0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
1:2
(d)

1:1
(d)
0:0
(w)

2:2
(w)
3:2
(d)

1:1
(w)
1:2
(d)

2:0
(d)
2:1
(w)

1:1
(w)
1:2
(d)

1:0
(d)
0:0
(w)

4:2
(w)
1:3
(d)

1:3
(w)
1:3
(d)

1:3
(w)
1:2
(d)

1:0
(d)
0:2
(w)

2:0
(w)
0:3
(d)

2:0
(d)
0:0
(w)

2:2
(w)
19.07
(d)

2:2
(d)
25.07
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Farid Ali
8
Jakub Wróbel
5
Kamil Adamek
4
Damian Tront
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Profil Użytkownika
benus800 Użytkownik
Miejscowość Brak
Data urodzenia: Brak
Jabber ID: Brak
ICQ#: Brak
GG: Brak
[PW] Tlen ID: Brak
Statystyki
Data rejestracji: lipiec 31 2019 19:53:56
Ostatnia wizyta: luty 13 2020 21:05:57
Postów w Shoutbox: 0
Komentarzy: 0
Postów na Forum: 0
Ranga:
Punktów: 0
Ostrzeżenia
Ostrzeżeń: 0
Posty Userów
Tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Proszę się zalogować.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
25 lipca 2020, Legnica, 17:40
Miedź - GieKSa 1:1 (1:0)
1:0 Maciej Śliwa '27
1:1 Kamil Szymura '50 (k.)
Następny mecz
29 sierpnia 2020
Sezon 2020/2021
34. kolejka - 25.07.2020
25.07 Miedź - GieKSa 1:1
25.07 Olimpia - Sandecja 0:0
25.07 Warta - Stomil 1:2
25.07 Tychy - Bełchatów 1:0
25.07 Nieciecza - Odra 1:0
25.07 Podbeskidzie - Chrobry 0:1
25.07 Wigry - Zagłębie 0:2
25.07 Stal - Chojniczanka 4:1
25.07 Puszcza - Radomiak 4:0
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Stal Mielec 34 67 57:31
2. Podbeskidzie 34 65 64:35
3. Warta Poznań 34 60 52:35
4. Radomiak 34 57 52:45
5. Miedź Legnica 34 51 49:44
6. Bruk-Bet Nieciecza 34 50 47:34
7. Chrobry Głogów 34 49 41:44
8. Puszcza N. 34 48 36:37
9. GKS Tychy 34 47 60:53
10. Stomil Olszyn 34 46 30:38
11. Zagł. Sosnowiec 34 44 49:55
12. Sandecja N. Sącz 34 44 45:49
13. Odra Opole 34 42 33:39
14. GKS Jastrzębie 34 41 41:46
15. GKS Bełchatów 34 40 36:45
16. Ol. Grudziądz 34 40 45:56
17. Chojniczanka 34 30 46:67
18. Wigry Suwałki 34 26 27:57
Pełna tabela