Mecz z Puszczą przełożony
Dodane przez Luniz dnia Listopad 08 2019 12:46:39
Kolejne spotkanie piłkarzy GKS Jastrzębie zostało przełożone przez PZPN na wniosek rywala z uwagi na powołanie zawodników do reprezentacji Polski. Tym razem do skutku w pierwotnym terminie nie dojdzie mecz przy Harcerskiej z Puszczą Niepołomice, który miał odbyć się 16 listopada. Zawody zostały przełożone na 26 listopada (godz. 17:00).

Na dezorganizację terminarza z powodu braku zdolności przewidywania organizatorów rozgrywek narzekaliśmy już w poprzednim sezonie. Niestety, nic się w tej kwestii nie zmieniło. Tym samym GieKSa po najbliższym meczu z Miedzią Legnica (9 listopada, godz. 16:00) będzie miała dwa tygodnie przerwy, po czym w ciągu tygodnia rozegra trzy spotkania... z wiosny, kolejno z GKS Tychy, Puszczą i Stomilem Olsztyn.

Należy przy tym dodać, że Puszcza Niepołomice miała powód, aby przełożyć mecze. Do kadr narodowych U18 i U20 powołanych zostało dwóch młodych bramkarzy zespołu, który do Jastrzębia-Zdroju przyjechałby w tej sytuacji z jednym golkiperem urodzonym w 2002 roku.