5:1

1:0

2:0

3:0

0:0
03.03
(w)

2:0
10.03
(d)

2:0
17.03
(w)

2:1
24.03
(w)

1:1
31.03
(d)

2:1
07.04
(w)

0:1
14.04
(d)

1:1
21.04
(w)

1:1
28.04
(d)

1:2
05.05
(w)

2:0
09.05
(d)

3:1
12.05
(w)

2:0
19.05
(d)

2:1
26.05
(w)

2:0
02.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Daniel Szczepan
7
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Sezon 1995/96 - III Liga, grupa śląska
1 kolejka - 5 sierpnia 1995 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Unia Krapkowice 3:2 (3:0)
1:0 Roman Płaza '7
2:0 Roman Płaza '17
3:0 Marek Seruga '32
3:1 Mirosław Wójcik '58
3:2 Jarosław Szachniewicz '89
GKS: Zapała - Kurzeja, Owczarczyk, Mizia - Jaromin (87. Kosiba), Wolny, Wala, Płaza (79. Ceglarek), Myśliwiec (86. Babuchowski) - Swędera, Seruga, trener - Erwin Wojtyłko.


2 kolejka - 12 sierpnia 1995 - Pszów, widzów: 500
Górnik Pszów - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Wiesław Brachaczek '55 (karny)
GKS: Zapała - Kurzeja, Owczarczyk, Mizia (78. Grabczyński) - Wolny, Jaromin (46. Kosiba), Wala, Płaza (75. Ceglarek), Myśliwiec - Chałbiński (46.Swędera), Seruga, trener - Erwin Wojtyłko.


3 kolejka - 19 sierpnia 1995 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Rymer Niedobczyce 0:0
GKS: Zapała - Kurzeja, Owczarczyk, Mizia - Wolny, Wala, Jaromin (77. Ceglarek), Płaza (87. Ciemięga), Myśliwiec - Seruga, Swędera, trener - Erwin Wojtyłko.


4 kolejka - 26 sierpnia 1995 - Knurów, widzów: 300
Concordia Knurów - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (1:0)
1:0 Marek Tokarz '28 (karny)
2:0 Piotr Piecha '54
GKS: Zapała - Mizia, Owczarczyk, Kurzeja - Wolny, Wala, Jaromin (79. Kosiba), Płaza, Myśliwiec (80. Ciemięga) - Swędera, Seruga (58. Grabczyński), trener - Erwin Wojtyłko.


5 kolejka - 2 września 1995 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Ruch Radzionków 0:2 (0:0)
0:1 Janusz Klukowski '62
0:2 Janusz Klukowski '78
GKS: Zapała - Grabczyński, Owczarczyk, Kurzeja - Ciemięga (89. Bureś), Wala, Płaza (82. Ceglarek), Kosiba (82. Babuchowski), Myśliwiec - Wolny, Seruga, trener - Erwin Wojtyłko.


6 kolejka - 9 września 1995 - Lędziny, widzów: 1.500
Górnik Lędziny - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (1:0)
1:0 Stanisław Figiel '7
GKS: Zapała - Grabczyński, Owczarczyk, Jaromin, Mizia - Ceglarek, Kosiba, Myśliwiec, Płaza - Wolny, Chałbiński, trener - Janusz Marek.


7 kolejka - 16 września 1995 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - Odra Opole 4:0 (2:0)
1:0 Michał Chałbiński '24
2:0 Michał Chałbiński '35
3:0 Roman Płaza '78
4:0 Grzegorz Bureś '84
GKS: Zapała - Mizia, Wala, Babuchowski, Ceglarek - Kosiba (46. Seruga), Jaromin, Wolny, Myśliwiec - Chałbiński (65. Bureś), Płaza, trener - Janusz Marek.


8 kolejka - 23 września 1995 - Siersza, widzów: 400
Górnik Siersza - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (2:1)
0:1 Andrzej Myśliwiec '20
1:1 Maciej Wdowik '21
2:1 Piotr Stojewski '31
2:2 Roman Płaza '58
GKS: Zapała - Mizia, Wala, Ceglarek, Seruga - Kosiba, Jaromin, Wolny, Myśliwiec - Chałbiński, Płaza, trener - Janusz Marek.


9 kolejka - 30 września 1995 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Carbo Gliwice 3:0 (2:0)
1:0 Michał Chałbiński '28
2:0 Jacek Kosiba '38
3:0 Michał Chałbiński '59
GKS: Zapała - Mizia, Wala, Ceglarek, Seruga - Kosiba, Jaromin, Wolny, Myśliwiec - Chałbiński, Płaza, trener - Janusz Marek.


10 kolejka - 7 października 1995 - Ruda Śląska, widzów: 200
Urania Ruda Śląska - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:1)
0:1 Michał Chałbiński '36
1:1 Andrzej Wrocławski '89
GKS: Zapała - Mizia, Wala, Jaromin, Ceglarek - Wolny, Płaza, Kosiba, Myśliwiec - Seruga, Chałbiński, trener - Janusz Marek.


11 kolejka - 14 października 1995 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 600
GKS JASTRZĘBIE - Raków II Częstochowa 1:0 (1:0)
1:0 Michał Chałbiński '31
GKS: Zapała - Mizia, Owczarczyk, Wala - Wolny, Kosiba, Jaromin, Płaza, Myśliwiec - Seruga, Chałbiński, trener - Janusz Marek.


12 kolejka - 18 października 1995 - Katowice, widzów: 200
Górnik MK Katowice - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
1:0 Roman Loska '51 (karny)
1:1 Andrzej Myśliwiec '74
GKS: Zapała - Mizia, Owczarczyk, Wala - Wolny (68. Ciemięga), Kosiba, Jaromin, Płaza, Myśliwiec (84. Ceglarek) - Seruga (65. Bureś), Chałbiński, trener - Janusz Marek.


13 kolejka - 21 października 1995 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 800
GKS JASTRZĘBIE - Olimpia Piekary Śląskie 4:1 (2:0)
1:0 Michał Chałbiński '11
2:0 Wiesław Wala '42
3:0 Marek Seruga '48
4:0 Michał Chałbiński '51
4:1 Marek Kluf '68
GKS: Zapała - Mizia, Owczarczyk, Wala - Wolny (68. Bureś), Kosiba (68. Ciemięga), Jaromin, Płaza, Myśliwiec - Chałbiński, Seruga (80. Ceglarek), trener - Janusz Marek.


14 kolejka - 28 października 1995 - Wojkowice, widzów: 300
Górnik Wojkowice - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Zapała - Mizia, Owczarczyk, Wala, Seruga - Kosiba, Jaromin, Wolny - Myśliwiec, Chałbiński, Płaza, trener - Janusz Marek.


15 kolejka - 4 listopada 1995 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2:1 (1:0)
1:0 Michał Chałbiński '30
1:1 Bogusław Jamróz '83
2:1 Jarosław Wolny '86
GKS: Zapała - G. Czułyt (24. Ceglarek), Owczarczyk, Wala, Seruga (86. Bureś) - Kosiba, Jaromin, Wolny, Myśliwiec (70. Ciemięga) - Chałbiński, Płaza, trener - Janusz Marek.


16 kolejka - 11 listopada 1995 - Czeladź, widzów: 500
CKS Czeladź - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
1:0 Robert Haratyk '75
1:1 Wiesław Wala '77
GKS: Zapała - Mizia, Owczarczyk, Wala, Ceglarek - Kosiba, Płaza, Wolny, Myśliwiec (77. Ciemięga) - Chałbiński, Seruga (86. Bureś), trener - Janusz Marek.


17 kolejka - 18 listopada 1995 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 600
GKS JASTRZĘBIE - AKS Niwka 2:4 (1:3)
0:1 Robert Chudy '18 (karny)
1:1 Michał Chałbiński '21
1:2 Robert Chudy '26 (karny)
1:3 Robert Chudy '36 (karny)
1:4 Tomasz Wrocławek '50
2:4 Marek Jaromin '80 (karny)
GKS: Zapała - Mizia, Wala, Babuchowski - Wolny, Ceglarek, Jaromin, Płaza, Myśliwiec (46. Ciemięga) - Seruga, Chałbiński, trener - Janusz Marek.


19 kolejka - 30 marca 1996 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 800
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Pszów 1:0 (0:0)
1:0 Tomasz Ciemięga '79
GKS: Czech - Ceglarek, Owczarczyk, G. Czułyt - Wolny, Jaromin, Wala, Kosiba (81. Babuchowski), Myśliwiec (77. Ciemięga) - Płaza, Seruga, trener - Janusz Marek.


21 kolejka - 13 kwietnia 1996 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 800
GKS JASTRZĘBIE - Concordia Knurów 0:0
GKS: Czech - Ceglarek, Wala, Mizia - Ciemięga (85. Babuchowski), Jaromin, Kosiba (67. Tomaszek), Płaza, Myśliwiec (78. Bureś) - Seruga, Wolny, trener - Janusz Marek.


22 kolejka - 20 kwietnia 1996 - Radzionków, 16:00, widzów: 1.500
Ruch Radzionków - GKS JASTRZĘBIE 3:0 (0:0)
1:0 Czesław Wrześniewski '51 (karny)
2:0 Roman Cegiełka '54
3:0 Andrzej Pawłowski '76
GKS: Czech - Mizia, Owczarczyk, Wala - Ciemięga (62. Tomaszek), Jaromin, Płaza, Ceglarek (77. T. Czułyt), Myśliwiec (77. Babuchowski) - Seruga, Wolny, trener - Janusz Marek.


23 kolejka - 25 kwietnia 1996 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Lędziny 1:1 (1:0)
1:0 Marek Jaromin '45
1:1 Dariusz Szabrański '54
GKS: Czech - Mizia, Owczarczyk, G. Czułyt - Ceglarek (65. Tomaszek), Wala, Jaromin (88. Babuchowski), Kosiba, Myśliwiec - Wolny (65. Ciemięga), Płaza (81. Seruga), trener - Janusz Marek.


24 kolejka - 27 kwietnia 1996 - Opole, widzów: 1.500
Odra Opole - GKS JASTRZĘBIE 4:1 (1:0)
1:0 Tomasz Reterski '28
2:0 Józef Żymańczyk '55
3:0 Tomasz Reterski '65
4:0 Józef Żymańczyk '83
4:1 Marek Jaromin '85 (karny)
GKS: Czech - Ceglarek (69. Babuchowski), Owczarczyk, Wala, G. Czułyt - Seruga, Jaromin, Wolny (69. Tomaszek), Myśliwiec - Kosiba, Płaza (65. Ciemięga), trener - Janusz Marek.


18 kolejka - 1 maja 1996 - Krapkowice, 16:30, widzów: 600
Unia Krapkowice - GKS JASTRZĘBIE 4:0 (2:0)
1:0 Tomasz Kaliciński '22
2:0 Tomasz Rabanda '31
3:0 Tomasz Kaliciński '63
4:0 Maciej Lisicki '84
GKS: Czech - Mizia, Owczarczyk, Wala, Ciemięga - Seruga (46. Tomaszek), Jaromin (65. Babuchowski), Wolny, Myśliwiec - Kosiba (60. Ceglarek), Płaza, trener - Janusz Marek.


25 kolejka - 4 maja 1996 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Siersza 1:1 (1:1)
0:1 Mieczysław Starniowski '16
1:1 Marek Jaromin '22
GKS: Zapała - Mizia, Owczarczyk, G. Czułyt - Tomaszek, Jaromin, Wala, Ceglarek (46. Seruga), Myśliwiec - Płaza, Wolny (79. Ciemięga), trener - Janusz Marek.


26 kolejka - 11 maja 1996 - Gliwice, 16:30, widzów: 300
Carbo Gliwice - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (0:2)
0:1 Marek Jaromin '17
0:2 Andrzej Myśliwiec '21
1:2 Piotr Żaba '84
2:2 Waldemar Kowol '87
GKS: Zapała - G. Czułyt, Wala, Mizia, Ceglarek - Tomaszek (78. Babuchowski), Jaromin, Kosiba (87. Bartnik), Wolny - Myśliwiec, Płaza, trener - Janusz Marek.


27 kolejka - 15 maja 1996 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Urania Ruda Śląska 0:1 (0:1)
0:1 Tomasz Szeja '14
GKS: Zapała - G. Czułyt, Owczarczyk (79. Babuchowski), Mizia - Tomaszek, Jaromin, Kosiba (46. Bureś), Wala, Myśliwiec - Wolny, Ceglarek (46. Seruga), trener - Janusz Marek.


28 kolejka - 19 maja 1996 - Częstochowa, 16:30, widzów: 300
Raków II Częstochowa - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Czech - G. Czułyt, Owczarczyk, Wala - Mizia (46. Ceglarek), Tomaszek, Jaromin, Wolny, Myśliwiec - Kosiba, Płaza, trener - Janusz Marek.


20 kolejka - 22 maja 1996 - Niedobczyce, 17:00, widzów: 400
Rymer Niedobczyce - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (0:1)
0:1 Roman Płaza '3
1:1 Wiesław Bugdoł '65
2:1 Sławomir Wyrzykowski '73
GKS: Czech - Ceglarek, Owczarczyk, Mizia - Tomaszek, Jaromin, Płaza, Wala, Myśliwiec - Bureś (70. Kudlak), Seruga, trener - Janusz Marek.


29 kolejka - 25 maja 1996 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 300
GKS JASTRZĘBIE - Górnik MK Katowice 1:0 (1:0)
1:0 Marek Jaromin '30
GKS: Czech - Ceglarek, Owczarczyk, Mizia - Tomaszek (75. Bartnik), Jaromin, Kosiba (79. T. Czułyt), Płaza (65. Kudlak) - Wolny, Seruga, trener - Janusz Marek.


30 kolejka - 1 czerwca 1996 - Piekary Śląskie, 17:00, widzów: 1.500
Olimpia Piekary Śląskie - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (1:0)
1:0 Adam Posiłek '4
2:0 Wiktor Nowak '47
GKS: Czech - Mizia, Owczarczyk, Wala, Babuchowski - Tomaszek (73. Ciemięga), Jaromin (73. Kosiba), Bartnik (46. Bureś), Myśliwiec (62. Seruga) - Wolny, Płaza, trener - Janusz Marek.


31 kolejka - 5 czerwca 1996 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Wojkowice 0:0
GKS: Czech - G. Czułyt, Wala, Mizia - Tomaszek, Płaza, Jaromin, Kosiba (71. Ciemięga), Ceglarek (59. Seruga) - Wolny (82. Bureś), Myśliwiec, trener - Dariusz Owczarczyk.


32 kolejka - 8 czerwca 1996 - Kalwaria Zebrzydowska, widzów: 200
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:1)
0:1 Grzegorz Tomaszek '40
GKS: Czech - G. Czułyt, Wala, Ceglarek (72. Bureś) - Mizia, Tomaszek, Jaromin, Wolny, Myśliwiec (81. Babuchowski) - Kosiba (60. Seruga), Płaza, trener - Dariusz Owczarczyk.


33 kolejka - 15 czerwca 1996 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - CKS Czeladź 0:1 (0:0)
0:1 Robert Majewski '88
GKS: Czech - G. Czułyt, Wala, Mizia (81. Babuchowski) - Tomaszek, Jaromin, Kosiba (71. Ciemięga), Płaza, Ceglarek - Wolny (61. Bureś), Myśliwiec, trener - Dariusz Owczarczyk.


34 kolejka - 22 czerwca 1996 - Niwka, 17:00, widzów: 300
AKS Górnik Niwka - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:1)
0:1 Jacek Mizia '31
1:1 Dariusz Wykurz '47
GKS: Czech - Ceglarek, Babuchowski, Wala, G. Czułyt, Mizia - Tomaszek, Jaromin (58. Ciemięga), Wolny, Myśliwiec - Płaza, trener - Dariusz Owczarczyk.


Tabela Końcowa Sezonu 1995/1996
 
 1. Ruch Radzionków 34 73 64:19 22 7 5
 2. Górnik Lędziny 34 73 55:24 21 10 3
 3. Concordia Knurów 34 58 46:25 16 10 8
 4. Odra Opole 34 53 42:36 15 8 11
 5. Carbo Gliwice 34 50 42:45 14 8 12
 6. Górnik MK Katowice 34 49 34:30 12 13 9
 7. Unia Krapkowice 34 46 42:36 11 13 10
 8. Górnik Pszów 34 46 32:43 12 10 12
 9. Górnik Wojkowice 34 43 34:36 11 10 13
10. Rymer Niedobczyce 34 43 42:47 12 7 15
11. Raków II Częstochowa 34 42 47:53 12 6 16
12. AKS Górnik Niwka 34 41 33:38 10 11 13
13. CKS Czeladź 34 40 30:42 11 7 16
14. GKS Jastrzębie 34 40 34:41 9 13 12
15. Olimpia Piekary Śląskie 34 40 36:42 10 10 14
16. Urania Ruda Śląska 34 39 37:44 11 6 17
17. Górnik Siersza 34 36 33:45 9 9 16
18. Kalwarianka Kalwaria Zeb. 34 23 29:66 6 5 23



Kadra - Sezon 1995/1996
     
  Bramkarze:    
  Dariusz CZECH 11.02.1973 14 / 0
  Robert ZAPAŁA 26.07.1974 20 / 0
     
  Obrońcy:    
  Tomasz BABUCHOWSKI 16.11.1971 16 / 0
  Norbert CEGLAREK 16.06.1974 30 / 0
  Grzegorz CZUŁYT 21.01.1972 12 / 0
  Bartłomiej GRABCZYŃSKI 03.02.1977 4 / 0
  Michał KURZEJA 02.01.1971 5 / 0
  Jacek MIZIA 30.08.1970 30 / 1
  Dariusz OWCZARCZYK 03.11.1964 23 / 0
  Wiesław WALA 10.02.1967 32 / 2
     
  Pomocnicy:    
  Sebastian BARTNIK 27.01.1976 3 / 0
  Tomasz CIEMIĘGA 19.03.1976 19 / 1
  Tomasz CZUŁYT 24.08.1977 2 / 0
  Marek JAROMIN 25.05.1967 32 / 6
  Jacek KOSIBA 04.12.1974 28 / 1
  Mirosław KUDLAK - 2 / 0
  Andrzej MYŚLIWIEC 12.06.1972 33 / 3
  Grzegorz TOMASZEK 26.02.1971 16 / 1
  Jarosław WOLNY 07.10.1968 33 / 1
     
  Napastnicy:    
  Grzegorz BUREŚ 24.01.1975 13 / 1
  Michał CHAŁBIŃSKI 16.10.1976 13 / 10
  Roman PŁAZA 06.04.1970 33 / 5
  Marek SERUGA 06.05.1976 29 / 2
  Zenon SWĘDERA 02.08.1963 4 / 0

       Sezon 1994/1995   III LIGA - Grupa Śląska

       Sezon 1996/1997   III LIGA - Grupa Śląska
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
25 listopada 2017, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Wejherowo 3:0 (2:0)
1:0 Daniel Szczepan '4
2:0 Daniel Szczepan '28
3:0 Daniel Szczepan '85
Następny mecz
3 marca 2018, Stargard
Błękitni - GieKSa
18. kolejka - 25-26.11.2017
25.11 GieKSa - Wejherowo 3:0
25.11 Garbarnia - Bełchatów 1:1
25.11 Stalówka - Błękitni 0:2
25.11 Puławy - Rozwój 1:0
25.11 Warta - Legionovia 2:0
26.11 Gwardia - ŁKS Łódź 0:1
26.11 Radomiak - Siarka 1:2
26.11 Znicz - Kluczbork 1:1
26.11 Olimpia - ROW Rybnik 6:3
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. GKS Jastrzębie 19 43 34:11
2. ŁKS Łódź 19 38 21:11
3. Warta Poznań 19 36 26:12
4. Radomiak Radom 19 34 28:18
5. Olimpia Elbląg 19 32 29:22
6. Siarka Tarnobrzeg 18 32 30:25
7. GKS Bełchatów 19 26 30:27
8. Znicz Pruszków 19 26 23:26
9. Garbarnia Kraków 19 24 22:21
10. Błękitni Stargard 19 24 20:19
11. Wisła Puławy 19 23 21:21
12. ROW Rybnik 19 22 29:33
13. Stal Stalowa Wola 19 22 18:22
14. Legionovia 19 18 18:26
15. Rozwój Katowice 19 17 16:28
16. MKS Kluczbork 19 16 14:27
17. Gwardia Koszalin 19 15 15:33
18. Gryf Wejherowo 19 13 18:30
Pełna tabela