0:0
(w)
16.11
(d)

2:1
(d)
23.11
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

14.09
(d)
04.04
(w)

21.09
(w)
11.04
(d)

28.09
(w)
18.04
(d)

05.10
(w)
25.04
(d)

13.10
(d)
02.05
(w)

19.10
(w)
09.05
(d)

26.10
(d)
16.05
(w)

02.11
(w)
23.05
(d)

09.11
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
2
Kamil Adamek
2
Farid Ali
2
Damian Tront
2
Adam Wolniewicz
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Puchar Polski
Puchar Polski 2019/2020

Runda wstępna - 7-8 sierpnia 2019

Skra Częstochowa - Ruch Chorzów-:-
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice-:-
Olimpia Elbląg - ROW Rybnik-:-
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg-:-

I runda - 24-26 września 2019

GKS Jastrzębie nie zna jeszcze rywala na tym szczeblu rozgrywek.

Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
14 września 2019, Jastrzębie Zdrój, 19:00
GieKSa - Chrobry 1:0 (0:0)
1:0 Kamil Adamek '82
Następny mecz
21 września 2019, Sosnowiec, 18:00
Zagłębie - GieKSa
9. kolejka - 13-15.09.2019
14.09 GieKSa - Chrobry 1:0
13.09 Stomil - Stal Mielec 1:0
13.09 Odra Opole - Sandecja 1:1
13.09 Chojniczanka - Bełchatów 3:0
14.09 Nieciecza - Warta 1:1
14.09 Puszcza - Podbeskidzie 0:1
14.09 Radomiak - Zagłębie 2:1
14.09 GKS Tychy - Wigry 2:1
15.09 Miedź Legnica - Olimpia -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Radomiak 9 17 11:10
2. Stal Mielec 8 16 10:8
3. Stomil Olszyn 9 16 10:10
4. Podbeskidzie 8 14 12:8
5. GKS Jastrzębie 9 14 11:8
6. Warta Poznań 8 14 11:8
7. GKS Tychy 8 13 16:10
8. Miedź Legnica 7 13 9:5
9. Puszcza N. 9 13 7:8
10. Bruk-Bet Nieciecza 8 11 10:7
11. GKS Bełchatów 9 11 11:10
12. Zagł. Sosnowiec 9 11 10:10
13. Chojniczanka 9 11 12:13
14. Wigry Suwałki 9 11 11:12
15. Sandecja N. Sącz 9 11 8:11
16. Ol. Grudziądz 7 9 13:12
17. Chrobry Głogów 9 4 4:18
18. Odra Opole 8 3 2:10
Pełna tabela