0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
1:2
(d)

1:1
(d)
0:0
(w)

2:2
(w)
3:2
(d)

1:1
(w)
1:2
(d)

2:0
(d)
2:1
(w)

1:1
(w)
1:2
(d)

1:0
(d)
0:0
(w)

4:2
(w)
1:3
(d)

1:3
(w)
1:3
(d)

1:3
(w)
30.06
(d)

1:0
(d)
04.07
(w)

2:0
(w)
11.07
(d)

2:0
(d)
16.07
(w)

2:2
(w)
19.07
(d)

2:2
(d)
25.07
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Farid Ali
8
Jakub Wróbel
5
Kamil Adamek
4
Damian Tront
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Profil Użytkownika
Luniz Super Administrator
Miejscowość Brak
Data urodzenia: Brak
Jabber ID: Brak
ICQ#: Brak
GG: Brak
[PW] Tlen ID: Brak
Statystyki
Data rejestracji: marzec 29 2007 14:32:33
Ostatnia wizyta: lipiec 12 2020 15:53:28
Postów w Shoutbox: 0
Komentarzy: 3
Postów na Forum: 0
Ranga:
Punktów: 1962
Ostrzeżenia
Ostrzeżeń: 0
Posty Userów
Tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Proszę się zalogować.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
11 lipca 2020, Jastrzębie Zdrój, 12:40
GieKSa - Podbeskidzie 0:3 (0:1)
0:1 Mateusz Sopoćko '39
0:2 Marko Roginić '60
0:3 Tomasz Nowak '79 (karny)
Następny mecz
16 lipca 2020, Grudziądz, 20:40
Olimpia - GieKSa
31. kolejka - 10-12.07.2020
11.07 GieKSa - TSP 0:3
10.07 Chojnice - Chrobry 3:4
10.07 Zagłębie - Warta 0:2
10.07 Sandecja - Stal 2:1
11.07 Odra - Wigry 1:0
11.07 Stomil - Miedź 1:2
11.07 Tychy - Puszcza 0:1
12.07 Radomiak - Olimpia 2:0
12.07 Bełchatów - Nieciecza -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 30 59 57:30
2. Stal Mielec 31 58 49:30
3. Warta Poznań 31 56 47:30
4. Radomiak 30 50 46:40
5. Miedź Legnica 30 44 43:39
6. GKS Tychy 30 43 56:48
7. Chrobry Głogów 31 43 36:42
8. Bruk-Bet Nieciecza 30 42 43:33
9. Sandecja N. Sącz 31 40 44:48
10. Puszcza N. 30 40 31:37
11. GKS Bełchatów 30 39 36:39
12. Stomil Olszyn 30 39 25:34
13. Odra Opole 31 39 29:34
14. GKS Jastrzębie 30 38 40:42
15. Zagł. Sosnowiec 31 38 44:51
16. Ol. Grudziądz 30 38 45:53
17. Chojniczanka 31 30 43:58
18. Wigry Suwałki 31 23 25:51
Pełna tabela