Trenerzy po meczu GKS Jastrzębie - Wigry Suwałki
Dodane przez akrat dnia Kwietnia 25 2010 19:23:23
Na tradycyjnej pomeczowej konferencji prasowej spotkali się szkoleniowcy obu zespołów. Zbigniew Kaczmarek nie ukrywał radości z remisu i życzył gospodarzom utrzymania w lidze. Z kolei Wojciech Borecki podkreślił, że spotkanie z Wigrami było najlepszym piłkarsko od czasu przejęcia przez niego drużyny.

Zbigniew Kaczmarek (Wigry Suwałki): Uważam, że wynik remisowy nie krzywdzi żadnej z drużyn.

Wojciech Borecki (GKS Jastrzębie): Istotnie, były te dwa słupki, ale też sporo innych sytuacji podbramkowych. Mimo wszystko za bohatera spotkania uważam bramkarza Wigier Karola Salika, który wybronił kilka świetnych piłek, jak strzały Adaszka i Łacioka w ostatniej minucie meczu.

Rozszerzona zawartość newsa
Na tradycyjnej pomeczowej konferencji prasowej spotkali się szkoleniowcy obu zespołów. Zbigniew Kaczmarek nie ukrywał radości z remisu i życzył gospodarzom utrzymania w lidze. Z kolei Wojciech Borecki podkreślił, że spotkanie z Wigrami było najlepszym piłkarsko od czasu przejęcia przez niego drużyny.


Zbigniew Kaczmarek (Wigry Suwałki): Uważam, że wynik remisowy nie krzywdzi żadnej z drużyn. Mogliśmy ten mecz wygrać, ale tak samo zwyciężyć mogli gospodarze. Uratowały nas dziś dwa słupki, ale mieliśmy też swoje sytuacje. Wiedzieliśmy, że Jastrzębie jest bardzo groźne przy stałych fragmentach gry i chcieliśmy unikać takich sytuacji. Udało się, choć po rzutach rożnych czy wolnych pod naszą bramką było spore zamieszanie. Ale nie straciliśmy gola i uważam remis za dobry rezultat. GKS Jastrzębie gra dobrą piłkę i życzę tej drużynie utrzymania w lidze. Myślę, że z taką grą nie powinno być z tym większych problemów.
Wojciech Borecki (GKS Jastrzębie): Istotnie, były te dwa słupki, ale też sporo innych sytuacji podbramkowych. Mimo wszystko za bohatera spotkania uważam bramkarza Wigier Karola Salika, który wybronił kilka świetnych piłek, jak strzały Adaszka i Łacioka w ostatniej minucie meczu. Jestem pod wrażeniem jego gry. Chcę pochwalić swój zespół, gdyż był to najlepszy piłkarsko mecz z rozegranych dotychczas. Widzę, że panuje coraz większe zrozumienie pomiędzy mną a piłkarzami. Nadal jednak brakuje nam typowego egzekutora. Tu jest wielu młodych chłopaków, którzy wcześniej grali jedynie w juniorach. Być może wobec nich są duże oczekiwania. Próbujemy różnych ustawień i na razie ta pozycja szwankuje. Myślę, że kibice mieli okazję obejrzeć dobry mecz. Zespół gości to drużyna doświadczona i poukładana. Na tle wszystkich naszych wiosennych rywali prezentowała się najlepiej, a my z kolei zagraliśmy najlepszy w tej rundzie mecz. Widzę, że nasza praca idzie w dobrym kierunku, a młodzi zawodnicy robią stałe postępy. Przed niektórymi jest być może granie na wysokim poziomie, stąd nie dziwi mnie powołanie Bartosza Kopacza do reprezentacji Polski. Znów remis, ale jest drobna satysfakcja, że ponownie nie straciliśmy gola. Obawiam się, czy wytrzymamy maraton, który nas czeka. Jest nas zaledwie siedemnastu i w tym gronie się obracamy. Boję się kontuzji i kartek. Wszyscy znają sytuację w klubie. Mam pewne obawy i od początku mówiłem, że jest nas mało i brakuje drużyny rezerwowej i juniorów. Będziemy grali dopóki starczy sił i dopóki PZPN nam pozwoli.