28.08
(d)
27.02
(w)

05.09
(w)
06.03
(d)

12.09
(d)
13.03
(w)

19.09
(w)
20.03
(d)

26.09
(d)
20.03
(w)

30.09
(w)
27.03
(d)

04.10
(w)
03.04
(d)

10.10
(w)
10.04
(d)

17.10
(w)
17.04
(d)

24.10
(w)
28.04
(d)

06.11
(w)
01.05
(d)

14.11
(d)
08.05
(w)

21.11
(w)
15.05
(d)

28.11
(d)
22.05
(w)

02.12
(w)
29.05
(d)

05.12
(d)
05.06
(w)

12.12
(w)
12.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Marek Mróz
1
Daniel Rumin
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,593
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~patrykmiasko
Profil Użytkownika
Andriu Użytkownik
Miejscowość Jastrzębie Zdrój
Data urodzenia: Wrzesień 28 1972
Jabber ID: Brak
ICQ#: Brak
GG: Brak
[PW] Tlen ID: Brak
Statystyki
Data rejestracji: lipca 27 2007 21:08:41
Ostatnia wizyta: lutego 07 2014 21:35:38
Postów w Shoutbox: 0
Komentarzy: 20
Postów na Forum: 0
Ranga:
Punktów: 0
Ostrzeżenia
Ostrzeżeń: 0
Posty Userów
Tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Proszę się zalogować.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
21 listopada, Olsztyn, 12:40
Stomil - GieKSa 0:1 (0:1)
0:1 Farid Ali '9
Następny mecz
28 listopada, Jastrzębie Zdrój, 12:30
GieKSa - Zagłębie
14. kolejka - 27-29.11.2020
28.11 GieKSa - Zagłębie -:-
27.11 Łęczna - ŁKS Łódź 2:0
27.11 MiedĹş - Odra Opole 4:2
28.11 Nieciecza - Tychy -:-
28.11 Chrobry - Sandecja -:-
28.11 Radomiak - Bełchatów -:-
28.11 Korona - Resovia -:-
28.11 Puszcza - Stomil -:-
29.11 Widzew - Arka -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. ŁKS Łódź 11 31 29:4
2. Bruk-Bet Nieciecza 11 30 21:6
3. Górnik Łęczna 11 24 17:6
4. GKS Tychy 12 20 18:11
5. Odra Opole 11 20 9:9
6. Arka Gdynia 11 18 19:10
7. Radomiak Radom 11 18 16:12
8. Widzew Łódź 12 16 10:13
9. Puszcza Niepoł. 10 15 10:11
10. Korona Kielce 11 15 10:14
11. MiedĹş Legnica 12 14 17:16
12. GKS Bełchatów 12 14 9:11
13. Chrobry Głogów 11 12 12:18
14. Stomil Olsztyn 11 10 7:13
15. Zagłębie Sosnowiec 11 8 9:12
16. Resovia RzeszĂłw 11 7 8:19
17. GKS Jastrzębie 12 4 8:23
18. Sandecja N. Sącz 11 1 6:27
Pełna tabela