0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

1:0
(d)
04.04
(w)

4:2
(w)
11.04
(d)

1:3
(w)
18.04
(d)

1:3
(w)
25.04
(d)

2:0
(w)
09.05
(d)

1:0
(d)
02.05
(w)

2:0
(d)
16.05
(w)

2:2
(w)
23.05
(d)

2:2
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
7
Farid Ali
7
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Sezon 2018/19 - I Liga
1 kolejka - 21 lipca 2018 - Jastrzębie Zdrój, 20:30, widzów: 2.353 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Wigry Suwałki 1:2 (0:0)
0:1 Jonatan Straus '51
1:1 Damian Tront '53
1:2 Robert Bartczak '83
GKS: Drazik - Kulawiak, Kawula, Szymura, Gojny - Skórecki, Jaroszek (89. Mazurkiewicz), Tront, Ali (75. Szczęch) - Jadach (80. K. Adamek), Żak, trener - Jarosław Skrobacz.


2 kolejka - 28 lipca 2018 - Częstochowa, 20:00, widzów: 2.783 (252 gości)
Raków Częstochowa - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (1:0)
1:0 Arkadiusz Kasperkiewicz '27
2:0 Maciej Domański '51
2:1 Patryk Skórecki '52
2:2 Piotr Pacholski '88
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Gojny - Skórecki, Spychała, Tront, Ali (89. Jaroszek) - Jadach (90. Szczęch), Żak (63. K. Adamek), trener - Jarosław Skrobacz.


3 kolejka - 4 sierpnia 2018 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 1.887 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
0:1 Hubert Tomalski '9
0:2 Krzysztof Drzazga '46
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Gojny - Skórecki, Spychała (82. Gancarczyk), Tront, Ali - Jadach (67. K. Adamek), Żak (81. Dzida), trener - Jarosław Skrobacz.


4 kolejka - 11 sierpnia 2018 - Jastrzębie Zdrój, 17:45, widzów: 1.817 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Chojniczanka Chojnice 0:0
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Gojny - Ali (78. Szczęch), Spychała, Tront (89. Mazurkiewicz), Jaroszek - Skórecki '80*, Jadach (73. K. Adamek), trener - Jarosław Skrobacz.
* Patryk Skórecki został wcześniej ukarany również żółtą kartką


5 kolejka - 17 sierpnia 2018 - Opole, 19:00, widzów: 2.363 (343 gości)
Odra Opole - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (0:1)
0:1 Bartosz Jaroszek '18
0:2 Farid Ali '70
1:2 Sebastian Bonecki '77
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Gojny - Ali, Jaroszek (57. Gancarczyk), Spychała, Tront - Jadach (84. Szczęch), K. Adamek (77. Żak), trener - Jarosław Skrobacz.


6 kolejka - 22 sierpnia 2018 - Jastrzębie Zdrój, 20:00, widzów: 2.280 (53 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Chrobry Głogów 0:0
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Pacholski, Szymura, Gojny - Ali, Spychała, Jaroszek (66. Gancarczyk), Tront - Jadach (78. Żak), K. Adamek (87. Szczęch), trener - Jarosław Skrobacz.


7 kolejka - 25 sierpnia 2018 - Katowice, 20:00, widzów: 3.710 (409 gości)
GKS Katowice - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:1)
0:1 Krzysztof Gancarczyk '21
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Gojny - Ali (85. Szczęch), Spychała, Tront, Gancarczyk - Jadach (75. Kawula), K. Adamek (68. Żak), trener - Jarosław Skrobacz.


8 kolejka - 1 września 2018 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 2.170 (20 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4:2 (1:2)
0:1 Martin Miković '29
1:1 Kamil Adamek '37
1:2 Mateusz Kupczak '45
2:2 Kamil Szymura '62 (karny)
3:2 Kamil Adamek 74
4:2 Kamil Szymura '88 (karny)
GKS: Drazik - Kulawiak, Kawula, Szymura, Gojny - Ali (65. Szczęch), Spychała, Tront, Gancarczyk (80. Weis) - Jadach (71. Jaroszek), K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


10 kolejka - 15 września 2018 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 2.190 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Garbarnia Kraków 1:2 (0:0)
0:1 Tomasz Ogar '66
0:2 Marek Masiuda '83
1:2 Krzysztof Gancarczyk '90
GKS: Drazik - Kulawiak (80. Żak), Pacholski, Szymura, Gojny - Ali (61. Skórecki), Jaroszek (74. Gancarczyk), Tront, Spychała - Jadach, K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


9 kolejka - 19 września 2018 - Jastrzębie Zdrój, 19:00, widzów: 1.697 (40 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Stomil Olsztyn 2:1 (0:1)
0:1 Michał Góral '12
1:1 Kamil Adamek '72
2:1 Krzysztof Gancarczyk '74
GKS: Drazik - Kulawiak (67. Weis), Kawula, Szymura, Gojny - Gancarczyk, Skórecki, Jaroszek, Tront - Jadach (67. Szczęch), K. Adamek (89. Krakowczyk), trener - Jarosław Skrobacz.


11 kolejka - 22 września 2018 - Mielec, 19:00, widzów: 3.145 (0 gości - zakaz [kara za wyjazd do Katowic])
Stal Mielec - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Gojny - Gancarczyk (65. Weis), Spychała (90. Krakowczyk), Jaroszek, Tront - Skórecki (88. Szczęch), K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


I runda Pucharu Polski - 26 września 2018 - Jastrzębie Zdrój, 17:30, widzów: 1.917 (300 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Piast Gliwice 1:2 (0:2)
0:1 Karsten Ayong '30
0:2 Denis Gojko '37
1:2 Dawid Weis '74
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Gojny - Ali (81. Szczęch), Jaroszek (72. K. Adamek), Tront, Skórecki - Jadach (64. Weis), Krakowczyk, trener - Jarosław Skrobacz.


12 kolejka - 29 września 2018 - Jastrzębie Zdrój, 15:00, widzów: 1.465 (4 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Warta Poznań 0:0
GKS: Drazik - Weis, Szymura, Pacholski, Gojny - Gancarczyk (56. Ali), Spychała (67. Krakowczyk), Tront, Skórecki - Jadach (70. Szczęch), K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


13 kolejka - 6 października 2018 - Bytów, 16:00, widzów: 850 (0 gości - zakaz [kara za wyjazd do Katowic])
Bytovia Bytów - GKS JASTRZĘBIE 1:2 (0:0)
0:1 Kamil Szymura '72 (karny)
1:1 Michał Jakóbowski '90
1:2 Adam Żak '90
GKS: Drazik - Kulawiak, Kawula, Szymura, Gojny - Ali (73. Krakowczyk), Spychała, Jaroszek, Skórecki (54. Gancarczyk) - Jadach, K. Adamek (82. Żak), trener - Jarosław Skrobacz.


15 kolejka - 20 października 2018 - Łódź, 15:00, widzów: 3.614 (mecz rozegrany bez udziału kibiców gości)
ŁKS Łódź - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
1:0 Rafał Kujawa '59
2:0 Maksymilian Rozwandowicz '82 (karny)
GKS: Drazik - Kulawiak, Kawula, Szymura, Gojny - Ali (75. Gancarczyk), Spychała, Jaroszek (68. Żak), Tront - Jadach, K. Adamek (86. Semeniuk), trener - Jarosław Skrobacz.


14 kolejka - 24 października 2018 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 1.564 (130 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 (1:0)
1:0 Kamil Adamek '39
1:1 Bartosz Jaroch '57
2:1 Adam Żak '88
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Gojny - Gancarczyk (70. Ali), Spychała, Tront, Skórecki (77. Żak) - Jadach, K. Adamek (90. Kawula), trener - Jarosław Skrobacz.


16 kolejka - 28 października 2018 - Jastrzębie Zdrój, 17:45, widzów: 2.267 (260 gości)
GKS JASTRZĘBIE - GKS Tychy 1:1 (0:1)
0:1 Omar Monterde '45
1:1 Kamil Szymura '55
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Gojny - Ali, Spychała, Tront, Skórecki (80. Żak) - Jadach (67. Gancarczyk), K. Adamek (90. Jaroszek), trener - Jarosław Skrobacz.


17 kolejka - 3 listopada 2018 - Nowy Sącz, 17:45, widzów: 2.524 (188 gości)
Sandecja Nowy Sącz - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:0)
1:0 Mateusz Klichowicz '1
1:1 Adam Żak '88
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski (82. Weis), Szymura, Gojny - Skórecki (55. Gancarczyk), Spychała, Tront, Ali (75. Żak) - Jadach, K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


18 kolejka - 10 listopada 2018 - Suwałki, 19:00, widzów: 882 (0 gości)
Wigry Suwałki - GKS JASTRZĘBIE 1:3 (0:0)
0:1 Dawid Gojny '50
0:2 Patryk Skórecki '66
1:2 Robert Bartczak '72
1:3 Kamil Szymura '87 (karny)
GKS: Drazik - Kulawiak, Jaroszek (46. Kawula), Szymura, Gojny - Skórecki, Spychała (66. Żak), Tront, Ali - Jadach (89. Gancarczyk), K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


19 kolejka - 17 listopada 2018 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 2.010 (333 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Raków Częstochowa 1:5 (1:2)
0:1 Tomasz Petraszek '10
0:2 Maciej Domański '31
1:2 Kamil Szymura '44
1:3 Miłosz Szczepański '58
1:4 Maciej Domański '70
1:5 Tomasz Petraszek '80
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Gojny - Skórecki (84. Mazurkiewicz), Spychała, Tront, Ali - Jadach (79. Jaroszek), K. Adamek (65. Żak), trener - Jarosław Skrobacz.


20 kolejka - 24 listopada 2018 - Niepołomice, 16:00, widzów: 522 (57 gości)
Puszcza Niepołomice - GKS JASTRZĘBIE 2:0 (0:0)
1:0 Marcin Stefanik '60
2:0 Marcin Orłowski '90
GKS: Drazik - Mazurkiewicz, Spychała '49*, Szymura, Gojny - Gancarczyk (65. K. Adamek), Jaroszek '90*, Tront, Skórecki - Jadach (69. Weis), Żak (78. Szczęch), trener - Jarosław Skrobacz.
* za dwie żółte


21 kolejka - 3 grudnia 2018 - Chojnice, 13:00, widzów: 453 (0 gości)
Chojniczanka Chojnice - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:1)
1:0 Janusz Surdykowski '2
1:1 Kamil Adamek '11
GKS: Drazik - Kulawiak, Pacholski, Szymura, Gojny - Kawula, Tront, Mazurkiewicz, Skórecki (77. Szczęch) - Jadach (86. Ali), K. Adamek (90. Zajączkowski), trener - Jarosław Skrobacz.


22 kolejka - 2 marca 2019 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 2.361 (200 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Odra Opole 3:1 (2:1)
0:1 Szymon Skrzypczak '3
1:1 Dawid Gojny '18
2:1 Jakub Wróbel '35
3:1 Kamil Jadach '75
GKS: Gostomski - Kulawiak, Wolniewicz, Szymura, Gojny - Jadach, Spychała, Tront, Gancarczyk (57. Skórecki) - Wróbel (66. Jaroszek), K. Adamek (84. Mazurkiewicz), trener - Jarosław Skrobacz.


23 kolejka - 9 marca 2019 - Głogów, 18:00, widzów: 758 (0 gości - zakaz)
Chrobry Głogów - GKS JASTRZĘBIE 1:0 (0:0)
1:0 Kamil Pestka '55
GKS: Gostomski - Kulawiak, Jaroszek, Wolniewicz, Gojny - Spychała (75. Żak), Tront, Jadach, Gancarczyk (46. Skórecki) - Wróbel, K. Adamek (46. Mróz), trener - Jarosław Skrobacz.


24 kolejka - 16 marca 2019 - Jastrzębie Zdrój, 17:00, widzów: 3.644 (430 gości)
GKS JASTRZĘBIE - GKS Katowice 1:2 (0:1)
0:1 Adrian Błąd '28 (karny)
1:1 Kamil Szymura '58 (karny)
1:2 Adrian Błąd '64
GKS: Gostomski - Kulawiak, Wolniewicz, Szymura, Gojny - Spychała (79. Skórecki), Jadach, Ali (69. Szczęch), Jaroszek (46. K. Adamek), Tront - Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


26 kolejka - 30 marca 2019 - Olsztyn, 18:00, widzów: 2.465 (0 gości - zakaz)
Stomil Olsztyn - GKS JASTRZĘBIE 1:1 (1:0)
1:0 Szymon Sobczak '36
1:1 Adam Wolniewicz '90
GKS: Drazik - Kulawiak (81. Gancarczyk), Wolniewicz, Szymura, Gojny - Spychała, Skórecki (69. Żak), Jadach, Tront, Ali (60. Szczęch) - Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


25 kolejka - 3 kwietnia 2019 - Nieciecza, 18:00, widzów: 1.187 (0 gości - zakaz)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Drazik - Kulawiak, Wolniewicz, Szymura, Gojny - Spychała, Mróz (72. Jaroszek), Jadach, Tront, Skórecki (79. Szczęch) - Wróbel (63. Żak), trener - Jarosław Skrobacz.


27 kolejka - 7 kwietnia 2019 - Kraków, 15:00, widzów: 347 (0 gości - zakaz)
Garbarnia Kraków - GKS JASTRZĘBIE 0:1 (0:0)
0:1 Farid Ali '77
GKS: Drazik - Kulawiak, Jaroszek, Szymura, Gojny - Spychała, Mróz, Jadach (72. Skórecki), Tront, Gancarczyk (60. Ali) - K. Adamek (83. Wróbel), trener - Jarosław Skrobacz.


28 kolejka - 12 kwietnia 2019 - Jastrzębie Zdrój, 20:30, widzów: 1.532 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Stal Mielec 1:0 (0:0)
1:0 Kamil Adamek '66
GKS: Drazik - Kulawiak, Kawula, Szymura, Gojny - Jadach (72. Wróbel), Jaroszek, Mróz, Skórecki (65. R. Adamek), Ali - K. Adamek (89. Mazurkiewicz), trener - Jarosław Skrobacz.


29 kolejka - 20 kwietnia 2019 - Poznań, 16:00, widzów: 901 (0 gości - zakaz)
Warta Poznań - GKS JASTRZĘBIE 0:0
GKS: Drazik - Kulawiak, Kawula, Szymura (55. Wolniewicz), Gojny - Jadach, Jaroszek, Mróz, Skórecki (60. R. Adamek), Ali (84. K. Adamek) - Wróbel, trener - Jarosław Skrobacz.


30 kolejka - 24 kwietnia 2019 - Jastrzębie Zdrój, 18:00, widzów: 1.584 (0 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Bytovia Bytów 4:0 (1:0)
1:0 Jakub Wróbel '37
2:0 Jakub Wróbel '67
3:0 Kamil Adamek '75
4:0 Kamil Adamek '77
GKS: Drazik - Kulawiak (73. Wolniewicz), Kawula, Szymura, Gojny - Ali, Jaroszek, Mróz, Szczęch (59. R. Adamek) - Wróbel (79. Żak), K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


31 kolejka - 28 kwietnia 2019 - Bielsko-Biała, 17:45, widzów: 1.869 (270 gości)
Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS JASTRZĘBIE 2:2 (1:2)
1:0 Michał Rzuchowski '11
1:1 Kamil Adamek '21
1:2 Kamil Szymura '26
2:2 Bartosz Jaroch '50 (karny)
GKS: Drazik - Wolniewicz, Kawula, Szymura, Gojny - Jadach, Jaroszek, R. Adamek, Skórecki (69. Mazurkiewicz), Ali (85. Chochulski) - K. Adamek (88. Żak), trener - Jarosław Skrobacz.


33 kolejka - 1 maja 2019 - Tychy, 18:00, widzów: 3.643 (310 gości + 15 z zakazem przed stadionem)
GKS Tychy - GKS JASTRZĘBIE 2:1 (1:0)
1:0 Łukasz Grzeszczyk '26
2:0 Hubert Adamczyk '51
2:1 Bartosz Jaroszek '62
GKS: Drazik - Kulawiak, Wolniewicz, Szymura, Gojny - Jadach (58. Skórecki), Jaroszek (82. Chochulski), Mróz, Ali (58. Mazurkiewicz) - K. Adamek, Wróbel '75*, trener - Jarosław Skrobacz.
* za dwie żółte


32 kolejka - 4 maja 2019 - Jastrzębie Zdrój, 20:45, widzów: 2.074 (350 gości)
GKS JASTRZĘBIE - ŁKS Łódź 0:2 (0:2)
0:1 Łukasz Sekulski '29
0:2 Łukasz Sekulski '45
GKS: Drazik - Kulawiak, Wolniewicz, Szymura, Gojny - Jadach, R. Adamek (66. Wróbel), Jaroszek (74. Tront), Spychała (46. Mróz), Ali - K. Adamek, trener - Jarosław Skrobacz.


34 kolejka - 18 maja 2019 - Jastrzębie Zdrój, 17:30, widzów: 1.865 (90 gości)
GKS JASTRZĘBIE - Sandecja Nowy Sącz 5:0 (3:0)
1:0 Jakub Wróbel '5
2:0 Rafał Adamek '9
3:0 Patryk Skórecki '35
4:0 Rafał Adamek '72
5:0 Dominik Szczęch '89
GKS: Gostomski - Mazurkiewicz (85. Pastuszak), Wolniewicz, Jaroszek, Kulawiak - R. Adamek, Tront, Mróz, Skórecki (86. Pacholski) - Wróbel, K. Adamek (70. Szczęch), trener - Jarosław Skrobacz.


Pełny terminarz rozgrywek

Końcowa Tabela Sezonu 2018/2019
 
 1. Raków Częstochowa 34 70 54:22 20 10 4
 2. ŁKS Łódź 34 69 58:23 20 9 5
 3. Stal Mielec 34 64 59:28 18 10 6
 4. Sandecja Nowy Sącz 34 55 35:29 14 13 7
 5. GKS Jastrzębie 34 48 43:38 12 12 10
 6. Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 48 52:46 13 9 12
 7. GKS Tychy 34 47 48:41 12 11 11
 8. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 34 46 45:46 12 10 12
 9. Puszcza Niepołomice 34 44 37:45 12 8 14
10. Chojniczanka Chojnice 34 42 49:49 10 12 12
11. Stomil Olsztyn 34 40 38:43 11 10 13
12. Odra Opole 34 40 47:58 10 10 14
13. Warta Poznań 34 39 31:43 10 9 15
14. Chrobry Głogów 34 39 29:39 10 9 15
15. Wigry Suwałki 34 37 40:56 9 10 15
16. Bytovia Bytów 34 37 45:50 7 16 11
17. GKS Katowice 34 37 34:45 9 10 15
18. Garbarnia Kraków 34 21 21:64 5 6 23
Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów za zaległości finansowe.


Kadra - Sezon 2018/2019
    Liga PP
  Bramkarze:      
  Grzegorz DRAZIK 04.06.1993 30 / 0 1 / 0
  Hubert GOSTOMSKI 25.02.1998 4 / 0 0 / 0
  Mateusz KURZANOWSKI 30.07.1999 0 / 0 0 / 0
  Bartosz SZELONG 27.02.1995 0 / 0 0 / 0
       
  Obrońcy:      
  Dawid GOJNY 31.08.1994 33 / 2 1 / 0
  Kacper KAWULA 27.01.1998 13 / 0 0 / 0
  Dominik KULAWIAK 03.11.1996 30 / 0 1 / 0
  Oskar MAZURKIEWICZ 08.04.1997 11 / 0 0 / 0
  Piotr PACHOLSKI 06.06.1988 15 / 1 1 / 0
  Przemysław PASTUSZAK 03.05.2001 1 / 0 0 / 0
  Kamil SZYMURA 16.08.1990 32 / 8 1 / 0
  Adam WOLNIEWICZ 18.03.1993 11 / 1 0 / 0
  Damian ZAJĄCZKOWSKI 14.08.1995 1 / 0 0 / 0
       
  Pomocnicy:      
  Rafał ADAMEK 17.07.1994 6 / 2 0 / 0
  Farid ALI (UKR) 11.02.1992 27 / 2 1 / 0
  Dawid CHOCHULSKI 24.01.2002 2 / 0 0 / 0
  Krzysztof GANCARCZYK 25.09.1988 20 / 3 0 / 0
  Bartosz JAROSZEK 17.02.1994 27 / 2 1 / 0
  Szymon KUŚ 23.07.2001 0 / 0 0 / 0
  Marek MRÓZ 18.02.1999 9 / 0 0 / 0
  Bartosz SEMENIUK 12.01.1997 1 / 0 0 / 0
  Patryk SKÓRECKI 27.12.1991 27 / 3 1 / 0
  Maciej SPYCHAŁA 28.01.1998 25 / 0 0 / 0
  Dominik SZCZĘCH 27.08.1996 17 / 1 1 / 0
  Damian TRONT 27.10.1994 28 / 1 1 / 0
  Dawid WEIS 28.07.1992 6 / 0 1 / 1
       
  Napastnicy:      
  Kamil ADAMEK 09.02.1989 32 / 9 1 / 0
  Tomasz DZIDA 05.07.1999 1 / 0 0 / 0
  Kamil JADACH 23.05.1990 31 / 1 1 / 0
  Łukasz KRAKOWCZYK 21.02.1998 4 / 0 1 / 0
  Jakub WRÓBEL 30.07.1993 12 / 4 0 / 0
  Adam ŻAK 23.12.1994 20 / 3 0 / 0


       Sezon 2017/2018   II LIGA

       Sezon 2019/2020   I LIGA
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
30 listopada 2019, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Stomil 1:2 (1:1)
1:0 Jakub Wróbel '3
1:1 Wojciech Hajda '29
1:2 Grzegorz Lech '88 (karny)
Następny mecz
29 lutego 2020, Bełchatów
Bełchatów - GieKSa
20. kolejka - 29.11-01.12.2019
30.11 GieKSa - Stomil 1:2
29.11 Zagłębie - Nieciecza 1:0
30.11 Stal - Podbeskidzie 2:1
30.11 Chojnice - Olimpia 1:3
30.11 Sandecja - Puszcza 0:1
01.12 Warta - Wigry -:-
01.12 Chrobry - Miedź -:-
01.12 Odra - Tychy -:-
01.12 Radomiak - Bełchatów -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 19 37 35:19
2. Warta Poznań 19 37 30:18
3. Stal Mielec 19 35 28:17
4. Radomiak 19 33 28:23
5. GKS Jastrzębie 19 30 29:23
6. GKS Tychy 19 29 40:29
7. Ol. Grudziądz 19 28 31:29
8. Miedź Legnica 19 28 27:26
9. Bruk-Bet Nieciecza 19 26 28:21
10. Sandecja N. Sącz 19 25 28:34
11. GKS Bełchatów 19 24 24:25
12. Zagł. Sosnowiec 19 23 27:31
13. Stomil Olszyn 19 23 14:21
14. Puszcza N. 19 20 14:24
15. Chrobry Głogów 19 20 18:31
16. Odra Opole 19 19 16:25
17. Wigry Suwałki 19 19 17:28
18. Chojniczanka 19 16 26:36
Pełna tabela