1:2
(d)
11.11
(w)

2:2
(w)
17.11
(d)

0:2
(d)
24.11
(w)

0:0
(d)
01.12
(w)

2:1
(w)
02.03
(d)

0:0
(d)
09.03
(w)

1:0
(w)
16.03
(d)

4:2
(d)
23.03
(w)

1:2
(d)
30.03
(w)

2:1
(d)
06.04
(w)

0:0
(w)
13.04
(d)

0:0
(d)
20.04
(w)

2:1
(w)
24.04
(d)

0:2
(w)
27.04
(w)

2:1
(d)
04.05
(d)

1:1
(d)
11.05
(w)

03.11
(w)
18.05
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
5
Kamil Szymura
4
Kamil Adamek
3
Krzysztof Gancarczyk
3
Adam Żak
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 7
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,589
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~szyna333
Profil Użytkownika
valderama77 Użytkownik
Miejscowość Brak
Data urodzenia: Brak
Jabber ID: Brak
ICQ#: Brak
GG: Brak
[E-mail] [PW] Tlen ID: Brak
Statystyki
Data rejestracji: sierpień 25 2018 19:38:53
Ostatnia wizyta: Nigdy
Postów w Shoutbox: 0
Komentarzy: 0
Postów na Forum: 0
Ranga:
Punktów: 0
Ostrzeżenia
Ostrzeżeń: 0
Posty Userów
Tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Proszę się zalogować.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
17 listopada 2018, Jastrzębie Zdrój, 17:00
GieKSa - Raków Cz-wa 1:5 (1:2)
0:1 Tomasz Petraszek '10
0:2 Maciej Domański '31
1:2 Kamil Szymura '44
1:3 Miłosz Szczepański '58
1:4 Maciej Domański '70
1:5 Tomasz Petraszek '80
Następny mecz
24 listopada 2018, Niepołomice, 16:00
Puszcza - GieKSa
19. kolejka - 17-28.11.2018
17.11 GieKSa - Raków 1:5
17.11 Garbarnia - Warta 2:1
17.11 Chrobry - Tychy 0:1
17.11 Stomil - Bytovia 3:2
28.11 Sandecja - Odra -:-
28.11 Stal Mielec - Puszcza -:-
28.11 Katowice - ŁKS Łódź -:-
28.11 Chojniczanka - Wigry -:-
28.11 Nieciecza - Podbeskidzie -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Raków Cz-wa 18 39 28:9
2. ŁKS Łódź 18 34 28:14
3. Sandecja N. Sącz 18 31 20:12
4. Stal Mielec 18 28 25:13
5. GKS Jastrzębie 18 28 22:19
6. Puszcza N. 18 27 22:24
7. Podbeskidzie 18 26 26:21
8. Bytovia Bytów 18 25 29:22
9. Chojniczanka 18 25 25:24
10. Odra Opole 18 23 28:29
11. Chrobry Głogów 18 23 14:17
12. GKS Tychy 18 20 22:23
13. Bruk-Bet Nieciecza 18 20 27:32
14. Warta Poznań 18 20 16:23
15. Wigry Suwałki 18 19 19:30
16. Stomil Olszyn 18 18 15:23
17. GKS Katowice 18 16 15:23
18. Garbarnia Kraków 18 12 13:36
Pełna tabela