5:1

1:0

2:0

3:0

0:0
03.03
(w)

2:0
10.03
(d)

2:0
17.03
(w)

2:1
24.03
(w)

1:1
31.03
(d)

2:1
07.04
(w)

0:1
14.04
(d)

1:1
21.04
(w)

1:1
28.04
(d)

1:2
05.05
(w)

2:0
09.05
(d)

3:1
12.05
(w)

2:0
19.05
(d)

2:1
26.05
(w)

2:0
02.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Daniel Szczepan
7
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Sezon 1993/94 - III Liga, grupa śląska
1 kolejka - 7 sierpnia 1993 - Siersza, widzów: 700
Górnik Siersza - GKS JASTRZĘBIE 4:0 (1:0)
1:0 Zdzisław Gacek '25
2:0 Bogdan Cygnar '53
3:0 Zdzisław Gacek '70
4:0 Bogdan Cygnar '73
GKS: Sobala - Tekiela (85. Węglarz), Mizia, Owczarczyk, Wala - Tomaszek (56. Ceglarek), Faryna, Myśliwiec, Perzak - Płaza, Kosiba, trener - Jan Brachaczek.


2 kolejka - 14 sierpnia 1993 - Opole, widzów: 600
Odra Opole - GKS JASTRZĘBIE 3:2 (0:0)
1:0 Maciej Krzętowski '54
2:0 Grzegorz Bryłka '58
3:0 Tomasz Reterski '69
3:1 Grzegorz Bureś '79
3:2 Grzegorz Bureś '86
GKS: Rodak - Węglarz (63. Nosal), Owczarczyk, Wala, Mizia - Faryna, Perzak (68. Kosiba), Dudek, Myśliwiec - Bureś, Płaza, trener - Jan Brachaczek.


3 kolejka - 21 sierpnia 1993 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - Górnik MK Katowice 2:6 (0:2)
0:1 Tomasz Sobczak '2
0:2 Leszek Młocek '43
1:2 Andrzej Myśliwiec '48
2:2 Dariusz Perzak '73
2:3 Marek Tekiela '77 (samobójcza)
2:4 Tomasz Sobczak '79
2:5 Dariusz Boguszewski '80
2:6 Dariusz Boguszewski '82
GKS: Rodak - Węglarz (46. Tekiela), Myśliwiec, Mizia, Nosal - Faryna, Kosiba, Perzak, Płaza - Bureś (52. Tomaszek), Dudek, trener - Jan Brachaczek.


4 kolejka - 28 sierpnia 1993 - Niwka, widzów: 600
AKS Górnik Niwka - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (1:1)
0:1 Grzegorz Bureś '18
1:1 Arkadiusz Kloc '29
2:1 Arkadiusz Hepo '48
3:1 Jerzy Grabara '53 (karny)
GKS: Sobala - Tekiela, Wala, Mizia, Nosal - Tomaszek, Kosiba, Myśliwiec (73. Faryna), Perzak - Płaza (61. Tonasko), Bureś, trener - Jan Brachaczek.


5 kolejka - 4 września 1993 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 150
GKS JASTRZĘBIE - Ruch Radzionków 1:2 (0:0)
1:0 Andrzej Myśliwiec '49 (karny)
1:1 Roman Cegiełka '50
1:2 Dariusz Najgebauer '72
GKS: Sobala - Tekiela, Wala, Mizia, Nosal - Tomaszek, Kosiba, Perzak, Myśliwiec - Bureś (46. Płaza), Dudek (75. Tonasko), trener - Jan Brachaczek.


6 kolejka - 11 września 1993 - Pszów, widzów: 400
Górnik Pszów - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
1:0 Hubert Szewczyk '71
2:0 Andrzej Jasiński '74
GKS: Sobala - Tekiela, Mizia, Owczarczyk, Babuchowski - Kosiba, Wala, Faryna (56. Tonasko), Myśliwiec - Dudek, Bureś (83. Ceglarek), trener - Leonard Karasek.


7 kolejka - 18 września 1993 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 150
GKS JASTRZĘBIE - Góral Żywiec 0:0
GKS: Sobala - Tekiela, Owczarczyk, Babuchowski, Wala - Mizia, Dudek, Kosiba, Myśliwiec (60. Ceglarek) - Perzak (50. Bureś), Płaza, trener - Leonard Karasek.


8 kolejka - 25 września 1993 - Knurów, widzów: 500
Concordia Knurów - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Zbigniew Skolarus '67
GKS: Sobala - Tekiela, Owczarczyk, Mizia, Babuchowski - Wala, Kosiba, Dudek - Myśliwiec (70. Tonasko), Płaza, Bureś (70. Faryna), trener - Leonard Karasek.


9 kolejka - 2 października 1993 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 150
GKS JASTRZĘBIE - Metal Kluczbork 2:0 (1:0)
1:0 Grzegorz Tomaszek '28
2:0 Andrzej Myśliwiec '53
GKS: Sobala - Tekiela, Owczarczyk, Babuchowski, Wala - Tomaszek (75. Bureś), Faryna, Kosiba, Myśliwiec (81. Ceglarek) - Swędera, Dudek, trener - Leonard Karasek.


10 kolejka - 9 października 1993 - Namysłów, widzów: 2.000
Start Namysłów - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (0:0)
1:0 Wojciech Krzak '58
2:0 Krzysztof Job '69
2:1 Grzegorz Tomaszek '70
2:2 Dariusz Owczarczyk '80
GKS: Sobala - Tekiela, Owczarczyk, Babuchowski, Wala - Tomaszek, Kosiba, Faryna (83. Dudek), Myśliwiec - Swędera, Płaza, trener - Leonard Karasek.


11 kolejka - 16 października 1993 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 100
GKS JASTRZĘBIE - Czarni Otmuchów 3:0 (2:0)
1:0 Roman Płaza '36
2:0 Roman Płaza '41
3:0 Zenon Swędera '74
GKS: Sobala - Tekiela, Owczarczyk, Mizia, Babuchowski - Tomaszek, Perzak (66. Bureś), Wala, Myśliwiec (77. Ceglarek) - Swędera, Płaza, trener - Leonard Karasek.


12 kolejka - 23 października 1993 - Myszków, widzów: 1.500
Krisbut Myszków - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Zbigniew Churas '90
GKS: Sobala - Tekiela, Owczarczyk, Babuchowski, Mizia - Tomaszek, Kosiba (85. Bielaczek), Wala, Myśliwiec - Swędera, Płaza (60. Perzak), trener - Leonard Karasek.


13 kolejka - 30 października 1993 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 250
GKS JASTRZĘBIE - Victoria Jaworzno 3:2 (2:1)
1:0 Grzegorz Tomaszek '9
1:1 Remigiusz Golda '41
2:1 Zenon Swędera '45
2:2 Robert Moskal '54
3:2 Zenon Swędera '62
GKS: Sobala - Tekiela, Owczarczyk, Wala, Bielaczek - Tomaszek, Kosiba, Perzak (87. Jaromin), Myśliwiec - Swędera, Płaza (61. Bureś), trener - Leonard Karasek.


14 kolejka - 6 listopada 1993 - Niedobczyce, widzów: 400
Rymer Niedobczyce - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Sobala - Tekiela, Owczarczyk, Bielaczek - Tomaszek (89. Bureś), Kosiba, Jaromin, Myśliwiec - Perzak (88. Ceglarek), Swędera, trener - Leonard Karasek.


15 kolejka - 11 listopada 1993 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 200
GKS JASTRZĘBIE - CKS Czeladź 1:1 (0:1)
0:1 Dariusz Wykurz '17
1:1 Marek Jaromin '89
GKS: Sobala - Tekiela, Owczarczyk, Wala, Bielaczek - Tomaszek, Kosiba, Jaromin, Myśliwiec - Swędera, Perzak (80. Bureś), trener - Leonard Karasek.


16 kolejka - 13 listopada 1993 - Ruda Śląska, widzów: 200
Urania Ruda Śląska - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:1)
0:1 Dariusz Perzak '8
GKS: Sobala - Tekiela, Owczarczyk, Mizia, Bielaczek - Myśliwiec (63. Kosiba), Jaromin, Wala, Tomaszek - Perzak (85. Ceglarek), Swędera, trener - Leonard Karasek.


17 kolejka - 20 listopada 1993 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 150
GKS JASTRZĘBIE - Unia Oświęcim 1:1 (0:0)
0:1 Dariusz Kapciński '61
1:1 Marek Jaromin '72
GKS: Sobala - Tekiela, Owczarczyk, Wala, Bielaczek - Tomaszek, Jaromin, Kosiba (81. Ceglarek), Myśliwiec - Swędera, Perzak (58. Płaza), trener - Leonard Karasek.


18 kolejka - 26 marca 1994 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Siersza 3:2 (0:0)
1:0 Dariusz Perzak '58
2:0 Zenon Swędera '77
2:1 Sylwester Kulawik '81
3:1 Zenon Swędera '85
3:2 Zdzisław Gacek '90
GKS: Sobala - Tekiela, Przytuła, Owczarczyk, Wala - Tomaszek (70. Kosiba), Jaromin, Perzak, Myśliwiec - Swędera, Dudek (63. Płaza), trener - Leonard Karasek.


19 kolejka - 2 kwietnia 1994 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Odra Opole 3:1 (2:1)
0:1 Robert Jończyk '7
1:1 Wiesław Wala '20
2:1 Grzegorz Tomaszek '38
3:1 Zenon Swędera '53
GKS: Sobala - Tekiela, Przytuła, Owczarczyk, Wala - Tomaszek, Jaromin, Kosiba (64. Mizia), Myśliwiec - Swędera, Płaza (80. Ceglarek), trener - Leonard Karasek.


20 kolejka - 9 kwietnia 1994 - Katowice, widzów: 500
Górnik MK Katowice - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (2:0)
1:0 Tomasz Sobczak '26
2:0 Tomasz Matloch '45
GKS: Sobala - Tekiela, Przytuła, Mizia, Wala - Tomaszek, Jaromin, Perzak (72. Kosiba), Myśliwiec (78. Faryna) - Swędera, Płaza, trener - Leonard Karasek.


21 kolejka - 16 kwietnia 1994 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 600
GKS JASTRZĘBIE - AKS Górnik Niwka 2:1 (0:1)
0:1 Robert Chudy '18
1:1 Andrzej Myśliwiec '47
2:1 Marek Jaromin '69
GKS: Sobala - Tekiela, Owczarczyk, Mizia, Bielaczek - Tomaszek, Jaromin, Wala (24. Perzak), Myśliwiec - Płaza (46. Ceglarek), Swędera, trener - Leonard Karasek.


22 kolejka - 23 kwietnia 1994 - Radzionków, widzów: 1.000
Ruch Radzionków - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:1)
1:0 Jerzy Klukowski '34
1:1 Zenon Swędera '40
2:1 Mirosław Rak '75
GKS: Sobala - Tekiela, Przytuła, Mizia, Wala - Ceglarek, Owczarczyk (33. Kosiba), Jaromin, Myśliwiec - Swędera, Tomaszek, trener - Leonard Karasek.


23 kolejka - 27 kwietnia 1994 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Górnik Pszów 3:0 (0:0)
1:0 Zenon Swędera '73
2:0 Zenon Swędera '84
3:0 Andrzej Myśliwiec '87
GKS: Sobala - Tekiela, Przytuła, Bielaczek, Mizia - Tomaszek (70. Ceglarek), Jaromin (62. Perzak), Myśliwiec, Wala - Dudek, Swędera, trener - Leonard Karasek.


24 kolejka - 30 kwietnia 1994 - Żywiec, widzów: 350
Góral Żywiec - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (1:1)
0:1 Grzegorz Tomaszek '32
1:1 Robert Sołtysek '37
1:2 Dariusz Perzak '67
GKS: Zapała - Tekiela, Przytuła, Bielaczek, Mizia - Tomaszek, Jaromin, Wala, Dudek (46. Perzak) - Myśliwiec, Swędera, trener - Leonard Karasek.


25 kolejka - 3 maja 1994 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Concordia Knurów 0:3 (0:1)
0:1 Waldemar Waleszczyk '10
0:2 Roman Skorupa '67
0:3 Marcin Brosz '72
GKS: Sobala - Tekiela, Przytuła, Mizia, Bielaczek - Jaromin (65. Płaza), Wala, Perzak (65. Kosiba), Myśliwiec - Swędera, Tomaszek, trener - Leonard Karasek.


26 kolejka - 7 maja 1994 - Kluczbork, widzów: 300
Metal Kluczbork - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:0)
1:0 Mariusz Kowalczykowski '3
2:0 Jacek Bonia '69
2:1 Stanisław Sobala '86 (karny)
GKS: Sobala - Tekiela, Przytuła, Bielaczek, Mizia - Tomaszek, Jaromin, Wala, Myśliwiec (62. Perzak) - Płaza (74. Dudek), Swędera, trener - Leonard Karasek.


27 kolejka - 14 maja 1994 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Start Namysłów 1:2 (0:0)
0:1 Piotr Jawny '54
0:2 Wojciech Krzak '71
1:2 Jacek Mizia '85
GKS: Sobala - Tekiela, Przytuła, Owczarczyk (27. Mizia) Bielaczek - Tomaszek, Jaromin, Wala, Myśliwiec (77. Kosiba) - Swędera, Płaza, trener - Leonard Karasek.


28 kolejka - 21 maja 1994 - Otmuchów, widzów: 350
Czarni Otmuchów - GKS JASTRZĘBIE 0:4 (0:0)
0:1 Marek Jaromin '49
0:2 Roman Płaza '58
0:3 Andrzej Myśliwiec '83
0:4 Zenon Swędera '90
GKS: Sobala - Tekiela, Przytuła, Bielaczek, Mizia - Tomaszek (82. Dudek), Jaromin, Kosiba, Myśliwiec - Płaza, Swędera, trener - Leonard Karasek.


29 kolejka - 28 maja 1994 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 500
GKS JASTRZĘBIE - Krisbut Myszków 0:0
GKS: Sobala - Bielaczek, Przytuła, Mizia, Wala - Tomaszek (73. Dudek), Jaromin, Kosiba, Myśliwiec - Swędera, Płaza, trener - Leonard Karasek.


30 kolejka - 1 czerwca 1994 - Jaworzno, widzów: 1.000
Victoria Jaworzno - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:1)
0:1 Andrzej Myśliwiec '20
1:1 Jakub Nowak '90
GKS: Sobala - Bielaczek, Przytuła, Mizia, Wala - Tomaszek, Jaromin, Kosiba, Myśliwiec - Płaza, Swędera (82. Dudek), trener - Leonard Karasek.


31 kolejka - 4 czerwca 1994 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 400
GKS JASTRZĘBIE - Rymer Niedobczyce 1:0 (0:0)
1:0 Roman Płaza '85
GKS: Sobala - Tekiela, Przytuła, Mizia, Bielaczek - Dudek, Wala, Jaromin, Myśliwiec - Swędera (77. Perzak), Płaza (88. Chałbiński), trener - Leonard Karasek.


32 kolejka - 11 czerwca 1994 - Czeladź, widzów: 800
CKS Czeladź - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
1:0 Robert Szopa '61
2:0 Paweł Skrzypek '74
GKS: Sobala - Tekiela, Przytuła, Bielaczek, Mizia (64. Perzak) - Tomaszek (75. Ceglarek), Jaromin, Dudek, Kosiba - Swędera, Płaza, trener - Leonard Karasek.


33 kolejka - 18 czerwca 1994 - Jastrzębie Zdrój, widzów: 150
GKS JASTRZĘBIE - Urania Ruda Śląska 3:0 (1:0)
1:0 Andrzej Myśliwiec '5
2:0 Andrzej Myśliwiec '82
3:0 Zenon Swędera '86
GKS: Sobala - Ceglarek, Przytuła, Mizia, Bielaczek - Tomaszek (78. Chałbiński), Kosiba (57. Faryna), Dudek - Myśliwiec, Płaza, Swędera, trener - Leonard Karasek.


34 kolejka - 25 czerwca 1994 - Oświęcim, widzów: 37
Unia Oświęcim - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:1)
1:0 Krzysztof Janicki '4
1:1 Andrzej Myśliwiec '18
GKS: Sobala - Bielaczek, Mizia, Przytuła, Ceglarek - Myśliwiec, Kosiba (66. Faryna), Jaromin, Tomaszek - Płaza (72. Dudek), Swędera, trener - Leonard Karasek.


Tabela Końcowa Sezonu 1993/1994
 
 1. Krisbut Myszków 34 52 60:19 21 10 3
 2. CKS Czeladź 34 45 48:25 15 15 4
 3. Concordia Knurów 34 45 43:26 15 15 4
 4. Górnik Pszów 34 43 65:36 16 11 7
 5. Start Namysłów 34 43 57:40 18 7 9
 6. Górnik MK Katowice 34 38 43:39 14 10 10
 7. Ruch Radzionków 34 36 38:35 12 12 10
 8. AKS Górnik Niwka 34 35 47:34 14 7 13
 9. Metal Kluczbork 34 35 53:52 13 9 12
10. Rymer Niedobczyce 34 33 41:43 11 11 12
11. Odra Opole 34 32 46:44 12 8 14
12. Górnik Siersza 34 32 29:29 11 10 13
13. GKS Jastrzębie 34 32 45:48 12 8 14
14. Urania Ruda Śląska 34 31 52:45 12 7 15
15. Góral Żywiec 34 27 34:63 11 5 18
16. Victoria Jaworzno 34 24 45:59 7 10 17
17. Czarni Otmuchów 34 16 21:79 7 2 25
18. Unia Oświęcim 34 13 25:76 3 7 24
Za zwycięstwo przyznawano 2 pkt.





Kadra - Sezon 1993/1994
     
  Bramkarze:    
  Janusz RODAK - 2 / 0
  Stanisław SOBALA 28.08.1960 31 / 1
  Robert ZAPAŁA 26.07.1974 1 / 0
     
  Obrońcy:    
  Tomasz BABUCHOWSKI 16.11.1971 7 / 0
  Roman BIELACZEK 03.04.1961 19 / 0
  Jacek MIZIA 30.08.1970 27 / 1
  Marek NOSAL - 4 / 0
  Dariusz OWCZARCZYK 03.11.1964 19 / 1
  Waldemar PRZYTUŁA 28.02.1964 16 / 0
  Marek TEKIELA 20.05.1964 29 / 0
  Wiesław WALA 10.02.1967 28 / 1
  Jacek WĘGLARZ 30.06.1975 3 / 0
     
  Pomocnicy:    
  Norbert CEGLAREK 16.06.1974 15 / 0
  Maciej FARYNA 05.01.1972 11 / 0
  Marek JAROMIN 25.05.1967 21 / 4
  Jacek KOSIBA 04.12.1974 28 / 0
  Andrzej MYŚLIWIEC 12.06.1972 33 / 10
  Dariusz PERZAK 15.08.1970 22 / 4
  Grzegorz TOMASZEK 26.02.1971 29 / 5
  TONASKO - 4 / 0
     
  Napastnicy:    
  Grzegorz BUREŚ 24.01.1975 12 / 3
  Michał CHAŁBIŃSKI 16.10.1976 2 / 0
  Tomasz DUDEK 31.01.1972 19 / 0
  Roman PŁAZA 06.04.1970 26 / 4
  Zenon SWĘDERA 02.08.1963 26 / 11

       Sezon 1992/1993   III LIGA - Grupa Śląska

       Sezon 1994/1995   III LIGA - Grupa Śląska
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
25 listopada 2017, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Wejherowo 3:0 (2:0)
1:0 Daniel Szczepan '4
2:0 Daniel Szczepan '28
3:0 Daniel Szczepan '85
Następny mecz
3 marca 2018, Stargard
Błękitni - GieKSa
18. kolejka - 25-26.11.2017
25.11 GieKSa - Wejherowo 3:0
25.11 Garbarnia - Bełchatów 1:1
25.11 Stalówka - Błękitni 0:2
25.11 Puławy - Rozwój 1:0
25.11 Warta - Legionovia 2:0
26.11 Gwardia - ŁKS Łódź 0:1
26.11 Radomiak - Siarka 1:2
26.11 Znicz - Kluczbork 1:1
26.11 Olimpia - ROW Rybnik 6:3
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. GKS Jastrzębie 19 43 34:11
2. ŁKS Łódź 19 38 21:11
3. Warta Poznań 19 36 26:12
4. Radomiak Radom 19 34 28:18
5. Olimpia Elbląg 19 32 29:22
6. Siarka Tarnobrzeg 18 32 30:25
7. GKS Bełchatów 19 26 30:27
8. Znicz Pruszków 19 26 23:26
9. Garbarnia Kraków 19 24 22:21
10. Błękitni Stargard 19 24 20:19
11. Wisła Puławy 19 23 21:21
12. ROW Rybnik 19 22 29:33
13. Stal Stalowa Wola 19 22 18:22
14. Legionovia 19 18 18:26
15. Rozwój Katowice 19 17 16:28
16. MKS Kluczbork 19 16 14:27
17. Gwardia Koszalin 19 15 15:33
18. Gryf Wejherowo 19 13 18:30
Pełna tabela