0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Sezon 2004/05 - III Liga, grupa 3
1 kolejka - 7 sierpnia 2004 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 800 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Arka Nowa Sól 2:1 (2:1)
1:0 Mariusz Miąsko '6
1:1 Tomasz Iwanowski '25
2:1 Mariusz Miąsko '45
GKS: Paś - Wrześniak, Staniek, Ciemięga (68. Piksa) - Pielorz, Grabczyński, Hajduczek (62. Małkowski), Ćmich, Taraszkiewicz - Miąsko (73. Pawliczek), Żbikowski (89. Myśliwiec), trener - Krzysztof Zagórski.


2 kolejka - 14 sierpnia 2004 - Słubice, 17:00, widzów: 600 (40 gości)
Polonia Słubice - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (1:0)
1:0 Roland Heppner '28 (karny)
2:0 Krzysztof Rośmiarek '80
GKS: Paś - Wrześniak, Staniek, Ciemięga - Taraszkiewicz, Grabczyński, Hajduczek, Ćmich (46. Małkowski), Pielorz - Miąsko (79. Myśliwiec), Żbikowski (68. Sadlok), trener - Krzysztof Zagórski.


3 kolejka - 21 sierpnia 2004 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 600 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Lechia Zielona Góra 2:0 (1:0)
1:0 Mariusz Miąsko '13
2:0 Arkadiusz Taraszkiewicz '52
GKS: Paś - Wrześniak, Staniek, Ciemięga - Hajduczek (74. Sadlok), Grabczyński, Ćmich, Taraszkiewicz, Pielorz - Miąsko (81. Małkowski), Żbikowski (89. Filip), trener - Krzysztof Zagórski.


4 kolejka - 28 sierpnia 2004 - Opole, 18:00, widzów: 2.000 (170 gości)
Odra Opole - GKS JASTRZĘBIE 4:1 (1:1)
0:1 Łukasz Pielorz '26
1:1 Marek Tracz '36 (karny)
2:1 Piotr Sobotta '52
3:1 Łukasz Dzierżęga '54
4:1 Piotr Sobotta '78
GKS: Paś - Wrześniak, Staniek, Piksa (55. Midzierski), Grabczyński (60. Myśliwiec) - Hajduczek, Ćmich, Taraszkiewicz, Pielorz - Miąsko (88. Pawliczek), Żbikowski, trener - Krzysztof Zagórski.


5 kolejka - 4 września 2004 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 150 (5 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Promień Żary 1:2 (1:1)
1:0 Arkadiusz Taraszkiewicz '14
1:1 Sebastian Dudek '22
1:2 Erwin Łabul '67
GKS: Sodzawiczny - Wrześniak, Staniek, Ciemięga (70. Piksa) - Pielorz, Grabczyński, Ćmich (59. Sadlok), Taraszkiewicz, Małkowski - Miąsko (76. Pawliczek), Żbikowski, trener - Krzysztof Zagórski.


6 kolejka - 11 września 2004 - Zabrze, 16:00, widzów: 250 (30 gości)
Walka Zabrze - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:1)
0:1 Robert Żbikowski '25
1:1 Janusz Wrześniak '42 (samobójcza)
GKS: Paś - Wrześniak, Staniek, Grabczyński, Ciemięga - Piksa (71. Miśkowiec), Pielorz, Ćmich, Taraszkiewicz - Miąsko (79. Myśliwiec), Żbikowski, trener - Krzysztof Zagórski.


7 kolejka - 18 września 2004 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 1.000 (50 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Ruch Radzionków 1:1 (1:1)
1:0 Bartłomiej Grabczyński '28
1:1 Adam Krzęciesa '32
GKS: Paś - Wrześniak (90. Piksa), Staniek, Ciemięga - Hajduczek, Grabczyński, Ćmich (74. Małkowski), Taraszkiewicz, Pielorz - Miąsko (62. Pawliczek), Żbikowski (83. Myśliwiec), trener - Krzysztof Zagórski.


8 kolejka - 25 września 2004 - Głogów, 15:00, widzów: 600 (30 gości)
Chrobry Głogów - GKS JASTRZĘBIE 3:2 (1:1)
0:1 Robert Żbikowski '25
1:1 Marcin Pacan '28
1:2 Robert Żbikowski '48
2:2 Paweł Żmudziński '60
3:2 Henryk Cackowski '62
GKS: Paś (67. Sodzawiczny) - Wrześniak, Staniek, Grabczyński, Ciemięga - Pielorz, Ćmich (77. Sadlok), Taraszkiewicz, Hajduczek (67. Małkowski) - Miąsko (80. Piksa), Żbikowski, trener - Krzysztof Zagórski.


9 kolejka - 3 października 2004 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 5.000 (170 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Śląsk Wrocław 3:1 (2:0)
1:0 Maciej Małkowski '21
2:0 Robert Żbikowski '45
2:1 Jakub Małecki '78
3:1 Michał Ćmich '82
GKS: Paś - Wrześniak, Staniek, Ciemięga - Hajduczek (84. Miśkowiec), Grabczyński, Pielorz, Taraszkiewicz, Małkowski (79. Ćmich) - Miąsko (85. Piksa), Żbikowski (88. Pawliczek), trener - Krzysztof Zagórski.


10 kolejka - 9 października 2004 - Dobrzeń Wielki, 15:00, widzów: 600 (70 gości)
TOR Dobrzeń Wielki - GKS JASTRZĘBIE 0:3 (0:1)
0:1 Paweł Hajduczek '15
0:2 Robert Żbikowski '56
0:3 Arkadiusz Taraszkiewicz '85
GKS: Paś - Wrześniak (85. Midzierski), Staniek, Grabczyński, Ciemięga - Małkowski (82. Ćmich), Pielorz, Taraszkiewicz, Hajduczek - Miąsko (62. Pawliczek), Żbikowski, trener - Krzysztof Zagórski.


11 kolejka - 16 października 2004 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 600 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Miedź Legnica 3:1 (1:1)
1:0 Robert Żbikowski '5
1:1 Jan Panik '18
2:1 Tomasz Ciemięga '87 (karny)
3:1 Robert Żbikowski '90
GKS: Paś - Wrześniak, Staniek, Ciemięga - Hajduczek (67. Ćmich), Grabczyński, Taraszkiewicz, Pielorz, Małkowski - Miąsko (83. Myśliwiec), Żbikowski, trener - Krzysztof Zagórski.


12 kolejka - 23 października 2004 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 1.000 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Motobi Kąty Wrocławskie 0:0
GKS: Paś - Wrześniak, Staniek, Ciemięga - Hajduczek, Grabczyński, Taraszkiewicz, Pielorz, Małkowski - Miąsko (63. Ćmich), Żbikowski, trener - Krzysztof Zagórski.


13 kolejka - 30 października 2004 - Wrocław, 15:00, widzów: 300 (30 gości)
Polar Wrocław - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Robert Żbikowski '90
GKS: Paś - Wrześniak, Staniek, Ciemięga - Hajduczek (68. Miśkowiec), Grabczyński, Taraszkiewicz, Ćmich, Pielorz - Małkowski, Żbikowski (90. Piksa), trener - Krzysztof Zagórski.


14 kolejka - 7 listopada 2004 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 2.000 (60 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Polonia Bytom 0:0
GKS: Paś - Wrześniak, Staniek, Ciemięga - Hajduczek (74. Miśkowiec), Grabczyński, Taraszkiewicz, Ćmich (46. Miąsko), Małkowski, Pielorz - Żbikowski, trener - Krzysztof Zagórski.


15 kolejka - 13 listopada 2004 - Katowice, 11:00, widzów: 400 (110 gości)
Rozwój Katowice - GKS JASTRZĘBIE 4:1 (1:0)
1:0 Krzysztof Buffi '4
1:1 Tomasz Ciemięga '56 (karny)
2:1 Łukasz Sudoł '57
3:1 Tomasz Wróbel '65
4:1 Adam Giesa '70
GKS: Paś - Wrześniak, Staniek, Ciemięga (73. Wąsik) - Pielorz, Grabczyński, Taraszkiewicz, Ćmich (70. Myśliwiec), Małkowski - Żbikowski, Miąsko (81. Pawliczek), trener - Krzysztof Zagórski.


18 kolejka - 26 marca 2005 - Zielona Góra, 15:00, widzów: 500 (30 gości)
Lechia Zielona Góra - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (0:1)
0:1 Robert Żbikowski '29
0:2 Dragan Veljović '86
0:3 Robert Żbikowski '88
1:3 Krzysztof Jutrzenka '90
GKS: Paś - Wrześniak (90. Midzierski), Grabczyński, Ciemięga - Żukowski, Hajduczek, Adaszek, Ćmich, Miąsko (82. Miśkowiec) - Żbikowski, Veljović, trener - Krzysztof Zagórski.


20 kolejka - 9 kwietnia 2005 - Żary, 16:00, widzów: 800 (30 gości)
Promień Żary - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (2:1)
1:0 Sebastian Dudek '14
2:0 Sebastian Dudek '17
2:1 Robert Żbikowski '40
3:1 Bartosz Kosman '80
GKS: Paś - Wrześniak, Staniek, Ciemięga - Żukowski, Hajduczek, Ćmich, Adaszek, Veljović - Miąsko, Żbikowski, trener - Andrzej Myśliwiec.


21 kolejka - 16 kwietnia 2005 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 600 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Walka Zabrze 2:1 (2:1)
0:1 Wojciech Gontarewicz '6
1:1 Tomasz Ciemięga '23 (karny)
2:1 Mariusz Adaszek '42 (karny)
GKS: Paś - Żukowski, Grabczyński, Ciemięga, Wrześniak - Pielorz (76. Miśkowiec), Ćmich, Adaszek, Małkowski (88. Staniek) - Miąsko (81. Piksa), Żbikowski, trener - Andrzej Myśliwiec.


19 kolejka - 19 kwietnia 2005 - Jastrzębie Zdrój, 19:15, widzów: 1.500 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Odra Opole 0:1 (0:0)
0:1 Marcin Rogowski '69
GKS: Paś - Żukowski, Grabczyński, Ciemięga, Wrześniak (86. Piksa) - Pielorz, Ćmich (61. Hajduczek), Adaszek, Małkowski - Miąsko, Żbikowski, trener - Andrzej Myśliwiec.


22 kolejka - 23 kwietnia 2005 - Radzionków, 16:00, widzów: 800 (150 gości)
Ruch Radzionków - GKS JASTRZĘBIE 4:1 (3:0)
1:0 Łukasz Wesecki '12
2:0 Łukasz Wesecki '14
3:0 Sławomir Kałwak '24
4:0 Damian Galeja '54
4:1 Paweł Hajduczek '70 (karny)
GKS: Paś - Żukowski, Grabczyński, Ciemięga, Wrześniak - Pielorz (26. Miśkowiec), Adaszek, Hajduczek, Ćmich (61. Veljović), Małkowski - Żbikowski (61. Miąsko), trener - Andrzej Myśliwiec.


23 kolejka - 30 kwietnia 2005 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 500 (30 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Chrobry Głogów 0:0
GKS: Paś - Żukowski, Ciemięga, Grabczyński, Wrześniak - Miśkowiec (61. Miąsko), Ćmich, Hajduczek, Adaszek, Małkowski - Żbikowski (77. Veljović), trener - Andrzej Myśliwiec.


16 kolejka - 4 maja 2005 - Nowa Sól, 17:00, widzów: 900 (12 gości)
Arka Nowa Sól - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Paś - Wrześniak, Ciemięga, Grabczyński - Żukowski, Ćmich, Adaszek (78. Piksa), Małkowski, Hajduczek (87. Staniek) - Miśkowiec, Veljović (55. Miąsko), trener - Andrzej Myśliwiec.


24 kolejka - 7 maja 2005 - Wrocław, 17:00, widzów: 2.500 (200 gości)
Śląsk Wrocław - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
0:1 Patryk Lipiński '63 (samobójcza)
1:1 Robert Rosiński '75
GKS: Paś - Wrześniak, Ciemięga, Grabczyński - Piksa (55. Miśkowiec), Hajduczek, Ćmich (46. Miąsko), Małkowski, Żukowski - Adaszek (76. Staniek), Żbikowski (75. Veljović), trener - Andrzej Myśliwiec.


25 kolejka - 14 maja 2005 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 500 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - TOR Dobrzeń Wielki 1:0 (1:0)
1:0 Marcin Żukowski '45
GKS: Paś - Żukowski, Ciemięga (56. Staniek), Wrześniak - Piksa, Grabczyński, Ćmich (88. Midzierski), Hajduczek, Małkowski - Veljović (75. Miśkowiec), Żbikowski, trener - Andrzej Myśliwiec.


17 kolejka - 18 maja 2005 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 300 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Polonia Słubice 1:1 (0:0)
0:1 Marcin Chyła '53
1:1 Tomasz Ciemięga '85 (karny)
GKS: Paś - Piksa, Staniek, Ciemięga - Miśkowiec, Grabczyński, Ćmich (81. Midzierski), Hajduczek (64. Pawliczek), Małkowski - Miąsko, Żbikowski, trener - Andrzej Myśliwiec.


26 kolejka - 21 maja 2005 - Legnica, 15:00, widzów: 400 (30 gości)
Miedź Legnica - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:0)
1:0 Krzysztof Kotlarski '42
1:1 Robert Żbikowski '72
GKS: Paś - Wrześniak, Midzierski, Grabczyński, Żukowski - Małkowski, Piksa (66. Miśkowiec), Hajduczek, Ćmich - Miąsko (86. Pawliczek), Żbikowski, trener - Andrzej Myśliwiec.


27 kolejka - 28 maja 2005 - Kąty Wrocławskie, 17:00, widzów: 300 (30 gości)
Motobi Kąty Wrocławskie - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:0)
1:0 Wojciech Olszowiak '38
2:0 Michał Wróbel '69 (karny)
2:1 Robert Żbikowski '71
GKS: Paś - Ciemięga, Midzierski, Wrześniak - Żukowski, Ćmich, Grabczyński, Adaszek, Pielorz (26. Miśkowiec) - Miąsko (83. Pawliczek), Żbikowski, trener - Andrzej Myśliwiec.


28 kolejka - 3 czerwca 2005 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 600 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Polar Wrocław 1:4 (1:1)
0:1 Jacek Imianowski '32
1:1 Robert Żbikowski '43
1:2 Przemysław Boldt '82 (karny)
1:3 Artur Anioł '90
1:4 Edwin Kuszyk '90+2
GKS: Paś - Żukowski, Ciemięga, Wrześniak - Miśkowiec, Ćmich, Adaszek, Hajduczek, Żbikowski, Małkowski - Miąsko, trener - Andrzej Myśliwiec.


29 kolejka - 8 czerwca 2005 - Bytom, 17:00, widzów: 900 (90 gości)
Polonia Bytom - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Jacek Trzeciak '48
GKS: Paś - Ciemięga, Grabczyński, Midzierski, Wrześniak (86. Piksa) - Hajduczek (78. Miśkowiec), Adaszek, Ćmich, Małkowski - Miąsko, Żbikowski, trener - Andrzej Myśliwiec.


30 kolejka - 11 czerwca 2005 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 400 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Rozwój Katowice 4:1 (1:0)
1:0 Janusz Wrześniak '24
1:1 Bartłomiej Grabczyński '67 (samobójcza)
2:1 Bartłomiej Grabczyński '74
3:1 Janusz Piksa '86
4:1 Janusz Wrześniak '90
GKS: Paś - Wrześniak, Grabczyński, Midzierski, Ciemięga - Żukowski (82. Miśkowiec), Ćmich, Hajduczek, Małkowski - Adaszek (65. Piksa), Miąsko, trener - Andrzej Myśliwiec.

Tabela Końcowa Sezonu 2004/2005
 
 1. Śląsk Wrocław 30 58 56:25 16 10 4
 2. Polonia Bytom 30 58 38:18 17 7 6
 3. Polar Wrocław 30 56 51:28 16 8 6
 4. Ruch Radzionków 30 54 48:28 15 9 6
 5. Miedź Legnica 30 45 36:30 11 12 7
 6. Rozwój Katowice 30 43 43:33 12 7 11
 7. Promień Żary 30 40 35:38 11 7 12
 8. GKS Jastrzębie 30 39 38:41 10 9 11
 9. Arka Nowa Sól 30 39 40:48 11 6 13
10. Chrobry Głogów 30 38 40:41 9 11 10
11. Walka Zabrze 30 38 34:37 10 8 12
12. Odra Opole 30 37 26:26 9 10 11
13. Lechia Zielona Góra 30 30 31:53 7 9 14
14. Polonia Słubice 30 29 35:59 8 5 17
15. Motobi Kąty Wrocławskie 30 28 30:42 7 7 16
16. TOR Dobrzeń Wielki 30 23 22:56 6 5 19


Baraż o 2. ligę:
Polonia Bytom - Szczakowianka Jaworzno 1:0, 1:2


KADRA - SEZON 2004/2005
     
  Bramkarze:    
  Krzysztof DĄBEK 19.06.1973 0 / 0
  Piotr PAŚ 28.04.1984 29 / 0
  Grzegorz SODZAWICZNY 08.11.1978 2 / 0
  Michał SZKALBMIERSKI 23.01.1984 0 / 0
     
  Obrońcy:    
  Tomasz CIEMIĘGA 19.03.1976 28 / 4
  Tomasz MIDZIERSKI 05.06.1985 9 / 0
  Andrzej MYŚLIWIEC 12.06.1972 7 / 0
  Janusz PIKSA 30.06.1973 17 / 1
  Ryszard STANIEK 13.03.1971 21 / 0
  Tomasz WĄSIK 03.05.1985 1 / 0
  Janusz WRZEŚNIAK 11.03.1980 29 / 2
  Marcin ŻUKOWSKI 03.06.1981 13 / 1
     
  Pomocnicy:    
  Mariusz ADASZEK 29.06.1979 12 / 1
  Bartłomiej GRABCZYŃSKI 03.02.1977 28 / 2
  Michał ĆMICH 17.02.1984 30 / 1
  Paweł HAJDUCZEK 17.05.1982 25 / 2
  Maciej MAŁKOWSKI 19.03.1985 25 / 1
  Jarosław MIŚKOWIEC 05.08.1983 17 / 0
  Łukasz PIELORZ 23.05.1983 18 / 1
  Arkadiusz TARASZKIEWICZ 10.01.1982 15 / 3
     
  Napastnicy:    
  Mariusz MIĄSKO 26.01.1980 28 / 3
  Robert ŻBIKOWSKI 14.09.1976 28 / 14
  Błażej PAWLICZEK 29.04.1983 10 / 0
  Dragan VELJOVIĆ 16.01.1981 7 / 1
  Wojciech SADLOK 10.10.1984 4 / 0
  Marcin FILIP 07.01.1984 1 / 0

       Sezon 2003/2004   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II

       Sezon 2005/2006   III LIGA - grupa III
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów
Bełchatów - GieKSa
20. kolejka - 29.11-01.12.2019
30.11 GieKSa - Stomil 1:2
29.11 Zagłębie - Nieciecza 1:0
30.11 Stal - Podbeskidzie 2:1
30.11 Chojnice - Olimpia 1:3
30.11 Sandecja - Puszcza 0:1
01.12 Warta - Wigry -:-
01.12 Chrobry - Miedź -:-
01.12 Odra - Tychy -:-
01.12 Radomiak - Bełchatów -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 19 37 35:19
2. Warta Poznań 19 37 30:18
3. Stal Mielec 19 35 28:17
4. Radomiak 19 33 28:23
5. GKS Jastrzębie 19 30 29:23
6. GKS Tychy 19 29 40:29
7. Ol. Grudziądz 19 28 31:29
8. Miedź Legnica 19 28 27:26
9. Bruk-Bet Nieciecza 19 26 28:21
10. Sandecja N. Sącz 19 25 28:34
11. GKS Bełchatów 19 24 24:25
12. Zagł. Sosnowiec 19 23 27:31
13. Stomil Olszyn 19 23 14:21
14. Puszcza N. 19 20 14:24
15. Chrobry Głogów 19 20 18:31
16. Odra Opole 19 19 16:25
17. Wigry Suwałki 19 19 17:28
18. Chojniczanka 19 16 26:36
Pełna tabela