GKS Jastrzębie - MKS Kluczbork 3:0 (0:0)
Dodane przez Luniz dnia Styczeń 19 2020 13:21:26
W pierwszym sparingu w ramach okresu przygotowawczego do rundy wiosennej piłkarze GieKSy pewnie pokonali w Nieboczowach III-ligowy MKS Kluczbork 3:0 (0:0). Wszystkie gole nasz zespół zdobył po przerwie, a dwa z nich zapisał na swoje konto Farid Ali. Wynik otworzył natomiast Kamil Adamek.

Trener Jarosław Skrobacz postanowił zagrać na (co najmniej) dwa składy, a przy okazji przetestował przydatność do zespołu kilku zawodników, w tym Mateusza Słodowego z Odry Wodzisław oraz piłkarzy wypożyczonych jesienią do klubów niższych lig. W naszym zespole miał okazję ponownie zadebiutować pozyskany ze Śląska Wrocław Daniel Szczepan.

15 stycznia 2020, Nieboczowy, 17:00
1:0 Kamil Adamek '57
2:0 Farid Ali '72
3:0 Farid Ali '81

Kolejnym sparingowym rywalem GieKSy będzie w sobotę w Kamieniu Piast Gliwice.

GKS Jastrzębie - 1. połowa: Otczenaszenko - Kulawiak, Jaroszek (30. Bojdys), Szymura, Liszka, Norkowski, Mróz (30. zawodnik testowany), zawodnik testowany, Jadach, Szczęch, Szczepan. II połowa: Drazik - Słodowy, Bojdys, Szymura (60. Jaroszek), Gojny, Tront, zawodnik testowany (60. Gajda), zawodnik testowany, Skórecki (78. Łaski), Ali, Adamek (78. Gaszka).