0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
1:2
(d)

1:1
(d)
0:0
(w)

2:2
(w)
3:2
(d)

1:1
(w)
1:2
(d)

2:0
(d)
2:1
(w)

1:1
(w)
1:2
(d)

1:0
(d)
0:0
(w)

4:2
(w)
1:3
(d)

1:3
(w)
1:3
(d)

1:3
(w)
30.06
(d)

1:0
(d)
04.07
(w)

2:0
(w)
11.07
(d)

2:0
(d)
16.07
(w)

2:2
(w)
19.07
(d)

2:2
(d)
25.07
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Farid Ali
8
Jakub Wróbel
4
Kamil Adamek
4
Damian Tront
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Profil Użytkownika
mlody1962 Użytkownik
Miejscowość Jastrzębie Zdrój
Data urodzenia: Maj 23 1990
Jabber ID: Brak
ICQ#: Brak
GG: 10708328
[E-mail] [Strona] [PW] Tlen ID: Brak
Statystyki
Data rejestracji: luty 02 2010 20:25:35
Ostatnia wizyta: styczeń 16 2020 21:30:06
Postów w Shoutbox: 0
Komentarzy: 77
Postów na Forum: 0
Ranga:
Punktów: 0
Ostrzeżenia
Ostrzeżeń: 0
Posty Userów
Tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Proszę się zalogować.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
30 czerwca 2020, Jastrzębie Zdrój, 20:40
GieKSa - Stal Mielec 1:2 (0:1)
0:1 Michał Bojdys '45 (sam.)
1:1 Kamil Adamek '58
1:2 Krystian Getinger '91
Następny mecz
5 lipca 2020, Suwałki, 17:40
Wigry Suwałki - GieKSa
29. kolejka - 30.06-02.07.2020
30.06 GieKSa - Stal Mielec 1:2
30.06 Warta - Chrobry 1:2
30.06 Sandecja - Zagłębie 1:1
30.06 Odra - Chojniczanka 0:0
01.07 Puszcza - Miedź -:-
01.07 Tychy - Nieciecza -:-
02.07 Radomiak - Wigry -:-
02.07 Bełchatów - TSP -:-
02.07 Stomil - Olimpia -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 28 55 52:27
2. Stal Mielec 28 54 45:26
3. Warta Poznań 28 53 43:26
4. Radomiak 28 47 41:35
5. Miedź Legnica 28 40 40:37
6. Bruk-Bet Nieciecza 28 39 41:32
7. GKS Tychy 28 39 53:46
8. GKS Jastrzębie 28 38 39:38
9. Ol. Grudziądz 28 38 44:49
10. Zagł. Sosnowiec 28 37 43:46
11. Puszcza N. 28 37 29:35
12. Sandecja N. Sącz 28 36 40:44
13. Stomil Olszyn 28 36 23:32
14. GKS Bełchatów 28 35 23:37
15. Odra Opole 28 34 27:33
16. Chrobry Głogów 28 34 28:38
17. Chojniczanka 28 26 38:53
18. Wigry Suwałki 28 20 22:47
Pełna tabela