0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
1:2
(d)

1:1
(d)
0:0
(w)

2:2
(w)
3:2
(d)

1:1
(w)
03.06
(d)

2:0
(d)
07.06
(w)

1:1
(w)
12.06
(d)

1:0
(d)
17.06
(w)

4:2
(w)
20.06
(d)

1:3
(w)
27.06
(d)

1:3
(w)
01.07
(d)

1:0
(d)
04.07
(w)

2:0
(w)
11.07
(d)

2:0
(d)
16.07
(w)

2:2
(w)
19.07
(d)

2:2
(d)
25.07
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Farid Ali
8
Jakub Wróbel
4
Damian Tront
3
Kamil Adamek
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Profil Użytkownika
supanonimowy Użytkownik
Miejscowość Brak
Data urodzenia: Brak
Jabber ID: Brak
ICQ#: Brak
GG: Brak
[PW] Tlen ID: Brak
Statystyki
Data rejestracji: kwiecień 19 2019 12:27:12
Ostatnia wizyta: kwiecień 25 2019 12:06:01
Postów w Shoutbox: 0
Komentarzy: 0
Postów na Forum: 0
Ranga:
Punktów: 0
Ostrzeżenia
Ostrzeżeń: 0
Posty Userów
Tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Proszę się zalogować.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
3 czerwca 2020, Jastrzębie Zdrój, 18:10
GieKSa - Warta Poznań 1:2 (1:1)
0:1 Mateusz Kupczak '19 (karny)
1:1 Petr Galuška '41
1:2 Michał Jakóbowski '93
Następny mecz
7 czerwca 2020, Opole, 17:00
Odra Opole - GieKSa
23. kolejka - 02-04.06.2020
03.06 GieKSa - Warta 1:2
02.06 Miedź - Stal Mielec 1:2
02.06 Stomil - Chrobry 0:0
02.06 Puszcza - Chojnice 1:0
02.06 Nieciecza - Wigry 1:0
02.06 Bełchatów- Sandecja 0:3
03.06 Olimpia - Podbeskidzie 1:2
04.06 Radomiak - Odra -:-
04.06 Tychy - Zagłębie -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 23 46 44:22
2. Warta Poznań 23 46 38:21
3. Stal Mielec 23 44 37:22
4. Radomiak 22 36 32:29
5. GKS Jastrzębie 23 34 34:29
6. Miedź Legnica 23 34 35:32
7. Ol. Grudziądz 23 34 37:38
8. Bruk-Bet Nieciecza 23 32 33:24
9. Sandecja N. Sącz 23 32 36:37
10. GKS Tychy 22 31 43:36
11. Stomil Olszyn 23 30 20:27
12. Puszcza N. 23 29 22:30
13. Zagł. Sosnowiec 22 29 33:36
14. Chrobry Głogów 23 27 26:35
15. GKS Bełchatów 23 25 24:31
16. Odra Opole 22 23 19:29
17. Wigry Suwałki 23 19 18:38
18. Chojniczanka 23 19 31:46
Pełna tabela