27.07
(w)
16.11
(d)

03.08
(d)
23.11
(w)

10.08
(w)
30.11
(d)

17.08
(d)
29.02
(w)

21.08
(w)
07.03
(d)

24.08
(w)
14.03
(d)

31.08
(d)
21.03
(w)

07.09
(w)
28.03
(d)

14.09
(d)
04.04
(w)

21.09
(w)
11.04
(d)

28.09
(w)
18.04
(d)

05.10
(w)
25.04
(d)

13.10
(d)
02.05
(w)

19.10
(w)
09.05
(d)

26.10
(d)
16.05
(w)

02.11
(w)
23.05
(d)

09.11
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Kamil Adamek
8
Kamil Szymura
4
Jakub Wróbel
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,591
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~supanonimowy
Profil Użytkownika
valderama77 Użytkownik
Miejscowość Brak
Data urodzenia: Brak
Jabber ID: Brak
ICQ#: Brak
GG: Brak
[E-mail] [PW] Tlen ID: Brak
Statystyki
Data rejestracji: sierpień 25 2018 19:38:53
Ostatnia wizyta: Nigdy
Postów w Shoutbox: 0
Komentarzy: 0
Postów na Forum: 0
Ranga:
Punktów: 0
Ostrzeżenia
Ostrzeżeń: 0
Posty Userów
Tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Proszę się zalogować.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
18 maja 2019, Jastrzębie Zdrój, 17:30
GieKSa - Sandecja 5:0 (3:0)
1:0 Jakub Wróbel '5
2:0 Rafał Adamek '9
3:0 Patryk Skórecki '35
4:0 Rafał Adamek '72
5:0 Dominik Szczęch '89
Następny mecz
27 lipca 2019, Niepołomice, 19:00
Puszcza - GieKSa
1. kolejka - 26-28.07.2019
27.07 Puszcza - GieKSa -:-
26.07 Stal Mielec - Warta -:-
26.07 Ol. Grudziądz - Chrobry -:-
27.07 Miedź - Odra Opole -:-
27.07 Radomiak - Tychy -:-
27.07 Bełchatów - Stomil -:-
27.07 Wigry - Chojniczanka -:-
27.07 Zagłębie - TSP -:-
27.07 Nieciecza - Sandecja -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. GKS Jastrzębie
2. Miedź Legnica (s)
3. Zagł. Sosnowiec (s)
4. Stal Mielec
5. Sandecja N. Sącz
6. Podbeskidzie
7. GKS Tychy
8. Bruk-Bet Nieciecza
9. Puszcza N.
10. Chojniczanka
11. Stomil Olszyn
12. Odra Opole
13. Warta Poznań
14. Chrobry Głogów
15. Wigry Suwałki
16. Radomiak (b)
17. Ol. Grudziądz (b)
18. GKS Bełchatów (b)
Pełna tabela