1:2
(d)
3:1
(w)

2:2
(w)
1:5
(d)

0:2
(d)
0:2
(w)

0:0
(d)
1:1
(w)

2:1
(w)
3:1
(d)

0:0
(d)
0:1
(w)

1:0
(w)
1:2
(d)

2:1
(d)
1:1
(w)

4:2
(d)
0:0
(w)

1:2
(d)
1:0
(w)

0:0
(w)
1:0
(d)

0:0
(d)
0:0
(w)

2:1
(w)
4:0
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:1
(d)
1:2
(w)

0:2
(w)
04.05
(d)

1:1
(w)
18.05
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Kamil Adamek
8
Kamil Szymura
3
Krzysztof Gancarczyk
3
Jakub Wróbel
3
Adam Żak
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,591
Nieaktywowany Użytkownik: 2
Najnowszy Użytkownik: ~supanonimowy
Profil Użytkownika
DANGERMAR Użytkownik
Miejscowość Brak
Data urodzenia: Brak
Jabber ID: Brak
ICQ#: Brak
GG: Brak
[PW] Tlen ID: Brak
Statystyki
Data rejestracji: lipiec 28 2010 15:36:52
Ostatnia wizyta: wrzesień 16 2013 00:20:44
Postów w Shoutbox: 0
Komentarzy: 105
Postów na Forum: 0
Ranga:
Punktów: 0
Ostrzeżenia
Ostrzeżeń: 0
Posty Userów
Tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Proszę się zalogować.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
18 maja 2019, Jastrzębie Zdrój, 17:30
GieKSa - Sandecja 5:0 (3:0)
1:0 Jakub Wróbel '5
2:0 Rafał Adamek '9
3:0 Patryk Skórecki '35
4:0 Rafał Adamek '72
5:0 Dominik Szczęch '89
Następny mecz
27/28 lipca 2019
SEZON 2019/2020
34. kolejka - 17-18.05.2019
18.05 GieKSa - Sandecja 5:0
17.05 Chojniczanka - Tychy 4:1
18.05 Puszcza - Garbarnia 3:2
18.05 Stomil - Stal Mielec 2:5
18.05 Raków - Wigry 1:2
18.05 Odra Opole - ŁKS 3:3
18.05 Nieciecza - Warta 1:0
18.05 Chrobry - TSP 1:1
18.05 Katowice - Bytovia HAHA
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Raków Cz-wa 34 70 54:22
2. ŁKS Łódź 34 69 58:23
3. Stal Mielec 34 64 59:28
4. Sandecja N. Sącz 34 55 35:29
5. GKS Jastrzębie 34 48 43:38
6. Podbeskidzie 34 48 52:46
7. GKS Tychy 34 47 48:41
8. Bruk-Bet Nieciecza 34 46 45:46
9. Puszcza N. 34 44 37:45
10. Chojniczanka 34 42 49:49
11. Stomil Olszyn 34 40 38:43
12. Odra Opole 34 40 47:58
13. Warta Poznań 34 39 31:43
14. Chrobry Głogów 34 39 29:39
15. Wigry Suwałki 34 37 40:56
16. Bytovia Bytów 34 37 45:50
17. GKS Katowice 34 37 34:45
18. Garbarnia Kraków 34 21 21:64
Pełna tabela