1:2
(d)
3:1
(w)

2:2
(w)
1:5
(d)

0:2
(d)
0:2
(w)

0:0
(d)
1:1
(w)

2:1
(w)
3:1
(d)

0:0
(d)
0:1
(w)

1:0
(w)
16.03
(d)

2:1
(d)
30.03
(w)

4:2
(d)
03.04
(w)

1:2
(d)
06.04
(w)

0:0
(w)
13.04
(d)

0:0
(d)
20.04
(w)

2:1
(w)
24.04
(d)

2:1
(d)
27.04
(w)

0:2
(w)
04.05
(d)

1:1
(d)
11.05
(w)

1:1
(d)
18.05
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
6
Kamil Szymura
5
Kamil Adamek
3
Krzysztof Gancarczyk
3
Adam Żak
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,590
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~tartinekk
Puchar Polski
Puchar Polski 2016/2017

Runda wstępna - 16-17 lipca 2016

GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz1:0
Wda Świecie - Rozwój Katowice3:0
Świt Skolwin - Polonia Bytom0:0, k. 4:5
JKS 1909 Jarosław - ROW Rybnik2:3 po dogr.
Stilon Gorzów Wlkp. - Pogoń Siedlce0:3
Lechia Tomaszów Maz. - Stal Mielec0:2
Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg0:3
Miedź II Legnica - GKS Bełchatów1:4
ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy2:3 po dogr.
KKS 1925 Kalisz - MKS Kluczbork5:4 po dogr.
Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice0:1
Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów1:3 po dogr.
Świt Nowy Dwór Maz. - Znicz Pruszków2:1
Pogoń Lębork - Kotwica Kołobrzeg0:6
Raków Częstochowa - Wisła Puławy 2:1 po dogr.
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 4:1
Wolny los - Legionovia Legionowo

I runda - 23-27 lipca 2016

GKS Jastrzębie - wolny los
Świt Nowy Dwór Maz. - Wigry Suwałki0:1
Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice2:3
Rominta Gołdap - Arka Gdynia1:4
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów2:2, k. 6:5
Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz2:4 po dogr.
GKS Bełchatów - Miedź Legnica1:1, k. 6:7
Legionovia Legionowo - Zagłębie Sosnowiec0:3
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów1:2
Radomiak Radom - GKS Katowice1:0
ROW Rybnik - Stomil Olsztyn1:3
KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Pogoń Siedlce2:1 po dogr.
KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom1:0
Wda Świecie - Puszcza Niepołomice1:2 po dogr.
Olimpia Zambrów - GKS Tychy2:1
Stal Mielec - Wisła Płock-:-

II runda - 9-11 sierpnia 2016

GKS Jastrzębie - Radomiak Radom-:-
Górnik Zabrze - Legia Warszawa-:-
Wigry Suwałki - Termalica Nieciecza-:-
Miedź Legnica - Górnik Łęczna-:-
Olimpia Zambrów - Arka Gdynia-:-
KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Raków Częstochowa-:-
Bytovia Bytów - Zagłębie Lubin-:-
Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław-:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań-:-
Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów-:-
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec lub Wisła Płock-:-
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków-:-
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok-:-
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Szczecin-:-
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce-:-
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk-:-

Puchar Polski 2015/2016 - Podokręg Rybnik

I runda - 2 sierpnia 2015

Płomień Połomia - GKS Jastrzębie0:9
Ruch Stanowice - Zuch Orzepowice0:4
Dąb Dębieńsko - Forteca Świerklany0:7
MKS Czerwionka - LKS Bełk0:4
Płomień Czuchów - Rymer Rybnik3:2
MKS Żory - Polonia Marklowice2:2, k. 4:3
Polonia Niewiadom - ROW II Rybnik2:9
Jedność Grabownia - Jedność Jejkowice1:4
Naprzód Rydułtowy - KS 27 Gołkowice1:2
Polonia Łaziska Rybnickie - Granica Ruptawa1:2
Start Mszana - Gwiazda Skrzyszów2:0

II runda - 2-9 września 2015

ROW II Rybnik - GKS Jastrzębie0:4
Płomień Czuchów - Jedność Jejkowice1:4
MKS Żory - Granica Ruptawa1:3
Start Mszana - Forteca Świerklany1:3
Zuch Orzepowice - LKS Bełk1:2
KS 27 Gołkowice - wolny los

Ćwierćfinał - 23 września 2015

KS 27 Gołkowice - GKS Jastrzębie1:10
Jedność Jejkowice - Granica Ruptawa1:6
Forteca Świerklany, LKS Bełk - wolny los

Półfinał - 4 listopada 2015 - 6 marca 2016

Granica Ruptawa - GKS Jastrzębie0:1 po dogr.
Forteca Świerklany - LKS Bełk0:3

Finał - 20 kwietnia 2016

GKS Jastrzębie - LKS Bełk1:0

Puchar Polski 2015/2016 - Śląski ZPN

1/8 finału - 4-11 maja 2016

MKS Lędziny - Dąb Gaszowice4:2
Górnik 09 Mysłowice - Tęcza Błędów1:3
Unia Kalety - Płomień Kuźnica M.5:0
WSS Wisła - Ruch Radzionków1:7
GKS Jastrzębie, GKS Radziechowy-Wieprz, Górnik II Zabrze, Rekord Bielsko-Biała - wolny los

1/4 finału - 18 maja 2016

MKS Lędziny - GKS Jastrzębie1:2
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała0:2
Unia Kalety - GKS Radziechowy-Wieprz0:4
Tęcza Błędów - Ruch Radzionków0:2

1/2 finału - 1 czerwca 2016

GKS Radziechowy-Wieprz - GKS Jastrzębie1:3
Ruch Radzionków - Rekord Bielsko-Biała0:2

Finał - 8 czerwca 2016

Rekord Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie0:2
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
16 marca 2019, Jastrzębie Zdrój, 17:00
GieKSa - Katowice 1:2 (0:1)
0:1 Adrian Błąd '28 (karny)
1:1 Kamil Szymura '58 (karny)
1:2 Adrian Błąd '64
Następny mecz
30 marca 2019, Olsztyn, 16:00
Stomil - GieKSa
24. kolejka - 15-17.03.2019
16.03 GieKSa - Katowice 1:2
15.03 GKS Tychy - Stal Mielec 1:1
16.03 Stomil - Wigry 2:1
16.03 Chojniczanka - Chrobry 1:2
16.03 Sandecja - Garbarnia 0:1
16.03 Podbeskidzie - Bytovia 3:1
16.03 ŁKS Łódź - Warta 3:0
17.03 Puszcza - Odra Opole -:-
17.03 Raków - Nieciecza -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Raków Cz-wa 23 54 40:10
2. ŁKS Łódź 24 46 39:18
3. Stal Mielec 24 41 33:16
4. Sandecja N. Sącz 24 40 23:13
5. Podbeskidzie 24 35 36:29
6. GKS Jastrzębie 24 32 28:31
7. Chojniczanka 24 32 32:32
8. Bruk-Bet Nieciecza 23 31 33:34
9. Puszcza N. 23 31 24:29
10. GKS Tychy 24 30 32:30
11. Odra Opole 23 29 35:38
12. Chrobry Głogów 24 29 17:23
13. Bytovia Bytów 24 28 34:31
14. Warta Poznań 24 27 23:33
15. Stomil Olszyn 24 26 24:30
16. Wigry Suwałki 24 25 27:39
17. GKS Katowice 24 21 18:34
18. Garbarnia Kraków 24 19 18:46
Pełna tabela