5:1

1:0

2:0

3:0

0:0

0:1

2:0

2:1

2:0

1:2

2:1

3:0

1:1

1:0

2:1

1:0

0:1

0:2

1:1

1:0

1:1

1:2

1:2

1:3

2:0
23.05
(d)

3:1

1:3

2:0

3:1

2:1
26.05
(w)

2:0
02.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
11
Daniel Szczepan
10
Kamil Jadach
5
Kamil Szymura
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 22
Użytkownicy Online: @Luniz

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,584
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Pele
Sezon 1986/87 - II Liga, grupa 1
1 kolejka - 9 sierpnia 1986 - Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Sobala - Tekiela, Kiernozek, Wodecki, Ryłko - Biczak, Owczarczyk, Zięcik, Miller - Sak (Kuśmierski), Furlepa (Kraus).


2 kolejka - 16 sierpnia 1986 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (0:1)
bramka dla GKS: 1:1 Andrzej Biczak
GKS: Zamaryka - Kiernozek, Owczarczyk, Wodecki, Ryłko - Biczak, Powiecko, Zięcik, Miller - Sak, Kuśmierski.


3 kolejka - 24 sierpnia 1986 - Gdynia
Bałtyk Gdynia - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
bramka dla GKS: 0:1 Jan Furlepa
GKS: Matusiak - Kiernozek, Zimnicki, Wodecki, Ryłko - Sak, Owczarczyk, Zięcik, Miller (Powiecko) - Biczak, Furlepa (Kuśmierski).


4 kolejka - 31 sierpnia 1986 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Piast Nowa Ruda 1:0 (0:0)
1:0 Krzysztof Zięcik '90
GKS: Matusiak - Zimnicki, Owczarczyk, Wodecki, Ryłko - Miller (52. Kraus), Powiecko, Zięcik, Biczak - Furlepa (72. Borawski), Kuśmierski.


5 kolejka - 6 września 1986 - Koszalin
Gwardia Koszalin - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Bogdan Sak (karny)
GKS: Matusiak - Bielaczek, Wodecki, Zimnicki, Ryłko - Sak, Miller, Zięcik, Biczak, Kraus - Furlepa, Kuśmierski.


6 kolejka - 13 września 1986 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Gwardia Warszawa 2:0 (1:0)
1:0 Leszek Powiecko
2:0 Krzysztof Zięcik
GKS: Matusiak - Kiernozek, Wodecki, Zimnicki, Ryłko - Sak (Miller), Powiecko, Zięcik, Kraus - Kuśmierski, Furlepa.


7 kolejka - 21 września 1986 - Nowa Sól
Dozamet Nowa Sól - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
GKS: Matusiak - Kiernozek (Tekiela), Owczarczyk, Wodecki, Ryłko - Sak, Powiecko, Zimnicki, Zięcik, Miller - Furlepa (Kuśmierski).


8 kolejka - 27 września 1986 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Chrobry Głogów 1:0 (1:0)
1:0 Leszek Powiecko
GKS: Sobala - Zimnicki (Tekiela), Owczarczyk, Wodecki, Ryłko - Sak, Powiecko, Zięcik, Biczak (Miller) - Furlepa, Kraus.


9 kolejka - 4 października 1986 - Wrocław
Ślęza Wrocław - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
bramka dla GKS: 0:1 Bogdan Kuśmierski
GKS: Sobala - Kiernozek, Owczarczyk, Wodecki, Ryłko - Zimnicki, Powiecko, Zięcik (Kuśmierski), Biczak (Miller) - Sak, Furlepa.


10 kolejka - 11 października 1986 - Gdynia
Arka Gdynia - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (2:0)
1:0 Ptaszyński '19 (karny)
2:0 Bartlewski '38
2:1 Janusz Miller '51
2:2 Bogdan Kuśmierski '69
GKS: Matusiak - Tekiela, Wodecki, Kiernozek, Ryłko - Zimnicki, Miller (Borawski), Zięcik, Kraus (Furlepa) - Sak, Kuśmierski.


11 kolejka - 19 października 1986 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Odra Wodzisław 0:0
GKS: Matusiak - Tekiela (Kiernozek), Owczarczyk, Wodecki, Ryłko - Zimnicki, Miller (Borawski), Zięcik, Sak - Furlepa, Kuśmierski.


12 kolejka - 26 października 1986 - Gliwice
Piast Gliwice - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Matusiak - Kiernozek, Owczarczyk, Wodecki, Ryłko - Zimnicki, Miller (Borawski), Zięcik, Sak - Furlepa, Kuśmierski (Powiecko).


13 kolejka - 2 listopada 1986 - Jastrzębie Zdrój, 11:00
GKS JASTRZĘBIE - Szombierki Bytom 1:1 (0:0)
0:1 Dariusz Owczarczyk '53 (samobójcza)
1:1 Krzysztof Zięcik '89
GKS: Matusiak - Zimnicki, Owczarczyk, Wodecki (Tekiela), Ryłko - Biczak, Powiecko, Zięcik, Sak (Miller) - Furlepa, Kuśmierski.


14 kolejka - 9 listopada 1986 - Radom
Radomiak Radom - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (0:0)
bramka dla GKS: Leszek Powiecko, bramki dla Radomiaka: Mirosław Wnuk '65, Jerzy Barcz '75, '81
GKS: Matusiak - Tekiela, Owczarczyk, Kiernozek, Ryłko - Zimnicki, Powiecko, Zięcik, Miller - Kuśmierski, Furlepa (Biczak).


15 kolejka - 16 listopada 1986 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Stilon Gorzów 0:0
GKS: Matusiak - Tekiela, Owczarczyk, Wodecki, Ryłko - Biczak, Powiecko, Zięcik, Miller - Kuśmierski, Furlepa (Kraus).


16 kolejka - 14 marca 1987 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Urania Ruda Śląska 4:1 (4:0)
bramki dla GKS: Biczak - 2, Zięcik - 2
GKS: Matusiak - Kiernozek (Furlepa), Wodecki, Owczarczyk, Bielaczek - Biczak, Powiecko, Zięcik, Miller - Kuśmierski, Kraus.


17 kolejka - 22 marca 1987 - Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (0:0)
bramka dla GKS: Leszek Powiecko (karny)
GKS: Matusiak - Bielaczek, Owczarczyk, Wodecki, Ryłko - Zimnicki, Powiecko, Miller, Zięcik, Biczak - Kuśmierski.


18 kolejka - 28 marca 1987 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Bałtyk Gdynia 1:1 (1:0)
bramka dla GKS: 1:0 Leszek Powiecko (karny)
GKS: Sobala - Kiernozek, Wodecki, Owczarczyk, Ryłko - Zimnicki, Powiecko, Zięcik, Biczak - Kuśmierski, Szewczyk (80. Borawski).


19 kolejka - 5 kwietnia 1987 - Nowa Ruda
Piast Nowa Ruda - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:0)
0:1 Bogdan Sak
0:2 Leszek Powiecko
GKS: Matusiak - Kiernozek, Wodecki, Owczarczyk, Ryłko - Zimnicki, Powiecko, Zięcik, Biczak - Kuśmierski, Szewczyk (Sak).


20 kolejka - 11 kwietnia 1987 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Gwardia Koszalin 3:0 (1:0)
1:0 Bogdan Kuśmierski
2:0 Leszek Powiecko (karny)
3:0 Jerzy Wodecki
GKS: Matusiak - Zimnicki (Kiernozek), Wodecki, Owczarczyk, Ryłko - Sak, Powiecko (Furlepa), Zięcik, Biczak - Kuśmierski, Szewczyk.


21 kolejka - 18 kwietnia 1987 - Warszawa
Gwardia Warszawa - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
GKS: Matusiak - Bielaczek, Wodecki, Kiernozek, Ryłko - Miller, Powiecko, Zięcik, Biczak (Furlepa) - Szewczyk (46. Sak), Kuśmierski.


22 kolejka - 25 kwietnia 1987 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Dozamet Nowa Sól 2:0 (1:0)
1:0 Hubert Szewczyk
2:0 Krzysztof Zięcik
GKS: Sobala - Zimnicki, Wodecki, Kiernozek, Ryłko - Miller, Powiecko, Zięcik, Biczak - Kuśmierski, Szewczyk.


23 kolejka - 2 maja 1987 - Głogów
Chrobry Głogów - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (1:0)
GKS: Sobala - Zimnicki, Wodecki, Kiernozek, Ryłko - Sak (Szewczyk), Powiecko, Miller, Zięcik, Biczak - Kuśmierski.


24 kolejka - 9 maja 1987 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Ślęza Wrocław 0:0
GKS: Sobala - Zimnicki, Wodecki, Kiernozek, Owczarczyk - Sak, Miller, Powiecko, Biczak (Furlepa) - Kuśmierski, Szewczyk.


25 kolejka - 16 maja 1987 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Arka Gdynia 0:0
GKS: Sobala - Zimnicki, Wodecki, Kiernozek, Ryłko - Powiecko, Miller (Zięcik), Biczak - Sak, Kuśmierski, Szewczyk (Kraus).


26 kolejka - 23 maja 1987 - Wodzisław Śląski
Odra Wodzisław - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
GKS: Sobala - Zimnicki, Kiernozek, Owczarczyk, Ryłko - Sak, Miller, Zięcik, Biczak - Kraus (Borawski), Szewczyk.


27 kolejka - 30 maja 1987 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Piast Gliwice 2:3 (1:0)
1:0 Krzysztof Zięcik '13
2:0 Bogdan Sak '70
2:1 Grzegorz Żmuda '74
2:2 Janusz Bodzioch '78
2:3 Zygmunt Wilczek '85
GKS: Matusiak - Zimnicki, Wodecki (66. Kraus), Owczarczyk, Ryłko - Sak, Miller, Zięcik, Biczak - Kuśmierski (60. Furlepa), Szewczyk.


28 kolejka - 7 czerwca 1987 - Bytom, 17:00
Szombierki Bytom - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
GKS: Matusiak - Tekiela (65. Szewczyk), Kiernozek, Owczarczyk, Ryłko - Zimnicki, Sak, Miller, Zięcik, Biczak - Kuśmierski.


29 kolejka - 14 czerwca 1987 - Jastrzębie Zdrój
GKS JASTRZĘBIE - Radomiak Radom 1:1 (1:0)
1:0 Bogdan Sak '41
1:1 Dariusz Czerniawski '90
GKS: Sobala - Zimnicki (Tekiela), Kiernozek, Owczarczyk, Ryłko - Sak, Miller, Zięcik, Biczak - Kuśmierski (Kraus), Szewczyk.


30 kolejka - 20 czerwca 1987 - Gorzów Wielkopolski
Stilon Gorzów - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Matusiak - Tekiela, Kiernozek, Zimnicki, Ryłko - Sak, Miller, Zięcik, Biczak - Kraus, Kuśmierski (Borawski).


Tabela Końcowa Sezonu 1986/1987
 
 1. Szombierki Bytom 30 46 51:17 16/5 9 5
 2. Bałtyk Gdynia 30 45 38:14 16/3 10 4
 3. Piast Gliwice 30 41 42:26 17/1 7 6/1
 4. Stilon Gorzów 30 38 33:22 12/1 13 5
 5. Zawisza Bydgoszcz 30 37 42:35 12/2 12 6/1
 6. GKS Jastrzębie 30 32 28:23 8/2 14 8
 7. Piast Nowa Ruda 30 30 33:33 11/2 7 12/1
 8. Radomiak Radom 30 29 39:35 9/2 10 11/1
 9. Odra Wodzisław 30 29 18:18 7 15 8
10. Ślęza Wrocław 30 29 23:25 8 15 7/2
11. Chrobry Glogów 30 27 24:28 8/1 11 11/1
12. Gwardia Warszawa 30 27 22:30 9 10 11/1
13. Dozamet Nowa Sól 30 22 25:39 6 12 12/2
14. Urania Ruda Śląska 30 18 21:43 4/1 12 14/3
15. Arka Gdynia 30 17 21:43 5 10 15/3
16. Gwardia Koszalin 30 13 11:40 5 7 18/4
Za wygrany mecz przyznawano 2 pkt.
Za zwycięstwo różnicą trzech bramek doliczano, a za porażkę odejmowano 1 pkt.

Baraż o 1. ligę:
Piast Gliwice - Bałtyk Gdynia 1:1, 0:2
Baraże o utrzymanie w 2. lidze:
Urania Ruda Śląska - Chrobry Głogów 2:0, 1:2
Dozamet Nowa Sól - Gwardia Warszawa 0:2, 1:2


KADRA - SEZON 1986/1987
     
  Bramkarze:    
  Jarosław MATUSIAK 15.02.1965 19 / 0
  Stanisław SOBALA 28.08.1960 10 / 0
  Jacek ZAMARYKA 15.05.1964 1 / 0
     
  Obrońcy:    
  Roman BIELACZEK 03.04.1961 4 / 0
  Zbigniew KIERNOZEK 05.03.1960 23 / 0
  Dariusz OWCZARCZYK 03.11.1964 22 / 0
  Józef RYŁKO 13.03.1964 28 / 0
  Marek TEKIELA 20.05.1964 11 / 0
  Jerzy WODECKI 17.08.1952 25 / 1
  Krystian ZIMNICKI 20.01.1964 25 / 0
     
  Pomocnicy:    
  Andrzej BICZAK 10.03.1963 25 / 3
  Grzegorz BORAWSKI 02.11.1967 7 / 0
  Janusz MILLER 23.02.1962 27 / 1
  Leszek POWIECKO 02.01.1959 22 / 7
  Krzysztof ZIĘCIK 02.07.1960 29 / 7
     
  Napastnicy:    
  Jan FURLEPA 23.04.1956 19 / 1
  Ryszard KRAUS 30.06.1964 13 / 0
  Bogdan KUŚMIERSKI 22.12.1959 28 / 3
  Bogdan SAK 22.03.1958 23 / 4
  Hubert SZEWCZYK 31.05.1963 12 / 1

       Sezon 1985/1986   II LIGA - grupa I

       Sezon 1987/1988   II LIGA - grupa I
GIEKSA W 1. LIDZE
AWANS JEST NASZ!!!
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
26 maja 2018, Rybnik, 17:00
ROW Rybnik - GieKSa 2:1 (0:1)
0:1 Daniel Szczepan '43
1:1 Przemysław Brychlik '62
2:1 Przemysław Brychlik '74
Następny mecz
2 czerwca 2018, Jastrzębie Zdrój, 17:00
GieKSa - Gwardia Koszalin
33. kolejka - 26.05.2018
26.05 ROW Rybnik - GieKSa -:-
26.05 Garbarnia - Warta -:-
26.05 Radomiak - Puławy -:-
26.05 Gryf - Bełchatów -:-
26.05 Rozwój - ŁKS Łódź -:-
26.05 Gwardia - Stalówka -:-
26.05 Kluczbork - Błękitni -:-
26.05 Siarka - Olimpia -:-
26.05 Legionovia - Znicz -:-
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. GKS Jastrzębie 32 62 49:26
2. Warta Poznań 32 60 42:23
3. ŁKS Łódź 32 59 43:23
4. Radomiak Radom 32 53 50:35
5. Garbarnia Kraków 32 53 45:34
6. Siarka Tarnobrzeg 32 46 49:48
7. GKS Bełchatów 32 45 49:41
8. Olimpia Elbląg 32 44 41:42
9. Rozwój Katowice 32 44 36:41
10. Błękitni Stargard 32 41 33:34
11. ROW Rybnik 32 41 47:53
12. Stal Stalowa Wola 32 40 39:36
13. Gryf Wejherowo 32 40 37:43
14. MKS Kluczbork 32 36 35:49
15. Znicz Pruszków 32 36 39:48
16. Wisła Puławy 32 35 32:40
17. Legionovia 32 27 36:52
18. Gwardia Koszalin 32 27 31:65
Pełna tabela