GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów 4:4 (1:3)
Dodane przez Luniz dnia Lutego 16 2020 11:34:19
Piłkarze GKS Jastrzębie mają za sobą kolejny mecz sparingowy. W środowe popołudnie nasz zespół zremisował w Kamieniu z ligowym rywalem z Bełchatowa. Obie ekipy zafundowały kibicom prawdziwą strzelaninę, bowiem zawody zakończyły się niecodziennym wynikiem 4:4. Jeszcze na kwadrans przed końcem jastrzębianie przegrywali 1:4!

4:4 Patryk Skórecki '88

Rezultat zawodów otworzył w 3. minucie Farid Ali, ale następnie Grzegorz Drazik trzykrotnie skapitulował po strzałach Bartosza Biela, zaś po przerwie prowadzenie Bełchatowa podwyższył Bartłomiej Bartosiak. Jednak ostatni kwadrans należał do drużyny z Harcerskiej, która doprowadziła do remisu za sprawą trafień Daniela Szczepana, Filipa Karmańskiego i Patryka Skóreckiego.

Należy dodać, że mecz odbył się w ramach drugiego zgrupowania w Kamieniu, podczas którego GieKSa pracuje nad doskonaleniem rozwiązań taktycznych. Co ciekawe, to właśnie GKS Bełchatów będzie pierwszym rywalem naszego zespołu w rundzie wiosennej.

W kolejnym meczu towarzyskim podopieczni Jarosława Skrobacza zmierzą się z Garbarnią Kraków, która zastąpiła w roli sparing-partnera GieKSy ekipę Górnika II Zabrze.

GKS Jastrzębie - 1. połowa: Drazik - Słodowy, Bojdys, Jaroszek (32. Szymura), Gojny, Norkowski, Gajda, Mróz, Ali, Szczęch, Szczepan. 2. połowa: Pawełek - Łaski, Bojdys (62. Jaroszek), Szymura, Liszka, Karmański, Gajda (66. Szczepan), Tront, Skórecki, Jadach, Adamek (74. Szczęch).