3:3

3:1

9:0

0:0

1:1

2:0

0:2

0:0

0:0

1:3

20.05

27.05

31.05

03.06

07.06

14.06

17.06
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
16
Wojciech Caniboł

11
Daniel Szczepan
5
Kamil Jadach
5
Kamil Szymura
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 17
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Terminarz III ligi

Obecna Kolejka

28. Kolejka       20-21 maja 2017

 GKS JASTRZĘBIE - Skra Częstochowa 2:0 (0:0)
 BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Żmigród -:-
 Lechia Dzierżoniów - Śląsk II Wrocław 1:0 (0:0)
 Olimpia Kowary - Ruch Zdzieszowice 2:5 (2:3)
 Unia Turza Śląska - Falubaz Zielona Góra -:-
 KS Polkowice - Górnik Wałbrzych 2:1 (2:1)
 Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała 0:0
 Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie 2:1 (0:0)
 Stal Brzeg - Górnik II Zabrze 1:1 (1:0)

Następna Kolejka

29. Kolejka       27-28 maja 2017

 Pniówek Pawłowice Śląskie - GKS JASTRZĘBIE -:-
 Stal Brzeg - BKS Stal Bielsko-Biała -:-
 Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze -:-
 Skra Częstochowa - Miedź II Legnica -:-
 Rekord Bielsko-Biała - KS Polkowice -:-
 Górnik Wałbrzych - Unia Turza Śląska 0:4 (0:3)
 Falubaz Zielona Góra - Olimpia Kowary -:-
 Ruch Zdzieszowice - Lechia Dzierżoniów -:-
 Śląsk II Wrocław - Piast Żmigród -:-


1 kolejka - 30-31 lipca 2016

KS Polkowice - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (1:0)
1:0 Mariusz Szuszkiewicz '29
1:1 Kamil Jadach '75
1:2 Wojciech Caniboł '89
Miedź II Legnica - BKS Stal Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
Unia Turza Śląska - Ślęza Wrocław 3:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów - Górnik II Zabrze 0:2 (0:0)
Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice Śląskie 2:1 (1:1)
Śląsk II Wrocław - Skra Częstochowa 0:2 (0:1)
Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
Falubaz Zielona Góra - Górnik Wałbrzych 2:2 (1:1)
Stal Brzeg - Olimpia Kowary 3:3 (0:1)


2 kolejka - 6-7 sierpnia 2016

GKS JASTRZĘBIE - Unia Turza Śląska 1:0 (1:0)
1:0 Kamil Szymura '29
BKS Stal Bielsko-Biała - Górnik Wałbrzych 2:0 (1:0)
Rekord Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra 4:0 (2:0)
Skra Częstochowa - Ruch Zdzieszowice 1:0 (1:0)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Śląsk II Wrocław 3:2 (0:1)
Górnik II Zabrze - Piast Żmigród 1:1 (1:0)
Stal Brzeg - Lechia Dzierżoniów 3:0 (1:0)
Ślęza Wrocław - Olimpia Kowary 1:0 (0:0)
Miedź II Legnica - KS Polkowice 4:1 (1:0)


3 kolejka - 10-14 sierpnia 2016

Olimpia Kowary - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
0:1 Tomasz Musioł '59
1:1 Daniel Gałach '75
KS Polkowice - BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
Unia Turza Śląska - Miedź II Legnica 2:1 (1:0)
Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław 1:1 (0:0)
Piast Żmigród - Stal Brzeg 1:4 (0:2)
Śląsk II Wrocław - Górnik II Zabrze 2:2 (1:2)
Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice Śląskie 2:1 (1:1)
Falubaz Zielona Góra - Skra Częstochowa 2:2 (0:1)
Górnik Wałbrzych - Rekord Bielsko-Biała 0:2 (0:1)


4 kolejka - 17 sierpnia 2016 (środa)

GKS JASTRZĘBIE - Lechia Dzierżoniów 2:2 (1:2)
1:0 Kamil Jadach '2
1:1 Filip Barski '27
1:2 Damian Niedojad '36
2:2 Dawid Weis '47
BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 2:3 (1:0)
Skra Częstochowa - Górnik Wałbrzych 0:2 (0:1)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Falubaz Zielona Góra 2:3 (1:3)
Górnik II Zabrze - Ruch Zdzieszowice 0:1 (0:0)
Stal Brzeg - Śląsk II Wrocław 0:0
Ślęza Wrocław - Piast Żmigród 4:2 (2:0)
Miedź II Legnica - Olimpia Kowary 4:2 (1:0)
KS Polkowice - Unia Turza Śląska 2:0 (0:0)


5 kolejka - 20-21 sierpnia 2016

Piast Żmigród - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (0:1)
0:1 Kamil Jadach '9
0:2 Dominik Szczęch '71
1:2 Filip Kendzia '86
Unia Turza Śląska - BKS Stal Bielsko-Biała 1:5 (0:1)
Olimpia Kowary - KS Polkowice 1:1 (1:0)
Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica 1:3 (1:2)
Śląsk II Wrocław - Ślęza Wrocław 4:5 (4:1)
Ruch Zdzieszowice - Stal Brzeg 0:0
Falubaz Zielona Góra - Górnik II Zabrze 2:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych - Pniówek Pawłowice Śląskie 1:2 (0:0)
Rekord Bielsko-Biała - Skra Częstochowa 1:1 (1:0)


6 kolejka - 27-28 sierpnia 2016

GKS JASTRZĘBIE - Śląsk II Wrocław 4:2 (4:0)
1:0 Damian Zajączkowski '13
2:0 Wojciech Caniboł '22
3:0 Wojciech Caniboł '25
4:0 Wojciech Caniboł '27
4:1 Daniel Łuczak '77
4:2 Artur Łuczkiewicz '80 (karny)
BKS Stal Bielsko-Biała - Skra Częstochowa 2:2 (0:2)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Rekord Bielsko-Biała 2:1 (1:0)
Górnik II Zabrze - Górnik Wałbrzych 2:1 (0:1)
Stal Brzeg - Falubaz Zielona Góra 2:0 (0:0)
Ślęza Wrocław - Ruch Zdzieszowice 0:1 (0:0)
Miedź II Legnica - Piast Żmigród 0:2 (0:1)
KS Polkowice - Lechia Dzierżoniów 1:1 (1:0)
Unia Turza Śląska - Olimpia Kowary 1:2 (0:1)


7 kolejka - 3 września 2016

Ruch Zdzieszowice - GKS JASTRZĘBIE 1:4 (1:2)
0:1 Wojciech Caniboł '7
0:2 Wojciech Caniboł '19
1:2 Dawid Czapliński '32
1:3 Damian Zajączkowski '56
1:4 Wojciech Caniboł '89 (karny)
Olimpia Kowary - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
Lechia Dzierżoniów - Unia Turza Śląska 1:1 (0:0)
Piast Żmigród - KS Polkowice 2:2 (1:0)
Śląsk II Wrocław - Miedź II Legnica 2:0 (1:0)
Falubaz Zielona Góra - Ślęza Wrocław 0:3 (0:1)
Górnik Wałbrzych - Stal Brzeg 1:2 (0:2)
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała 0:0
Skra Częstochowa - Pniówek Pawłowice Śląskie 0:0


8 kolejka - 9-11 września 2016

GKS JASTRZĘBIE - Falubaz Zielona Góra 2:1 (1:1)
1:0 Piotr Pacholski '18
1:1 Albert Cipior '38
2:1 Daniel Szczepan '87
BKS Stal Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie 1:1 (0:1)
Górnik II Zabrze - Skra Częstochowa 2:3 (1:0)
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała 2:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych - Ślęza Wrocław 1:1 (0:1)
Miedź II Legnica - Ruch Zdzieszowice 2:1 (0:1)
KS Polkowice - Śląsk II Wrocław 4:0 (3:0)
Unia Turza Śląska - Piast Żmigród 1:2 (1:1)
Olimpia Kowary - Lechia Dzierżoniów 1:1 (0:1)


9 kolejka - 17-18 września 2016

Górnik Wałbrzych - GKS JASTRZĘBIE 0:0
Lechia Dzierżoniów - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
Piast Żmigród - Olimpia Kowary 4:1 (2:1)
Śląsk II Wrocław - Unia Turza Śląska 1:1 (1:1)
Ruch Zdzieszowice - KS Polkowice 1:0 (1:0)
Falubaz Zielona Góra - Miedź II Legnica 2:2 (2:0)
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław 2:3 (2:1)
Skra Częstochowa - Stal Brzeg 1:1 (0:1)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik II Zabrze 1:4 (1:1)


10 kolejka - 1-2 października 2016

GKS JASTRZĘBIE - Rekord Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
1:0 Damian Zajączkowski '63
BKS Stal Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze 3:1 (2:1)
Stal Brzeg - Pniówek Pawłowice Śląskie 2:1 (2:0)
Ślęza Wrocław - Skra Częstochowa 3:0 (0:0)
Miedź II Legnica - Górnik Wałbrzych 0:0
KS Polkowice - Falubaz Zielona Góra 0:0
Unia Turza Śląska - Ruch Zdzieszowice 1:2 (0:1)
Olimpia Kowary - Śląsk II Wrocław 1:3 (0:3)
Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród 0:2 (0:0)


11 kolejka - 8-9 października 2016

Skra Częstochowa - GKS JASTRZĘBIE 0:0
Piast Żmigród - BKS Stal Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
Śląsk II Wrocław - Lechia Dzierżoniów 0:0
Ruch Zdzieszowice - Olimpia Kowary 4:3 (1:0)
Falubaz Zielona Góra - Unia Turza Śląska 1:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych - KS Polkowice 0:4 (0:1)
Rekord Bielsko-Biała - Miedź II Legnica 1:0 (0:0)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ślęza Wrocław 2:1 (1:0)
Górnik II Zabrze - Stal Brzeg 3:4 (1:1)


12 kolejka - 15-16 października 2016

GKS JASTRZĘBIE - Pniówek Pawłowice Śląskie 4:1 (0:1)
0:1 Bartosz Semeniuk '3
1:1 Daniel Szczepan '54
2:1 Wojciech Caniboł '57
3:1 Kamil Jadach '62
4:1 Wojciech Caniboł '74 (karny)
BKS Stal Bielsko-Biała - Stal Brzeg 2:1 (1:1)
Górnik II Zabrze - Ślęza Wrocław 2:1 (0:0)
Miedź II Legnica - Skra Częstochowa 3:1 (2:0)
KS Polkowice - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:1)
Unia Turza Śląska - Górnik Wałbrzych 2:0 (1:0)
Olimpia Kowary - Falubaz Zielona Góra 2:5 (2:0)
Lechia Dzierżoniów - Ruch Zdzieszowice 0:4 (0:3)
Piast Żmigród - Śląsk II Wrocław 0:0


13 kolejka - 22-23 października 2016

Górnik II Zabrze - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (1:0)
1:0 Andrzej Trubeha '26
Śląsk II Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 (0:0)
Ruch Zdzieszowice - Piast Żmigród 2:0 (1:0)
Falubaz Zielona Góra - Lechia Dzierżoniów 2:2 (0:1)
Górnik Wałbrzych - Olimpia Kowary 1:0 (0:0)
Rekord Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska 5:2 (2:1)
Skra Częstochowa - KS Polkowice 0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica 6:1 (3:0)
Stal Brzeg - Ślęza Wrocław 3:3 (2:2)


14 kolejka - 29-30 października 2016

GKS JASTRZĘBIE - Stal Brzeg 3:0 (1:0)
1:0 Daniel Szczepan '6
2:0 Adrian Kopacz '51
3:0 Kamil Jadach '65
BKS Stal Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław 6:0 (3:0)
Miedź II Legnica - Górnik II Zabrze 0:0
KS Polkowice - Pniówek Pawłowice Śląskie 3:0 v.o
Unia Turza Śląska - Skra Częstochowa 1:3 (1:2)
Olimpia Kowary - Rekord Bielsko-Biała 2:2 (0:1)
Lechia Dzierżoniów - Górnik Wałbrzych 0:0
Piast Żmigród - Falubaz Zielona Góra 3:1 (0:1)
Śląsk II Wrocław - Ruch Zdzieszowice 1:0 (0:0)


15 kolejka - 5-6 listopada 2016

Ślęza Wrocław - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
1:0 Adrian Niewiadomski '54
1:1 Daniel Szczepan '62
Ruch Zdzieszowice - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0
Falubaz Zielona Góra - Śląsk II Wrocław 1:0 (0:0)
Górnik Wałbrzych - Piast Żmigród 0:1 (0:0)
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów 2:0 (2:0)
Skra Częstochowa - Olimpia Kowary 1:0 (0:0)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Unia Turza Śląska 1:0 (1:0)
Górnik II Zabrze - KS Polkowice 1:2 (1:1)
Stal Brzeg - Miedź II Legnica 0:2 (0:1)


16 kolejka - 11-13 listopada 2016

BKS Stal Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Dominik Szczęch '73
Miedź II Legnica - Ślęza Wrocław 0:0
KS Polkowice - Stal Brzeg 2:0 (0:0)
Unia Turza Śląska - Górnik II Zabrze 2:2 (1:0)
Olimpia Kowary - Pniówek Pawłowice Śląskie 1:5 (0:4)
Lechia Dzierżoniów - Skra Częstochowa 1:2 (0:1)
Piast Żmigród - Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
Śląsk II Wrocław - Górnik Wałbrzych 0:1 (0:0)
Ruch Zdzieszowice - Falubaz Zielona Góra 3:0 (1:0)


17 kolejka - 19-20 listopada 2016

GKS JASTRZĘBIE - Miedź II Legnica 4:2 (2:1)
0:1 Patryk Poręba '13 (karny)
1:1 Daniel Szczepan '35
2:1 Daniel Szczepan '37
2:2 Lucjan Zieliński '55
3:2 Mateusz Miazga '69 (samobójcza)
4:2 Daniel Szczepan '80
Falubaz Zielona Góra - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (0:1)
Górnik Wałbrzych - Ruch Zdzieszowice 0:2 (0:2)
Rekord Bielsko-Biała - Śląsk II Wrocław 2:0 (0:0)
Skra Częstochowa - Piast Żmigród 6:0 (2:0)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów 1:0 (0:0)
Górnik II Zabrze - Olimpia Kowary 3:0 (0:0)
Stal Brzeg - Unia Turza Śląska 3:2 (1:1)
KS Polkowice - Ślęza Wrocław 1:1 (1:0)


18 kolejka - 18-19 marca 2017 

GKS JASTRZĘBIE - KS Polkowice 3:3 (1:3)
0:1 Michał Bednarski '15
0:2 Maciej Bancewicz '22
0:3 Michał Bednarski '23
1:3 Kamil Szymura '35
2:3 Kamil Szymura '76
3:3 Farid Ali '78
Olimpia Kowary - Stal Brzeg 0:2 (0:1)
BKS Stal Bielsko-Biała - Miedź II Legnica 0:1 (0:0)
Ślęza Wrocław - Unia Turza Śląska 0:0
Górnik II Zabrze - Lechia Dzierżoniów 1:2 (1:1)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Piast Żmigród 3:0 (1:0)
Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław 0:3 (0:2)
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice 1:2 (0:1)
Górnik Wałbrzych - Falubaz Zielona Góra 1:0 (1:0)


19 kolejka - 25-26 marca 2017

Unia Turza Śląska - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (1:0)
1:0 Kamil Kuczok '21
1:1 Farid Ali '57
1:2 Farid Ali '64
1:3 Wojciech Caniboł '90
Górnik Wałbrzych - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0
Falubaz Zielona Góra - Rekord Bielsko-Biała 3:3 (1:1)
Ruch Zdzieszowice - Skra Częstochowa 3:1 (2:0)
Śląsk II Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie 0:0
Piast Żmigród - Górnik II Zabrze 5:0 (2:0)
Lechia Dzierżoniów - Stal Brzeg 0:4 (0:1)
Olimpia Kowary - Ślęza Wrocław 1:3 (0:0)
KS Polkowice - Miedź II Legnica 3:0 v.o [1:1]


20 kolejka - 1-2 kwietnia 2017
GKS JASTRZĘBIE - Olimpia Kowary 9:0 (3:0)
1:0 Krzysztof Suchecki '10
2:0 Daniel Szczepan '34
3:0 Farid Ali '44 (karny)
4:0 Daniel Szczepan '50
5:0 Wojciech Caniboł '69
6:0 Daniel Szczepan '75
7:0 Dawid Weis '78 (karny)
8:0 Wojciech Caniboł '80
9:0 Daniel Szczepan '90
BKS Stal Bielsko-Biała - KS Polkowice 2:1 (1:0)
Miedź II Legnica - Unia Turza Śląska 2:2 (2:1)
Ślęza Wrocław - Lechia Dzierżoniów 1:2 (0:2)
Stal Brzeg - Piast Żmigród 1:3 (0:0)
Górnik II Zabrze - Śląsk II Wrocław 3:0 (1:0)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Ruch Zdzieszowice 1:0 (1:0)
Skra Częstochowa - Falubaz Zielona Góra 0:2 (0:2)
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Wałbrzych 3:1 (1:1)


21 kolejka - 8-9 kwietnia 2017

Lechia Dzierżoniów - GKS JASTRZĘBIE 0:0
Rekord Bielsko-Biała - BKS Stal Bielsko-Biała 0:0
Górnik Wałbrzych - Skra Częstochowa 0:2 (0:2)
Falubaz Zielona Góra - Pniówek Pawłowice Śląskie 1:0 (1:0)
Ruch Zdzieszowice - Górnik II Zabrze 0:0
Śląsk II Wrocław - Stal Brzeg 1:2 (1:0)
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław 1:0 (1:0)
Olimpia Kowary - Miedź II Legnica 1:2 (0:0)
Unia Turza Śląska - KS Polkowice 2:0 (1:0)


22 kolejka - 15 kwietnia 2017

GKS JASTRZĘBIE - Piast Żmigród 1:1 (0:1)
0:1 Krystian Jajko '30 (karny)
1:1 Kamil Szymura '80
BKS Stal Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska 1:0 (0:0)
KS Polkowice - Olimpia Kowary 3:0 (1:0)
Miedź II Legnica - Lechia Dzierżoniów 4:1 (2:0)
Ślęza Wrocław - Śląsk II Wrocław 1:0 (0:0)
Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice 0:0
Górnik II Zabrze - Falubaz Zielona Góra 0:1 (0:1)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Górnik Wałbrzych 0:3 (0:1)
Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:0)


23 kolejka - 22-23 kwietnia 2017

Śląsk II Wrocław - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:0)
0:1 Wojciech Caniboł '78
0:2 Wojciech Caniboł '83
Skra Częstochowa - BKS Stal Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie 1:2 (0:1)
Górnik Wałbrzych - Górnik II Zabrze 0:2 (0:0)
Falubaz Zielona Góra - Stal Brzeg 0:0
Ruch Zdzieszowice - Ślęza Wrocław 1:3 (1:2)
Piast Żmigród - Miedź II Legnica 0:2 (0:1)
Lechia Dzierżoniów - KS Polkowice 0:3 (0:0)
Olimpia Kowary - Unia Turza Śląska 0:4 (0:2)


24 kolejka - 29-30 kwietnia 2017

GKS JASTRZĘBIE - Ruch Zdzieszowice 0:2 (0:1)
0:1 Mateusz Szatkowski '25
0:2 Mateusz Marzec '90
BKS Stal Bielsko-Biała - Olimpia Kowary 6:0 (5:0)
Unia Turza Śląska - Lechia Dzierżoniów 3:4 (2:1)
KS Polkowice - Piast Żmigród 4:2 (2:0)
Miedź II Legnica - Śląsk II Wrocław 1:0 (1:0)
Ślęza Wrocław - Falubaz Zielona Góra 0:2 (0:0)
Stal Brzeg - Górnik Wałbrzych 1:1 (0:1)
Rekord Bielsko-Biała - Górnik II Zabrze 2:1 (1:0)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Skra Częstochowa 1:4 (0:2)


25 kolejka - 3 maja 2017 (środa)

Falubaz Zielona Góra - GKS JASTRZĘBIE 0:0
Pniówek Pawłowice Śląskie - BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (0:1)
Skra Częstochowa - Górnik II Zabrze 1:0 (1:0)
Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg 1:1 (0:0)
Ślęza Wrocław - Górnik Wałbrzych 24.05
Ruch Zdzieszowice - Miedź II Legnica 3:2 (1:1)
Śląsk II Wrocław - KS Polkowice 1:3 (1:0)
Piast Żmigród - Unia Turza Śląska 2:1 (1:0)
Lechia Dzierżoniów - Olimpia Kowary 1:0 (0:0)


26 kolejka - 6-7 maja 2017

GKS JASTRZĘBIE - Górnik Wałbrzych 0:0
BKS Stal Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów 3:0 (0:0)
Olimpia Kowary - Piast Żmigród 2:3 (1:1)
Unia Turza Śląska - Śląsk II Wrocław 2:0 (0:0)
KS Polkowice - Ruch Zdzieszowice 2:1 (0:1)
Miedź II Legnica - Falubaz Zielona Góra 4:2 (1:1)
Ślęza Wrocław - Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
Stal Brzeg - Skra Częstochowa 1:1 (0:1)
Górnik II Zabrze - Pniówek Pawłowice Śląskie 1:3 (1:1)


27 kolejka - 13-14 maja 2017

Rekord Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (1:1)
0:1 Wojciech Caniboł '14 (karny)
1:1 Michał Bojdys '40
2:1 Dawid Ogrocki '56
3:1 Dawid Nagi '74
Górnik II Zabrze - BKS Stal Bielsko-Biała 2:1 (0:0)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Stal Brzeg 0:0
Skra Częstochowa - Ślęza Wrocław 0:0
Górnik Wałbrzych - Miedź II Legnica 0:1 (0:0)
Falubaz Zielona Góra - KS Polkowice 1:5 (1:1)
Ruch Zdzieszowice - Unia Turza Śląska 4:0 (1:0)
Śląsk II Wrocław - Olimpia Kowary 6:0 (2:0)
Piast Żmigród - Lechia Dzierżoniów 3:3 (2:1)


28 kolejka - 20-21 maja 2017

GKS JASTRZĘBIE - Skra Częstochowa 2:0 (0:0)
1:0 Kamil Szymura '58
2:0 Wojciech Caniboł '69
BKS Stal Bielsko-Biała - Piast Żmigród -:-
Lechia Dzierżoniów - Śląsk II Wrocław 1:0 (0:0)
Olimpia Kowary - Ruch Zdzieszowice 2:5 (2:3)
Unia Turza Śląska - Falubaz Zielona Góra -:-
KS Polkowice - Górnik Wałbrzych 2:1 (2:1)
Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała 0:0
Ślęza Wrocław - Pniówek Pawłowice Śląskie 2:1 (0:0)
Stal Brzeg - Górnik II Zabrze 1:1 (1:0)


29 kolejka - 27-28 maja 2017

Pniówek Pawłowice Śląskie - GKS JASTRZĘBIE -:-
Stal Brzeg - BKS Stal Bielsko-Biała -:-
Ślęza Wrocław - Górnik II Zabrze -:-
Skra Częstochowa - Miedź II Legnica -:-
Rekord Bielsko-Biała - KS Polkowice -:-
Górnik Wałbrzych - Unia Turza Śląska 0:4 (0:3)
Falubaz Zielona Góra - Olimpia Kowary -:-
Ruch Zdzieszowice - Lechia Dzierżoniów -:-
Śląsk II Wrocław - Piast Żmigród -:-


30 kolejka - 31 maja 2017 (środa)

GKS JASTRZĘBIE - Górnik II Zabrze -:-
BKS Stal Bielsko-Biała - Śląsk II Wrocław -:-
Piast Żmigród - Ruch Zdzieszowice -:-
Lechia Dzierżoniów - Falubaz Zielona Góra -:-
Olimpia Kowary - Górnik Wałbrzych -:-
Unia Turza Śląska - Rekord Bielsko-Biała -:-
KS Polkowice - Skra Częstochowa -:-
Miedź II Legnica - Pniówek Pawłowice Śląskie -:-
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg -:-


31 kolejka - 3-4 czerwca 2017

Stal Brzeg - GKS JASTRZĘBIE -:-
Ślęza Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała -:-
Górnik II Zabrze - Miedź II Legnica -:-
Pniówek Pawłowice Śląskie - KS Polkowice -:-
Skra Częstochowa - Unia Turza Śląska -:-
Rekord Bielsko-Biała - Olimpia Kowary -:-
Górnik Wałbrzych - Lechia Dzierżoniów -:-
Falubaz Zielona Góra - Piast Żmigród -:-
Ruch Zdzieszowice - Śląsk II Wrocław -:-


32 kolejka - 10-11 czerwca 2017

GKS JASTRZĘBIE - Ślęza Wrocław -:-
BKS Stal Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice -:-
Śląsk II Wrocław - Falubaz Zielona Góra -:-
Piast Żmigród - Górnik Wałbrzych -:-
Lechia Dzierżoniów - Rekord Bielsko-Biała -:-
Olimpia Kowary - Skra Częstochowa -:-
Unia Turza Śląska - Pniówek Pawłowice Śląskie -:-
KS Polkowice - Górnik II Zabrze -:-
Miedź II Legnica - Stal Brzeg -:-


33 kolejka - 14 czerwca 2017 (środa)

GKS JASTRZĘBIE - BKS Stal Bielsko-Biała -:-
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica -:-
Stal Brzeg - KS Polkowice -:-
Górnik II Zabrze - Unia Turza Śląska -:-
Pniówek Pawłowice Śląskie - Olimpia Kowary -:-
Skra Częstochowa - Lechia Dzierżoniów -:-
Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród -:-
Górnik Wałbrzych - Śląsk II Wrocław -:-
Falubaz Zielona Góra - Ruch Zdzieszowice -:-


34 kolejka - 17 czerwca 2017

Miedź II Legnica - GKS JASTRZĘBIE -:-
BKS Stal Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra -:-
Ruch Zdzieszowice - Górnik Wałbrzych -:-
Śląsk II Wrocław - Rekord Bielsko-Biała -:-
Piast Żmigród - Skra Częstochowa -:-
Lechia Dzierżoniów - Pniówek Pawłowice Śląskie -:-
Olimpia Kowary - Górnik II Zabrze -:-
Unia Turza Śląska - Stal Brzeg -:-
Ślęza Wrocław - KS Polkowice -:-


Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
27 maja 2017, Pawłowice, 17:00
Pniówek - GieKSa 0:2 (0:1)
0:1 Wojciech Caniboł '25 (k.)
0:2 Daniel Szczepan '64
Następny mecz
31 maja 2017, Jastrzębie-Zdrój, 18:00
GieKSa - Górnik II Zabrze
29. kolejka - 26-28.05.2017
27.05 Pniówek - GieKSa 0:2
17.05 Górnik W. - Unia Turza 0:4
26.05 Rekord - Polkowice 3:0
27.05 Stal Brzeg - BKS Stal 1:0
27.05 Skra - Miedź II 1:2
27.05 Ruch Z. - Lechia Dz. 2:0
27.05 Falubaz - Kowary 4:1
27.05 Ślęza - Zabrze II 3:4
28.05 Śląsk II - Żmigród -:-
Pełny terminarz
Tabela III ligi
1. GKS Jastrzębie 29 58 55:24
2. Ruch Zdzieszowice 29 56 48:26
3. KS Polkowice 29 49 55:34
4. Miedź II Legnica 29 49 46:39
5. Stal Brzeg (b) 29 48 44:32
6. Rekord Bielsko-B. 29 47 49:31
7. BKS Stal Bielsko-B. 29 46 45:23
8. Skra Częstochowa 29 43 37:33
9. Piast Żmigród 28 43 45:45
10. Ślęza Wrocław 29 42 45:43
11. Pniówek Pawłowice 29 40 41:44
12. Falubaz Z. G. (b) 29 39 39:46
13. Górnik II Zabrze 29 37 41:42
14. Lechia Dzierżoniów 29 28 25:51
15. Unia Turza Śl. (b) 29 27 40:49
16. Śląsk II Wrocław 28 24 30:41
17. Górnik Wałbrzych 29 23 17:40
18. Olimpia K. (b) 29 11 28:88
Pełna tabela