28.08
(d)
27.02
(w)

05.09
(w)
06.03
(d)

12.09
(d)
13.03
(w)

19.09
(w)
20.03
(d)

26.09
(d)
20.03
(w)

30.09
(w)
27.03
(d)

04.10
(w)
03.04
(d)

10.10
(w)
10.04
(d)

17.10
(w)
17.04
(d)

24.10
(w)
28.04
(d)

06.11
(w)
01.05
(d)

14.11
(d)
08.05
(w)

21.11
(w)
15.05
(d)

28.11
(d)
22.05
(w)

02.12
(w)
29.05
(d)

05.12
(d)
05.06
(w)

12.12
(w)
12.06
(d)
GKS Jastrzŕbie
Strona g│ˇwna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjŕŠ
Stadion
WiadomoÂci
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
1
Marek Mrˇz
1
Daniel Rumin
Pe│ne statystyki zawodnikˇw
Logowanie
Nazwa U┐ytkownika

Has│o

Zapamiŕtaj mnie



Rejestracja
Zapomniane has│o?
U┐ytkownikˇw Online
GoÂci Online: 2
Brak U┐ytkownikˇw Online

Zarejestrowanych U┐ytkownikˇw: 1,593
Nieaktywowany U┐ytkownik: 0
Najnowszy U┐ytkownik: ~patrykmiasko
Profil U┐ytkownika
goldidi U┐ytkownik
MiejscowoŠ Brak
Data urodzenia: Brak
Jabber ID: Brak
ICQ#: Brak
GG: Brak
[PW] Tlen ID: Brak
Statystyki
Data rejestracji: sierpnia 17 2011 10:25:37
Ostatnia wizyta: grudnia 17 2013 20:21:18
Postˇw w Shoutbox: 0
Komentarzy: 43
Postˇw na Forum: 0
Ranga:
Punktˇw: 0
Ostrze┐enia
Ostrze┐e˝: 0
Posty Userˇw
Tylko dla zarejestrowanych u┐ytkownikˇw. Proszŕ siŕ zalogowaŠ.
Do┼é─ůcz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdj─Ö─ç
Ostatni mecz
14 listopada, Jastrz─Öbie Zdr├│j, 12:30
GieKSa - ŁKS Łódź 0:3 (0:1)
0:1 Antonio Domingues '19
0:2 Tomasz Nawotka '76
0:3 Łukasz Sekulski '88 (karny)
Nast─Öpny mecz
21 listopada, Olsztyn, 12:40
Stomil - GieKSa
12. kolejka - 13-15.11.2020
14.11 GieKSa - ŁKS Łódź0:3
13.11 Arka - Bełchatów 1:2
13.11 Chrobry - Stomil 3:0
14.11 Korona - Sandecja 1:0
14.11 Radomiak - Zagłębie 0:0
14.11 Puszcza - Odra Opole 1:0
14.11 Widzew - Resovia 2:0
15.11 Łęczna - GKS Tychy 1:1
15.11 Mied┼║ - Nieciecza 2:3
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. ŁKS Łódź 11 31 29:4
2. Bruk-Bet Nieciecza 11 30 21:6
3. Górnik Łęczna 11 24 17:6
4. GKS Tychy 12 20 18:11
5. Odra Opole 11 20 9:9
6. Arka Gdynia 11 18 19:10
7. Radomiak Radom 11 18 16:12
8. Widzew Łódź 12 16 10:13
9. Puszcza Niepoł. 10 15 10:11
10. Korona Kielce 11 15 10:14
11. Mied┼║ Legnica 12 14 17:16
12. GKS Bełchatów 12 14 9:11
13. Chrobry Głogów 11 12 12:18
14. Stomil Olsztyn 11 10 7:13
15. Zagłębie Sosnowiec 11 8 9:12
16. Resovia Rzesz├│w 11 7 8:19
17. GKS Jastrz─Öbie 12 4 8:23
18. Sandecja N. S─ůcz 11 1 6:27
Pełna tabela