Myśliwiec (46. Chrystof) - Miąsko, Pawliczek (46. Kaczorek), trener - Jan Furlepa.


29 kolejka - 14 czerwca 2003 - Racibórz, 17:00, mecz bez udziału publiczności
Unia Racibórz - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:1)
0:1 Janusz Piksa '20
1:1 Marek Frydryk '40
GKS: Sodzawiczny - Maciejowski, Syposz, Sznabel - Miśkowiec (60. Lorek), Staniek (89. Kawalec), Grabczyński, Taraszkiewicz, Myśliwiec - Piksa (65. Fedoruk), Pawliczek (52. Kaczorek), trener - Jan Furlepa.


30 kolejka - 21 czerwca 2003 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 100
GKS JASTRZĘBIE - Koszarawa Żywiec 2:1 (0:0)
1:0 Bartłomiej Grabczyński '55
2:0 Łukasz Pielorz '62
2:1 Adam Marszałek '83
GKS: Paś - Sznabel, Staniek, Grabczyński, Ciemięga - Lorek, Taraszkiewicz, Pielorz (89. Pawliczek), Miśkowiec - Piksa, Miąsko, trener - Jan Furlepa.


Tabela Końcowa Sezonu 2002/2003
 
 1. Przyszłość Rogów 30 73 69:22 22 7 1
 2. Odra II Wodzisław 30 55 50:23 16 7 7
 3. Koszarawa Żywiec 30 54 51:32 15 9 6
 4. GKS Jastrzębie 30 54 43:20 16 6 8
 5. Victoria Jaworzno 30 49 52:35 14 7 9
 6. MKS Lędziny 30 43 43:57 12 7 11
 7. Unia Racibórz 30 40 39:44 12 4 14
 8. Góral Żywiec 30 40 38:45 12 4 14
 9. MKS 05 Krzanowice 30 40 31:31 10 10 10
10. Pasjonat Dankowice 30 39 39:35 9 12 9
11. Górnik Pszów 30 35 48:59 10 5 15
12. BKS Stal Bielsko-Biała 30 34 35:51 9 7 14
13. Unia Bieruń Stary 30 33 31:40 8 9 13
14. Sokół Zabrzeg 30 33 35:46 9 6 15
15. Beskid Skoczów 30 29 35:49 8 5 17
16. Naprzód Rydułtowy 30 14 22:72 3 5 22


Baraż o 3. ligę:
Przyszłość Rogów - Walka Zabrze 0:0, 0:2
Baraże o utrzymanie w 4. lidze:
Urania Ruda Śląska - Unia Bieruń Stary 2:0, 1:1


Kadra - Sezon 2002/2003
     
  Bramkarze:    
  Sebastian NOWAK 13.01.1982 15 / 0
  Piotr PAŚ 28.04.1984 10 / 0
  Grzegorz SODZAWICZNY 08.11.1978 6 / 0
     
  Obrońcy:    
  Tomasz CIEMIĘGA 19.03.1976 23 / 4
  Piotr JEGOR 13.06.1968 14 / 0
  Adam KAWALEC 08.03.1983 1 / 0
  Łukasz MACIEJOWSKI 13.04.1983 7 / 0
  Ryszard STANIEK 13.03.1971 15 / 0
  Marcin SYPOSZ 01.03.1982 4 / 0
  Łukasz SZNABEL 12.01.1976 29 / 0
     
  Pomocnicy:    
  Bartosz BILIK 06.09.1982 1 / 0
  Grzegorz CHRYSTOF 13.03.1983 15 / 0
  Piotr FEDORUK 06.05.1972 12 / 0
  Bartłomiej GRABCZYŃSKI 03.02.1977 30 / 10
  Jacek LOREK 04.02.1980 26 / 1
  Przemysław KOŁODZIEJ 16.01.1984 6 / 0
  Jarosław KOWALCZYK 26.09.1974 1 / 0
  Jarosław MIŚKOWIEC 05.08.1983 27 / 0
  Andrzej MYŚLIWIEC 12.06.1972 19 / 0
  Łukasz PIELORZ 23.05.1983 28 / 3
  Arkadiusz TARASZKIEWICZ 10.01.1982 29 / 4
     
  Napastnicy:    
  Mariusz MIĄSKO 26.01.1980 28 / 14
  Marcin KACZOREK 23.02.1983 11 / 0
  Błażej PAWLICZEK 29.04.1983 28 / 1
  Janusz PIKSA 30.06.1973 29 / 6

       Sezon 2001/2002   III LIGA - grupa III

       Sezon 2003/2004   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
16 paĹşdziernika 2020, Nieciecza, 18:00
LKS Nieciecza - GieKSa 2:0 (1:0)
1:0 Artiom Putiwcew '11
2:0 Roman Gergel '78 (karny)
Następny mecz
23 paĹşdziernika 2020, Tychy, 18:00
GKS Tychy - GieKSa
9. kolejka - 16-18.10.2020
16.10 Bruk-Bet - GieKSa2:0
16.10 GKS Tychy - Chrobry 4:0
16.10 MiedĹş Legnica - Puszcza 1:1
16.10 Odra Opole - Radomiak 1:1
17.10 Stomil - Arka Gdynia 1:1
17.10 Łęczna - Widzew Łódź 0:0
18.10 Sandecja - Bełchatów 0:0
odw. ŁKS Łódź - Korona -:-
odw. Zagłębie - Resovia -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. ŁKS Łódź 8 22 20:4
2. Bruk-Bet Nieciecza 8 21 14:3
3. Odra Opole 9 20 9:6
4. Arka Gdynia 8 15 13:5
5. Górnik Łęczna 6 14 10:2
6. GKS Tychy 8 14 11:6
7. MiedĹş Legnica 9 13 14:11
8. Puszcza Niepoł. 7 11 8:8
9. Widzew Łódź 9 11 7:12
10. Radomiak Radom 7 10 11:10
11. Stomil Olsztyn 9 10 7:9
12. Chrobry Głogów 8 9 9:12
13. Korona Kielce 8 9 6:11
14. Zagłębie Sosnowiec 8 7 8:7
15. GKS Bełchatów 9 7 4:10
16. Resovia RzeszĂłw 8 4 6:14
17. GKS Jastrzębie 8 1 4:15
18. Sandecja N. Sącz 9 1 5:21
Pełna tabela