5:1

1:0

2:0
25.11
(d)

0:0
03.03
(w)

2:0
10.03
(d)

2:0
17.03
(w)

2:1
24.03
(w)

1:1
31.03
(d)

2:1
07.04
(w)

0:1
14.04
(d)

1:1
21.04
(w)

1:1
28.04
(d)

1:2
05.05
(w)

2:0
09.05
(d)

3:1
12.05
(w)

2:0
19.05
(d)

2:1
26.05
(w)

2:0
02.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Kamil Jadach
5
Daniel Szczepan
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Terminarz II ligi

Obecna Kolejka

17. Kolejka       11-12 listopada 2017

 Gwardia Koszalin - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
 Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2:1 (1:1)
 Garbarnia Kraków - Wisła Puławy 1:1 (0:1)
 Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań 2:0 (0:0)
 Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 1:2 (1:0)
 Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź 0:2 (0:2)
 ROW Rybnik - Znicz Pruszków 1:1 (1:1)
 MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola 0:0
 Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 0:3 (0:0)

Następna Kolejka

18. Kolejka       18-19 listopada 2017

 MKS Kluczbork - GKS JASTRZĘBIE -:-
 GKS Bełchatów - Błękitni Stargard -:-
 Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola -:-
 Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków -:-
 ROW Rybnik - ŁKS Łódź -:-
 Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg -:-
 Rozwój Katowice - Warta Poznań -:-
 Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy -:-
 Garbarnia Kraków - Radomiak Radom -:-


1 kolejka - 28-30 lipca 2017

GKS JASTRZĘBIE - MKS Kluczbork 5:1 (2:1)
0:1 Paweł Baraniak '10
1:1 Daniel Szczepan '26
2:1 Farid Ali '45
3:1 Krzysztof Gancarczyk '59
4:1 Kamil Jadach '90
5:1 Wojciech Caniboł '90
Błękitni Stargard - GKS Bełchatów 2:1 (1:0)
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 1:1 (0:0)
Znicz Pruszków - Gwardia Koszalin 1:2 (1:1)
ŁKS Łódź - ROW Rybnik 0:0
Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo 2:1 (2:1)
Warta Poznań - Rozwój Katowice 3:1 (2:0)
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:0)
Radomiak Radom - Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)


2 kolejka - 4-5 sierpnia 2017

Gryf Wejherowo - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
0:1 Daniel Szczepan '31
0:2 Kamil Jadach '85
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków 3:1 (2:1)
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 1:3 (0:0)
Rozwój Katowice - Wisła Puławy 2:0 (1:0)
Legionovia Legionowo - Warta Poznań 2:3 (1:3)
ROW Rybnik - Olimpia Elbląg 3:1 (2:0)
MKS Kluczbork - Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 0:0
ŁKS Łódź - Gwardia Koszalin 1:0 (0:0)


3 kolejka - 11-13 sierpnia 2017

GKS JASTRZĘBIE - Błękitni Stargard 0:0
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 1:4 (0:2)
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo 3:2 (2:1)
ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 1:0 (0:0)
Olimpia Elbląg - Gwardia Koszalin 2:0 (0:0)
Warta Poznań - ROW Rybnik 2:0 (1:0)
Wisła Puławy - Legionovia Legionowo 2:1 (2:1)
Radomiak Radom - Rozwój Katowice 4:1 (1:0)
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1 (1:0)


4 kolejka - 18-19 sierpnia 2017

Stal Stalowa Wola - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
0:1 Farid Ali '36
0:2 Tomasz Dzida '90
GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 5:2 (1:1)
Rozwój Katowice - Garbarnia Kraków 1:1 (0:0)
Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 0:1 (0:1)
ROW Rybnik - Wisła Puławy 4:2 (2:0)
Gwardia Koszalin - Warta Poznań 0:3 (0:0)
MKS Kluczbork - Olimpia Elbląg 1:1 (1:1)
Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź 1:1 (1:1)
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)


5 kolejka - 23 sierpnia 2017 (środa)

GKS JASTRZĘBIE - GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
1:0 Farid Ali '45
2:0 Kamil Jadach '85
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 1:3 (0:0)
ŁKS Łódź - Błękitni Stargard 2:1 (0:0)
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 1:3 (1:1)
Warta Poznań - MKS Kluczbork 3:0 (3:0)
Wisła Puławy - Gwardia Koszalin 3:0 (2:0)
Radomiak Radom - ROW Rybnik 1:0 (0:0)
Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo 1:2 (1:0)
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice 0:0


6 kolejka - 26-28 sierpnia 2017

GKS JASTRZĘBIE - Znicz Pruszków 2:1 (0:0)
0:1 Mateusz Stryjewski '59
1:1 Kamil Szymura '79
2:1 Wojciech Caniboł '90
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2:0 (2:0)
Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg 2:0 (0:0)
ROW Rybnik - Garbarnia Kraków 1:4 (0:1)
Gwardia Koszalin - Radomiak Radom 1:4 (1:2)
MKS Kluczbork - Wisła Puławy 1:1 (1:0)
Gryf Wejherowo - Warta Poznań 0:1 (0:0)
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 0:0
Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)


7 kolejka - 1-3 września 2017

ŁKS Łódź - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
1:0 Piotr Pyrdoł '50
1:1 Bartosz Semeniuk '82
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów 2:1 (0:0)
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 2:2 (1:2)
Warta Poznań - Błękitni Stargard 1:2 (1:0)
Wisła Puławy - Gryf Wejherowo 1:1 (0:1)
Radomiak Radom - MKS Kluczbork 1:1 (1:1)
Garbarnia Kraków - Gwardia Koszalin 3:1 (3:1)
Siarka Tarnobrzeg - ROW Rybnik 2:1 (1:0)
Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo 0:2 (0:0)


8 kolejka - 8-10 września 2017

GKS JASTRZĘBIE - Olimpia Elbląg 2:1 (0:1)
0:1 Piotr Kurbiel '8
1:1 Farid Ali '65
2:1 Kamil Jadach '76
GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)
ROW Rybnik - Rozwój Katowice 2:2 (1:0)
Siarka Tarnobrzeg - Gwardia Koszalin 4:1 (1:0)
MKS Kluczbork - Garbarnia Kraków 1:1 (1:0)
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 1:1 (1:0)
Błękitni Stargard - Wisła Puławy 0:0
Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 1:0 (0:0)
Znicz Pruszków - ŁKS Łódź 1:2 (0:1)


9 kolejka - 15-17 września 2017

Warta Poznań - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Michał Przybyła '71
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków 0:1 (0:1)
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola 1:1 (0:0)
Radomiak Radom - Błękitni Stargard 1:0 (1:0)
Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)
Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork 4:0 (2:0)
Rozwój Katowice - Gwardia Koszalin 0:0
Legionovia Legionowo - ROW Rybnik 3:1 (2:0)


10 kolejka - 23-24 września 2017

GKS JASTRZĘBIE - Wisła Puławy 1:1 (1:1)
1:0 Krzysztof Gancarczyk '8
1:1 Piotr Darmochwał '45 (karny)
GKS Bełchatów - ROW Rybnik 1:2 (1:1)
Gwardia Koszalin - Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)
MKS Kluczbork - Rozwój Katowice 1:1 (0:1)
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg 2:2 (1:2)
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków 2:0 (1:0)
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom 2:2 (1:2)
Znicz Pruszków - Warta Poznań 0:3 (0:1)
ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg 1:2 (1:0)


11 kolejka - 29-30 września - 1 października 2017

Radomiak Radom - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
0:1 Kamil Jadach '53
1:1 Leandro '90 (karny)
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
Warta Poznań - ŁKS Łódź 0:0
Wisła Puławy - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard 2:0 (1:0)
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo 0:3 (0:0)
Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork 0:1 (0:1)
ROW Rybnik - Gwardia Koszalin 0:0


12 kolejka - 7-8 października 2017

GKS JASTRZĘBIE - Garbarnia Kraków 1:2 (1:1)
0:1 Karol Kostrubała '2
1:1 Daniel Szczepan '19
1:2 Dariusz Łukasik '53
GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin 2:2 (2:1)
MKS Kluczbork - ROW Rybnik 2:2 (0:0)
Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo 1:1 (0:1)
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 1:2 (1:1)
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1:2 (0:0)
Znicz Pruszków - Radomiak Radom 3:1 (1:1)
ŁKS Łódź - Wisła Puławy 1:0 (0:0)
Olimpia Elbląg - Warta Poznań 1:0 (1:0)


13 kolejka - 14-15 października 2017

Siarka Tarnobrzeg - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:0)
0:1 Kamil Adamek '87
0:2 Dominik Szczęch '90
Warta Poznań - GKS Bełchatów 0:0
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg 0:0
Radomiak Radom - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola 2:1 (0:1)
Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard 2:1 (2:1)
ROW Rybnik - Gryf Wejherowo 3:0 (0:0)
MKS Kluczbork - Gwardia Koszalin 1:1 (0:0)


14 kolejka - 21-22 października 2017

GKS JASTRZĘBIE - Rozwój Katowice 3:1 (0:1)
0:1 Kamil Łączek '31
1:1 Kamil Adamek '66
2:1 Kamil Jadach '79 (karny)
3:1 Kamil Jadach '90 (karny)
GKS Bełchatów - MKS Kluczbork 1:0 (1:0)
Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin 1:2 (0:1)
Błękitni Stargard - ROW Rybnik 2:2 (1:1)
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 1:0 (0:0)
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg 1:3 (1:1)
ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków 1:0 (1:0)
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom 1:2 (0:2)
Warta Poznań - Wisła Puławy 3:1 (1:0)


15 kolejka - 28-29 października 2017

Legionovia Legionowo - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:0)
0:1 Kamil Szymura '67
0:2 Wojciech Caniboł '81
Wisła Puławy - GKS Bełchatów 5:2 (1:2)
Radomiak Radom - Warta Poznań 0:0
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg 1:1 (1:0)
Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź 0:1 (0:0)
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków 0:1 (0:1)
ROW Rybnik - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard 2:0 (0:0)
MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo 2:2 (1:1)


16 kolejka - 4-5 listopada 2017

GKS JASTRZĘBIE - ROW Rybnik 2:1 (1:1)
1:0 Daniel Szczepan '4
1:1 Marek Krotofil '38
2:1 Kamil Adamek '73
GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)
Błękitni Stargard - MKS Kluczbork 1:0 (0:0)
Stal Stalowa Wola - Gwardia Koszalin 2:0 (2:0)
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo 1:0 (0:0)
ŁKS Łódź - Rozwój Katowice 1:0 (1:0)
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 2:1 (1:1)
Warta Poznań - Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)
Wisła Puławy - Radomiak Radom 1:0 (0:0)


17 kolejka - 11-12 listopada 2017

Gwardia Koszalin - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
0:1 Daniel Szczepan '15
0:2 Kamil Adamek '77
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2:1 (1:1)
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy 1:1 (0:1)
Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań 2:0 (0:0)
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg 1:2 (1:0)
Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź 0:2 (0:2)
ROW Rybnik - Znicz Pruszków 1:1 (1:1)
MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola 0:0
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 0:3 (0:0)


18 kolejka - 18-19 listopada 2017

MKS Kluczbork - GKS JASTRZĘBIE -:-
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard -:-
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola -:-
Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków -:-
ROW Rybnik - ŁKS Łódź -:-
Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg -:-
Rozwój Katowice - Warta Poznań -:-
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy -:-
Garbarnia Kraków - Radomiak Radom -:-


19 kolejka - 25-26 listopada 2017

GKS JASTRZĘBIE - Gryf Wejherowo -:-
Gwardia Koszalin - ŁKS Łódź -:-
Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów -:-
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg -:-
Wisła Puławy - Rozwój Katowice -:-
Warta Poznań - Legionovia Legionowo -:-
Olimpia Elbląg - ROW Rybnik -:-
Znicz Pruszków - MKS Kluczbork -:-
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard -:-


20 kolejka - 3-4 marca 2018

Błękitni Stargard - GKS JASTRZĘBIE -:-
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola -:-
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków -:-
MKS Kluczbork - ŁKS Łódź -:-
Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg -:-
ROW Rybnik - Warta Poznań -:-
Legionovia Legionowo - Wisła Puławy -:-
Rozwój Katowice - Radomiak Radom -:-
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków -:-


21 kolejka - 10-11 marca 2018

GKS JASTRZĘBIE - Stal Stalowa Wola -:-
Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów -:-
Garbarnia Kraków - Rozwój Katowice -:-
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo -:-
Wisła Puławy - ROW Rybnik -:-
Warta Poznań - Gwardia Koszalin -:-
Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork -:-
ŁKS Łódź - Gryf Wejherowo -:-
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard -:-


22 kolejka - 17-18 marca 2018

GKS Bełchatów - GKS JASTRZĘBIE -:-
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków -:-
Błękitni Stargard - ŁKS Łódź -:-
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg -:-
MKS Kluczbork - Warta Poznań -:-
Gwardia Koszalin - Wisła Puławy -:-
ROW Rybnik - Radomiak Radom -:-
Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków -:-
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg -:-


23 kolejka - 24-25 marca 2018

Znicz Pruszków - GKS JASTRZĘBIE -:-
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów -:-
Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo -:-
Garbarnia Kraków - ROW Rybnik -:-
Radomiak Radom - Gwardia Koszalin -:-
Wisła Puławy - MKS Kluczbork -:-
Warta Poznań - Gryf Wejherowo -:-
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard -:-
ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola -:-


24 kolejka - 31 marca 2018

GKS JASTRZĘBIE - ŁKS Łódź -:-
GKS Bełchatów - Znicz Pruszków -:-
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg -:-
Błękitni Stargard - Warta Poznań -:-
Gryf Wejherowo - Wisła Puławy -:-
MKS Kluczbork - Radomiak Radom -:-
Gwardia Koszalin - Garbarnia Kraków -:-
ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg -:-
Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice -:-


25 kolejka - 7-8 kwietnia 2018

Olimpia Elbląg - GKS JASTRZĘBIE -:-
Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów -:-
Rozwój Katowice - ROW Rybnik -:-
Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg -:-
Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork -:-
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo -:-
Wisła Puławy - Błękitni Stargard -:-
Warta Poznań - Stal Stalowa Wola -:-
ŁKS Łódź - Znicz Pruszków -:-


26 kolejka - 14-15 kwietnia 2018

GKS JASTRZĘBIE - Warta Poznań -:-
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź -:-
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg -:-
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy -:-
Błękitni Stargard - Radomiak Radom -:-
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków -:-
MKS Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg -:-
Gwardia Koszalin - Rozwój Katowice -:-
ROW Rybnik - Legionovia Legionowo -:-


27 kolejka - 21-22 kwietnia 2018

Wisła Puławy - GKS JASTRZĘBIE -:-
ROW Rybnik - GKS Bełchatów -:-
Legionovia Legionowo - Gwardia Koszalin -:-
Rozwój Katowice - MKS Kluczbork -:-
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo -:-
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard -:-
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola -:-
Warta Poznań - Znicz Pruszków -:-
Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź -:-


28 kolejka - 28-29 kwietnia 2018

GKS JASTRZĘBIE - Radomiak Radom -:-
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg -:-
ŁKS Łódź - Warta Poznań -:-
Znicz Pruszków - Wisła Puławy -:-
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków -:-
Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg -:-
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice -:-
MKS Kluczbork - Legionovia Legionowo -:-
Gwardia Koszalin - ROW Rybnik -:-


29 kolejka - 5-6 maja 2018

Garbarnia Kraków - GKS JASTRZĘBIE -:-
Gwardia Koszalin - GKS Bełchatów -:-
ROW Rybnik - MKS Kluczbork -:-
Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo -:-
Rozwój Katowice - Błękitni Stargard -:-
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola -:-
Radomiak Radom - Znicz Pruszków -:-
Wisła Puławy - ŁKS Łódź -:-
Warta Poznań - Olimpia Elbląg -:-


30 kolejka - 9 maja 2018 (środa)

GKS JASTRZĘBIE - Siarka Tarnobrzeg -:-
GKS Bełchatów - Warta Poznań -:-
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy -:-
ŁKS Łódź - Radomiak Radom -:-
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków -:-
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice -:-
Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo -:-
Gryf Wejherowo - ROW Rybnik -:-
Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork -:-


31 kolejka - 12-13 maja 2018

Rozwój Katowice - GKS JASTRZĘBIE -:-
MKS Kluczbork - GKS Bełchatów -:-
Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo -:-
ROW Rybnik - Błękitni Stargard -:-
Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola -:-
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków -:-
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź -:-
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg -:-
Wisła Puławy - Warta Poznań -:-


32 kolejka - 19-20 maja 2018

GKS JASTRZĘBIE - Legionovia Legionowo -:-
GKS Bełchatów - Wisła Puławy -:-
Warta Poznań - Radomiak Radom -:-
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków -:-
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg -:-
Znicz Pruszków - Rozwój Katowice -:-
Stal Stalowa Wola - ROW Rybnik -:-
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin -:-
Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork -:-


33 kolejka - 26-27 maja 2018

ROW Rybnik - GKS JASTRZĘBIE -:-
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów -:-
MKS Kluczbork - Błękitni Stargard -:-
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola -:-
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków -:-
Rozwój Katowice - ŁKS Łódź -:-
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg -:-
Garbarnia Kraków - Warta Poznań -:-
Radomiak Radom - Wisła Puławy -:-


34 kolejka - 2-3 czerwca 2018

GKS JASTRZĘBIE - Gwardia Koszalin -:-
GKS Bełchatów - Radomiak Radom -:-
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków -:-
Warta Poznań - Siarka Tarnobrzeg -:-
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice -:-
ŁKS Łódź - Legionovia Legionowo -:-
Znicz Pruszków - ROW Rybnik -:-
Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork -:-
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo -:-


Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
18 listopada 2017, Kluczbork, 16:00
MKS Kluczbork - GieKSa 0:1 (0:0)
0:1 Kacper Kawula '68
Następny mecz
25 listopada 2017, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Gryf Wejherowo
18. kolejka - 18-19.11.2017
18.11 Kluczbork - GieKSa 0:1
18.11 Gwardia - Znicz Pruszków 2:2
18.11 ROW Rybnik - ŁKS Łódź 2:2
18.11 Rozwój - Warta Poznań 2:0
18.11 Siarka - Wisła Puławy 1:0
18.11 Garbarnia - Radomiak 1:1
19.11 Bełchatów - Błękitni -:-
19.11 Wejherowo - Stalowa Wola -:-
19.11 Legionovia - Olimpia -:-
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. GKS Jastrzębie 18 40 31:11
2. ŁKS Łódź 18 35 20:11
3. Radomiak Radom 18 34 27:16
4. Warta Poznań 18 33 24:12
5. Siarka Tarnobrzeg 18 29 28:24
6. Olimpia Elbląg 17 26 20:19
7. Znicz Pruszków 18 25 22:25
8. Garbarnia Kraków 18 23 21:20
9. GKS Bełchatów 17 22 26:24
10. ROW Rybnik 18 22 26:27
11. Błękitni Stargard 17 21 16:16
12. Wisła Puławy 18 20 20:21
13. Stal Stalowa Wola 17 19 17:20
14. Legionovia 17 18 18:21
15. Rozwój Katowice 18 17 16:27
16. MKS Kluczbork 18 15 13:26
17. Gwardia Koszalin 18 15 15:32
18. Gryf Wejherowo 17 13 18:26
Pełna tabela