0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
1:2
(d)

1:1
(d)
0:0
(d)

2:2
(w)
3:2
(d)

1:1
(w)
03.06
(d)

2:0
(d)
07.06
(w)

1:1
(w)
12.06
(d)

1:0
(d)
17.06
(w)

4:2
(w)
20.06
(d)

1:3
(w)
27.06
(d)

1:3
(w)
01.07
(d)

1:0
(d)
04.07
(w)

2:0
(w)
11.07
(d)

2:0
(d)
16.07
(w)

2:2
(w)
19.07
(d)

2:2
(d)
25.07
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Jakub Wróbel
7
Farid Ali
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Sezon 2019/20 - I Liga
1 kolejka - 27 lipca 2019 - Niepołomice, 19:00, widzów: 869 (100 gości)
Puszcza Niepołomice - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Drazik - Kulawiak, Jaroszek, Wolniewicz, Gojny - R. Adamek, Mróz (70. Norkowski), Tront, Jadach (66. K. Adamek), Ali (85. Szczęch) - Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


2 kolejka - 3 sierpnia 2019 - Jastrzębie Zdrój, 20:00, widzów: 2.140 (178 gości)
GKS JASTRZĘBIE - GKS Tychy 2:1 (2:1)
1:0 Kamil Adamek '7
2:0 Damian Tront '32
2:1 Mateusz Piątkowski '38
GKS: Drazik - Kulawiak, Wolniewicz, Jaroszek, Gojny - R. Adamek, Norkowski (68. Bojdys), Tront, Jadach (65. Liszka) - K. Adamek, Wróbel (81. Mróz), trener - Jarosław Skrobacz.


3 kolejka - 9 sierpnia 2019 - Olsztyn, 19:45, widzów: 2.567 (73 gości)
Stomil Olsztyn - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:0)
1:0 Grzegorz Lech '26 (karny)
2:0 Maciej Pałaszewski '67
2:1 Adam Wolniewicz '73 (karny)
GKS: Drazik - Kulawiak, Wolniewicz, Jaroszek (73. Żak), Gojny - R. Adamek, Tront, Mróz (59. Norkowski), Skórecki (59. Bojdys), Jadach - K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


4 kolejka - 17 sierpnia 2019 - Jastrzębie Zdrój, 20:00, widzów: 2.245 (103 gości)
GKS JASTRZĘBIE - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
1:0 Dawid Gojny '49 (karny)
1:1 Mateusz Marzec '79
GKS: Drazik (60. Pawełek) - Kulawiak, Jaroszek, Bojdys, Gojny - Liszka (81. Żak), Norkowski, Tront, Skórecki, Jadach (66. Ali) - Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


5 kolejka - 21 sierpnia 2019 - Radom, 17:30, widzów: 3.605 (50 gości)
Radomiak Radom - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (1:0)
1:0 Damian Nowak '37
1:1 Kamil Adamek '55
1:2 Damian Tront '72
2:2 Patryk Mikita '75 (karny)
GKS: Drazik - Kulawiak, Wolniewicz, Bojdys, Gojny - Ali, Mróz (66. Norkowski), Tront, Jadach (71. Szczęch) - Wróbel, K. Adamek (87. Skórecki), trener - Jarosław Skrobacz.


6 kolejka - 25 sierpnia 2019 - Grodzisk Wielkopolski, 16:00, widzów: 500 (44 gości)
Warta Poznań - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (1:0)
1:0 Robert Janicki '79 (karny)
1:1 Adam Wolniewicz '90 (karny)
GKS: Drazik - Kulawiak, Wolniewicz, Bojdys, Gojny - Ali (85. Żak), Norkowski '90*, Tront, Szczęch (80. R. Adamek) - Wróbel, K. Adamek (90. Jadach), trener - Jarosław Skrobacz.
* za dwie żółte


7 kolejka - 31 sierpnia 2019 - Jastrzębie Zdrój, 19:00, widzów: 2.541 (45 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Odra Opole 2:0 (1:0)
1:0 Farid Ali '24
2:0 Farid Ali '66
GKS: Drazik - Kulawiak, Wolniewicz, Bojdys, Gojny - Ali, Norkowski, Tront, Jadach (81. Skórecki) - Wróbel (69. Mróz), K. Adamek (61. Żak), trener - Jarosław Skrobacz.


8 kolejka - 7 września 2019 - Nowy Sącz, 19:10, widzów: 1.238 (77 gości)
Sandecja Nowy Sącz - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
1:0 Dominik Kun '51
1:1 Adam Żak '69
GKS: Drazik - Kulawiak, Jaroszek, Bojdys, Gojny - R. Adamek (69. Szczęch), Tront, Norkowski, Mróz (54. Żak), Ali (88. Liszka) - Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


9 kolejka - 14 września 2019 - Jastrzębie Zdrój, 19:00, widzów: 1.675 (50 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
1:0 Kamil Adamek '82
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Jaroszek, Bojdys, Gojny - Skórecki (65. K. Adamek), Tront, Mróz (56. Norkowski), Ali - Wróbel, Żak (77. Szczęch), trener - Jarosław Skrobacz.


10 kolejka - 21 września 2019 - Sosnowiec, 18:00, widzów: 2.478 (319 gości)
Zagłębie Sosnowiec - GKS JASTRZĘBIE 2:4 (0:3)
0:1 Jakub Wróbel '18
0:2 Michał Bojdys '31
0:3 Jakub Wróbel '38
0:4 Jakub Wróbel '58
1:4 Rafał Grzelak '59
2:4 Błażej Radwanek '63
GKS: Drazik - Kulawiak, Jaroszek, Bojdys, Gojny - Ali, Tront, Norkowski, Jadach (59. Liszka) - Wróbel (88. Żak), K. Adamek (71. Skórecki), trener - Jarosław Skrobacz.


Kadra - Sezon 2019/2020
    Liga PP
  Bramkarze:      
  Grzegorz DRAZIK 04.06.1993 10 / 0 0 / 0
  Mateusz KURZANOWSKI 30.07.1999 0 / 0 0 / 0
  Mariusz PAWEŁEK 17.03.1981 1 / 0 0 / 0
       
  Obrońcy:      
  Michał BOJDYS 10.01.1993 9 / 1 0 / 0
  Dawid GOJNY 31.08.1994 10 / 1 0 / 0
  Dominik KULAWIAK 03.11.1996 9 / 0 0 / 0
  Daniel LISZKA 17.02.2000 4 / 0 0 / 0
  Oskar MAZURKIEWICZ 08.04.1997 1 / 0 0 / 0
  Przemysław PASTUSZAK 03.05.2001 0 / 0 0 / 0
  Kamil SZYMURA 16.08.1990 0 / 0 0 / 0
  Adam WOLNIEWICZ 18.03.1993 6 / 2 0 / 0
       
  Pomocnicy:      
  Rafał ADAMEK 17.07.1994 5 / 0 0 / 0
  Farid ALI (UKR) 11.02.1992 8 / 2 0 / 0
  Dawid CHOCHULSKI 24.01.2002 0 / 0 0 / 0
  Łukasz GAJDA 19.03.2003 0 / 0 0 / 0
  Bartosz JAROSZEK 17.02.1994 7 / 0 0 / 0
  Marek MRÓZ 18.02.1999 7 / 0 0 / 0
  Łukasz NORKOWSKI 26.03.2000 10 / 0 0 / 0
  Patryk SKÓRECKI 27.12.1991 6 / 0 0 / 0
  Dominik SZCZĘCH 27.08.1996 5 / 0 0 / 0
  Damian TRONT 27.10.1994 10 / 2 0 / 0
       
  Napastnicy:      
  Kamil ADAMEK 09.02.1989 8 / 3 0 / 0
  Kamil JADACH 23.05.1990 8 / 0 0 / 0
  Jakub WRÓBEL 30.07.1993 9 / 3 0 / 0
  Adam ŻAK 23.12.1994 7 / 1 0 / 0


       Sezon 2018/2019   I LIGA
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
7 marca 2020, Jastrzębie Zdrój, 15:00
GieKSa - Radomiak 3:2 (0:0)
0:1 Patryk Mikita '56
0:2 Patryk Mikita '68 (karny)
1:2 Marek Mróz '77
2:2 Kamil Jadach '80
3:2 Farid Ali '82
Następny mecz
3 czerwca 2020, Jastrzębie Zdrój, 18:10
GieKSa - Warta Poznań
23. kolejka - 02-04.06.2020
03.06 GieKSa - Warta -:-
02.06 Miedź - Stal Mielec -:-
02.06 Stomil - Chrobry -:-
02.06 Puszcza - Chojnice -:-
02.06 Nieciecza - Wigry -:-
02.06 Bełchatów- Sandecja -:-
03.06 Olimpia - Podbeskidzie -:-
04.06 Radomiak - Odra -:-
04.06 Tychy - Zagłębie -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 22 43 42:21
2. Warta Poznań 22 43 36:20
3. Stal Mielec 22 41 35:21
4. Radomiak 22 36 32:29
5. GKS Jastrzębie 22 34 33:27
6. Miedź Legnica 22 34 34:30
7. Ol. Grudziądz 22 34 36:36
8. GKS Tychy 22 31 43:36
9. Bruk-Bet Nieciecza 22 29 32:24
10. Zagł. Sosnowiec 22 29 33:36
11. Sandecja N. Sącz 22 29 33:37
12. Stomil Olszyn 22 29 20:27
13. Chrobry Głogów 22 26 26:35
14. Puszcza N. 22 26 21:30
15. GKS Bełchatów 22 25 24:28
16. Odra Opole 22 23 19:29
17. Wigry Suwałki 22 19 18:37
18. Chojniczanka 22 19 31:45
Pełna tabela