Szczegóły MEGA wyjazdu do Lublina.
Dodane przez cor dnia Marzec 10 2008 16:25:36

Kibice GKS Jastrzębie ostatecznie dopięli sprawę wyjazdu do Lublina, na mecz z Motorem.
Od niepamiętnych czasów, wyjazd odbędzie się pociągiem i ze względu na bardzo dużą ilość chętnych zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Na dzień dzisiejszy zapisało się 455 osób z samego Jastrzębia. Jest jeszcze ostatnia szansa dla tych, którzy w ostatniej chwili zdecydują się wspomóc drużynę w tym trudnym meczu. Wszyscy maruderzy mogą przyjść we wtorek o godz. 19.00 do pubu "Poker" przy Stadionie Miejskim aby zapisać się na listę. Po tym terminie listy wysyłane są faxem do Lublina. Kibice zapraszają wszystkich chętnych - do okrągłej 500 brakuje niewiele osób i miejmy nadzieję, że osiągniemy tą liczbę. Jednocześnie informujemy, że nie będzie żadnej relacji live z tego meczu na naszych stronach, z oczywistych względów.

Na koniec najważniejsza sprawa wyjazd pociągu z Zebrzydowic godz. 0.30 w niedzielę.
Do Zebrzydowic można jechać własnym transportem - każdy na stacji ma być najpóźniej o godz. 0.00 lub też autobusami, które będą podstawione pod DH "Gwarek" o 22.00 w sobotę (koszt przejazdu autobusami 4 zł).


Każdy niech pamięta o tym, że pociąg ma ściśle ustaloną trasę przejazdu i godziny i nie ma możliwości późniejszego odjazdu !
Na koniec dodam, aby nie było zbędnych nadinterpretacji wyjazd odbywa się w nocy z soboty na niedzielę. Sam mecz w Lublinie rozpoczyna się o godz. 12.00 w niedzielę 16 marca.


Rozszerzona zawartość newsa