Flota Świnoujście - GKS Jastrzębie 3:2 (0:2)
Dodane przez irish dnia Września 03 2008 17:32:10

W dzisiejszym spotkaniu piłkarze GKS Jastrzębie zawiedli swoich kibiców przegrywając w dramatycznych okolicznościach w Świnoujściu z miejscową Flotą 2:3. Do przerwy goście prowadzili 2:0. W drugiej połowie meczu Flota z nawiązką odrobiła straty i zgarnęła komplet punktów.

Gdy selekcjonerem reprezentacji Polski był Wojciech Łazarek, biało-czerwoni grali z Koreą Północną. Padł upokarzający remis 2:2. Łazarek tłumaczył się, iż wprawdzie końcowy wynik jest mało zadowalający, ale jego drużyna wygrała pierwszą część spotkania 1:0. Pozostaje mieć nadzieję, iż takie wyjaśnienia nie przyjdą do głowy naszym zawodnikom i trenerom.

3.09.2008, Świnoujście, 17:00
0:1 Robert Żbikowski '14
0:2 Witold Wawrzyczek '34 (karny)
1:2 Wallace Perez Benevente '63
2:2 Jacek Magdziński '72
3:2 Arkadiusz Sojka '85

Flota Świnoujście: Sergiusz Prusak - Wallace Perez Benevente, Ireneusz Chrzanowski, Krzysztof Hrymowicz, Damian Krajanowski - Przemysław Rygielski (84. Łukasz Polak), Arkadiusz Sojka, Marek Niewiada, Przemysław Pietruszka (73. Michal Protasiewicz) - Grzegorz Skwara, Piotr Dziuba (46. Jacek Magdziński)

GKS Jastrzębie: Jakub Kafka - Janusz Wrześniak, Marcin Staniek, Bartłomiej Grabczyński, Marcin Bednarek - Witold Wawrzyczek (80. Marcin Narwojsz), Kamil Kostecki, Bartosz Woźniak (70. Mariusz Adaszek), Jarosław Wieczorek - Marek Kubisz, Robert Żbikowski

żółte kartki: Jacek Magdziński - Marek Kubisz, Witold Wawrzyczek, Marcin Staniek