GKS Jastrzębie - Unia Turza Śląska 4:1 (1:0)
Dodane przez Luniz dnia Styczeń 30 2018 12:54:47
W drugim sparingowym meczu w ostatnim weekendzie stycznia piłkarze GieKSy pokonali w Rybniku-Kamieniu Unię Turza Śląska 4:1 (1:0). Dwa gole dla naszego zespołu zdobył Daniel Szczepan, a po jednym dołożyli Wojciech Caniboł i Krzysztof Gancarczyk. Trzy z nich padły między 67. a 76. minutą.

Z kolei honorowe trafienie dla trzecioligowca zapisał na swoje konto doświadczony Dariusz Pawlusiński, który w 79. minucie ustalił wynik spotkania. Warto wspomnieć, że w bramce rywali zagrał Piotr Paś, przed dekadą golkiper GieKSy w IV, III i II lidze.

28 stycznia 2018, Kamień, 11:00
1:0 Wojciech Caniboł '28
2:0 Daniel Szczepan '67
3:0 Krzysztof Gancarczyk '69
4:0 Daniel Szczepan '76
4:1 Dariusz Pawlusiński '79

Teraz przed podopiecznymi trenera Jarosława Skrobacza ciężki tygodniowy obóz przygotowawczy w Kamieniu. Nasi piłkarze będą trenować trzy lub cztery razy dziennie na boisku ze sztuczną nawierzchnią, w hali sportowej oraz na siłowni. Nie zabraknie też zajęć teoretycznych. W ramach obozu zawodnicy na pewno nie będą mogli liczyć na taryfę ulgową, stąd należy z dystansem podejść do wyników dwóch meczów sparingowych w ramach pobytu w Kamieniu (31 stycznia z Dębem Gaszowice i Odrą Wodzisław).

GKS Jastrzębie: Szelong (30. Drazik, 62. Kurzanowski) - Mazurkiewicz (46. Zajączkowski), Czajkowski (30. Pacholski), Szymura (68. Czajkowski), Kulawiak (46. Weis) - Bartosz Semeniuk (46. Ali), Kuś (46. Jaroszek), Ruda (46. Caniboł, 78. Franc), Szczęch (46. Gancarczyk) - Jadach (46. Dzida), Caniboł (30. Hasior, 52. Szczepan).