3:3

26.03

01.04

08.04

15.04

22.04

29.04

03.05

06.05

13.05

20.05

27.05

31.05

03.06

10.06

14.06

17.06
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
10
Wojciech Caniboł

7
Daniel Szczepan
5
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,575
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~marko911
Profil Użytkownika
Lameta Użytkownik
Miejscowość Brak
Data urodzenia: Brak
Jabber ID: Brak
ICQ#: Brak
GG: Brak
[PW] Tlen ID: Brak
Statystyki
Data rejestracji: listopad 09 2016 01:30:34
Ostatnia wizyta: Nigdy
Postów w Shoutbox: 0
Komentarzy: 0
Postów na Forum: 0
Ranga:
Punktów: 0
Ostrzeżenia
Ostrzeżeń: 0
Posty Userów
Tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Proszę się zalogować.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
26 marca 2017, Turza Śląska, 15:00
Unia Turza - GieKSa 1:3 (1:0)
1:0 Kamil Kuczok '21
1:1 Farid Ali '57
1:2 Farid Ali '64
1:3 Wojciech Caniboł '90
Następny mecz
1 kwietnia 2017, Jastrzębie Zdrój, 16:00
GieKSa - Olimpia Kowary
19. kolejka - 25-26.03.2017
26.03 Unia Turza - GieKSa 1:3
25.03 Górnik W. - BKS Stal 0:0
25.03 Falubaz - Rekord 3:3
25.03 Zdzieszowice - Skra 3:1
25.03 Śląsk II - Pniówek 0:0
25.03 Żmigród - Zabrze II 5:0
25.03 Polkowice - Miedź II 1:1
25.03 Kowary - Ślęza 1:3
26.03 Lechia Dz. - Stal Brzeg 0:4
Pełny terminarz
Tabela III ligi
1. GKS Jastrzębie 19 42 38:18
2. Ruch Zdzieszowice 19 39 30:16
3. Stal Brzeg (b) 19 35 36:24
4. Rekord Bielsko-B. 19 30 34:23
5. Pniówek Pawłowice 19 30 33:28
6. BKS Stal Bielsko-B. 19 29 29:17
7. Skra Częstochowa 19 28 26:24
8. Ślęza Wrocław 19 28 31:30
9. Piast Żmigród 19 28 29:30
10. Miedź II Legnica 19 27 27:27
11. KS Polkowice 19 26 30:22
12. Górnik II Zabrze 19 23 27:30
13. Śląsk II Wrocław 19 21 22:26
14. Falubaz Z. G. (b) 19 21 25:35
15. Górnik Wałbrzych 19 18 11:22
16. Lechia Dzierżoniów 19 14 13:32
17. Unia Turza Śl. (b) 19 13 21:35
18. Olimpia K. (b) 19 11 22:45
Pełna tabela