0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Sezon 1996/97 - III Liga, grupa śląska
1 kolejka - 3 sierpnia 1996 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Odra Opole 1:1 (0:0)
0:1 Robert Jończyk '54
1:1 Michał Chałbiński '90
GKS: Czech - Czułyt (83. Ceglarek), Przytuła, Mizia - Tomaszek, Jaromin (71. Ciemięga), Kosiba, Wala, Myśliwiec - Wolny (71. Kudlak), Płaza (46. Chałbiński), trener - Ryszard Kamiński.


2 kolejka - 10 sierpnia 1996 - Gliwice, 16:00, widzów: 150
Carbo Gliwice - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (2:1)
0:1 Grzegorz Tomaszek '7
1:1 Dariusz Kałuża '20
2:1 Mirosław Warzyński '35
GKS: Czech - Ceglarek, Przytuła, Mizia (85. Kudlak), Wala - Tomaszek, Kosiba (46. Babuchowski), Jaromin, Myśliwiec (78. Ciemięga) - Chałbiński (46. Płaza), Wolny, trener - Ryszard Kamiński.


3 kolejka - 14 sierpnia 1996 - Jastrzębie Zdrój, 17:30, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Olimpia Piekary Śląskie 0:2 (0:1)
0:1 Damian Dramski '40
0:2 Rafał Baucz '90
GKS: Czech - Ceglarek, Przytuła, Babuchowski (46. Kosiba), Wala - Tomaszek, Jaromin (44. Ciemięga), Żbikowski, Myśliwiec - Wolny, Chałbiński (42. Płaza), trener - Ryszard Kamiński.


4 kolejka - 17 sierpnia 1996 - Wojkowice, 16:00, widzów: 400
Górnik Wojkowice - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (3:0)
1:0 Marek Jędrszczyk '13
2:0 Marek Jędrszczyk '21
3:0 Maciej Zudin '45
3:1 Wiesław Wala '67
GKS: Zapała (22. Czech) - Ceglarek, Przytuła, Wala, Ciemięga - Tomaszek, Jaromin, Żbikowski, Myśliwiec - Wolny, Płaza, trener - Ryszard Kamiński.


5 kolejka - 24 sierpnia 1996 - Jastrzębie Zdrój, 11:00, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - AKS Górnik Niwka 1:1 (0:0)
0:1 Krzysztof Barcik '61
1:1 Jarosław Wolny '63
GKS: Czech - Ceglarek, Przytuła, Wala - Tomaszek, Mizia (82. Babuchowski), Jaromin, Ciemięga (46. Płaza), Myśliwiec - Wolny, Żbikowski (46. Kosiba), trener - Ryszard Kamiński.


6 kolejka - 31 sierpnia 1996 - Katowice, 11:00, widzów: 300
Górnik MK Katowice - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (0:1)
0:1 Roman Płaza '30
0:2 Andrzej Myśliwiec '58
0:3 Jacek Kosiba '80
GKS: Czech - Ceglarek, Przytuła, Mizia, Wala - Tomaszek, Jaromin (89. Babuchowski), Ciemięga - Myśliwiec (75. Żbikowski), Płaza (80. Kosiba), Wolny, trener - Ryszard Kamiński.


7 kolejka - 4 września 1996 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Rymer Niedobczyce 1:3 (1:1)
1:0 Grzegorz Tomaszek '10
1:1 Wiesław Herda '14
1:2 Jacek Trzeciak '50
1:3 Radosław Różanowicz
GKS: Czech - Ceglarek (60. Żbikowski), Przytuła, Mizia, Wala - Tomaszek, Ciemięga, Jaromin, Myśliwiec - Wolny, Płaza (83. Kosiba), trener - Ryszard Kamiński.


8 kolejka - 7 września 1996 - Dankowice, 16:00, widzów: 800
Pasjonat Dankowice - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Jarosław Wolny '51
GKS: Czech - Ceglarek, Przytuła, Mizia, Wala - Tomaszek, Ciemięga (76. Owczarczyk), Jaromin, Myśliwiec - Wolny (89. Kosiba), Płaza (58. Żbikowski), trener - Ryszard Kamiński.


9 kolejka - 14 września 1996 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - Victoria Jaworzno 0:0
GKS: Zapała - Ceglarek (73. Chałbiński), Przytuła, Wala, Mizia - Tomaszek, Jaromin, Ciemięga (78. Kosiba), Myśliwiec - Wolny, Płaza (46. Żbikowski), trener - Ryszard Kamiński.


10 kolejka - 18 września 1996 - Katowice, 15:30, widzów: 400
Rozwój Katowice - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:0)
1:0 Robert Sierka '38
1:1 Wiesław Wala '59
2:1 Marcin Polarz '78
GKS: Zapała - Ceglarek, Przytuła, Wala, Mizia - Tomaszek, Jaromin, Ciemięga, Myśliwiec (46. Chałbiński) - Wolny (77. Babuchowski), Żbikowski, trener - Ryszard Kamiński.


11 kolejka - 21 września 1996 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - CKS Czeladź 2:1 (2:0)
1:0 Wiesław Wala '23
2:0 Robert Żbikowski '38
2:1 Robert Radek '60
GKS: Zapała - Mizia (88. Czułyt), Przytuła, Wala - Tomaszek, Jaromin, Ciemięga, Żbikowski, Wolny (67. Płaza) - Chałbiński, Myśliwiec, trener - Ryszard Kamiński.


12 kolejka - 28 września 1996 - Lędziny, 15:00, widzów: 1.000
Górnik Lędziny - GKS JASTRZĘBIE 3:2 (2:1)
1:0 Wojciech Myszor '10
2:0 Dariusz Szabrański '22
2:1 Robert Żbikowski '26
2:2 Robert Żbikowski '77
3:2 Adam Olczak '84
GKS: Zapała - Mizia (51. Płaza), Przytuła, Wala, Czułyt (25. Ceglarek) - Tomaszek, Babuchowski (56. Jaromin), Ciemięga, Myśliwiec - Chałbiński, Żbikowski, trener - Ryszard Kamiński.


13 kolejka - 2 października 1996 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - Raków II Częstochowa 1:3 (1:1)
1:0 Michał Chałbiński '21
1:1 Andrzej Myśliwiec '43 (samobójcza)
1:2 Marcin Bojarski '63
1:3 Jacek Krzynówek '73
GKS: Zapała - Ciemięga, Przytuła, Mizia (79. Ceglarek), Wala - Tomaszek, Wolny (65. Płaza), Jaromin (65. Babuchowski), Myśliwiec - Chałbiński, Żbikowski, trener - Ryszard Kamiński.


14 kolejka - 9 października 1996 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 150
GKS JASTRZĘBIE - Unia Krapkowice 1:1 (1:0)
1:0 Jacek Mizia '41
1:1 Tomasz Rabanda '76
GKS: Zapała - Ciemięga, Przytuła, Mizia, Wala - Myśliwiec (71. Płaza), Tomaszek, Jaromin, Żbikowski (85. Ceglarek) - Wolny (88. Grabczyński), Chałbiński, trener - Ryszard Kamiński.


15 kolejka - 12 października 1996 - Bielsko-Biała, 15:00, widzów: 1.000
BKS Stal Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 4:0 (1:0)
1:0 Mariusz Jendryczko '5 (karny)
2:0 Maciej Matejko '57
3:0 Seweryn Siemianowski '82
4:0 Damian Łukasik '87
GKS: Zapała - Mizia (65. Babuchowski), Przytuła, Ciemięga - Wala, Tomaszek, Jaromin, Myśliwiec, Chałbiński (30. Grabczyński) - Żbikowski, Wolny (65. Kudlak), trener - Ryszard Kamiński.


16 kolejka - 19 października 1996 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 100
GKS JASTRZĘBIE - Concordia Knurów 1:0 (0:0)
1:0 Robert Żbikowski '88
GKS: Zapała - Ciemięga, Przytuła, Grabczyński (75. Ceglarek), Mizia - Tomaszek, Płaza (75. Kudlak), Kosiba, Myśliwiec - Wolny, Żbikowski, trener - Ryszard Kamiński.


17 kolejka - 26 października 1996 - Pszów, 11:00, widzów: 300
Górnik Pszów - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Tomasz Kłębek '90
GKS: Zapała - Ciemięga, Przytuła, Wala - Tomaszek, Płaza (63. Chałbiński), Jaromin, Kosiba, Myśliwiec - Wolny (90. Ceglarek), Żbikowski, trener - Ryszard Kamiński.


18 kolejka - 2 listopada 1996 - Opole, 13:30, widzów: 600
Odra Opole - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:0)
1:0 Zbigniew Wiliński '42 (karny)
2:0 Robert Jończyk '80
2:1 Robert Żbikowski '90
GKS: Zapała - Ciemięga (79. Babuchowski), Przytuła, Mizia, Wala - Myśliwiec, Kosiba, Jaromin, Żbikowski - Chałbiński (46. Tomaszek, 64. Ceglarek), Wolny (46. Płaza), trener - Ryszard Kamiński.


19 kolejka - 9 listopada 1996 - Jastrzębie Zdrój, 11:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Carbo Gliwice 2:0 (1:0)
1:0 Jacek Mizia '25
2:0 Jacek Mizia '65
GKS: Zapała - Ciemięga, Przytuła, Mizia, Wala - Tomaszek (78. Chałbiński), Jaromin, Kosiba, Myśliwiec - Żbikowski, Wolny (85. Ceglarek), trener - Ryszard Kamiński.


20 kolejka - 29 marca 1997 - Piekary Śląskie, 15:30, widzów: 600
Olimpia Piekary Śląskie - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Arkadiusz Lazar '72
GKS: Czech - Ceglarek, Ciemięga, Wala, Mizia - Wolny, Tomaszek, Jaromin, Myśliwiec - Lazar, Żbikowski, trener - Ryszard Kamiński.


21 kolejka - 5 kwietnia 1997 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Wojkowice 0:0
GKS: Czech - Ceglarek, Wala, Ciemięga, Mizia - Wolny (76. Przytuła), Jaromin, Płaza (70. Piksa), Myśliwiec - Lazar, Żbikowski, trener - Ryszard Kamiński.


22 kolejka - 12 kwietnia 1997 - Niwka, 16:00, widzów: 300
AKS Górnik Niwka - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Czech - Ceglarek, Wala, Mizia, Ciemięga - Tomaszek, Jaromin, Lazar (86. Płaza), Myśliwiec (79. Piksa) - Wolny, Żbikowski, trener - Ryszard Kamiński.


23 kolejka - 16 kwietnia 1997 - Jastrzębie Zdrój, 16:30, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Górnik MK Katowice 2:2 (1:1)
0:1 Sebastian Orlik '13
1:1 Marek Jaromin '15 (karny)
1:2 Robert Sołtysek '60
2:2 Janusz Piksa '67
GKS: Czech - Ceglarek (64. Piksa), Wala (71. Przytuła), Ciemięga, Mizia - Wolny, Jaromin, Tomaszek (77. Płaza), Myśliwiec - Lazar, Żbikowski, trener - Ryszard Kamiński.


24 kolejka - 19 kwietnia 1997 - Niedobczyce, 13:00, widzów: 500
Rymer Niedobczyce - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:0)
1:0 Krzysztof Kuśka '25
1:1 Janusz Piksa '67
GKS: Czech - Ciemięga, Wala, Mizia - Wolny (72. Płaza), Tomaszek, Jaromin, Myśliwiec, Żbikowski - Piksa, Lazar, trener - Ryszard Kamiński.


25 kolejka - 26 kwietnia 1997 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Pasjonat Dankowice 0:1 (0:0)
0:1 Adam Szlachta '51
GKS: Czech - Ciemięga, Wala, Mizia - Myśliwiec, Jaromin, Tomaszek, Żbikowski, Wolny - Piksa (79. Płaza), Lazar, trener - Ryszard Kamiński.


26 kolejka - 30 kwietnia 1997 - Jaworzno, 16:00, widzów: 600
Victoria Jaworzno - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:1)
1:0 Rafał Nachajski '31
1:1 Jarosław Wolny '43
2:1 Marek Młynik '88
GKS: Czech - Ciemięga, Wala, Mizia - Tomaszek, Piksa, Jaromin, Lazar, Myśliwiec (34. Płaza) - Wolny, Żbikowski, trener - Ryszard Kamiński.


27 kolejka - 4 kwietnia 1997 - Jastrzębie Zdrój, 11:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Rozwój Katowice 2:0 (1:0)
1:0 Marek Jaromin '17
2:0 Arkadiusz Lazar '56
GKS: Czech - Ciemięga, Wala, Mizia - Tomaszek (85. Ceglarek), Jaromin, Lazar, Żbikowski (89. Babuchowski) - Wolny, Piksa, Płaza, trener - Ryszard Kamiński.


28 kolejka - 10 maja 1997 - Czeladź, 16:30, widzów: 1.000
CKS Czeladź - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Andrzej Nikodem '81 (karny)
GKS: Czech - Ceglarek, Wala, Przytuła, Ciemięga - Lazar, Jaromin, Płaza (70. Babuchowski), Myśliwiec - Wolny, Piksa, trener - Edward Kokoszka.


29 kolejka - 17 maja 1997 - Jastrzębie Zdrój, 11:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Lędziny 1:0 (1:0)
1:0 Grzegorz Tomaszek '33
GKS: Zapała - Przytuła, Wala, Ciemięga - Tomaszek, Jaromin, Płaza (59. Ceglarek), Lazar, Wolny - Piksa (85. Babuchowski), Żbikowski, trener - Edward Kokoszka.


30 kolejka - 24 maja 1997 - Częstochowa, 17:00, widzów: 150
Raków II Częstochowa - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:1)
0:1 Robert Żbikowski '26
1:1 Jacek Krzynówek '37
GKS: Zapała - Ciemięga, Wala, Mizia (85. Czułyt), Przytuła (55. Ceglarek) - Tomaszek, Jaromin, Lazar, Myśliwiec - Piksa, Żbikowski (65. Wolny), trener - Edward Kokoszka.


31 kolejka - 28 maja 1997 - Krapkowice, 17:00, widzów: 300
Unia Krapkowice - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (1:0)
1:0 Ryszard Okaj '42
1:1 Wiesław Wala '72
1:2 Jarosław Wolny '90
GKS: Czech - Ciemięga, Wala, Mizia, Przytuła (22. Ceglarek) - Tomaszek, Jaromin, Lazar (70. Płaza), Myśliwiec - Piksa, (52. Wolny), Żbikowski, trener - Edward Kokoszka.


32 kolejka - 7 czerwca 1997 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - BKS Stal Bielsko-Biała 4:1 (4:0)
1:0 Grzegorz Tomaszek '4
2:0 Janusz Piksa '10
3:0 Robert Żbikowski '15
4:0 Jarosław Wolny '17
4:1 Andrzej Jurczak '80
GKS: Czech - Ciemięga, Wala, Mizia - Tomaszek, Ceglarek, Lazar, Myśliwiec - Piksa, Wolny (57. Płaza), Żbikowski (78. Babuchowski), trener - Edward Kokoszka.


33 kolejka - 11 czerwca 1997 - Knurów, 17:00, widzów: 150
Concordia Knurów - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (1:1)
1:0 Marek Tokarz '33
1:1 Andrzej Myśliwiec '43
1:2 Andrzej Myśliwiec '84
GKS: Czech - Ciemięga, Wala, Mizia, Wolny - Tomaszek, Ceglarek, Lazar, Myśliwiec - Piksa (59. Płaza), Żbikowski, trener - Edward Kokoszka.


34 kolejka - 21 czerwca 1997 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 800
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Pszów 3:1 (2:0)
1:0 Janusz Piksa '30
2:0 Andrzej Myśliwiec '38
2:1 Adam Jachimowicz '59
3:1 Marek Jaromin '81
GKS: Zapała - Mizia, Wala, Ciemięga - Tomaszek, Jaromin, Lazar, Myśliwiec - Wolny, Piksa (68. Ceglarek), Żbikowski (68. Płaza), trener - Ryszard Kamiński.


Tabela Końcowa Sezonu 1996/1997
 
 1. Odra Opole 34 65 57:31 18 11 5
 2. Rymer Niedobczyce 34 58 46:37 16 10 8
 3. Górnik MK Katowice 34 57 57:40 16 9 9
 4. Górnik Pszów 34 51 42:34 15 6 13
 5. AKS Górnik Niwka 34 49 41:34 12 13 9
 6. Concordia Knurów 34 48 38:30 13 9 12
 7. Górnik Wojkowice 34 48 38:37 13 9 12
 8. Victoria Jaworzno 34 48 39:42 14 6 14
 9. CKS Czeladź 34 48 33:32 13 9 12
10. Górnik Lędziny 34 46 43:38 13 7 14
11. Olimpia Piekary Śląskie 34 46 39:40 12 10 12
12. Raków II Częstochowa 34 45 50:51 11 12 11
13. GKS Jastrzębie 34 45 40:41 12 9 13
14. Carbo Gliwice 34 45 41:56 13 6 15
15. Rozwój Katowice 34 44 40:48 13 5 16
16. BKS Stal Bielsko-Biała 34 44 35:40 11 11 12
17. Unia Krapkowice 34 31 41:50 8 7 19
18. Pasjonat Dankowice 34 22 24:63 5 7 22



Kadra - Sezon 1996/1997
     
  Bramkarze:    
  Dariusz CZECH 11.02.1973 20 / 0
  Robert ZAPAŁA 26.07.1974 15 / 0
     
  Obrońcy:    
  Norbert CEGLAREK 16.06.1974 29 / 0
  Tomasz CIEMIĘGA 19.03.1976 34 / 0
  Grzegorz CZUŁYT 21.01.1972 4 / 0
  Bartłomiej GRABCZYŃSKI 03.02.1977 3 / 0
  Jacek MIZIA 30.08.1970 29 / 3
  Dariusz OWCZARCZYK 03.11.1964 1 / 0
  Waldemar PRZYTUŁA 28.02.1964 25 / 0
  Wiesław WALA 10.02.1967 33 / 4
     
  Pomocnicy:    
  Tomasz BABUCHOWSKI 16.11.1971 13 / 0
  Marek JAROMIN 25.05.1967 31 / 3
  Jacek KOSIBA 04.12.1974 12 / 1
  Mirosław KUDLAK 09.07.1978 4 / 0
  Andrzej MYŚLIWIEC 12.06.1972 32 / 4
  Grzegorz TOMASZEK 26.02.1971 32 / 3
     
  Napastnicy:    
  Michał CHAŁBIŃSKI 16.10.1976 13 / 2
  Arkadiusz LAZAR 05.01.1971 15 / 2
  Janusz PIKSA 30.06.1973 14 / 4
  Roman PŁAZA 06.04.1970 29 / 1
  Jarosław WOLNY 07.10.1968 33 / 5
  Robert ŻBIKOWSKI 14.09.1976 31 / 7

       Sezon 1995/1996   III LIGA - Grupa Śląska

       Sezon 1997/1998   III LIGA - Grupa Śląska
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów
Bełchatów - GieKSa
20. kolejka - 29.11-01.12.2019
30.11 GieKSa - Stomil 1:2
29.11 Zagłębie - Nieciecza 1:0
30.11 Stal - Podbeskidzie 2:1
30.11 Chojnice - Olimpia 1:3
30.11 Sandecja - Puszcza 0:1
01.12 Warta - Wigry -:-
01.12 Chrobry - Miedź -:-
01.12 Odra - Tychy -:-
01.12 Radomiak - Bełchatów -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 19 37 35:19
2. Warta Poznań 19 37 30:18
3. Stal Mielec 19 35 28:17
4. Radomiak 19 33 28:23
5. GKS Jastrzębie 19 30 29:23
6. GKS Tychy 19 29 40:29
7. Ol. Grudziądz 19 28 31:29
8. Miedź Legnica 19 28 27:26
9. Bruk-Bet Nieciecza 19 26 28:21
10. Sandecja N. Sącz 19 25 28:34
11. GKS Bełchatów 19 24 24:25
12. Zagł. Sosnowiec 19 23 27:31
13. Stomil Olszyn 19 23 14:21
14. Puszcza N. 19 20 14:24
15. Chrobry Głogów 19 20 18:31
16. Odra Opole 19 19 16:25
17. Wigry Suwałki 19 19 17:28
18. Chojniczanka 19 16 26:36
Pełna tabela