Sukces trampkarzy młodszych MOSiR Jastrzębie
Dodane przez Black Hawk dnia Grudnia 13 2007 12:27:52

Drużyna Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie została halowym mistrzem Podokręgu Rybnik trampkarzy młodszych rocznika 1997. Podopieczni trenera Wojciecha Kani pokonali w finale zespół RKP I Rybnik 4:0.

Najlepszym strzelcem turnieju został zdobywca 6 bramek Marcin Ryszka (Jastrzębie I), a najlepszym bramkarzem Piotr Patyk (Jastrzębie II).

Zespół halowych mistrzów Podokręgu Rybnik wystąpił w składzie: Michał Lodwich, Adrian Nowak, Marcin Ryszka, Piotr Trąd, Bartłomiej Lorenc, Jakub Berek, Oskar Mazurkiewicz, Paweł Bielaszka, Patryk Ganiek, Szymon Żurkowski, Kacper Kawula.

Gratulujemy młodym wychowankom i życzymy dalszych sukcesów.

W turnieju, który w minioną niedzielę odbył się w hali rybnickiego ekonomika, startowało siedem zespołów. Zwycięzcy i najlepsi zawodnicy odebrali puchary i dyplomy z rąk prezesa Podokręgu Alojzego Musioła i przewodniczącego RM w Rybniku Stanisława Jaszczuka.