28.08
(d)
27.02
(w)

05.09
(w)
06.03
(d)

12.09
(d)
13.03
(w)

19.09
(w)
20.03
(d)

26.09
(d)
20.03
(w)

30.09
(w)
27.03
(d)

04.10
(w)
03.04
(d)

10.10
(w)
10.04
(d)

17.10
(w)
17.04
(d)

24.10
(w)
28.04
(d)

06.11
(w)
01.05
(d)

14.11
(d)
08.05
(w)

21.11
(w)
15.05
(d)

28.11
(d)
22.05
(w)

02.12
(w)
29.05
(d)

05.12
(d)
05.06
(w)

12.12
(w)
12.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Marek Mróz
1
Daniel Rumin
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,593
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~patrykmiasko
Sezon 2019/20 - I Liga
1 kolejka - 27 lipca 2019 - Niepołomice, 19:00, widzów: 869 (100 gości)
Puszcza Niepołomice - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Drazik - Kulawiak, Jaroszek, Wolniewicz, Gojny - R. Adamek, Mróz (70. Norkowski), Tront, Jadach (66. K. Adamek), Ali (85. Szczęch) - Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


2 kolejka - 3 sierpnia 2019 - Jastrzębie Zdrój, 20:00, widzów: 2.140 (178 gości)
GKS JASTRZĘBIE - GKS Tychy 2:1 (2:1)
1:0 Kamil Adamek '7
2:0 Damian Tront '32
2:1 Mateusz Piątkowski '38
GKS: Drazik - Kulawiak, Wolniewicz, Jaroszek, Gojny - R. Adamek, Norkowski (68. Bojdys), Tront, Jadach (65. Liszka) - K. Adamek, Wróbel (81. Mróz), trener - Jarosław Skrobacz.


3 kolejka - 9 sierpnia 2019 - Olsztyn, 19:45, widzów: 2.567 (73 gości)
Stomil Olsztyn - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:0)
1:0 Grzegorz Lech '26 (karny)
2:0 Maciej Pałaszewski '67
2:1 Adam Wolniewicz '73 (karny)
GKS: Drazik - Kulawiak, Wolniewicz, Jaroszek (73. Żak), Gojny - R. Adamek, Tront, Mróz (59. Norkowski), Skórecki (59. Bojdys), Jadach - K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


4 kolejka - 17 sierpnia 2019 - Jastrzębie Zdrój, 20:00, widzów: 2.245 (103 gości)
GKS JASTRZĘBIE - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)
1:0 Dawid Gojny '49 (karny)
1:1 Mateusz Marzec '79
GKS: Drazik (60. Pawełek) - Kulawiak, Jaroszek, Bojdys, Gojny - Liszka (81. Żak), Norkowski, Tront, Skórecki, Jadach (66. Ali) - Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


5 kolejka - 21 sierpnia 2019 - Radom, 17:30, widzów: 3.605 (50 gości)
Radomiak Radom - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (1:0)
1:0 Damian Nowak '37
1:1 Kamil Adamek '55
1:2 Damian Tront '72
2:2 Patryk Mikita '75 (karny)
GKS: Drazik - Kulawiak, Wolniewicz, Bojdys, Gojny - Ali, Mróz (66. Norkowski), Tront, Jadach (71. Szczęch) - Wróbel, K. Adamek (87. Skórecki), trener - Jarosław Skrobacz.


6 kolejka - 25 sierpnia 2019 - Grodzisk Wielkopolski, 16:00, widzów: 500 (44 gości)
Warta Poznań - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
1:0 Robert Janicki '79 (karny)
1:1 Adam Wolniewicz '90 (karny)
GKS: Drazik - Kulawiak, Wolniewicz, Bojdys, Gojny - Ali (85. Żak), Norkowski '90*, Tront, Szczęch (80. R. Adamek) - Wróbel, K. Adamek (90. Jadach), trener - Jarosław Skrobacz.
* za dwie żółte


7 kolejka - 31 sierpnia 2019 - Jastrzębie Zdrój, 19:00, widzów: 2.541 (45 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Odra Opole 2:0 (1:0)
1:0 Farid Ali '24
2:0 Farid Ali '66
GKS: Drazik - Kulawiak, Wolniewicz, Bojdys, Gojny - Ali, Norkowski, Tront, Jadach (81. Skórecki) - Wróbel (69. Mróz), K. Adamek (61. Żak), trener - Jarosław Skrobacz.


8 kolejka - 7 września 2019 - Nowy Sącz, 19:10, widzów: 1.238 (77 gości)
Sandecja Nowy Sącz - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (0:0)
1:0 Dominik Kun '51
1:1 Adam Żak '69
GKS: Drazik - Kulawiak, Jaroszek, Bojdys, Gojny - R. Adamek (69. Szczęch), Tront, Norkowski, Mróz (54. Żak), Ali (88. Liszka) - Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


9 kolejka - 14 września 2019 - Jastrzębie Zdrój, 19:00, widzów: 1.675 (50 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Chrobry Głogów 1:0 (0:0)
1:0 Kamil Adamek '82
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Jaroszek, Bojdys, Gojny - Skórecki (65. K. Adamek), Tront, Mróz (56. Norkowski), Ali - Wróbel, Żak (77. Szczęch), trener - Jarosław Skrobacz.


10 kolejka - 21 września 2019 - Sosnowiec, 18:00, widzów: 2.478 (319 gości)
Zagłębie Sosnowiec - GKS JASTRZĘBIE 2:4 (0:3)
0:1 Jakub Wróbel '18
0:2 Michał Bojdys '31
0:3 Jakub Wróbel '38
0:4 Jakub Wróbel '58
1:4 Rafał Grzelak '59
2:4 Błażej Radwanek '63
GKS: Drazik - Kulawiak, Jaroszek, Bojdys, Gojny - Ali, Tront, Norkowski, Jadach (59. Liszka) - Wróbel (88. Żak), K. Adamek (71. Skórecki), trener - Jarosław Skrobacz.


I runda Pucharu Polski - 25 września 2019 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 896 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)
1:0 Kamil Adamek '87
GKS: Drazik - Kulawiak, Jaroszek, Bojdys, Mazurkiewicz (68. K. Adamek) - Liszka, Mróz, Norkowski (46. Tront), Szczęch - Skórecki, Żak, trener - Jarosław Skrobacz.


11 kolejka - 29 września 2019 - Chojnice, 18:00, widzów: 667 (0 gości - zakaz)
Chojniczanka Chojnice - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (1:1)
0:1 Damian Tront '3 (karny)
1:1 Tomasz Mikołajczak '15
2:1 Aghwan Papikjan '52
3:1 Emil Drozdowicz '87
GKS: Drazik - Kulawiak (35. Mazurkiewicz), Jaroszek, Bojdys, Liszka - Ali, Tront, Norkowski (74. R. Adamek), Jadach - Wróbel (59. Żak), K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


12 kolejka - 4 października 2019 - Mielec, 20:45, widzów: 2.481 (0 gości - zakaz)
Stal Mielec - GKS JASTRZĘBIE 3:1 (1:1)
1:0 Andreja Prokić '18
1:1 Farid Ali '33
2:1 Krystian Getinger '71
3:1 Adrian Paluchowski '90
GKS: Drazik - R. Adamek, Jaroszek, Bojdys, Gojny - Ali, Mróz (81. Norkowski), Tront, Skórecki (64. Żak) - Jadach, K. Adamek (90. Gajda), trener - Jarosław Skrobacz.


14 kolejka - 19 października 2019 - Bielsko-Biała, 18:00, widzów: 5.064 (100 gości)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
0:1 Michał Bojdys '38
0:2 Jakub Wróbel '82
GKS: Pawełek - Kulawiak, Jaroszek, Bojdys, Gojny - Ali (88. Szczęch), Norkowski, Tront, Mróz - Jadach (90. Liszka), Wróbel (83. Żak), trener - Jarosław Skrobacz.


13 kolejka - 22 października 2019 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 1.396 (1 gość)
GKS JASTRZĘBIE - Wigry Suwałki 1:0 (1:0)
1:0 Jakub Wróbel '35
GKS: Pawełek - Kulawiak, Jaroszek, Bojdys, Gojny - Ali, Norkowski, Mróz (89. Żak), Szczęch (71. R. Adamek) - Jadach (80. Szymura), Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


15 kolejka - 26 października 2019 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 1.615 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Olimpia Grudziądz 2:0 (1:0)
1:0 Bartosz Jaroszek '20
2:0 Damian Tront '55 (karny)
GKS: Pawełek - Kulawiak, Jaroszek, Szymura, Gojny - Ali (66. Liszka), Norkowski, Tront, Mróz - Jadach (79. Skórecki), Wróbel (74. K. Adamek), trener - Jarosław Skrobacz.


II runda Pucharu Polski - 29 października 2019 - Legnica, 19:00, widzów: 2.356 (43 gości)
Miedź Legnica - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0, 0:0)
1:0 Grzegorz Drazik (samobójcza) '108
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Bojdys, Szymura (91. Wróbel), Gojny - Liszka, Norkowski (46. Mróz), Tront, Szczęch, Skórecki (46. Jaroszek) - K. Adamek (75. Żak), trener - Jarosław Skrobacz.


16 kolejka - 2 listopada 2019 - Nieciecza, 18:00, widzów: 1.333 (40 gości)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (1:1)
1:0 Roman Gergel '23 (karny)
1:1 Farid Ali '27
2:1 Martin Miković '54
2:2 Jakub Wróbel '64
GKS: Pawełek - Kulawiak, Bojdys, Szymura, Gojny - Ali (68. Liszka), Norkowski, Tront, Mróz - Jadach (82. Szczęch), Wróbel (86. Żak), trener - Jarosław Skrobacz.


17 kolejka - 9 listopada 2019 - Jastrzębie Zdrój, 16:00, widzów: 2.015 (180 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Miedź Legnica 2:2 (1:0)
1:0 Jakub Wróbel '38
2:0 Farid Ali '66
2:1 Božo Musa '80
2:2 Marquitos '88
GKS: Pawełek - Kulawiak, Bojdys, Szymura, Gojny - Ali (81. Skórecki), Norkowski, Tront, Mróz (90. Żak) - Jadach (67. Liszka), Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


19 kolejka - 23 listopada 2019 - Tychy, 17:00, widzów: 4.413 (500 gości)
GKS Tychy - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (1:1)
1:0 Mateusz Piątkowski '11
1:1 Farid Ali '43
2:1 Łukasz Grzeszczyk '55
2:2 Farid Ali '60
GKS: Pawełek - Kulawiak, Bojdys, Szymura, Gojny - Ali, Norkowski (88. K. Adamek), Mróz (76. Jaroszek), Tront - Jadach (64. Liszka), Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


18 kolejka - 26 listopada 2019 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 1.354 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Puszcza Niepołomice 1:1 (1:0)
1:0 Marek Mróz '43
1:1 Jose Embalo '74
GKS: Pawełek - Kulawiak, Bojdys, Szymura, Gojny - Ali, Norkowski, Tront, Mróz (79. K. Adamek) - Jadach (72. Szczęch), Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


20 kolejka - 30 listopada 2019 - Jastrzębie Zdrój, 13:00, widzów: 1.456 (135 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Stomil Olsztyn 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
GKS: Pawełek - Kulawiak, Jaroszek, Szymura, Gojny - Ali, Norkowski (58. Liszka), Mróz (83. Bojdys), Tront - Jadach (59. Skórecki), Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


21 kolejka - 29 lutego 2020 - Bełchatów, 17:00, widzów: 1.210 (168 gości)
GKS Bełchatów - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Pawełek - Kulawiak (67. Słodowy), Jaroszek, Szymura, Gojny - Skórecki (74. Jadach), Norkowski, Tront, Mróz - Ali (62. K. Adamek), Szczepan, trener - Jan Woś.


22 kolejka - 7 marca 2020 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 1.708 (0 gości - zakaz)
GKS JASTRZĘBIE - Radomiak Radom 3:2 (0:0)
0:1 Patryk Mikita '56
0:2 Patryk Mikita '69 (karny)
1:2 Marek Mróz '76
2:2 Kamil Jadach '81
3:2 Farid Ali '83
GKS: Pawełek - Kulawiak, Jaroszek, Szymura, Gojny - Ali, Norkowski (55. Galuška), Skórecki (55. Jadach), Tront, Mróz - Szczepan (90. K. Adamek), trener - Jan Woś.


23 kolejka - 3 czerwca 2020 - Jastrzębie Zdrój, 18:10, mecz bez udziału publiczności (zagrożenie epidemiologiczne - koronawirus)
GKS JASTRZĘBIE - Warta Poznań 1:2 (1:1)
0:1 Mateusz Kupczak '19 (karny)
1:1 Petr Galuška '41
1:2 Michał Jakóbowski '90
GKS: Pawełek - Kulawiak, Jaroszek (61. Bojdys), Szymura, Gojny - Norkowski, Tront, Jadach (68. Mydlarz), Ali - Galuška (81. Szczepan), K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


24 kolejka - 7 czerwca 2020 - Opole, 17:00, mecz bez udziału publiczności (zagrożenie epidemiologiczne - koronawirus)
Odra Opole - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (0:0)
1:0 Arkadiusz Piech '52
1:1 Farid Ali '66
1:2 Patryk Janasik '84 (samobójcza)
GKS: Pawełek - Słodowy, Bojdys, Szymura, Liszka - Jaroszek, Ali, Tront, Skórecki (57. Jadach), Szczęch (57. Galuška) - Szczepan (87. K. Adamek), trener - Jarosław Skrobacz.


25 kolejka - 12 czerwca 2020 - Jastrzębie Zdrój, 17:40, mecz bez udziału publiczności (zagrożenie epidemiologiczne - koronawirus)
GKS JASTRZĘBIE - Sandecja Nowy Sącz 1:2 (1:1)
1:0 Daniel Szczepan '27
1:1 Dawid Szufryn '36
1:2 Maciej Małkowski '71 (karny)
GKS: Pawełek - Słodowy, Bojdys, Szymura, Liszka - Ali (81. Galuška), Norkowski (59. K. Adamek), Jaroszek, Tront, Jadach (65. Skórecki) - Szczepan, trener - Jarosław Skrobacz.


26 kolejka - 16 czerwca 2020 - Głogów, 16:00, mecz bez udziału publiczności (zagrożenie epidemiologiczne - koronawirus)
Chrobry Głogów - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Pawełek - Kulawiak, Bojdys, Szymura, Gojny - Galuška (90. Karmański), Jaroszek, Norkowski, Tront, Ali (55. Jadach) - Szczepan (81. K. Adamek), trener - Jarosław Skrobacz.


27 kolejka - 20 czerwca 2020 - Jastrzębie Zdrój, 17:40, widzów: 718 (0 gości - ograniczona liczba widzów / zagrożenie epidemiologiczne - koronawirus)
GKS JASTRZĘBIE - Zagłębie Sosnowiec 1:3 (0:2)
0:1 Filip Karbowy '3
0:2 Szymon Pawłowski '44
1:2 Kamil Adamek '47
1:3 Fabian Piasecki '49
GKS: Pawełek - Kulawiak, Bojdys, Szymura, Gojny - Galuška, Jaroszek (70. Jadach), Mróz, Tront '41*, Ali (46. Słodowy) - K. Adamek (62. Szczepan), trener - Jarosław Skrobacz.
* za dwie żółte


28 kolejka - 26 czerwca 2020 - Jastrzębie Zdrój, 17:40, widzów: 850 (0 gości - ograniczona liczba widzów / zagrożenie epidemiologiczne - koronawirus)
GKS JASTRZĘBIE - Chojniczanka Chojnice 1:3 (0:3)
0:1 Janusz Surdykowski '15
0:2 Janusz Surdykowski '26
0:3 Mateusz Kuzimski '31
1:3 Marek Mróz '78 (karny)
GKS: Drazik - Kulawiak, Jaroszek, Bojdys, Liszka - Szczepan (46. Mróz), Norkowski, Tront, Skórecki (46. Ali), Galuška (65. Jadach) - K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


29 kolejka - 30 czerwca 2020 - Jastrzębie Zdrój, 20:40, widzów: 796 (0 gości - ograniczona liczba widzów / zagrożenie epidemiologiczne - koronawirus)
GKS JASTRZĘBIE - Stal Mielec 1:2 (0:1)
0:1 Michał Bojdys '45 (samobójcza)
1:1 Kamil Adamek '58
1:2 Krystian Getinger '90
GKS: Drazik - Kulawiak, Bojdys, Szymura, Gojny - Galuška (74. Słodowy), Norkowski, Mróz (70. Jadach), Tront, Ali (81. Jaroszek) - K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


30 kolejka - 5 lipca 2020 - Suwałki, 17:40, widzów: 258 (0 gości - ograniczona liczba widzów / zagrożenie epidemiologiczne - koronawirus)
Wigry Suwałki - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (2:0)
1:0 Robert Bartczak '17
2:0 Martin Dobrotka '35
GKS: Drazik - Słodowy, Bojdys (19. Jadach), Szymura, Gojny - Ali (58. Szczęch), Mróz (78. Mydlarz), Jaroszek, Karmański, Galuška - K. Adamek, trener - Jan Woś.


31 kolejka - 11 lipca 2020 - Jastrzębie Zdrój, 12:40, widzów: 755 (0 gości - ograniczona liczba widzów / zagrożenie epidemiologiczne - koronawirus)
GKS JASTRZĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:3 (0:1)
0:1 Mateusz Sopoćko '39
0:2 Marko Roginić '60
0:3 Tomasz Nowak '79 (karny)
GKS: Drazik - Kulawiak (80. Słodowy), Jaroszek, Szymura, Gojny - Galuška (63. Szczęch), Mróz, Tront, Jadach, Ali - K. Adamek (63. Szczepan), trener - Paweł Ściebura.


32 kolejka - 16 lipca 2020 - Grudziądz, 20:40, widzów: 396 (0 gości - ograniczona liczba widzów / zagrożenie epidemiologiczne - koronawirus)
Olimpia Grudziądz - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Pawełek - Kulawiak, Jaroszek, Szymura, Gojny - Skórecki (66. Galuška), Mróz, Tront, Jadach (83. Szczęch), Ali - K. Adamek (75. Szczepan), trener - Paweł Ściebura.


33 kolejka - 19 lipca 2020 - Jastrzębie Zdrój, 17:40, widzów: 786 (20 gości - ograniczona liczba widzów / zagrożenie epidemiologiczne - koronawirus)
GKS JASTRZĘBIE - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:0
GKS: Pawełek - Kulawiak, Jaroszek, Szymura, Gojny - Skórecki (57. Galuška), Mróz, Tront, Jadach, Ali - K. Adamek (69. Szczepan), trener - Paweł Ściebura.


34 kolejka - 25 lipca 2020 - Legnica, 17:40, widzów: 761 (0 gości - ograniczona liczba widzów / zagrożenie epidemiologiczne - koronawirus)
Miedź Legnica - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:0)
1:0 Maciej Śliwa '27
1:1 Kamil Szymura '50 (karny)
GKS: Pawełek - Kulawiak, Jaroszek, Szymura, Gojny - Skórecki (90. Słodowy), Mróz, Jadach, Szczęch (75. Galuška), Ali - K. Adamek, trener - Paweł Ściebura.


Pełny terminarz rozgrywek

Końcowa Tabela Sezonu 2019/2020
 
 1. Stal Mielec 34 67 57:31 21 4 9
 2. Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 65 64:35 19 8 7
 3. Warta Poznań 34 60 52:35 18 6 10
 4. Radomiak Radom 34 57 52:45 16 9 9
 5. Miedź Legnica 34 51 49:44 14 9 11
 6. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 34 50 47:34 14 8 12
 7. Chrobry Głogów 34 49 41:44 14 7 13
 8. Puszcza Niepołomice 34 48 36:37 13 9 12
 9. GKS Tychy 34 47 60:53 12 11 11
10. Stomil Olsztyn 34 46 30:38 13 7 14
11. Zagłębie Sosnowiec 34 44 49:55 12 8 14
12. Sandecja Nowy Sącz 34 44 45:49 12 8 14
13. Odra Opole 34 42 33:39 11 9 14
14. GKS Jastrzębie 34 41 41:46 9 14 11
15. GKS Bełchatów 34 40 36:45 11 7 16
16. Olimpia Grudziądz 34 40 45:56 11 7 16
17. Chojniczanka Chojnice 34 30 46:67 8 6 20
18. Wigry Suwałki 34 26 27:57 7 5 22


Baraże o Ekstraklasę - Półfinały

Radomiak Radom - Miedź Legnica 3:1 (1:0)
Warta Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0 (0:0)

Finał

Warta Poznań - Radomiak Radom 2:0 (0:0)


Kadra - Sezon 2019/2020
    Liga PP
  Bramkarze:      
  Grzegorz DRAZIK 04.06.1993 16 / 0 2 / 0
  Mateusz KURZANOWSKI 30.07.1999 0 / 0 0 / 0
  Leonid OTCZENASZENKO (UKR) 09.06.1998 0 / 0 0 / 0
  Mariusz PAWEŁEK 17.03.1981 19 / 0 0 / 0
       
  Obrońcy:      
  Michał BOJDYS 10.01.1993 26 / 2 2 / 0
  Dawid GOJNY 31.08.1994 30 / 1 1 / 0
  Dominik KULAWIAK 03.11.1996 29 / 0 1 / 0
  Daniel LISZKA 17.02.2000 14 / 0 2 / 0
  Oskar MAZURKIEWICZ 08.04.1997 2 / 0 2 / 0
  Przemysław PASTUSZAK 03.05.2001 0 / 0 0 / 0
  Mateusz SŁODOWY 08.08.1991 8 / 0 0 / 0
  Kamil SZYMURA 16.08.1990 20 / 1 1 / 0
  Adam WOLNIEWICZ 18.03.1993 6 / 2 0 / 0
       
  Pomocnicy:      
  Rafał ADAMEK 17.07.1994 8 / 0 0 / 0
  Farid ALI (UKR) 11.02.1992 32 / 9 0 / 0
  Dawid CHOCHULSKI 24.01.2002 0 / 0 0 / 0
  Łukasz GAJDA 19.03.2003 1 / 0 0 / 0
  Petr GALUŠKA (CZE) 08.07.1996 13 / 1 0 / 0
  Bartosz JAROSZEK 17.02.1994 28 / 1 2 / 0
  Filip KARMAŃSKI 12.04.1997 2 / 0 0 / 0
  Wojciech ŁASKI 21.05.2000 0 / 0 0 / 0
  Marek MRÓZ 18.02.1999 26 / 3 2 / 0
  Michał MYDLARZ 17.04.2000 2 / 0 0 / 0
  Łukasz NORKOWSKI 26.03.2000 27 / 0 2 / 0
  Patryk SKÓRECKI 27.12.1991 18 / 0 2 / 0
  Dominik SZCZĘCH 27.08.1996 14 / 0 2 / 0
  Damian TRONT 27.10.1994 31 / 4 2 / 0
       
  Napastnicy:      
  Kamil ADAMEK 09.02.1989 27 / 5 2 / 1
  Kamil JADACH 23.05.1990 32 / 1 0 / 0
  Daniel SZCZEPAN 05.06.1995 11 / 1 0 / 0
  Jakub WRÓBEL 30.07.1993 18 / 8 1 / 0
  Adam ŻAK 23.12.1994 13 / 1 2 / 0


       Sezon 2018/2019   I LIGA

       Sezon 2020/2021   I LIGA
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
23 paĹşdziernika 2020, Tychy, 18:00
GKS Tychy - GieKSa 3:1 (2:0)
1:0 Bartosz Biel '11
2:0 Oskar Paprzycki '24
2:1 Daniel Rumin '84
3:1 Dominik Połap '90
Następny mecz
4 listopada, Wodzisław Śl., 12:30
GieKSa - Puszcza Niepołomice
Puchar Polski
10. kolejka - 23-25.10.2020
23.10 Tychy - GieKSa-:-
25.10 Puszcza - Nieciecza -:-
25.10 Łęczna - Miedź Legnica -:-
30.10 Chrobry - Odra Opole -:-
odw. Widzew - Bełchatów -:-
odw. Resovia - Sandecja -:-
odw. Arka - Zagłębie -:-
odw. Korona - Stomil -:-
odw. Radomiak - ŁKS Łódź -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. ŁKS Łódź 8 22 20:4
2. Bruk-Bet Nieciecza 8 21 14:3
3. Odra Opole 9 20 9:6
4. Arka Gdynia 8 15 13:5
5. Górnik Łęczna 6 14 10:2
6. GKS Tychy 8 14 11:6
7. MiedĹş Legnica 9 13 14:11
8. Puszcza Niepoł. 7 11 8:8
9. Widzew Łódź 9 11 7:12
10. Radomiak Radom 7 10 11:10
11. Stomil Olsztyn 9 10 7:9
12. Chrobry Głogów 8 9 9:12
13. Korona Kielce 8 9 6:11
14. Zagłębie Sosnowiec 8 7 8:7
15. GKS Bełchatów 9 7 4:10
16. Resovia RzeszĂłw 8 4 6:14
17. GKS Jastrzębie 8 1 4:15
18. Sandecja N. Sącz 9 1 5:21
Pełna tabela