Puszcza Niepołomice - GKS Jastrzębie 2:3 (0:2)
Dodane przez Luniz dnia Wrzesień 08 2018 20:39:52
Z uwagi na dwutygodniową przerwę spowodowaną przełożeniem spotkania ze Stomilem Olsztyn piłkarze GieKSy rozegrali w Zabierzowie pod Krakowem dodatkowy sparing z ligowym rywalem, Puszczą Niepołomice. Podopieczni Jarosława Skrobacza zrewanżowali się temu przeciwnikowi za niedawną porażkę przy Harcerskiej, wygrywając 3:2. Bohaterem dnia był Patryk Skórecki, który zdobył dwa gole. Szczególnej urody był pierwszy z nich, otwierający wynik zawodów - pozyskany w przerwie letniej pomocnik uderzył z rzutu wolnego w samo okienko.

Poza Skóreckim na listę strzelców wpisał się także Adam Żak, który tuż przed przerwą podwyższył prowadzenie GieKSy na 2:0. Za tydzień nasi piłkarze rozpoczną "maraton" spotkań w systemie środa-sobota domowym pojedynkiem z Garbarnią Kraków, a następnie podejmą wspomniany na wstępie Stomil. Przypomnijmy, że na ten ostatni mecz nie obowiązują karnety (ich posiadacze muszą zaopatrzyć się w bilety).

8 września 2018, Zabierzów, 11:00
0:1 Patryk Skórecki '18
0:2 Adam Żak '43
1:2 Bartosz Orłowski '68
1:3 Patryk Skórecki '82
2:3 Bartosz Orłowski '87

GKS Jastrzębie: Szelong (83. Kurzanowski) - Mazurkiewicz (76. Gancarczyk), Pacholski, Kawula, Weis - Semeniuk (66. Szczęch), Jaroszek, Skórecki, Szczęch (46. Zajączkowski) - Krakowczyk (31. Dzida), Żak (72. Adamek).