5:1
1:0

2:0
3:0

0:0
0:1

2:0
2:1

2:0
1:2

2:1
3:0

1:1
1:0

2:1
1:0

0:1
0:2

1:1
1:0

1:1
1:2

1:2
1:3

2:0
0:0

3:1
1:3

2:0
3:1

2:1
1:2

2:0
4:2
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
13
Daniel Szczepan
10
Kamil Jadach
5
Kamil Szymura
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,585
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~Matuszcz
Profil Użytkownika
GKS Turystyczna Użytkownik
Miejscowość Brak
Data urodzenia: Brak
Jabber ID: Brak
ICQ#: Brak
GG: Brak
[PW] Tlen ID: Brak
Statystyki
Data rejestracji: grudzień 12 2017 14:51:02
Ostatnia wizyta: Nigdy
Postów w Shoutbox: 0
Komentarzy: 0
Postów na Forum: 0
Ranga:
Punktów: 0
Ostrzeżenia
Ostrzeżeń: 0
Posty Userów
Tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Proszę się zalogować.
GIEKSA W 1. LIDZE
AWANS JEST NASZ!!!
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
2 czerwca 2018, Jastrzębie Zdrój, 17:00
GieKSa - Gwardia 4:2 (2:1)
1:0 Daniel Szczepan '27
1:1 Krystian Przyborowski '29
2:1 Mateusz Olszewski '44 (sam.)
2:2 Krystian Przyborowski '77
3:2 Bartosz Jaroszek '84
4:2 Wojciech Caniboł '90
Następny mecz
21 lipca 2018, Jastrzębie Zdrój, 20:30
GieKSa - Wigry Suwałki
1. kolejka - 20-21.07.2018
21.07 GieKSa - Wigry -:-
20.07 Chojniczanka - Sandecja -:-
20.07 Chrobry - ŁKS Łódź -:-
20.07 Garbarnia - Stal Mielec -:-
21.07 Raków - Niepołomice -:-
21.07 Odra Opole - GKS Tychy -:-
21.07 Nieciecza - Bytovia -:-
21.07 Katowice - Podbeskidzie -:-
13.09 Stomil - Warta -:-
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. GKS Jastrzębie
2. Bruk-Bet Nieciecza
3. Bytovia Bytów
4. Chojniczanka
5. Chrobry Głogów
6. Garbarnia Kraków
7. GKS Katowice
8. GKS Tychy
9. ŁKS Łódź
10. Odra Opole
11. Podbeskidzie
12. Puszcza Niepołomice
13. Raków Częstochowa
14. Sandecja Nowy Sącz
15. Stal Mielec
16. Stomil Olsztyn
17. Warta Poznań
18. Wigry Suwałki
Pełna tabela